55+ نکته ، کلاهبرداری و هک وردپرس مورد جستجو

تا به حال فکر کرده اید که محبوب ترین سایت های وردپرس از نکات ، ترفندها و هک های وردپرس چه استفاده می کنند؟ در این مقاله ، ما برخی از نکات ، ترفندها و هک های وردپرس را که به شما کمک می کنند از وردپرس مانند یک حرفه ای استفاده کنید ، به اشتراک می گذاریم.

Most wanted WordPress tips, tricks, and hacks

1 از یک صفحه اصلی سفارشی استفاده کنید h4>

به طور پیش فرض ، وردپرس آخرین پست های شما را در صفحه اصلی وب سایت شما نشان می دهد. می توانید آن را تغییر دهید و از هر صفحه ای به عنوان صفحه اصلی سایت خود استفاده کنید.

ابتدا باید یک صفحه جدید در وردپرس ایجاد کنید ، و می توانید این صفحه را به عنوان خانه اصلی نامگذاری کنید. در مرحله بعدی ، باید صفحه دیگری ایجاد کنید و اجازه دهید این صفحه را با وبلاگ تماس بگیریم زیرا از آن برای نمایش پست های وبلاگ خود استفاده خواهید کرد.

اکنون به صفحه تنظیمات »خواندن در سرپرست وردپرس خود و در گزینه” نمایش صفحه اول “بروید و به” یک صفحه ثابت “بروید. پس از آن می توانید صفحاتی را که به تازگی ایجاد کرده اید به عنوان صفحه اصلی و وبلاگ خود انتخاب کنید.

Static Front Page

همچنین می توانید یک الگوی صفحه اصلی سفارشی ایجاد کنید تا از آن برای صفحه اصلی خود استفاده کنید. به سادگی با استفاده از یک ویرایشگر متن ساده ، یک فایل جدید در رایانه خود ایجاد کنید و این کد را در بالای آن اضافه کنید.


این فایل را به عنوان custom-homepage.php در دسک تاپ خود ذخیره کنید.

بعد ، شما باید با استفاده از سرویس گیرنده FTP و به / wp-content / themes / your-current-theme / folder بروید. اکنون فایلی را که قبلاً ایجاد کرده اید در پوشه تم خود بارگذاری کنید.

به قسمت مدیریت وردپرس برگردید و صفحه اصلی خود را ویرایش کنید. شما می توانید الگوی صفحه اصلی سفارشی خود را در زیر متاباکس ویژگی های صفحه انتخاب کنید.

Custom home page template

برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد الگوی صفحه سفارشی در وردپرس .

اکنون این صفحه کاملاً خالی خواهد بود و به هیچ وجه چیزی نشان داده نمی شود. می توانید از برچسب های قالب HTML / CSS و وردپرس سفارشی برای ایجاد صفحه آرایی خود استفاده کنید. همچنین می توانید از افزونه صفحه ساز تا با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن به راحتی یکی ایجاد کنید.

2. Google Analytics را در وردپرس نصب کنید h4>

Google Analytics یکی از باید ابزارهایی برای دارندگان سایت وردپرس داشته باشد . به شما این امکان را می دهد که ببینید کاربران شما از کجا می آیند و در وب سایت شما چه کار می کنند.

بهترین راه برای نصب Google Analytics استفاده از افزونه MonsterInsights است. می توانید کد Google Analytics را در پرونده های تم خود وارد کنید ، اما با به روزرسانی یا تغییر طرح زمینه ، این کد از بین می رود.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی عنوان نصب Google Analytics در وردپرس .

3 محافظت از رمز عبور دایرکتوری وردپرس h4>

وردپرس دایرکتوری مدیر جایی است که شما کلیه کارهای اجرایی وب سایت خود را انجام می دهید. این در حال حاضر از رمز عبور محافظت شده است زیرا کاربران باید قبل از دسترسی به منطقه مدیر ، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنند.

اما با افزودن لایه دیگری از تأیید اعتبار ، می توانید دسترسی به سایت وردپرس خود را برای هکرها دشوار کنید.

در اینجا نحوه فعال سازی حفاظت از رمز عبور برای فهرست مدیریت وردپرس خود آورده شده است.

به داشبورد cPanel وارد شوید از میزبانی وردپرس حساب خود را. در بخش امنیت ، باید روی نماد ‘Password Protect Directories’ کلیک کنید.

Password protect directories

بعد ، از شما خواسته می شود فهرست هایی را که می خواهید محافظت کنید انتخاب کنید. / wp-admin / پوشه را انتخاب کرده و سپس نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید.

Security settings

همین است. اکنون وقتی می خواهید به فهرست wp-admin خود دسترسی پیدا کنید ، باید جعبه احراز هویتی مانند این را ببینید:

Password protected directory

برای روش جایگزین و دستورالعمل های دقیق تر ، به راهنمای ما در

به طور پیش فرض ، وقتی چندین عکس را به یک پست وردپرس اضافه می کنید ، آنها در کنار هم یا روی هم ظاهر می شوند. این خیلی خوب به نظر نمی رسد زیرا کاربران شما برای دیدن همه آنها باید زیاد پیمایش کنند.

با نمایش تصاویر کوچک در یک طرح شبکه می توان این مشکل را حل کرد. این به وب سایت شما ظاهری جمع و جورتر می بخشد و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

برای دستورالعمل های گام به گام کامل ، به راهنمای ما در مورد نحوه نمایش عکس های وردپرس در سطرها و ستون ها .

5. به کاربران اجازه دهید در نظرات مشترک شوند h4>

Comment subscription checkbox

به طور معمول وقتی کاربران در وب سایت شما نظر می گذارند ، مجبور هستند که به صورت دستی دوباره از همان مقاله بازدید کنند تا ببینند شما یا سایر کاربران به نظرات پاسخ داده اید.

آیا بهتر است کاربران بتوانند در مورد نظرات جدید درباره پست های شما اعلان های ایمیل دریافت کنند؟ در اینجا نحوه افزودن این ویژگی به وب سایت خود آورده شده است.

نگران نباشید مشترک شدن در افزونه Comments Reloaded شوید. پس از فعال سازی ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه باید از تنظیمات »اشتراک در نظرات» دیدن کنید.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای ما در مورد چگونگی اجازه دادن به کاربران برای اشتراک نظرات در وردپرس .

6. تلاش برای ورود به سیستم را محدود کنید h4>

Locked out login

به طور پیش فرض ، یک کاربر وردپرس می تواند تعداد نامحدودی تلاش برای ورود به سایت وردپرس را انجام دهد. با این کار هر کسی می تواند رمز عبور خود را حدس بزند تا درست متوجه شود.

برای کنترل این مورد ، باید پلاگین ورود به سیستم LockDown . به شما اجازه می دهد تا محدودیت هایی را برای تعداد تلاش های ناموفق یک کاربر برای ورود به سیستم تعیین کنید.

برای جزئیات دستورالعمل ، به راهنمای ما در مورد چگونگی محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم در وردپرس .

7. نمایش متن (خلاصه ارسال) در صفحه اصلی و بایگانی h4>

Post excerpts

ممکن است متوجه شده باشید که همه وبلاگ های معروف به جای مقاله کامل در صفحه اصلی و بایگانی خود ، خلاصه مقاله را نشان می دهند. این باعث بارگیری سریعتر این صفحات ، افزایش بازدید از صفحه و جلوگیری از تکرار محتوای وب سایت شما می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به مقاله ما در عنوان گزیده ای (خلاصه) در مقابل پست کامل در صفحات بایگانی وردپرس.

بسیاری از حق بیمه و تم های رایگان وردپرس از بخشهایی در صفحه اصلی و بایگانی استفاده می کنند. با این حال ، اگر موضوع شما گزیده هایی را نمایش نمی دهد ، سپس به راهنمای ما در نحوه نمایش گزیده های پست در مضامین وردپرس .

8. تصویر Gravatar پیش فرض سفارشی را اضافه کنید h4>

وردپرس از عنوان Gravatar برای نمایش عکس های پروفایل کاربر در وردپرس. اگر کاربری گراواتور نداشته باشد ، وردپرس از یک تصویر پیش فرض استفاده می کند که “Mystery Person” نامیده می شود.

این تصویر پیش فرض gravatar بارها در قسمت نظرات وردپرس شما ظاهر خواهد شد ، به این دلیل که بسیاری از کاربران تصویری از gravatar با آدرس ایمیل خود ندارند.

به راحتی می توانید این gravatar پیش فرض را با تصویر پیش فرض gravatar پیش فرض خود جایگزین کنید.

ابتدا باید تصویری را که می خواهید به عنوان تصویر gravatar پیش فرض خود استفاده کنید ، در کتابخانه رسانه وردپرس خود بارگذاری کنید.

بعد ، شما باید URL فایل تصویر را کپی کنید.

Copy file URL

اکنون شما باید کد زیر را به پرونده یا یک افزونه اختصاصی سایت .

add_filter ('avatar_defaults'، 'wpb_new_gravatar')؛
عملکرد wpb_new_gravatar ($ avatar_default) {
$ myavatar = 'http://example.com/wp-content/uploads/2017/01/wpb-default-gravatar.png'؛
$ avatar_defaults [$ myavatar] = "پیش فرض گراواتار"؛
بازگرداندن $ avatar_defaults؛
}

فراموش نکنید که مقدار myavatar $ را با URL تصویر gravatar سفارشی که قبلاً بارگذاری کرده اید جایگزین کنید.

اکنون می توانید از صفحه تنظیمات »بحث و گفتگو بازدید کنید و متوجه خواهید شد که آواتار پیش فرض سفارشی شما به گزینه های پیش فرض آواتار اضافه شده است.

برای دستورالعمل های دقیق ، به آموزش ما در مورد چگونگی افزودن تغییر gravatar پیش فرض در وردپرس.

9. افزودن CSS سفارشی به قالب WordPress

بعنوان یک مالک سایت وردپرس ، گاهی اوقات ممکن است لازم باشد CSS سفارشی را به سایت خود اضافه کنید. CSS به شما امکان می دهد شکل ظاهری موارد را در سایت وردپرس خود مانند رنگ ، حاشیه ، اندازه قلم و غیره تغییر دهید.

ساده ترین راه برای افزودن CSS سفارشی به هر قالب WordPress مراجعه به صفحه Appearance »Customize در مدیر وردپرس است. با این کار نرم افزار زمینه وردپرس راه اندازی می شود و پیش نمایش وب سایت خود را در پانل سمت راست مشاهده خواهید کرد.

اکنون برای گسترش آن روی منوی “Additional CSS” در پانل سمت چپ کلیک کنید.

Additional CSS in theme customizer

یک جعبه متن ساده مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید CSS سفارشی خود را اضافه کنید. به محض افزودن یک قانون معتبر CSS ، می توانید شاهد اعمال آن در صفحه پیش نمایش زنده وب سایت خود باشید.

Custom CSS code and preview

فراموش نکنید که وقتی کارتان تمام شد روی دکمه “ذخیره و انتشار” در بالا کلیک کنید.

برای روش های جایگزین و دستورالعمل های دقیق تر ، راهنمای مبتدیان ما را در نحوه افزودن CSS سفارشی در وردپرس .

10. با استفاده از Inspect Element Tool برای شخصی سازی وردپرس h4>

افزودن CSS سفارشی عالی به نظر می رسد ، اما چگونه می دانید کدام کلاس های CSS را ویرایش می کنیم؟ چگونه بدون نیاز به نوشتن CSS ، آن را رفع اشکال می کنید؟

با استفاده از ابزار Inspect Element می توانید کد HTML ، CSS یا JavaScript را برای هر صفحه وب ویرایش کرده و تغییرات خود را به صورت زنده (فقط در رایانه خود) مشاهده کنید.

برای یک مالک وب سایت DIY ، این ابزارها می توانند به شما کمک کنند بدون اینکه در واقع تغییراتی را برای همه ایجاد کند ، چگونه یک طراحی سایت به نظر می رسد.

به سادگی بر روی هر عنصر موجود در صفحه کلیک کرده و کلیک راست کنید ، سپس “بازرسی” را از فهرست مرورگر خود انتخاب کنید.

Opening Inspect Element or developer tools in your browser

با این کار پنجره مرورگر شما شکافته می شود و شما می توانید کد منبع HTML و CSS صفحه را مشاهده کنید.

HTML and CSS panels in Inspect tool

هر تغییری که در اینجا ایجاد کنید بلافاصله در صفحه بالا قابل مشاهده خواهد بود. با این حال ، به یاد داشته باشید که این تغییرات فقط در مرورگر شما اتفاق می افتد و شما در واقع صفحه را ویرایش نمی کنید.

این به شما امکان می دهد آنچه را که باید ویرایش کنید و چگونه را بفهمید. پس از آن می توانید پیش بروید و پرونده های تم واقعی یا کد CSS سفارشی خود را تغییر دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به مقاله ما در عنوان مبانی عنصر بازرسی و شخصی سازی وردپرس به عنوان کاربر DIY .

11 یک تصویر بند انگشتی از فیس بوک اضافه کنید h4>

وقتی مطالب شما توسط دیگران یا دیگران به اشتراک گذاشته می شود ، فیس بوک به طور خودکار می تواند تصویری از مقالات شما انتخاب کند. معمولاً تصویر برجسته مقاله را انتخاب می کند. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است یک تصویر تصادفی از مقاله انتخاب کند که ممکن است مناسب نباشد.

اگر شما با استفاده از پلاگین Yoast SEO ، سپس می توانید یک تصویر کوچک Facebook را در Yoast SEO metabox در صفحه ویرایش پست انتخاب کنید.

Selecting a Facebook thumbnail image for an article in Yoast SEO

همچنین می توانید با مراجعه به صفحه SEO »اجتماعی یک تصویر کوچک Facebook را برای صفحه اصلی خود انتخاب کنید.

Setting a Facebook thumbnail for home page

اگر از پلاگین Yoast SEO استفاده نمی کنید ، به راهنمای ما در مورد نحوه رفع مشکل تصویر بند انگشتی نادرست فیس بوک در وردپرس .

12 تصویر ویژه یا تصویر کوچک پست ویژه را به RSS Feed h4> اضافه کنید

وردپرس فیدهای RSS لیستی از آخرین مقالات شما را نشان می دهد. اگر مقالات کامل را در فید نشان می دهید ، تمام تصاویر داخل نمایش داده می شوند. با این حال ، شامل تصویر برجسته یا تصویر بند انگشتی پست در مقاله نیست.

برای رفع این مشکل ، می توانید کد زیر را به توابع.php پرونده یا یک افزونه اختصاصی سایت .

تابع rss_post_thumbnail ($ محتوا) {
پست جهانی $؛
if (has_post_thumbnail ($ post-> ID)) {
$ content = '

'. get_the_post_thumbnail ($ post-> شناسه). "

". get_the_content ()؛ } بازگرداندن محتوای $؛ } add_filter ('the_excerpt_rss'، 'rss_post_thumbnail')؛ add_filter ('the_centent_feed'، 'rss_post_thumbnail')؛

برای اطلاعات بیشتر ، به آموزش ما در مورد نحوه افزودن تصویر کوچک پست به خوراک RSS در وردپرس .

13. گزیده ها را در RSS Feed h4> نمایش دهید

به طور پیش فرض ، وردپرس مقاله کامل شما را در خوراک RSS نشان می دهد. این اجازه می دهد تا اسکرابرهای محتوا به طور خودکار مقالات کامل شما را واکشی و سرقت کنند. همچنین از بازدید مشترکین خوراک RSS شما از وب سایت شما جلوگیری می کند.

برای رفع این مشکل ، به صفحه تنظیمات »خواندن بروید و به پایین به گزینه” برای هر مقاله در خبرمایه ، نمایش “بروید. خلاصه را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

14. از کد کوتاه در ابزارک های متن h4> استفاده کنید

کد کوتاه به شما امکان می دهد به راحتی توابع کوچک را به وردپرس اضافه کنید پستها و صفحات . با این حال ، آنها در ویجت متن کار نمی کنند.

برای اجرای کد کوتاه در ابزارک های متن نوار کناری ، باید این کد را به فایل توابع. php یا افزونه اختصاصی سایت .

add_filter ('widget_text'، 'do_shortcode')؛

همچنین می توانید از ابزارک کوتاه a استفاده کنید > پلاگین ، که یک ابزارک متن فعال شده با کد کوتاه به سایت وردپرس شما اضافه می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن کد کوتاه در ابزارک های نوار کناری وردپرس .

15. تصاویر را در نوار کناری وردپرس اضافه کنید h4>

وردپرس راهی ساده برای بارگذاری و نمایش تصاویر در نوار کناری شما ندارد (اگرچه انتظار می رود به زودی در نسخه آینده تغییر کند). در حال حاضر اگر می خواهید تصویری اضافه کنید ، باید کد HTML را برای آن اضافه کنید.

ابتدا باید تصویر را با استفاده از media uploader در سایت وردپرس خود بارگذاری کرده و URL آن را کپی کنید.

بعد ، به صفحه Appearance »Widgets بروید و یک ابزارک نوشتاری به نوار کناری خود اضافه کنید. در داخل ابزارک متن باید HTML را در قالب زیر اضافه کنید.

Randomize header images in WordPress

اکنون می توانید تنظیمات ابزارک خود را ذخیره کرده و از وب سایت خود پیش نمایش کنید.

برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در نحوه افزودن تصویر در ابزارک نوار کناری وردپرس .

16. مطالب را در مقالات در RSS RSS h4> اضافه کنید

آیا می خواهید خوراک RSS وردپرس خود را با افزودن محتوا به مقالاتی که فقط برای مشترکان خوراک RSS قابل مشاهده است ، دستکاری کنید؟

کد زیر را به functions.php file or a افزونه اختصاصی سایت .

تابع wpbeginner_postrss ($ محتوا) {
if (is_feed ()) {
$ content = 'این پست توسط سید بلخی نوشته شده است'. $ content.'WPBeginner را بررسی کنید '؛
}
بازگرداندن محتوای $؛
}
add_filter ('the_excerpt_rss'، 'wpbeginner_postrss')؛
add_filter ('the_centent'، 'wpbeginner_postrss')؛

این کد متن “این پست توسط سید بلخی نوشته شده است” قبل از مقاله و “پس از مقاله WPBeginner” را نشان می دهد.

برای روش های بیشتر برای دستکاری محتوای خوراک RSS ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن مطالب در RSS RSS وردپرس .

17. تأخیر ارسال ها در فیدهای RSS h4>

آیا تاکنون مقاله ای را قبل از اینکه آماده پخش مستقیم شود ، به طور تصادفی منتشر کرده اید؟ همهی ما آنجا بودیم. به راحتی می توانید مقاله را لغو انتشار کرده و به ویرایش آن ادامه دهید.

با این وجود خوانندگان خوراک RSS و مشترکان ایمیل ممکن است قبلاً آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنند. برای جلوگیری از نمایش این تاخیر در ارسال RSS در فید RSS ، یک راه حل آسان وجود دارد.

کد زیر را به functions.php file or a افزونه اختصاصی سایت .

تابع publ_later_on_feed ($ در کجا) {

جهانی $ wpdb؛

if (is_feed ()) {
// مهر زمان در قالب WP
$ now = gmdate ('Y-m-d H: i: s')؛

// مقدار انتظار؛ + دستگاه
$ انتظار = '10'؛ // عدد صحیح

// http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/fa/date-and-time-functions.html#function_timestampdiff
$ device = 'MINUTE'؛ // دقیقه ، ساعت ، روز ، هفته ، ماه ، سال

// SQL-sytax را به $ $ پیش فرض اضافه کنید
$ where. = "AND TIMESTAMPDIFF ($ device، $ wpdb-> posts.post_date_gmt، '$ now')> $ صبر کنید"؛
}
بازگشت $ که در آن؛
}

add_filter ('پستها_ در هر کجا' ، 'انتشار_ تأخیر_بر روی تغذیه')؛

این کد به مدت 10 دقیقه نمایش پست های منتشر شده شما را در خوراک RSS به تأخیر می اندازد.

برای جزئیات بیشتر به مقاله ما در نحوه تأخیر در نمایش پست ها در RSS RSS وردپرس .

18 تصاویر هدر تصادفی را در وردپرس نمایش دهید h4>

آیا می خواهید تصاویر هدر تصادفی در سایت وردپرس خود نمایش دهید؟ بیشتر تم های وردپرس با پشتیبانی داخلی برای نمایش تصویر هدر در وب سایت شما ارائه می شوند. با این حال ، شما همچنین می توانید چندین تصویر هدر را بارگذاری کنید و به موضوع خود اجازه دهید به صورت تصادفی یک تصویر هدر را نشان دهد.

به صفحه Appearance »Customize بروید و سپس روی بخش” Header “کلیک کنید تا آن را گسترش دهید. اکنون تمام تصاویر هدر را که می خواهید استفاده کنید بارگذاری کنید و سپس بر روی دکمه “تصادفی سازی تصاویر هدر” کلیک کنید.

Adding menu icons

اگر می خواهید تصاویر کمی را در مقالات و صفحات مختلف نمایش دهید ، راهنمای ما را در مورد نحوه افزودن تصاویر هدر تصادفی به سایت وردپرس خود .

19. نمادهای تصویر را به منوی پیمایش پیوندها h4> اضافه کنید

Enable CSS classes option for Navigation Menus

آیا می خواهید نمادهای تصویر را در کنار پیوندها در فهرست پیمایش خود نمایش دهید؟ ساده ترین راه حل استفاده از منوی تصویر a است > افزونه.

پس از نصب افزونه ، به سادگی به منوی Appearance »بروید ، و گزینه افزودن تصاویر با هر مورد را در فهرست موجود خود مشاهده خواهید کرد.

اگر به هر دلیلی ، نمی خواهید از یک افزونه استفاده کنید و ترجیح می دهید آن را به صورت دستی انجام دهید ، مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا باید از صفحه Appearance »Menus بازدید کرده و سپس روی صفحه گزینه های صفحه در گوشه سمت راست بالای صفحه.

Adding a CSS class to a menu item in WordPress

با این کار منویی پایین می آید که باید کادر کنار گزینه های CSS را علامت بزنید.

بعد از آن به منوی پیمایش خود بروید و روی موردی کلیک کنید تا آن را گسترش دهید. گزینه ای برای افزودن کلاسهای CSS را مشاهده خواهید کرد. برای هر مورد از منو کلاس CSS متفاوتی وارد کنید.

Link target option in navigation menu screen

برای ذخیره تغییرات فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره منو کلیک کنید.

بعد ، باید با مراجعه به صفحه رسانه »افزودن رسانه نمادهای تصویر را در سایت وردپرس خود بارگذاری کنید. پس از بارگذاری پرونده های تصویری ، URL های آنها را کپی کنید زیرا در مرحله بعدی به آنها احتیاج دارید.

اکنون می توانید با افزودن CSS سفارشی . در اینجا یک نمونه CSS آورده شده است که می توانید از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

.صفحه نخست {
background-image: url ('http://www.example.com/wp-content/uploads/2014/12/home.png')؛
background-تکرار: بدون تکرار؛
background-position: چپ؛
padding-left: 5px؛
}

فراموش نکنید که URL تصویر را با URL فایل تصویری خود جایگزین کنید.

20. پیوند منوی پیمایش را در پنجره جدید باز کنید h4>

گاهی اوقات ممکن است لازم باشد که یک لینک منوی پیمایش را در یک پنجره جدید باز کنید. مشکل این است که شما هنگام افزودن موارد منو گزینه ای برای انجام آن نمی بینید.

در واقع ، این گزینه برای پاک کردن شلوغی از صفحه پنهان است. باید روی دکمه گزینه های صفحه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و گزینه “link target” را علامت بزنید.

Open link in a new tab or window

در مرحله بعدی ، باید به پایین پایین بروید و به مورد منویی بروید که می خواهید در یک پنجره جدید باز کنید. بر روی مورد منو کلیک کنید تا آن را گسترش دهید ، و گزینه باز کردن لینک را در یک برگه جدید مشاهده خواهید کرد.

Full screen search overlay on a WordPress site

برای ذخیره تغییرات فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره منو کلیک کنید.

21. اضافه کردن جستجوی تمام صفحه در وردپرس h4>

Select multiple authors

اگر بر روی نماد جستجو در گوشه بالا سمت راست هر صفحه در WPBeginner کلیک کنید ، متوجه خواهید شد که یک صفحه جستجوی تمام صفحه ظاهر می شود. این باعث بهبود تجربه جستجو و جذابیت بیشتر آن می شود.

می توانید این مورد را به سایت وردپرس خود نیز اضافه کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار نصب و فعال سازی افزونه جستجوی تمام صفحه وردپرس .

افزونه خارج از جعبه کار می کند و هیچ تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد. پس از فعال سازی ، هر قسمت پیش فرض فرم جستجوی وردپرس را به یک پوشش جستجوی تمام صفحه تبدیل می کند.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن همپوشانی جستجوی تمام صفحه در وردپرس .

22. منوی ناوبری شناور مهم را اضافه کنید h4>

با پیمایش کاربر به پایین ، یک منوی ناوبری شناور چسبنده در بالای صفحه باقی می ماند. برخی از تم های وردپرس این ویژگی را به عنوان گزینه در تنظیمات خود دارند. اگر طرح زمینه شما این گزینه را ندارد ، می توانید این روش را امتحان کنید.

ابتدا باید منوی مهم (یا هر چیز دیگری!) در پلاگین Scroll .

پس از فعال شدن ، به صفحه تنظیمات افزونه واقع در تنظیمات »منوی مهم (یا هر چیز دیگری!) بروید. کلاس CSS منوی پیمایش خود را اضافه کنید و تغییرات را ذخیره کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به آموزش ما در مورد نحوه ایجاد منوی ناوبری شناور چسبنده در وردپرس .

23. نویسندگان متعددی را به یک پست وردپرس h4> اضافه کنید

آیا می خواهید به چندین نویسنده مقاله ای در وب سایت خود اعتبار دهید؟ به طور پیش فرض ، پست های وردپرس به یک نویسنده اختصاص می یابد. با این حال ، اگر اغلب به چندین نویسنده اعتبار نیاز دارید ، روش ساده تری برای انجام این کار وجود دارد.

شما باید افزونه Co-Authors Plus .

اکنون پیش بروید و پست یا صفحه ای را که می خواهید به چندین نویسنده اعتبار دهید ، ویرایش کنید. در صفحه ویرایش پست ، کادر جدید “نویسندگان” را دقیقاً در زیر ویرایشگر پست مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید به چندین نویسنده اعتبار دهید.

User count preview in WordPress

24. دسته ها را به صفحات وردپرس اضافه کنید h4>

آیا می خواهید دسته ها و برچسب ها را به وردپرس به صفحات اضافه کنید؟ به طور پیش فرض ، آنها فقط برای پست ها در دسترس هستند. عمدتا ، زیرا قرار است که صفحات دارای محتوای ایستا و مستقل باشند ( تفاوت بین پستها و صفحات در وردپرس ).

اگر می خواهید دسته ها و برچسب ها را اضافه کنید ، به سادگی این کد را به فایل توابع.php یا افزونه اختصاصی سایت .

// پشتیبانی از برچسب و دسته را به صفحات اضافه کنید
تگهای عملکرد_گروههای_پشتبان_همه () {
  Register_taxonomy_for_object_type ('post_tag'، 'page')؛
  Register_taxonomy_for_object_type ("رده" ، "صفحه")؛
}

// اطمینان حاصل کنید که همه برچسب ها و دسته ها در درخواست ها گنجانده شده اند
تابع tags_categories_support_query ($ wp_query) {
  if ($ wp_query-> get ('tag')) $ wp_query-> set ('post_type'، 'any')؛
  if ($ wp_query-> get ('category_name')) $ wp_query-> set ('post_type'، 'any')؛
}

// قلاب های برچسب و دسته
add_action ('init' ، 'tags_categories_support_all')؛
add_action ('pre_get_posts'، 'tags_categories_support_query')؛

25. یک سایت محلی وردپرس در رایانه خود ایجاد کنید h4>

بسیاری از دارندگان و توسعه دهندگان سایت وردپرس وردپرس را بر روی رایانه خود نصب می کنند. به شما امکان می دهد یک سایت وردپرس را به صورت محلی توسعه دهید ، افزونه ها و مضامین را امتحان کنید و اصول وردپرس را بیاموزید.

ما گام به گام دستورالعمل های مفصلی را در مورد نحوه نصب وردپرس بر روی کامپیوتر ویندوز خود یا در Mac با استفاده از MAMP .

26. نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس h4>

نظرات روش آسان تری را برای کاربران فراهم می کنند تا با محتوای وب سایت شما درگیر شوند. نمایش تعداد کل نظرات می تواند به عنوان اثبات اجتماعی و تشویق کاربران بیشتر به مشارکت در بحث ها.

ساده ترین راه برای این کار نصب آمار ساده وبلاگ . پس از فعال سازی ، می توانید برای نمایش تعداد کل نظرات ، کد کوتاه [sbs_apoproved] را به هر پست یا صفحه اضافه کنید.

برای روش کد و دستورالعمل های بیشتر به مقاله ما در مورد چگونگی نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس .

27. نمایش تعداد کل کاربران ثبت شده در وردپرس h4>

Add category images in WordPress

اگر به کاربران اجازه می دهد تا در سایت وردپرس شما ثبت نام کنند ، سپس نمایش تعداد کل کاربران ثبت شده می تواند کاربران بیشتری را به ثبت نام ترغیب کند.

ساده ترین راه برای این کار نصب آمار ساده وبلاگ . پس از فعال سازی ، می توانید برای نمایش تعداد کل کاربران ثبت شده ، کد کوتاه [sbs_users] را به هر پست یا صفحه اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق تر ، به آموزش ما در مورد چگونگی نمایش تعداد کل کاربران ثبت شده در وردپرس.

28. اندازه های تصویر جدید را در وردپرس ایجاد کنید h4>

هنگامی که تصویری را در وبلاگ خود بارگذاری می کنید ، وردپرس به طور خودکار چندین نسخه از تصویر ایجاد می کند. قالب و افزونه های وردپرس شما همچنین می توانند اندازه های تصویر جدیدی اضافه کنند.

برای ایجاد اندازه های جدید تصویر در وردپرس ، باید کد زیر را به فایل توابع. php یا افزونه اختصاصی سایت .

add_image_size ('sidebar-thumb'، 120، 120، true)؛ // حالت برداشت سخت
add_image_size ('homepage-thumb'، 220، 180)؛ // حالت برداشت نرم
add_image_size ('singlepost-thumb' ، 590 ، 9999)؛ // حالت نامحدود قد

این کد سه اندازه تصویر جدید اضافه می کند. فراموش نکنید که نام و ابعاد اندازه تصویر را به نیازهای خود تغییر دهید.

برای اطلاعات بیشتر ، به آموزش ما در نحوه ایجاد اندازه های تصویر جدید در وردپرس .

29. نمادهای دسته را در وردپرس h4> اضافه کنید

آیا می خواهید نمادهای دسته یا تصاویر را در کنار نام دسته ها در وردپرس اضافه کنید؟ این باعث جذاب تر نشان دادن صفحات بایگانی دسته شما می شود و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

ابتدا باید تصاویر طبقه بندی را نصب و فعال کنید پلاگین در وردپرس. پس از فعال شدن ، به پست ها »دسته بندی ها بروید و روی دکمه افزودن در کنار نماد تصویر کوچک خالی برای هر دسته کلیک کنید.

Install categories and tags converter in WordPress

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه تصاویر طبقه بندی (آیکون های دسته) را در وردپرس اضافه کنید .

30. تبدیل دسته ها به برچسب ها یا بالعکس h4>

اغلب افراد در مورد چگونگی از دسته ها و برچسب ها به درستی در وردپرس استفاده کنید. در بعضی مواقع ممکن است دسته بندی هایی ایجاد کنید که باید برچسب باشند یا برعکس.

به راحتی قابل رفع است.

به صفحه ابزارها> وارد کردن بروید و سپس دسته ها و برچسب ها را نصب کنید.

Convert button

برای ادامه روی پیوند اجرای importer کلیک کنید.

در صفحه مبدل ، می توانید بین دسته ها به برچسب ها یا برچسب ها به مبدل دسته ها جابجا شوید. بعد ، مواردی را که می خواهید تبدیل کنید انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه تبدیل کلیک کنید.

Moving posts between categories and categories

31. انتقال انبوه پست ها بین دسته ها و برچسب ها h4>

گاهی اوقات ممکن است بخواهید پستها را به صورت انبوه بین دسته ها و برچسب ها جابجا کنید. انجام یک به یک آن برای هر پست می تواند وقت گیر باشد.

در واقع ، افزونه ای برای آن وجود دارد. به سادگی افزونه حرکت انبوه را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی ، برای انتقال پست های خود باید به Tools »Bulk Move بروید.

Last updated date for posts in WordPress

برای جزئیات بیشتر ، به آموزش ما در مورد نحوه انتقال عمده پست ها به دسته ها و برچسب ها در وردپرس.

32. آخرین تاریخ به روز شده ارسال های خود را h4> نمایش دهید

Meks Time Ago plugin settings

به طور پیش فرض ، بیشتر مضامین وردپرس تاریخ انتشار مقاله را نشان می دهند. این خوب است و برای اکثر وب سایت ها و وبلاگ ها مفید است.

با این وجود ، اگر محتوای قدیمی خود را مرتباً به روز می کنید ، ممکن است بخواهید به کاربران خود نشان دهید که آخرین مقاله به روز شده است. در غیر این صورت شما کاربران متوجه نمی شوید که مقاله حاوی اطلاعات فعلی است.

با افزودن کد زیر به می توان به این مهم دست یافت

تابع wpb_last_updated_date ($ محتوا) {
$ u_time = get_the_time ('U') ؛
$ u_modified_time = get_the_modified_time ('U') ؛
اگر ($ u_modified_time> = $ u_time + 86400) {
$ updated_date = get_the_modified_time ('F jS، Y')؛
$ updated_time = get_the_modified_time ('h: i a')؛
$ custom_content. = '

آخرین به روزرسانی ". $ updated_date. "در" $ updated_time. '

'؛ } $ custom_content. = $ content؛ $ custom_content را برگردانید. } add_filter ('the_content'، 'wpb_last_updated_date')؛

برای دستورالعمل های دقیق تر ، به راهنمای ما در مورد نحوه آخرین تاریخ به روز شده در وردپرس نمایش داده شود .

33. نحوه نمایش تاریخ های نسبی در وردپرس h4>

آیا می خواهید تاریخ های نسبی مانند دیروز ، 10 ساعت قبل یا یک هفته قبل را برای پست های خود در وردپرس نمایش دهید؟ تاریخ های نسبی این درک را به کاربران می دهد که چه مدت از ارسال چیزی گذشته است.

برای افزودن تاریخ های نسبی ، باید افزونه Meks Time Ago . پس از فعال سازی ، باید از تنظیمات »صفحه عمومی بازدید کرده و به بخش” Meks Time Ago Options “بروید.

WordPress Site Address

می توانید زمان استفاده از زمان قبل و نحوه نمایش آن را انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود ، روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در نحوه نمایش تاریخهای نسبی در وردپرس .

34. شماره نسخه وردپرس را حذف کنید h4>

به طور پیش فرض وردپرس نسخه وردپرس را در هدر وب سایت شما اضافه می کند. برخی از مردم فکر می کنند این یک مسئولیت امنیتی است که پاسخ ما به روز نگه داشتن وردپرس است.

اما اگر می خواهید شماره نسخه وردپرس را حذف کنید ، کافی است کد زیر را به فایل توابع. php یا افزونه اختصاصی سایت .

تابع wpbeginner_remove_version () {
برگشت ''؛
}
add_filter ('the_generator'، 'wpbeginner_remove_version')؛

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع به مقاله ما در مورد روش صحیح مراجعه به شماره نسخه وردپرس را حذف کنید .

35. وقتی قادر به دسترسی به WP-Admin نیستید ، URL های وردپرس را به روز کنید

Renaming plugins folder to deactivate all WordPress plugins

بعضی مواقع وقتی عنوان انتقال سایت وردپرس به دامنه جدید یا به دلیل پیکربندی اشتباه ممکن است لازم باشد URL های وردپرس را به روز کنید.

این URL ها به وردپرس می گویند که کجا سایت شما را نمایش دهد و فایلهای اصلی وردپرس در کجا قرار دارند. تنظیمات نادرست می تواند شما را از قسمت مدیریت وردپرس محروم کند یا شما را به وب سایت قدیمی هدایت کند.

ساده ترین راه برای به روزرسانی URL های وردپرس با افزودن این کد به موضوع فعلی خود توابع.php پرونده.

update_option ('siteurl'، 'http://example.com')؛
update_option ('خانه' ، 'http://example.com')؛

فراموش نکنید که example.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید. پس از دسترسی به سایت وردپرس خود ، به صفحه تنظیمات »عمومی بروید و URL ها را در آنجا به روز کنید. پس از آن باید کدی را که به پرونده توابع اضافه کرده اید حذف کنید.

اگر شما همچنین نیاز دارید URL ها را در پست ها و صفحات خود به روز کنید ، راهنمای ما را در مورد نحوه صحیح هنگام انتقال سایت وردپرس خود URL ها را به روز کنید.

36. درصورت عدم دسترسی به سرپرست WP-hh همه پلاگین ها را غیرفعال کنید

هنگام عیب یابی خطاهای وردپرس ، معمولاً از شما خواسته می شود که همه افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید. فقط می توانید به صفحه Plugins بروید و همه افزونه ها را غیرفعال کنید. اما اگر در سایت وردپرس خود قفل نشوید چه می کنید؟

در اینجا چگونگی غیرفعال کردن افزونه ها هنگام قفل شدن در منطقه مدیر وجود دارد.

ابتدا با استفاده از سرویس گیرنده FTP و به / wp-content / folder بروید. در داخل آن ، پوشه پلاگین ها را پیدا خواهید کرد.

Adding category to WordPress post URLs

اکنون فقط باید نام پوشه plugins را به plugins تغییر دهید. old و وردپرس به طور خودکار تمام افزونه ها را غیرفعال می کند.

برای روش جایگزین و اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در مورد چگونگی در صورت عدم دسترسی به wp-admin همه افزونه ها را غیرفعال کنید .

37h پیوندهای تصویر پیش فرض را در وردپرس حذف کنید h4>

به طور پیش فرض ، وقتی تصاویر را با استفاده از رسانه بارگذارکننده بارگذاری می کنید ، وردپرس از شما می خواهد چطور می خواهید به یک تصویر پیوند دهید. اگر نمی خواهید به یک تصویر پیوند دهید ، می توانید هیچکدام را انتخاب کنید.

یک روش بهتر برای مقابله با این مسئله اضافه کردن کد زیر به موضوع فایل توابع.php یا یک افزونه اختصاصی سایت .

تابع wpb_imagelink_setup () {
$ image_set = get_option ('type_default_link_type')؛

if ($ image_set! == "هیچکدام") {
update_option ('image_default_link_type'، 'none')؛
}
}
add_action ('admin_init'، 'wpb_imagelink_setup'، 10)؛

این کد به طور خودکار گزینه پیوند دادن تصویر پیش فرض را بر هیچ تنظیم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به راهنمای ما در مورد چگونگی به طور خودکار حذف پیوند تصویر پیش فرض در وردپرس .

38. دسته را در نشانیهای اینترنتی پست قرار دهید h4>

ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از سایت های وردپرس در URL های پست خود از دسته بندی استفاده می کنند. این به آنها امکان می دهد اطلاعات مفیدتری را به یک URL اضافه کنند که برای تجربه کاربر و همچنین SEO مناسب است.

اگر می خواهید نام دسته بندی را به URL های ارسال وردپرس خود اضافه کنید ، به صفحه تنظیمات »پیوندهای ثابت بروید. روی ساختار سفارشی کلیک کنید و /٪ category٪ /٪ postname٪ / را در فیلد کنار آن اضافه کنید.

برای ذخیره تنظیمات ، فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مدیریت وردپرس از زیر مجموعه ها و چندین دسته ، به راهنمای ما در مورد چگونگی قرار دادن دسته و زیر مجموعه ها در URL های وردپرس .
39 ارسال پست های تصادفی در وردپرس h4>

آیا می خواهید پست های تصادفی را در نوار کناری وردپرس خود نمایش دهید؟ ارسال های تصادفی به کاربران شما این فرصت را می دهد تا مقالاتی را کشف کنند که در غیر این صورت هرگز مشاهده نمی کنند.

ابتدا باید ابزارک پیشرفته پست تصادفی . پس از فعال شدن ، به صفحه Appearance »Widgets بروید و سپس ابزارک Random Posts را به یک نوار کناری اضافه کنید.

برای روش کد جایگزین ، به راهنمای ما در نحوه نمایش پست های تصادفی در وردپرس .

40. اجازه ثبت نام کاربر در سایت وردپرس خود را h4> دهید

وردپرس با یک سیستم مدیریت کاربر قدرتمند با نقش ها و قابلیت های مختلف ارائه می شود. اگر می خواهید به کاربران اجازه ثبت نام در سایت خود را بدهید ، نحوه فعال کردن آن ویژگی در اینجا است.

به صفحه تنظیمات »عمومی بروید و روی کادر تأیید کنار گزینه” عضویت “کلیک کنید. در صورت عدم اطمینان ، باید پیش فرض را که به کاربران جدید اختصاص داده می شود انتخاب کنید ، سپس از مشترک استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه اجازه ثبت نام کاربر در سایت وردپرسی خود را .

41. یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس ایجاد کنید h4>

وقتی ثبت نام کاربر را در سایت خود باز می کنید ، کاربران از فرم ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده می کنند. برای یک تجربه بهتر کاربر می توانید آن را با یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی جایگزین کنید.

ابتدا باید پلاگین WPForms را نصب و فعال کنید. برای دسترسی به افزونه ثبت نام کاربر آنها حداقل به برنامه Pro نیاز دارید.

پس از فعال شدن ، برای نصب و فعال کردن افزونه ثبت نام کاربر ، به صفحه WPForms »افزودنی ها بروید.

بعد از آن باید با مراجعه به صفحه WPForms »افزودن جدید فرم جدیدی ایجاد کنید. این سازنده WPForms را در جایی راه اندازی می کند که شما باید فرم ثبت نام کاربر را به عنوان الگوی خود انتخاب کنید.

Category excluder

پس از ایجاد فرم ، باید روی دکمه جاسازی کلیک کنید تا کد جاسازی کپی شود. اکنون می توانید این کد را به هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید تا فرم ثبت نام کاربر سفارشی خود را نشان دهد.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس .

42. از RSS ویژه h4> دسته های خاص را حذف کنید

گاهی اوقات ممکن است لازم باشد دسته های خاصی را از RSS RSS وردپرس خود حذف کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار نصب و فعال سازی افزونه Ultimate Category Excluder .

پس از فعال شدن ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه به صفحه تنظیمات »استثنای دسته بروید.

Changing a username in WordPress with Username Changer plugin

دسته هایی را که می خواهید حذف شوند انتخاب کنید و سپس روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

43. تغییر طول کوتاه در وردپرس h4>

طول متن پیش فرض وردپرس برای توصیف خلاصه پست اغلب کوتاه است. برای تغییر طول متن می توانید کد زیر را به توابع خود اضافه کنید .php پرونده یا یک افزونه اختصاصی سایت .

// تغییر طول گزیده
عملکرد new_excerpt_length ($ طول) {
بازگشت 100؛
}
افزودن_فیلتر ('طول_قسمت' ، 'طول_جز_ جدید')؛

// تغییر متن بیشتر
عملکرد new_excerpt_more ($ بیشتر) {
برگشت '...'؛
}
add_filter ('excerpt_more'، 'new_excerpt_more')؛

اگر نمی خواهید با کد مخلوط شوید ، راهنمای ما را در نحوه شخصی سازی گزیده های وردپرس (نیازی به کدگذاری نیست).

44. نمایش تاریخ پویایی حق چاپ در وردپرس h4>

برای افزودن تاریخ حق چاپ به پاورقی سایت وردپرس خود ، می توانید الگوی پاورقی را در طرح زمینه خود ویرایش کرده و اخطار حق چاپ را اضافه کنید. با این وجود سالی که در کد استفاده می کنید باید سال آینده به صورت دستی به روز شود.

درعوض ، می توانید از کد زیر برای نمایش پویا سال جاری در اعلامیه حق چاپ خود استفاده کنید.

&کپی ?؛ 2009 -  YourSite.com

برای راه حل بیشتر ، مقاله ما را در مورد چگونگی افزودن تاریخ پویایی حق چاپ در وردپرس .

45. نحوه تغییر نام کاربری در وردپرس h4>

وردپرس به شما امکان می دهد نام کاربر را به راحتی تغییر دهید ، اما نمی توانید نام کاربری را تغییر دهید. برای انجام این کار دو روش وجود دارد.

ساده ترین راه استفاده از افزونه ای به نام نام کاربری است تعویض . پس از فعال سازی افزونه ، به صفحه کاربران »تغییر نام کاربری در مدیر وردپرس خود بروید.

WordPress comment with like dislike buttons

نام کاربری را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و سپس نام کاربری جدید را وارد کنید.

برای روشهای جایگزین ، به مقاله ما در نحوه تغییر نام کاربری وردپرس خود را .

46. به کاربران اجازه دهید نظرات را دوست داشته یا دوست نداشته باشند h4>

Like Dislike Comments

آیا مشاهده کرده اید که چند سایت معروف مانند YouTube به کاربران اجازه می دهد نظرات را دوست داشته و دوست نداشته باشند. این امر باعث ایجاد تعامل بیشتر کاربر در بحث در وب سایت شما می شود.

ابتدا باید افزونه نظرات مانند دوست نداشتن .

پس از فعال سازی ، باید از نظرات »نظرات مانند دوست نداشتن صفحه برای پیکربندی تنظیمات پلاگین بازدید کنید.

Cone or draft a WordPress post

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی اجازه دادن به کاربران برای نظرات را در وردپرس پسندیده یا دوست ندارند .

47. یک پیام یا صفحه وردپرس را کپی کنید h4>

روش دستی برای تکرار یک پست ایجاد پست یا صفحه جدید و سپس کپی کردن مطالب از پست قبلی است. با این حال ، این تنظیمات پست مانند دسته ها ، تصویر برجسته ، برچسب ها و غیره را کپی نمی کند

روش کارآمدتر برای انجام این کار استفاده از پلاگین Duplicate Post . به سادگی افزونه را نصب و فعال کنید و سپس به صفحه ارسال ها »همه پست ها بروید.

Blog post submission form

گزینه شبیه سازی پست یا ایجاد پیش نویس جدید را مشاهده خواهید کرد.

برای دستورالعمل های دقیق تر ، به مقاله ما در مورد نحوه فرم ارسال پست وبلاگ .

شما باید پلاگین WPForms را نصب و فعال کنید. برای دسترسی به افزونه ارسال پست به نسخه حرفه ای این افزونه احتیاج دارید.

پس از فعال شدن ، به صفحه WPForms »افزودنی ها بروید تا افزونه ارسال پست ها را بارگیری و فعال کنید.

پس از آن می توانید به صفحه WPForms »افزودن موارد جدید بروید و سپس” فرم ارسال پست بلاگ “را به عنوان الگوی خود انتخاب کنید.

Turn off comment notification emails

پس از ویرایش فرم ، روی دکمه جاسازی کلیک کنید تا کد جاسازی فرم کپی شود. اکنون می توانید این کد را در هر پست یا صفحه وردپرس جایگذاری کنید تا فرم ارسال پست وبلاگ نمایش داده شود.

پستهای ارسالی توسط کاربران بعنوان منتظر بررسی در پست های وردپرس شما ذخیره می شوند. سپس می توانید آنها را بررسی ، ویرایش و منتشر کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه به کاربران اجازه می دهد پست ها را به سایت وردپرس شما ارسال کنند .
49 ایمیل های اعلان نظر را در وردپرس خاموش کنید h4>

وردپرس به طور خودکار اعلان های ایمیل را هنگامی که کسی نظر می گذارد یا نظری در انتظار تعدیل است ، ارسال می کند. این امر هیجان انگیز است هنگامی که ابتدا ، اما بعد از مدت کوتاهی بسیار آزار دهنده می شود.

خبر خوب این است که به راحتی می توانید این اعلان ها را خاموش کنید. به صفحه تنظیمات »بحث و گفتگو در سرپرست وردپرس خود بروید و سپس به بخش” ایمیل با من هر زمان “بروید. علامت هر دو گزینه را بردارید و سپس بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

Enable author box

50. تغییر نام فرستنده در ایمیل های خروجی وردپرس h4>

// عملکرد تغییر آدرس ایمیل

تابع wpb_sender_email ($ original_email_adrress) {
    بازگشت 'tim.smith@example.com'؛
}

// عملکرد تغییر نام فرستنده
تابع wpb_sender_name ($ original_email_from) {
بازگشت "تیم اسمیت" ؛
}

// اتصال به توابع ما در فیلترهای وردپرس
add_filter ('wp_mail_from'، 'wpb_sender_email')؛
add_filter ('wp_mail_from_name'، 'wpb_sender_name')؛

در حال حاضر این همه است.
همچنین ممکن است بخواهید راهنمای نهایی ما برای
افزایش سرعت وردپرس و عملکرد

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/55-most-wanted-wordpress-tips-tricks-and-hacks/.

دیدگاهتان را بنویسید