5 بهترین افزونه پنجره وردپرس سال 2020 (عملکرد مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین پلاگین پنجره بازشو در وردپرس هستید؟ یک پلاگین popup خوب وردپرس به شما کمک می کند بازدیدکنندگان وب سایت را به مشترکان ایمیل و مشتریان پرداخت کنید.

ده ها افزونه پنجره بازشو در وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در بهبود نرخ تبدیل کمک کند.

با این حال ، اکثر آنها وب سایت شما را کند می کنند ، یا آمار نادرستی ارائه می دهند ، یا بدترین حالت هر دو است.

در این مقاله ، ما محبوب ترین افزونه های بازشو وردپرس را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید ببینید که بهترین پلاگین پنجره بازشو وردپرس کدام است.

Comparing the best WordPress popup plugins

3 موردی که باید با افزونه های پنجره وردپرس مراقب باشید h4>

از پنجره ها باید با دقت استفاده شود. پنجره های وردپرس ساخته شده ضعیف می توانند به راحتی آزار دهنده باشند و تجربه کاربر را به همراه اعتبار برند شما از بین ببرند.

شما باید راه حلی را انتخاب کنید که تعامل رفتاری ، هدف گیری و ویژگی های شخصی سازی مناسب را ارائه دهد ، بنابراین می توانید ضمن اطمینان از حداکثر تبدیل ، بهترین تجربه کاربر را ارائه دهید.

عملکرد مسئله دیگری است که در بیشتر افزونه های پنجره بازشو وردپرس وجود دارد. از آنجا که بسیاری از افزونه های بازشو وردپرس از وردپرس برای ردیابی تجزیه و تحلیل استفاده می کنند ، این امر باعث افزایش بار سرور و کاهش سرعت وب سایت شما می شود. همانطور که قبلاً می دانید ، سرعت پایین صفحه بر رتبه بندی SEO شما تأثیر منفی می گذارد.

به همین دلیل شما به یک افزونه پنجره ای وردپرس نیاز دارید که ویژگی های قدرتمند تبدیل را بدون کند کردن سرعت سایت ارائه دهد.

آخرین اما نه کمترین ، شما باید اطمینان حاصل کنید که افزونه پنجره وردپرس که انتخاب کرده اید در واقع با میزبانی وردپرس را انتخاب کنید. بسیاری از افزونه های پنجره کدگذاری شده ضعیف هستند ، بنابراین ویژگی های پیشرفته آنها مانند آزمایش و گزارش A / B با اکثر راه حل های پیشرفته حافظه پنهانی که اکنون بسیاری از شرکت های میزبان از آن استفاده می کنند ، کار نمی کنند.

هدف اصلی استفاده از افزونه های بازشو برای وردپرس کمک به شماست جذب سرنخ و تقویت لیست ایمیل مشترکین.

هنگام انتخاب افزونه پنجره بازشوی وردپرس برای وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود ، باید مراقب 3 مورد فوق باشید.

مدعیان بهترین افزونه های پنجره بازشو در وردپرس h4>

اکنون که مشکلات رایج اکثر سازندگان پنجره وردپرس را می دانید ، می توانید از آن به عنوان معیاری برای ارزیابی همه افزونه های محبوب پنجره وردپرس استفاده کنید.

اکنون از آنجا که ده ها افزونه پنجره بازشو وجود دارد ، این فرایند می تواند بسیار زمانبر باشد.

به همین دلیل ، ما تحقیق را برای شما انجام دادیم. در اینجا بهترین افزونه های پنجره بازشو در وردپرس وجود دارد که در راهنمای خود مقایسه خواهیم کرد:

حالا بیایید نگاهی به هر یک از آنها بیندازیم تا بفهمیم کدام یک از بهترین افزونه های پنجره بازشو در وردپرس برای کمک به شما در رشد وب سایت شماست.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster محبوب ترین نرم افزار تولید سرب در بازار است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت را به راحتی به مشترکین و مشتری تبدیل کنید.

همراه با یک سازنده پنجره قدرتمند وردپرس و جامع ترین مجموعه ویژگی های هدف گذاری و شخصی سازی. به زبان ساده ، به شما امکان می دهد مانند یک متخصص بازاریابی ، توانایی تبدیل خود را به حداکثر برسانید.

ویژگی ها

OptinMonster dashboard

OptinMonster قدرتمندترین مجموعه ویژگی های هدف گذاری و شخصی سازی را در بازار ارائه می دهد. آنها به شما امکان می دهند کمپین های مختلفی از جمله پنجره های بازشو ، تشک خوش آمدگویی تمام صفحه ، نوار شناور ، جعبه های پیمایش و غیره ایجاد کنید.

ویژگی های هدفمندی آنها به شما امکان می دهد کاربران را بر اساس صفحه ای که از آن بازدید می کنند ، فعالیت در سایت شما ، موقعیت جغرافیایی آنها و به معنای واقعی کلمه ده ها مورد دیگر را هدف قرار دهید.

شما می توانید قوانین خود را برای نمایش یک پنجره بازشو ایجاد کنید که آنها را شخصی تر و بسیار کارآمد می کند.

در زیر برخی از ویژگی های برجسته OptinMonster وجود دارد:

 • پنجره های جعبه سبک غیرتهاجمی زیبا با طراحی زیبا
 • پنجره های خروج از قصد (intit-intent) که وقتی کاربر قصد دارد سایت شما را ترک کند نمایش داده می شوند
 • گزینه های هدفمند قدرتمند با سطح صفحه ، هدف گذاری جغرافیایی ، هدف گیری مجدد در سایت ، هدف گذاری مبتنی بر دستگاه و موارد دیگر.
 • تشخیص Adblock برای نمایش پیام های هدفمند به کاربران
 • هدف قرار دادن دستگاه با کمپین های سازگار با موبایل که در دستگاه های کوچکتر ظاهر خوبی دارند
 • پنجره های ماشه با هدف خروج ، پیمایش ، سنسورهای عدم فعالیت ، عوامل مبتنی بر زمان و موارد دیگر
 • ده ها الگوی زیبا باز آماده شده
 • سازنده پنجره را بکشید و رها کنید تا به راحتی پنجره هایی با تصاویر ، قلم ها و سبک خود ایجاد کنید
 • چندین نوع مبارزات انتخاباتی مانند گزینه های درون خطی / بعد از ارسال ، نوار اعلان شناور ، تایمرهای شمارش معکوس ، تشک خوش آمدگویی به تمام صفحه ، پنجره های بازشو کوپن و موارد دیگر.
 • پنجره های پیوند دهنده هیولا که با کلیک کردن روی پیوند یک پنجره را آغاز می کنند
 • بله / بدون پنجره بازشو ، پنجره پنجره ای و سفارشی سازی پیام موفقیت
 • با همه بهترین ایمیل ادغام می شود خدمات بازاریابی ، پلاگین های فرم تماس ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی و موارد دیگر.

با نگاهی به همه ویژگی ها ، با اطمینان می توان گفت که این جامع ترین سازنده پنجره وردپرس در بازار است. این همه مواردی است که شما برای رشد فوری لیست ایمیل خود و تقویت تبدیلات نیاز دارید.

عملکرد

بزرگترین مزیت استفاده از OptinMonster با عملکرد همراه است. این یک برنامه SaaS است که بدان معنی است که از منابع میزبانی وردپرس .

بارگیری همزمان می شود ، به این معنی که سرعت بارگیری صفحه شما را کاهش نمی دهد. این امر نه تنها برای تجربه کاربر بلکه برای سئو نیز بسیار مهم است.

آخرین اما نه کمترین ، از آنجا که OptinMonster از WordPress برای ذخیره تجزیه و تحلیل استفاده نمی کند ، آمار شما دقیق ترین خواهد بود و با هر محیط میزبانی کار می کند.

سهولت استفاده

OptinMonster با سازنده پنجره کشیدن و رها کردن بصری همراه است. شما می توانید با افزودن پس زمینه ، انتخاب رنگ ، تصویر ، فونت ، با متن خود و فرم ثبت نام ، پنجره های بازشو خود را طراحی کنید.

OptinMonster popup builder

با این وجود ، اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید ، الگوهای بازشو و زیبایی را برای انتخاب پیدا خواهید کرد. هر یک از این الگوها با استفاده از یک نکته ساده و ویرایشگر کلیک کاملاً قابل تنظیم هستند.

افزودن پنجره های بازشو به وب سایت شما نیز بسیار آسان است. نیازی به ویرایش هیچ فایل WordPress یا افزودن کد به وب سایت خود ندارید. به سادگی می توانید افزونه اتصال WordPress آنها را نصب کنید.

قیمت گذاری: شروع از 9 دلار در ماه (صورتحساب سالانه).

جایزه: کاربران WPBeginner می توانند از کوپن OptinMonster برای دریافت 10٪ تخفیف.

افشای اطلاعات: OptinMonster افزونه بازشونده ای است که ما در WPBeginner استفاده می کنیم. بسیاری از وبلاگ نویسان و مشاغل معروف از OptinMonster استفاده می کنند از جمله افرادی مانند Social Media Examiner ، Michael Hyatt ، NBA و موارد دیگر.

سید بلخی ، بنیانگذار WPBeginner ، بنیانگذار OptinMonster است. وی این افزونه را برای کمک به ما در دریافت مشترکان ایمیل بیشتر ساخته است. اکنون او به عنوان مشاور شرکت فعالیت می کند.

2. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse یک افزونه پنجره بازشو در وردپرس است که با استفاده از مدرک اجتماعی به شما کمک می کند تا تبدیل ها را در وب سایت خود تقویت کنید.

این اعلان های ضد اجتماعی را در وب سایت شما نشان می دهد تا به شما در ایجاد اعتماد کاربر ، ایجاد تأثیر FOMO (ترس از دست دادن) کمک کند و کاربران بیشتری را به ثبت نام یا خرید ترغیب کند.

ویژگی ها

TrustPulse با به اشتراک گذاری اثبات اجتماعی با استفاده از پنجره های بازرسی کمتر سرزده اما بسیار کارآمد ، به شما کمک می کند تا فوراً اعتماد کاربر را جلب کنید. در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که آن را در لیست بهترین افزونه های بازشو وردپرس بی نظیر می کند.

TrustPulse popup

 • راه اندازان FOMO – از فوریت و اثبات اجتماعی برای ایجاد اثر FOMO (ترس از مأموریت خارج شده) استفاده می کند. این کار کاربران را به ثبت نام یا تکمیل خرید تشویق می کند.
 • پیگیری در زمان واقعی – این خریدها ، فعالیت و ثبت نام در زمان واقعی را نشان می دهد
 • هدف گذاری هوشمند – نمایش پنجره اثبات اجتماعی به کاربران مناسب در زمان مناسب
 • پنجره بازشو را سفارشی کنید – از طرح پیش فرض استفاده کنید یا آن را با گزینه های آسان سفارشی سازی خودتان بسازید

عملکرد

اگر تجارت الکترونیکی تجارت ، بنابراین سرعت برای فروش بیشتر در وب سایت شما بسیار مهم است. TrustPulse تاثیری در سرعت بارگذاری صفحه شما ندارد و به طور همزمان تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

این یک برنامه SaaS است و از منابع میزبانی وردپرس شما استفاده نمی کند. تمام کدی که برای نمایش پنجره های بازشو استفاده می شود به طور همزمان از سرورهای ابری بارگیری می شود.

سهولت استفاده

تنظیم TrustPulse با یک فرآیند آسان آسان همراه است. پنجره پیش فرض اثبات اجتماعی با تغییرات بسیار کمی کار می کند.

Creating a popup campaign in TrustPulse

این رابط کاربری آسان است که به شما امکان می دهد پنجره بازشو را تنظیم کنید ، هدف گذاری کنید ، آمارها را مشاهده کرده و کمپین های سفارشی را در فروشگاه آنلاین خود اجرا کنید.

قیمت گذاری: 500 جلسه ماهانه رایگان و سپس قیمت گذاری از 4 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) شروع می شود.

3. شکوفه

Bloom

بلوم یک پلاگین popup محبوب وردپرس است که توسط داده های مضامین زیبا یکی از قدیمی ترین فروشگاه های قالب تم وردپرس . بلوم به عنوان یک افزونه مستقل وردپرس در دسترس است ، یک پنجره ساز آسان برای وردپرس برای وبلاگ نویسان فراهم می کند.

ویژگی ها

بلوم دارای مجموعه ای مناسب از ویژگی های مناسب نیازهای اصلی مورد نیاز شما از یک افزونه بازشو در وردپرس است.

Bloom user interface

 • پنجره خودکار جعبه سبک
 • چندین نوع optin از جمله نوار کناری ، کشویی و زیر فرم های ثبت نام پست.
 • هدف گذاری سطح پایه پست یا صفحه
 • تأخیر در زمان اصلی ، پیمایش ، محرک های ارسال فرم
 • الگوهای بازشو از پیش ساخته شده با شخصی سازی آسان
 • با ارائه دهندگان خدمات ایمیل popuplar ادغام می شود

عملکرد

بلوم به عنوان یک افزونه وردپرس مستقل ارائه می شود ، به این معنی که همه کد ها را از سایت وردپرس شما بارگیری می کند. این به این معنی است که از منابع سرور شما استفاده می کند و بر زمان بارگذاری صفحه شما تأثیر می گذارد.

با بهینه سازی کد و استفاده از بهترین روش های وردپرس سعی در کاهش آن دارد. با این حال ، اگر سایت شلوغی در منابع سرور محدود داشته باشید ، این کار سرعت وب سایت را کاهش می دهد.

بر اساس تنظیمات افزونه ذخیره وردپرس ، گزارش دادن آمار و ویژگی هایی مانند آزمایش A / B ممکن است بد عمل کند.

سهولت استفاده

بلوم با سازنده پنجره کشویی و رها سازی ساده بسیار آسان است. ایجاد گزینه های جدید با بلوم ساده است و فهمیدن رابط کاربری آن بسیار آسان است.

Choose a popup template in Bloom

هنگام پیکربندی تنظیمات نمایش ، مشکل ایجاد می شود. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که باعث می شود رابط کاربری کمی گیج کننده باشد.

قیمت گذاری: همراه با تم های زیبا با تم های زیبا با شروع سالانه 89 دلار.

4. سومو

SumoMe

Sumo یک افزونه popup رایگان برای وردپرس است که به شما امکان می دهد پنجره های بازشو را به وب سایت خود اضافه کنید. آنها یک نسخه برتر را ارائه می دهند که گزینه های بیشتری را ارائه می دهد.

Sumo panel in WordPress dashboard

ویژگی ها

 • به شما امکان می دهد بصورت رایگان پنجره وردپرس و گزینه ای برای انتخاب وردپرس ایجاد کنید
 • می توانید از چندین فرم optin استفاده کنید
 • با سیستم عامل های رایج ایمیل مارکتینگ ارتباط برقرار می کند
 • برای استفاده از سبک ها و الگوهای مختلف استفاده می شود
 • شامل تست اولیه A / B و آمار فرم های شما می باشد

نسخه رایگان از نظر ویژگی ها محدود است و مارک Sumo را به پنجره های بازشو اضافه می کند.

عملکرد

سومو همزمان کد را بارگیری می کند که تأثیر آن را بر عملکرد کاهش می دهد. بسته به طراحی کمپین شما ، تأثیر بر عملکرد ممکن است متفاوت باشد.

سهولت استفاده

Sumo با سایت وردپرس شما ادغام می شود. با این حال ، باید حساب خود را از وب سایت وی مدیریت کرده و از داشبورد Sumo برای طراحی کمپین های خود استفاده کنید.

Design your popup with Sumo dashboard

با کمی منحنی یادگیری همراه است. سازنده کمپین ساده ترین کار نیست اما راه خود را پیدا خواهید کرد. به خصوص هنگام استفاده از یکپارچه سازی و هدف گذاری ، استفاده از آن کمی دشوارتر بود.

5. پیشروها موفق شوید

Thrive Leads

Thrive Leads یکی دیگر از افزونه های popup محبوب برای وردپرس است. همراه با الگوهای پنجره زیبا و یک پنجره ساز آسان برای استفاده.

ویژگی ها

Thrive Leads برای کمک به شما در گرفتن سرنخ در سایت وردپرس و رشد لیست ایمیل شما طراحی شده است. در اینجا یک مرور کلی از ویژگی های آن است.

Thrive Leads

 • چندین نوع optin از جمله پنجره popbox ، فرم های درون خطی ، optin 2 مرحله ای ، اسلاید در فرم ها و موارد دیگر
 • ویرایشگر ساده کشیدن و رها کردن برای شخصی سازی فرم های ثبت نام
 • تست و تجزیه و تحلیل مقدماتی A / B برای فرم های خود
 • هدف گذاری سطح صفحه شامل دسته ها ، برچسب ها ، انواع پست ها و موارد دیگر
 • با همه سرویس های رایج ایمیل کار می کند
 • پنجره های بازشو برای موبایل برای دستگاه های کوچک

عملکرد

Thrive Leads سعی می کند عملکرد و ویژگی ها را متعادل کند. با این حال ، هنوز هم کندتر از برخی دیگر از راه حل های لیست ما است.

این یک افزونه مستقل وردپرس است ، به این معنی که همه کدها در سایت وردپرس شما قرار دارند و از منابع میزبانی شما استفاده می کنند.

این همچنین به این معنی است که ممکن است مانند بلوم ، ویژگی هایی مانند گزارشگری و تست A / B در برخی از شرکت های میزبان یا با پلاگین های ذخیره سازی محبوب به درستی کار نکند.

سهولت استفاده

استفاده از Thrive Leads بسیار ساده است و دارای چندین الگو است. همچنین با یک سازنده پنجره ابتدایی همراه با قابلیت کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن فرم پنجره شما همراه است.

Thrive Leads builder interface

در نمایش optin ها در وب سایت شما یک منحنی یادگیری جزئی وجود دارد. بسیاری از مبتدیان هنگام تنظیم یک پنجره بازشو کمی با مشکل روبرو می شوند.

گزینه های مختلفی را برای گروه های Lead ، کد کوتاه Lead ، جعبه Thrive و سایر ویژگی ها بدون توضیح زیاد مشاهده خواهید کرد. این بدان معنی است که کاربران برای یادگیری کارهایی که انجام می دهند مجبورند آنها را کاوش کنند.

قیمت گذاری: از 67 دلار در سال برای یک مجوز سایت شروع می شود.

مقایسه عملکرد افزونه های برتر پنجره وردپرس h4>

برای این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم که در واقع هر یک از افزونه های بازشو وردپرس را امتحان کنیم و تأثیر آنها را بر عملکرد و سرعت یک وب سایت آزمایش کنیم.

اساساً ، ما یک وب سایت نمایشی ایجاد کردیم و از تنظیمات پیش فرض هر پلاگین برای ایجاد یک پنجره بازشو وردپرس استفاده کردیم. پس از آن ، از Pingdom برای تست سرعت بارگذاری صفحه استفاده کردیم.

در زیر نتایج آزمایشات ما آورده شده است.

در نتایج ما ، متوجه شدیم که OptinMonster سریعترین افزونه پنجره بازشو در وردپرس است که کمترین تأثیر را روی عملکرد دارد.

نتیجه گیری: بهترین پلاگین پنجره بازشو در وردپرس کدام است؟ h4>

با توجه به معیارهایی که تنظیم کردیم ، OptinMonster به عنوان بهترین افزونه پنجره بازشو در وردپرس ظاهر می شود. این سریعترین سازنده پنجره است و دارای ابزارهای باورنکردنی برای افزایش نرخ تبدیل است.

همچنین با الگوهای زیبا بازشو و ویرایشگر کشیدن و رها کردن قدرت ، ساده ترین استفاده است. با همه CRM های محبوب ، سیستم عامل های بازاریابی از طریق ایمیل ، بهترین افزونه های فرم وردپرس ، فرم های سفارشی HTML و موارد دیگر.

نمایش پنجره های بازشو در زمان مناسب برای کاربران مناسب همان چیزی است که آنها را موثرتر می کند. OptinMonster شامل گزینه های هدفمند سطح صفحه قدرتمند ، شخصی سازی و محرک های مبتنی بر رویداد است.

اگر فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیکی را اداره می کنید ، ما توصیه می کنیم OptinMonster + TrustPulse . به شما این امکان را می دهد که رها کردن سبد خرید .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه پنجره بازشو وردپرس را برای وب سایت خود انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در روش های آزمایش شده و آسان برای رشد لیست ایمیل خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/which-is-the-best-wordpress-popup-plugin-performance-quality-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید