6 بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای محافظت از سایت شما (مقایسه شده)

اخیراً یکی از خوانندگان ما از ما پرسیده است که بهترین پلاگین امنیتی وردپرس کدام است؟ استفاده از پلاگین امنیتی وردپرس از سایت وردپرس شما در برابر بدافزار ، حملات بی رحمانه و هک محافظت می کند. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس را که می توانید برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید ، دستی انتخاب کرده ایم.

Best WordPress security plugins

چرا از افزونه امنیتی وردپرس استفاده می کنیم؟ h4>

هر هفته حدود 18.5 میلیون وب سایت آلوده به بدافزار هستند. یک وب سایت متوسط ​​هر روز 44 بار مورد حمله قرار می گیرد که این شامل وب سایت های وردپرس و غیر وب ورد است.

نقض امنیت در وب سایت شما می تواند صدمه جدی به تجارت شما وارد کند.

  • هکرها می توانند داده های شما یا داده های متعلق به کاربران و مشتریان شما را بدزدند
  • می توان از یک وب سایت در معرض خطر برای توزیع کد مخرب به کاربران بی خبر و سایر وب سایت ها استفاده کرد.
  • شما می توانید داده خود را از دست دهید ، دسترسی به وب سایت خود را از دست بدهید ، قفل شوید ، یا داده های شما می تواند گروگان باشد
  • وب سایت شما می تواند از بین برود یا از بین برود ، این می تواند رتبه بندی سئو و شهرت برند.

در هر زمان می توانید سایت وردپرس خود را برای نقض امنیت اسکن کنید. با این حال ، تمیز کردن سایت هک شده وردپرس بدون کمک حرفه ای برای کاربران غیر فنی بسیار دشوار است.

برای جلوگیری از هک شدن ، باید بهترین روشهای امنیتی را برای محافظت از وب سایت خود دنبال کنید. ما همه آنها را برای دنبال کردن گام به گام آسان جمع آوری کرده ایم راهنمای امنیتی وردپرس برای مبتدیان.

یکی از مهمترین مراحل برای ایجاد امنیت در سایت وردپرس شما ، استفاده از افزونه امنیتی وردپرس است. این پلاگین ها به شما کمک می کنند امنیت وردپرس را سخت کنید در عین حال مسدود کردن حملات بی رحمانه در وب سایت شما.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های امنیتی WordPress بیاندازیم ، و نحوه کمک به آنها در محافظت از وب سایت خود.

توجه: فقط باید از یک افزونه از این لیست استفاده کنید. فعال بودن چندین افزونه از این لیست می تواند منجر به بروز اشکال شود.

1. Sucuri

Sucuri

Sucuri رهبر صنعت در امنیت وردپرس است. این یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در بازار است. آنها یک عنوان رایگان = “پلاگین اسکنر وردپرس رایگان Sucuri” href = “https://www.wpbeginner.com/refer/sucuri-free-wordpress-scanner-plugin/” rel = “nofollow” target = ” _blank “> پلاگین Sucuri Security که به شما کمک می کند امنیت وردپرس را سخت کنید و وب سایت خود را برای تهدیدات رایج اسکن کنید.

اما ارزش واقعی در برنامه های پرداخت شده است که با بهترین فایروال وردپرس حفاظت. فایروال به شما کمک می کند تا از دسترسی بی رحمانه و حملات مخرب به وردپرس جلوگیری کنید.

فایروال وب سایت Sucuri حتی قبل از اینکه به سرور شما برسد ، ترافیک بد را فیلتر می کند. آنها همچنین محتوای استاتیک را از سرورهای CDN خود ارائه می دهند.

جدای از امنیت ، فایروال سطح DNS آنها با CDN باعث افزایش عملکرد فوق العاده و سرعت وب سایت شما می شود.

از همه مهمتر ، آنها پیشنهاد می کنند سایت وردپرس شما بدون هیچ گونه هزینه اضافی تحت تأثیر بدافزار قرار بگیرند ، آنها را تمیز کنند. حتی می توانید وب سایتی را که قبلاً توسط بدافزار تحت تأثیر قرار گرفته است بردارید و آنها آن را برای شما تمیز می کنند.

ما از Sucuri استفاده می کنیم در همه وب سایت های ما. برای اطلاعات بیشتر ، به بررسی کامل Sucuri برای اینکه بدانید چگونه به ما در محافظت از وب سایت هایمان کمک می کند.

2. Wordfence

Wordfence

Wordfence یکی دیگر از افزونه های محبوب وردپرس است. آنها نسخه رایگان افزونه خود را ارائه می دهند که همراه با یک اسکنر بدافزار قدرتمند ، قابلیت سو explo استفاده از شناسایی و ارزیابی تهدیدها است.

این افزونه وب سایت شما را به طور خودکار از نظر تهدیدات رایج اسکن می کند ، اما همچنین می توانید در هر زمان اسکن کامل را راه اندازی کنید. در صورت مشاهده علائم نقض امنیت با دستورالعمل های رفع آنها ، به شما هشدار داده می شود.

Wordfence همچنین با فایروال داخلی وردپرس همراه است. با این حال ، این فایروال درست قبل از بارگذاری وردپرس بر روی سرور شما اجرا می شود. این امر باعث می شود تا حدودی از فایروال سطح DNS مانند Sucuri کمتر استفاده شود.

برای دستورالعملهای کامل ، به راهنمای ما در مورد چگونگی عنوان نصب و راه اندازی Wordfence Security در وردپرس .

3. iThemes Security

iThemes Security Pro

iThemes Security یک افزونه امنیتی وردپرس از طرف افراد محبوب BackupBuddy . مانند تمام محصولات خود ، iThemes Security یک رابط کاربری تمیز و خوب با گزینه های مختلف ارائه می دهد.

همراه با بررسی یکپارچگی پرونده ، سخت گیری امنیتی ، تلاش برای ورود به سیستم ، اجرای قدرتمند رمز عبور ، شناسایی 404 ، محافظت از نیروی بی رحم و موارد دیگر

iThemes Security شامل فایروال وب سایت نیست. همچنین شامل اسکنر بدافزار خود نمی باشد و از اسکنر بدافزار Sucuri’s Sitecheck استفاده می کند.

4. همه در یک امنیت WP

All in One WordPress Security

افزونه All in One WordPress Security یک افزونه قدرتمند ممیزی ، نظارت و فایروال امنیت وردپرس است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی بهترین اقدامات اساسی امنیتی وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید.

همراه با ویژگی هایی مانند قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات بی رحمانه ، فیلتر کردن IP ، نظارت بر یکپارچگی پرونده ، نظارت بر حساب کاربر ، اسکن الگوهای مشکوک تزریق پایگاه داده و موارد دیگر.

همچنین همراه با فایروال پایه سطح وب سایت است که می تواند برخی از الگوهای رایج را شناسایی کرده و آنها را برای شما مسدود کند. با این حال ، کارایی چندانی ندارد و معمولاً از شما خواسته می شود که به صورت دستی IP های مشکوک را در لیست سیاه قرار دهید.

5. امنیت ضد بدافزار

Anti-Malware Security

Anti-Malware Security یکی دیگر از افزونه های کاربردی ضد بدافزار و امنیت وردپرس است. این افزونه دارای تعاریف فعالانه نگهداری شده است که به آن کمک می کند رایج ترین تهدیدها را پیدا کند.

این اسکنر بدافزار به شما امکان می دهد تا به راحتی همه پرونده ها و پوشه های سایت وردپرس خود را برای یافتن کد مخرب اسکن کنید ، backdoors ، بدافزار و سایر الگوهای شناخته شده حملات مخرب

این افزونه شما را ملزم می کند تا برای دسترسی به جدیدترین تعاریف و همچنین دریافت برخی از ویژگی های برتر مانند پیشگیری بی رحمانه ، در وب سایت پلاگین یک حساب رایگان ایجاد کنید. این افزونه همچنین با وب سایت توسعه دهندگان تماس می گیرد تا به دنبال تعاریف به روز شده باشد.

در حالی که این افزونه تست های کاملی را اجرا می کند ، اما اغلب تعداد زیادی مثبت کاذب را نشان می دهد. مطابقت هر یک از آنها با فایل منبع کار بسیار زیادی است.
6 <. bulletproof security>

BulletProof Security

BulletProof Security زیباترین پلاگین امنیتی وردپرس در بازار نیست ، اما با برخی از ویژگی های عالی همچنان مفید است. همراه با یک جادوگر راه اندازی که از طریق تنظیمات افزونه به شما کمک می کند.

پانل تنظیمات همچنین شامل پیوندهایی به اسناد گسترده برای کمک به شما در درک عملکرد اسکن ها و تنظیمات امنیتی است. همراه با یک اسکنر بدافزار که به شما امکان می دهد یکپارچگی فایل ها و پوشه های وردپرس را بررسی کنید.

برای تقویت امنیت ، شامل حفاظت از ورود به سیستم ، خروج از جلسه بیکار ، گزارش های امنیتی و ابزار پشتیبان گیری پایگاه داده. همچنین می توانید اعلان های ایمیل را با گزارش های امنیتی تنظیم کرده و هنگام قفل شدن کاربر ، هشدار دریافت کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین امنیتی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما بهترین افزونه های پشتیبان گیری وردپرس که به شما کمک می کند وب سایت خود را پس از نقض امنیت بازیابی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-security-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید