5 بهترین افزونه عضویت در وردپرس (در مقایسه) – 2020

آیا به دنبال ایجاد یک سایت عضویت در وردپرس هستید؟ آیا می خواهید بدانید که بهترین افزونه عضویت در وردپرس کدام است؟ انتخاب پلاگین عضویت مناسب برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا بستر بهتر به معنای فرصت بیشتر برای رشد است. در این مقاله ، ما 5 بهترین افزونه عضویت در وردپرس را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا به راحتی وب سایت عضویت پولی ایجاد کنید.

Best WordPress membership plugins compared

در پلاگین عضویت در وردپرس چه چیزی را جستجو کنید؟ h4>

افزونه های عضویت در وردپرس بسیار زیاد است ، اما همه آنها دارای ویژگی های خاصی نیستند که شما ممکن است برای ایجاد سایت عضویت خود به آن نیاز داشته باشید.

برخی از آنها برای فروش اشتراک در یک سطح مناسب هستند در حالی که برخی دیگر از آنها دارای سطح متنوع تری از عضویت و ویژگی های مدیریت اشتراک هستند.

برخی از افزونه ها ویژگی محتوای قطره ای را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد مطالب جدید را به آرامی برای کاربر منتشر کنید. در حالی که دیگران فقط به ارائه محتوای پنهان محدود می شوند.

همچنین باید بفهمید از کدام درگاه پرداخت استفاده می کنید. آیا می خواهید فقط کارت های اعتباری ، PayPal یا هر دو را بپذیرید؟ افزونه عضویت شما باید از درگاه های پرداخت ترجیحی شما داخلی یا از طریق یک افزونه پشتیبانی کند.

با گفتن این موارد ، بیایید ببینیم برای راه اندازی سایت عضویت در وردپرس به چه مواردی نیاز دارید.

برای راه اندازی سایت عضویت در وردپرس به چه مواردی نیاز دارید؟ h4>

وب سایت های عضویت از نظر منابع فشرده هستند و انتخاب میزبان اشتباه می تواند به عملکرد کلی شما آسیب برساند. به همین دلیل اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب بهترین میزبانی وردپرس که توانایی پرداخت هزینه آن را دارید.

اگر بودجه دارید ، می توانید با Bluehost . طرح Business Pro آنها همراه با یک گواهی SSL است که برای جمع آوری ایمن پرداخت ها ، IP اختصاصی و یک خط پشتیبانی اختصاصی به آن نیاز دارید.

اگر بودجه مشکلی ندارد و شما می خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید ، توصیه می کنیم از میزبان وردپرس مدیریت شده ارائه دهنده مانند WPEngine .

اگر قبلاً آن را ندارید ، باید یک نام دامنه برای وب سایت خود انتخاب کنید. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت عضویت خود.

سرانجام ، شما باید افزونه های ضروری کسب و کار مانند OptinMonster که به شما کمک می کند تا سرنخ ها را جذب کرده و تقویت کنید اشتراک ها.

اکنون که آنچه شما برای راه اندازی یک سایت عضویت در وردپرس نیاز دارید ، شرح دادیم ، بیایید نگاهی به افزونه های برتر عضویت در وردپرس بیندازیم.

1. عضو مطبوعات

MemberPress

MemberPress یکی از محبوب ترین افزونه های عضویت در وردپرس است. همچنین هنگام استفاده از ویژگی ها ساده ترین و قوی ترین آنها است.

جوانب مثبت افزونه عضویت در وردپرس MemberPress h4>

راه اندازی آسان – MemberPress راه اندازی وب سایت عضویت با وردپرس را ساده می کند. این می تواند به طور خودکار صفحات قیمت گذاری ، ورود به سیستم ، حساب کاربری و صفحات تشکر را برای کاربران خود تنظیم کند. افزودن برنامه های عضویت نیز بسیار رو به جلو است.

کنترل دسترسی به محتوا – MemberPress دارای کنترل دسترسی قدرتمندی است که به شما امکان می دهد دسترسی به هر محتوایی از جمله پست ها ، صفحات ، دسته ها ، برچسب ها ، پرونده ها و غیره را محدود کنید.

محو کردن محتوا – چکه کردن محتوا به شما امکان می دهد محتوای محدود شده را پس از مدت زمان مشخصی به اعضا نشان دهید. این یک ویژگی بسیار مفید برای فروش دوره های آنلاین یا مواد یادگیری است.

ادغام ها – MemberPress با AWeber ، MailChimp ، GetResponse ، و خدمات ایمیل MadMimi. همچنین با سرویس های وب آمازون و BluBrry ادغام می شود. برای میزبانی پادکست.

درگاه های پرداخت – MemberPress با پشتیبانی داخلی از درگاه های پرداخت PayPal و Stripe ارائه می شود. طرح توسعه دهنده همچنین پشتیبانی از Authorize.net را اضافه می کند.

موارد منفی استفاده از MemberPress Pro

گزینه های محدود پرداخت – MemberPress فقط از سه درگاه پرداخت محبوب پشتیبانی می کند. این یک معامله برای صاحبان سایتهایی است که در کشورهایی زندگی نمی کنند که تحت حمایت این درگاه های پرداخت نیستند.

یکپارچه سازی های محدود – اگرچه این افزونه پشتیبانی کافی از سرویس های محبوب برای اجرای کارآمد یک سایت عضویت را دارد ، اما هنوز فاقد ادغام با برخی از سرویس های معروف دیگر است. این افزونه به راحتی قابل توسعه است و شما می توانید برای ادغام سرویس شخص ثالثی که می خواهید استفاده کنید به کسی پرداخت کنید.

قیمت گذاری: شروع از 129 دلار در سال برای برنامه Basic و 249 دلار در سال برای برنامه Plus.

ما فکر می کنیم MemberPress ساده ترین کاربرد پلاگین عضویت در وردپرس برای مبتدیان است. با تعداد زیادی گزینه قدرتمند سریعاً راه اندازی می شود.

2. LearnDash

LearnDash

LearnDash بسیار انعطاف پذیر و بسیار آسان برای استفاده است افزونه LMS وردپرس . با ماژول های عضویت پیشرفته و تعداد زیادی ادغام ارائه می شود.

جوانب مثبت استفاده از LearnDash h4>

راه اندازی آسان راه اندازی و افزودن محتوا به آن بسیار ساده تر ، LearnDash بسیار آسان است. همچنین دارای ابزارهای پیشرفته ای است که می توانید محتوای عضویت خود را به راحتی در سطوح ، گروه ها و غیره سازماندهی کنید

محدودیت های محتوای آسان LearnDash به شما امکان می دهد هر محتوایی را به راحتی پنهان کرده و به گروه های مختلف عضویت محدود کنید.

دوره های فروش – LearnDash به شما امکان می دهد دوره های آنلاین را به راحتی ایجاد و بفروشید. ماژول های پیشرفته ای دارد که به شما امکان می دهد مطالب یادگیری را بهتر از سایر افزونه های عضویت در وردپرس مدیریت کنید.

محتوای قطره ای – دارای ویژگی قدرتمند محتوای قطره ای است که به شما امکان می دهد در فواصل منظم یا پس از اتمام سطح ، محتوا را برای کاربران پخش کنید.

ویژگی های داخلی داخلی این ابزار برای ایجاد سایت های عضویت بسیار جذاب با آزمونها ، نشان های کاربر ، انجمن های خاص دوره ، گواهینامه ها ، نمایه های کاربر و غیره ارائه می شود.

ادغام ها و پرداخت ها LearnDash مجموعه شگفت انگیزی از درگاه های ادغام و پرداخت را ارائه می دهد. حتی می توانید آن را به MemberPress ، WooCommerce ، bbPress ، Slack و غیره متصل کنید

موارد منفی استفاده از LearnDash

فاقد برخی از ویژگی های عضویت – اگر می خواهید وب سایت عضویت را بدون فروش دوره ها ایجاد کنید ، ممکن است برخی از ویژگی های LearnDash برای شما مفید نباشد.

قیمت گذاری: شروع از 159 دلار برای مجوز یک سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی.

اگر می خواهید دوره های آنلاین را در وب سایت عضویت پولی بفروشید ، LearnDash راه حل مناسب است. مجموعه گسترده ای از افزودنی ها و ادغام ها به شما امکان می دهد یک بستر بسیار جذاب بسازید.

3. قابل آموزش

Teachable

قابل یادگیری یک سازنده دوره های آنلاین همه کاره است. این وب سایت عضویت ، LMS ، انجمن بحث ، بازاریابی از طریق ایمیل و تجزیه و تحلیل همه را در یک داشبورد قرار می دهد.

جوانب مثبت استفاده از قابل آموزش h4>

سهولت استفاده قابل تنظیم آسان است و به هیچ وجه به مهارت فنی احتیاج ندارد. ایجاد محتوای عضویت نسبی است و شامل ابزارهای داخلی برای ایجاد و بارگذاری سریع فیلم ، متن ، PDF و موارد دیگر است.

محتوای قطره شامل ویژگی محتوای قطره ای انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس پیشرفت کاربر یا سطح اشتراک آن منتشر کنید.

ویژگی های داخلی تعامل داخلی این انجمن ها ، آزمونها ، فرم های تماس ، گواهینامه ها و سایر ویژگی ها را برای تقویت مشارکت کاربر و ایجاد جوامع آنلاین قدرتمند ارائه می دهد.

موارد منفی استفاده از قابل یادگیری h4>

افزونه وردپرس نیست قابل یادگیری به عنوان یک افزونه وردپرس در دسترس نیست. در عوض ، می توانید آن را با اضافه کردن پیوندها یا یک دامنه فرعی در سایت وردپرس خود قرار دهید.

گران تر قابل آموزش شامل همه مواردی است که هزینه آن را نسبت به سایر افزونه های عضویت در وردپرس گران می کند.

قیمت گذاری: برنامه اولیه با 39 دلار در ماه ، ماهانه 99 دلار حرفه ای و ماهانه 499 دلار تجارت آغاز می شود.

4. محتوا را محدود کنید

Restrict Content Pro

محدود کردن محتوا طرفدار قدرتمندی برای عنوان بهترین افزونه عضویت در وردپرس است. توسط همان تیم ایجاد شده است که پشت محبوب بارگیری آسان دیجیتال و AffiliateWP پلاگین ها.

نکات مثبت استفاده از محدود کردن محتوای حرفه ای h4>

استفاده آسان – محدود کردن محتوا به زیبایی با رابط کاربری وردپرس ادغام می شود. با این کار می توانید نحوه استفاده از آن را به راحتی دریابید.

یکپارچه سازی های داخلی – برخلاف سایر افزونه های عضویت ، محدود کردن محتوا همراه با یکپارچه سازی داخلی است که سایر پلاگین ها به عنوان افزودنی های پولی ارسال می شوند. دارای Stripe ، PayPal ، MailChimp ، MailPoet ، مدیر ایمیل ، صادرات CSV و بسیاری از ویژگی های دیگر است.

دروازه های پرداخت – Stripe ، PayPal و Braintree به عنوان افزودنی رایگان ارائه می شوند. سایر درگاه های پرداخت پشتیبانی شده شامل 2Checkout ، PayPal Website Payments Pro ، PayPal Express و Stripe Checkout است.

با بارگیری آسان دیجیتال – اگر در حال اجرا بارگیری آسان دیجیتال برای فروش محصولات دیجیتال ، سپس محدود کردن محتوا طرفدار خوبی برای این کار است.

پشتیبانی عالی – مستندات رایگان گسترده ای برای همه کاربران در دسترس است. همچنین از طریق ایمیل با زمان پاسخگویی بسیار سریع پشتیبانی حرفه ای دریافت می کنید.

نکات منفی در استفاده از محتوا محدود کردن طرفدار h4>

ادغام های کمتر – این ادغام با سرویس های شخص ثالث مانند ارائه دهندگان خدمات ایمیل کمتر از برخی افزونه های دیگر در این لیست است.

قیمت گذاری: 99 دلار با 12 افزودنی و مجوز یک سایت ، 149 دلار برای 5 سایت و 249 دلار برای همه افزودنی ها و سایت های نامحدود. همچنین یک طرح مادام العمر 499 دلار در نظر گرفته شده است.

متوجه شدیم که محدود کردن محتوا طرفدار یکی از ساده ترین پلاگین های عضویت است. همچنین سازگار با توسعه دهندگان است و دارای مجموعه ای عالی از ویژگی ها است که برای انواع وب سایت های عضویت مناسب است.

5. S2Member

S2Member

S2Member یک افزونه رایگان رایگان عضویت در وردپرس است که نسخه حرفه ای آن نیز موجود است. این مدتی است که وجود دارد و دارای یک پایگاه کاربر اختصاصی است.

جوانب مثبت استفاده از افزونه عضویت در WordPress S2Member

افزونه پایه رایگان – افزونه پایه s2Member رایگان است. هر کسی می تواند بارگیری کرده و امتحان کند. از نظر ویژگی ها و پشتیبانی محدود است اما نقطه شروع خوبی به شما می دهد.

محتوا درحال چکیدن – S2Member Pro دارای ویژگی قطره ای محتوا است.

درگاه های پرداخت – نسخه رایگان از PayPal پشتیبانی می کند. نسخه حرفه ای این افزونه از Stripe و Authorize.net نیز پشتیبانی می کند.

ادغام ها – با MailChimp ، bbPress و BuddyPress.

مستندات و پشتیبانی – S2Member دارای دانش بنیادی گسترده ای برای همه است. کاربران حرفه ای همچنین پشتیبانی مبتنی بر ایمیل را دریافت می کنند.

موارد منفی استفاده از افزونه عضویت در WordPress S2Member

خیلی کاربرپسند نیست – به نظر ما استفاده از s2Member نسبت به سایر افزونه های عضویت کمی دشوارتر است.

محدودیت های نسخه رایگان – نسخه رایگان فقط از PayPal پشتیبانی می کند ، فقط در 4 سطح عضویت محدود می شود و از ویژگی محتوای قطره ای برخوردار نیست.

قیمت گذاری: افزونه پایه رایگان است ، سپس نسخه Pro برای مجوز یک سایت $ 89 دلار است. برای سایت های نامحدود نسخه حرفه ای 189 دلار آمریکا هزینه دارد.

نتیجه گیری: h4>

ما معتقدیم که MemberPress است بهترین گزینه برای افزونه عضویت در وردپرس. این همه ویژگی هایی را دارد که شما با مستندات و پشتیبانی عالی به آنها نیاز دارید.

اگر چیزی ساده و انعطاف پذیر می خواهید ، پس محدود کردن محتوای نرم افزار یک گزینه عالی است. تیم پشتیبان سابقه اثبات شده ای در زمینه تولید محصولات عالی دارد.

اگر می خواهید دوره هایی را در وب سایت عضویت خود بفروشید ، پس توصیه می کنیم از LearnDash ، دارای ویژگی های قدرتمندی برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین عضویت در وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید گام به گام ما را ببینید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-wordpress-membership-plugins-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید