5 بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس در مقایسه

آیا به دنبال بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ پلاگین های فشرده سازی تصویر به شما امکان می دهند به راحتی تصاویر را در وردپرس برای سرعت بهتر و عملکرد . در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های فشرده سازی تصویر را برای وردپرس مقایسه کرده ایم.

Best WordPress image compression plugins

چه زمانی به پلاگین فشرده سازی تصویر وردپرس نیاز دارید؟ h4>

اندازه تصاویر بزرگتر از متن ساده است ، به این معنی که بارگیری آنها طولانی تر می شود و می تواند وب سایت شما را کند کند.

اما احتمالاً این جمله را شنیده اید: “یک عکس هزار کلمه است”. تصاویر باعث جذابیت و تعامل بیشتر محتوای شما می شوند.

برای بهبود سرعت وب سایت وردپرس خود ، باید تصاویر خود را برای وب بهینه کنید . بهترین راه برای این کار استفاده از فتوشاپ یا نرم افزار ویرایش تصویر دیگری قبل از بارگذاری تصویر در وردپرس است. این به شما کنترل بسیار بیشتری بر کیفیت تصاویر وب سایت شما می دهد.

با این حال ، همه کاربران از کار با برنامه ویرایش تصویر راحت نیستند. برای برخی بهینه سازی هر تصویر که بارگذاری می کنند ، کار زیادی است.

خوشبختانه چندین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند. این افزونه ها با فشرده سازی خودکار تصاویر و استفاده از نسخه کوچکتر در وب سایت ، تصاویر شما را بهینه می کنند.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس و نحوه انباشت آنها از نظر بهینه سازی تصویر ، عملکرد و کیفیت بیندازیم.

1. reSmush.it

reSmush.it

reSmush.it بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است. به شما امکان می دهد تصاویر را هنگام بارگذاری به طور خودکار بهینه کرده و همچنین گزینه بهینه سازی انبوه را برای تصاویر قدیمی ارائه دهید.

از API reSmush برای بهینه سازی تصاویر استفاده می کند و به شما امکان می دهد سطح بهینه سازی را برای بارگذاری های خود انتخاب کنید. نکته منفی این است که سطح فشرده سازی متفاوتی ندارد. همچنین بهینه سازی را برای بارگذاریهایی با اندازه کمتر از 5 مگابایت محدود می کند. در صورت نیاز به افزودن تصویر در اندازه کامل ، می توانید تصاویر منفرد را از فشرده سازی حذف کنید.

2. بهینه ساز تصویر EWWW

EWWW Image Optimizer

بهینه ساز تصویر EWWW گزینه بسیار خوبی برای افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است. استفاده از آن آسان است و می تواند به طور خودکار تصاویری را که بارگیری می کنید بهینه کنید. همچنین می تواند تصاویر آپلود شده قبلی شما را به صورت انبوه فشرده و بهینه کند.

این کار تمام فشرده سازی را بر روی سرورهای شما انجام می دهد ، به این معنی که برای دریافت کلید API نیازی به ثبت نام در یک حساب نیست. همچنین می تواند تصاویر تولید شده توسط سایر افزونه های وردپرس و ذخیره شده در خارج از پوشه های کتابخانه رسانه شما را بهینه سازی کند. برای استفاده از افزونه نیازی به حساب نیست ، اما می توانید برای دریافت ویژگی های اضافی در API آنها ثبت نام کنید.

3. تصاویر JPEG و PNG را فشرده کنید

Compress JPEG & PNG images

فشرده سازی JPEG & PNG توسط تیم پشتیبان TinyPNG ایجاد شده است و برای استفاده از این افزونه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. فقط می توانید هر ماه 100 تصویر را با حساب رایگان بهینه کنید. با بارگذاری می تواند به طور خودکار تصاویر را فشرده کند و همچنین می توانید تصاویر قدیمی را به صورت عمده بهینه کنید.

تنظیمات افزونه به شما امکان می دهد اندازه های تصویر را برای بهینه سازی انتخاب کنید. علاوه بر این ، می توانید حداکثر اندازه را برای آپلودهای اصلی خود تعیین کنید. تصاویر بزرگتر از آن اندازه توسط افزونه به طور خودکار تغییر اندازه می یابد.

4. ShortPixel Image Optimizer

ShortPixel

ShortPixel Image Optimizer یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس است. با ارائه آدرس ایمیل خود نیاز دارید که یک کلید API دریافت کنید. حساب اولیه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 100 تصویر را در ماه فشرده کنید ، و برای افزایش این محدودیت باید به برنامه های پرداخت شده آنها ارتقا دهید.

فشرده سازی تصاویر به محض فعال کردن افزونه شروع می شود و تصاویر اصلی خود را در یک پوشه جداگانه ذخیره می کند. همچنین به شما امکان می دهد فایل اصلی را با نسخه فشرده مقایسه کنید تا تفاوت کیفیت را ببینید. ShortPixel دارای ویژگی های پیشرفته ای است و به شما امکان انتخاب قالب های مقایسه را می دهد.

5. WP Smush

WP Smush

WP Smush یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی تصاویر وردپرس است. این تصاویر به صورت خودکار هنگام بارگذاری فشرده می شوند و همچنین می توانند برای فشرده سازی و بهینه سازی پرونده های تصویری قدیمی تر شما استفاده شوند. همچنین می توانید حداکثر وضوح تصویر را تنظیم کنید ، و تصاویر شما هنگام فشرده شدن به اندازه معقول تری کاهش می یابند.

نسخه رایگان افزونه نیازی به ایجاد حساب کاربری برای استفاده از کلید API آنها ندارد. ویژگی بهینه سازی انبوه به شما امکان می دهد تا حداکثر 50 تصویر را به طور همزمان بهینه کنید و می توانید برای فشرده سازی تصاویر بیشتر ، بهینه ساز انبوه را مجدداً اجرا کنید.

نسخه رایگان افزونه عملکرد آنچنانی ندارد. به بررسی ما در مورد WP Smush با موافقان و مخالفان .

نمرات آزمون مقایسه برای پلاگین های فشرده سازی تصویر h4>

اکنون که از گزینه های مختلف فشرده سازی تصویر وردپرس مطلع شدید ، بیایید نگاهی به نحوه مقایسه آنها از نظر عملکرد بین یکدیگر بیندازیم.

برای اندازه گیری این ، ما با بارگذاری همان تصویر با استفاده از هر یک از این افزونه ها آزمون را اجرا کردیم.

آزمایش فشرده سازی تصویر JPEG

ما برای آزمایشات خود از تصویر JPEG زیر استفاده کردیم ، اندازه آن 118 کیلوبایت است.

JPEG test image

هیچ یک از تنظیمات افزونه را لمس نکردیم و فشرده سازی را با تنظیمات خارج از جعبه آزمایش کردیم. در اینجا نتایج آزمون ما وجود دارد:

پلاگین اندازه فشرده شده ذخیره شده (٪) روش th >
reSmush. آن Ltd.> 76 KB 30.59٪ بدون ضرر
بهینه ساز تصویر EWWW 112 KB بدون ضرر
فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG 114.7 KB 2.8٪ ضرر
بهینه ساز تصویر ShortPixel 69.2 KB 41.94٪ ضرر
WP Smush 112 KB بدون ضرر

تست فشرده سازی تصویر PNG

در مرحله بعدی ما می خواهیم یک تصویر PNG را آزمایش کنیم تا ببینیم مدعیان ما چگونه آن را بهینه می کنند.

ما از تصویر PNG زیر برای آزمون استفاده کردیم ، و اندازه آن 102 کیلو بایت است.

PNG test image

در اینجا نتایج آزمون ما وجود دارد:

پلاگین اندازه فشرده شده ذخیره شده (٪) روش th >
reSmush. آن Ltd.> 36 KB 63.8٪ بدون ضرر
بهینه ساز تصویر EWWW 97.5 KB 1.9٪ بدون ضرر
فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG 34.3 64٪ ضرر
بهینه ساز تصویر ShortPixel 37 کیلوبایت 63.5٪ ضرر
WP Smush 99 KB 2.9٪ بدون ضرر

بهترین پلاگین فشرده سازی تصویر برای وردپرس کدام است؟ h4>

اگر در افزونه فشرده سازی تصویر خود به دنبال گزینه های انعطاف پذیر نیستید ، reSmush.it با ایجاد تفاوت واقعی در اندازه فایل تصویر ، بهترین نتیجه را از نظر عملکرد به شما می دهد.

اگر مایل به پرداخت هزینه فشرده سازی تصویر هستید ، می توانید ShortPixel که در آزمایشات ما عملکرد بسیار خوبی داشته است.

EWWW Image Optimizer a > یک افزونه عالی با تنظیمات انعطاف پذیر است ، اما برای دسترسی به سطوح فشرده سازی که تفاوت واقعی را ایجاد می کنند ، به کلید API پرداختی آنها نیاز دارید.

امیدواریم این مقایسه بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما مشکلات معمول تصویر در وردپرس و نحوه رفع آنها.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-image-compression-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید