6 بهترین ابزار جستجوگر دستور زبان آنلاین برای وردپرس (2020)

آیا به دنبال بهترین ابزارهای بررسی گرامر آنلاین برای وردپرس هستید؟ اکثر مرورگرها دارای املا sp داخلی نیز هستند ، اما از نظر دستور زبان و خوانایی قابل بررسی نیست. در این مقاله ، ما بهترین ابزارهای دستور زبان را که می توانید با وردپرس استفاده کنید ، دستچین کرده ایم.

Online grammar checker tools for WordPress

چرا باید یک ابزار جستجوگر دستور زبان برای وردپرس اضافه کنیم؟ h4>

حتی باتجربه ترین نویسندگان هم اشتباه می کنند. تصحیح مقالات خود معمولاً منجر به ایجاد خطاهای کوچک سهل انگاری می شود زیرا ما معمولاً به سرعت در چک لیست قبل از انتشار .

یکی از راههای غلبه بر این مسئله ، خواندن مقالات با صدای بلند است. گوش دادن به صدای خود می تواند به شما در یافتن اشتباهات و بهبود کلی نمره خوانایی مقالات خود.

برای کمک به شما در مورد دستور زبان و هجی ، می توانید از یک ابزار جستجوگر دستور زبان استفاده کنید. این ابزارها هنگام تایپ می توانند اشتباهات املایی و دستوری را تشخیص دهند. با صرفه جویی در محتوا در وب سایت ، با این کار در وقت تصحیح صرفه جویی می شود

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین ابزارهای بررسی گرامر برای وردپرس بیندازیم که می توانید استفاده کنید.

1. گرامری

Grammarly ابزاری است که به عنوان افزونه مرورگر برای Google Chrome ، Firefox و حتی Microsoft Edge در دسترس است. هنگام نوشتن پیام های شما از نظر دستور زبان و غلط های املایی بررسی می شود.

Grammarly

این یک نشانگر در گوشه پایین سمت راست قسمت نوشتن نشان می دهد. با کلیک بر روی نشانگر تعداد خطاها به شما نشان داده می شود. هنگام نوشتن با خط زیر املا ، دستور زبان و خطاهای متنی برجسته می شوند.

یک نکته منفی Grammarly این است که شما باید به ویرایشگر متن برای تصحیح.

2. زنجبیل

زنجبیل یکی دیگر از ابزارهای مفید جستجوگر املا و دستور زبان برای بهبود مهارت های نوشتاری و افزایش بهره وری است. به عنوان یک افزونه مرورگر در دسترس است و تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد.

Ginger

یک نماد کوچک در گوشه پایین سمت راست مناطق نوشتن شامل ویرایشگر پست وردپرس ، Gmail ، فیس بوک و موارد دیگر نشان می دهد. هنگام تایپ و برجسته سازی خطاها با متن ، خطاها را بررسی می کند.

استفاده از زنجبیل چند اشکال دارد. شما باید به ویرایشگر متن در وردپرس بروید. برای تصحیح بهتر ، برای راه اندازی ویرایشگر Ginger باید روی نماد کلیک کنید.

3. بعد از مهلت قانونی

After The Deadline به عنوان پسوند Google Chrome در دسترس است. همراه با یک ابزار غلط گیر املا همراه با دستور زبان اختیاری و قابلیت خواندن قابل بررسی است.

پس از نصب افزونه در مرورگر خود ، باید روی آن کلیک کنید و گزینه ها را انتخاب کنید. با این کار صفحه تنظیمات addon باز می شود که در آن می توانید گزینه هایی را که می خواهید addon به دنبال آنها باشد بررسی کنید.

After the deadline

می توانید هنگام نوشتن پست های وبلاگ خود ، با کلیک روی نماد املا در گوشه سمت راست پایین ویرایشگر ، این ابزار را اجرا کنید.

4. همینگوی

همینگوی به عنوان ویرایشگر متنی تحت وب در دسترس است ، بنابراین مستقیماً در داخل ویرایشگر پست وردپرس شما کار نمی کند. با این وجود می توانید از ویرایشگر وب مبتنی بر رایگان آنها استفاده کنید تا مقالات خود را از نظر خوانایی ، دستور زبان و اشتباهات املایی بررسی کنید.

Hemingway

به همینگوی فکر کنید نه فقط یک گرامر بلکه یک سبک. این طراحی شده است تا با نشان دادن نمره خوانایی محتوای شما و پیشنهاد پیشرفت ، قابلیت خوانایی را بهبود بخشد. برنامه وب دارای یک طرح بدون تمیز و بدون حواس پرتی است که به شما کمک می کند قبل از فشار دادن دکمه انتشار در وردپرس ، محتوای خود را سریع ارزیابی کنید.

همینگوی همچنین به عنوان یک برنامه دسک تاپ پرداخت شده برای Windows و Mac نیز در دسترس است که به شما امکان می دهد مستقیماً در وردپرس پست ارسال کنید.

5. LanguageTool

LanguageTool به عنوان یک افزونه رایگان برای Chrome ، FireFox ، Google Docs و LibreOffice در دسترس است. همچنین به عنوان یک ویرایشگر تحت وب و یک برنامه دسک تاپ کامل در دسترس است.

LanguageTool

حسن زبان Language این است که با انگلیسی ، آلمانی ، لهستانی ، روسی و بیش از 20 زبان دیگر کار می کند. این ابزار را به ویژه برای وب سایت های چند زبانه و نویسندگان چند زبانه.

نکته منفی این است که نسخه رایگان در هر چک فقط به 20000 کاراکتر محدود می شود ، بنابراین برای ویژگی های بیشتر باید به برنامه های پولی ارتقا دهید.

6. Jetpack

Jetpack یک مجموعه افزونه وردپرس است که دارای چندین ماژول مفید است. یکی از ویژگی های اصلی آن افزودن تصحیح به ویرایشگر پست وردپرس است.

JetPack

برای بررسی دستور زبان طولانی ، باید به صفحه تنظیمات JetPack> مراجعه کنید. در زیر برگه نوشتن ، بخش هجی ، سبک و دستور زبان را مشاهده خواهید کرد. از اینجا می توانید گزینه های تصحیح مختلف از جمله قوانین سبک را فعال کنید.

نکته منفی استفاده از JetPack این است که به WordPress.com حساب ، و همچنین تعداد زیادی ویژگی ممکن است نیازی به آنها نباشد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین ابزارهای جستجوگر دستور زبان آنلاین را برای وردپرس پیدا کنید. همچنین می توانید لیست بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-online-grammar-checker-tools-for-wordpress-2018/.

دیدگاهتان را بنویسید