5 بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس در مقایسه (2020)

آیا به دنبال بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس برای سایت خود هستید؟ نظرسنجی های آنلاین بسیار جذاب هستند و می توانند برای افزایش تعامل کاربران در وب سایت شما استفاده شوند. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های نظرسنجی وردپرس را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

Best WordPress Poll Plugins

در پلاگین نظرسنجی وردپرس به دنبال چه چیزی باشید؟ h4>

نظرسنجی های آنلاین روشی سرگرم کننده و آسان برای درگیر کردن مخاطبان ارائه می دهد. به همین دلیل وب سایت های مشهوری مانند BuzzFeed به طور مرتب از آنها برای ایجاد محتوای ویروسی استفاده می کنند و مدت زمانی را که کاربران در وب سایت خود صرف می کنند افزایش دهید.

افزونه های نظرسنجی وردپرس زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند نظرسنجی آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید. در اینجا چند مورد وجود دارد که ما در یک افزونه نظرسنجی وردپرس به دنبال آنها خواهیم بود:

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس و چگونگی قرار گرفتن آنها در برابر یکدیگر بیندازیم.

1 WPForms

WPForms Poll

WPForms بهترین فرم تماس با وردپرس افزونه ، و برنامه طرفدار آنها شامل یک نظرسنجی و نظرسنجی قدرتمند است. به شما امکان می دهد به راحتی نظرسنجی های آنلاین ایجاد کنید ، آنها را در هر جای سایت خود جاسازی کنید و نتایج را با نمودارهای زیبا نمایش دهید.

شما می توانید چندین قسمت از فرم را بکشید و رها کنید و به کاربران اجازه می دهد پاسخ های متعدد یا واحدی را انتخاب کنند. WPForms به شما امکان می دهد از تصاویر به عنوان گزینه نظرسنجی همراه با متن استفاده کنید.

پس از گرفتن رای از کاربران ، نتایج نظرسنجی به طور خودکار در همان صفحه نمایش داده می شود. همچنین می توانید نتایج نظرسنجی را در هر نقطه از سایت خود نشان دهید. WPForms به شما امکان می دهد نتایج نظرسنجی را برای تاریخ بعد صادر کنید تا در ارائه پاورپوینت یا سایر حالت های آفلاین قرار دهید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه ایجاد نظرسنجی تعاملی در وردپرس .

2. نظرسنجی YOP

YOP Plugin

نظرسنجی YOP یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد نظرسنجی آنلاین و نظرسنجی ها در وب سایت خود. نصب آن در وردپرس رایگان و آسان است.

شما می توانید نظرسنجی ها را برنامه ریزی کنید ، نظرسنجی ها را در چندین صفحه نمایش دهید ، نتایج نظرسنجی ها را با تعداد و درصد نشان دهید ، نظرسنجی ها را در هر زمان تنظیم کنید و موارد دیگر. این امر به محدود کردن نظرسنجی به کاربران میهمان / ثبت شده کمک می کند و کاربران را از طریق کوکی ، IP یا نام کاربری مسدود می کند.

نظرسنجی YOP می تواند نتایج را به سبک های مختلف نمایش دهد. ویژگی بایگانی آنها به شما امکان می دهد نتایج نظرسنجی قبلی را که بر اساس تاریخ شروع و پایان نظرسنجی مرتب شده اند ، نشان دهید.

3. نظرسنجی های WP

WP-Polls

WP-Polls یک راه حل نظرسنجی ساده ، آسان و رایگان برای سایت وردپرس شما است. به شما امکان می دهد نظرسنجی های آنلاین را در صفحات وردپرس ، پست ها و مناطق ویجت خود اضافه کنید.

کاربران می توانند چندین گزینه را در نظرسنجی انتخاب کنند. WP-Polls پس از اینکه کاربران گزینه های خود را انتخاب می کنند ، به طور خودکار نتایج را نشان می دهد. اگر می خواهید ظاهر نظرسنجی خود را سفارشی کنید و کمی کدگذاری را بدانید ، می توانید موضوع را تغییر دهید و افزودن سبک سفارشی CSS به نظرسنجی خود.

4. نظرسنجی ها و رتبه بندی های Polldaddy

Polldaddy

نظرسنجی ها و رتبه بندی های Polldaddy یکی دیگر از افزونه های محبوب نظرسنجی های وردپرس است. به شما امکان می دهد نظرسنجی ها را از داشبورد وردپرس خود ایجاد و مدیریت کنید.

شما می توانید یک نظرسنجی چند گزینه ای ایجاد کنید ، یک تاریخ نزدیک برای نظرسنجی تعیین کنید ، نتایج نظرسنجی را در سایت خود نمایش دهید یا پنهان کنید ، سبک نظرسنجی خود را سفارشی کنید و موارد دیگر. Polldaddy به شما امکان می دهد نظرسنجی های خود را در سایت های دیگر وردپرس جاسازی کنید.

با فیلتر کردن اولیه IP از چندین پاسخ از یک کاربر جلوگیری می کند. این یک افزونه رایگان است. با این حال ، برای تولید کلید API به حساب WordPress.com نیاز خواهید داشت.

5. نظرسنجی پاسخگو

Responsive Poll

نظرسنجی پاسخگو یکی دیگر از افزونه های نظرسنجی وردپرس است. به شما امکان می دهد نظرسنجی های ساده ای در سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید چندین نظرسنجی را در همان صفحه اضافه کنید ، نظرسنجی های چند گزینه ای ایجاد کنید ، نتایج نظرسنجی را با جلوه های متحرک نشان دهید ، تاریخ شروع و پایان نظرسنجی را تنظیم کنید و موارد دیگر.

نظرسنجی پاسخگو به شما امکان می دهد برای هر گزینه در نظرسنجی خود تصویری اضافه کنید. همچنین به شما امکان می دهد نظرسنجی را شبیه سازی کنید و نظرسنجی های تکراری ایجاد کنید. نسخه رایگان این افزونه از نظر ویژگی ها کاملاً محدود است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را برای استفاده در وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب متخصص ما از بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس برای ایجاد نظرسنجی آنلاین در سایت خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-poll-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید