6 ایده صفحه نگهداری که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید

آیا به دنبال ایده های صفحه نگهداری سایت وردپرس خود هستید؟ در حالی که هیچ کس دوست ندارد یک صفحه تعمیر و نگهداری ارائه دهد ، گاهی اوقات افزودن یک صفحه تعمیر و نگهداری اجتناب ناپذیر است. در این مقاله ، ما چند نمونه خلاقانه از انواع مختلف صفحات نگهداری را به اشتراک خواهیم گذاشت. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید یکی را به راحتی به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

Maintenance Page Ideas for WordPress

چرا و چه زمان به صفحه نگهداری در وردپرس نیاز دارید؟ h4>

به طور معمول شما می توانید بیشتر کارها را در سایت وردپرس خود انجام دهید بدون اینکه آن را از بین ببرید. با این وجود ، شرایطی پیش می آید که برای جلوگیری از هرگونه درگیری ، باید سایت خود را در حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید.

اگر در حال انتقال وردپرس از عنوان سرور محلی به سایت زنده ، یا تغییر از یک سرور میزبان به سرور میزبان دیگر ، سپس شما به یک صفحه نگهداری نیاز خواهید داشت.

در صورت اجرای فروشگاه آنلاین یا سایت عضویت برای اطمینان از از دست رفتن سفارشات مشتری و پایان ناگهانی جلسات کاربر.

چگونه می توان یک صفحه نگهداری در وردپرس ایجاد کرد؟ h4>

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی حالت تعمیر و نگهداری WP . برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

پس از فعال سازی ، برای پیکربندی تنظیمات پلاگین باید از صفحه تنظیمات »حالت تعمیر و نگهداری WP بازدید کنید.

WP Maintenance Mode

در اینجا می توانید یک تصویر پس زمینه اضافه کنید ، گزینه های طراحی را انتخاب کنید و پیام سفارشی خود را به صفحه حالت تعمیر و نگهداری اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای گام به گام ما در عنوان نحوه قرار دادن سایت WordPress در حالت تعمیر و نگهداری .

اکنون که می دانید چگونه یک صفحه تعمیر و نگهداری در وردپرس ایجاد کنید ، بیایید نگاهی به انواع مختلف صفحه های نگهداری که می توانید ایجاد کنید ، بیاندازیم.

نمونه هایی از صفحه های نگهداری از سراسر وب h4>

صفحات نگهداری برای مدت طولانی توسط کاربران شما قابل مشاهده نیستند ، اما قطعاً بر نحوه مشاهده نام تجاری شما توسط کاربران تأثیر دارند.

صفحات خطای زشت تولید شده توسط سرورهای شما می توانند بر نام تجاری شما تأثیر منفی بگذارند. از طرف دیگر ، یک صفحه تعمیر و نگهداری خلاقانه می تواند به یاد ماندنی باشد و هویت برند شما را در ذهن کاربر تقویت کند.

در اینجا چند نمونه از چگونگی استفاده مارک های معروف از صفحات حالت تعمیر و نگهداری برای دستیابی به این مهم آورده شده است.

1 کوتاه و شیرین h4>

به جای اینکه توضیحات مفصلی در مورد آنچه در مورد کاربران است توضیح دهید ، می توانید آن را کوتاه و ساده ارائه دهید. این روش از ایجاد سردرگمی در بین کاربران شما جلوگیری کرده و پیام را به طور مثر ارائه می دهد.

یکی از بهترین نمونه های این امر احتمالاً معروف “نهنگ ناکام” توییتر است.

Twitter Maintenance Page

تغییرات بسیاری در این تصویر مشهور وجود دارد. توییتر همچنین از نهنگ ناکام به عنوان صفحه ظرفیت بیش از حد خود استفاده کرده است و صفحه خطای 404 برای مدتی.

این باعث اشتباه کاربران آنها شد زیرا پیام خطا به درستی موضوع را اعلام نکرد. شما همیشه باید از یک صفحه متفاوت به عنوان الگوی خطای 404 خود استفاده کنید. در اینجا چند نمونه از نمونه 404 صفحه .

مثال دیگر کوتاه و ساده ، صفحه نگهداری Atlassian است.

Atlassian

2. دلسوز باشید h4>

وقتی کاربران می خواهند از وب سایت مورد علاقه خود دیدن کنند و نمی توانند ناامید کننده باشد. شما باید اذعان کنید که مشکلی در نتیجه تعمیر و نگهداری ایجاد شده است ، از این مشکل عذرخواهی کرده و قول دهید که سخت تلاش می کنید تا وب سایت را در اسرع وقت بازگردانید.

این صفحه تعمیر و نگهداری را از GitHub بررسی کنید. با عذرخواهی شروع می شود و سپس راهی برای بررسی وضعیت به کاربران ارائه می دهد.

GitHub maintenance page

3 شوخ طبع و سرگرم کننده باشید h4>

زمان های خسته کننده آزار دهنده است و ممکن است کاربران شما از این موضوع عصبانی شوند. کمی شوخ طبعی می تواند کمک زیادی کند.

در اینجا نحوه استفاده محصولات هانت از جناب گربه در صفحه نگهداری خود آورده شده است.

Product Hunt maintenance page

Patreon از طلسم خود استفاده کرد و اگر خوب نگاه کنید ، می توانید متوجه شوید که روباه کوچک تصادف کمی کرده است.

Patreon maintenance page

تامبلر از عکس زمین که از ایستگاه فضایی بین المللی دیده می شود با پیام حالت تعمیر و نگهداری خود استفاده کرده است.

Tumblr maintenance page example

فلیکر از این تصویر برای صفحه نگهداری خود استفاده کرده است.

Flickr down for maintenance message

4. نگاه و احساس آشنا h4>

استفاده از آرم ، رنگ و سبک مارک تجاری شما باعث می شود صفحه تعمیر و نگهداری م moreثرتر باشد. برخلاف وب سایت زنده شما ، توجه کاربران بیشتر معطوف به پیام است و فرصت خوبی برای ایجاد شناخت برند است.

اپل با این کار بسیار عالی عمل می کند.

Apple maintenance page

5. شمارش معکوس برای بازگشت h4>

افزودن یک تایمر شمارش معکوس به صفحه تعمیر و نگهداری ، زنده تر به نظر می رسد. همچنین باعث ایجاد پیش بینی در بین کاربران شما می شود.

با این حال ، اگر نمی خواهید تایمر اضافه کنید ، می توانید زمانی را که انتظار می رود سایت شما دوباره آنلاین شود اضافه کنید.

در اینجا مثالی برای نحوه کار Etsy در صفحه نگهداری خود آورده شده است.

Etsy maintenance page

6. پیشرفت و به روزرسانی ها h4>

اکثر وب سایت های معروف در هنگام تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده از Twitter برای به روز نگه داشتن کاربران خود استفاده می کنند. برخی از آنها همچنین به روزرسانی های وضعیت را در صفحه نگهداری اضافه می کنند.

در اینجا مثالی از نحوه اضافه کردن Upwork به روزرسانی های زنده به صفحه تعمیر و نگهداری خود آورده شده است.

Upwork maintenance page with status updates

نکاتی برای نگهداری برنامه ریزی شده در سایت وردپرس شما h4>

هنگام کار در یک سایت زنده ، هر دقیقه که وب سایت شما از بین می رود بازدید کننده و مشتری بالقوه خود را از دست می دهید. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما در انجام کار موثرتر کمک می کند.

1 به Google Analytics گزارش می دهد تا از کمترین ساعات کاری در سایت خود مطلع شوید و سپس از آنها برای نگهداری استفاده کنید.

2 ایمیل خود را به لیست ایمیل در مورد برنامه نگهداری زودتر. به این ترتیب شما کاربران عادی غافلگیر نخواهید شد.

3 اطمینان حاصل کنید که صفحه تعمیر و نگهداری شما با استفاده از توییتر ، فیس بوک و غیره روش سریع تری برای ارتباط با کاربران ارائه می دهد

4 از همه مهمتر ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در اسرع وقت آنلاین است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا از صفحه نگهداری خود الهام بگیرید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در عنوان نحوه ایجاد صفحات زیبا به زودی در وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/six-types-of-maintenance-pages-which-one-works-for-you/.

دیدگاهتان را بنویسید