5 بهترین افزونه دایرکتوری تجاری وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های دایرکتوری تجاری وردپرس هستید؟

یک فهرست کسب و کار به کاربران کمک می کند تا ارائه دهندگان خدمات را در یک طیف خاص یا دسته خاص کشف کنند. در عین حال ، به آن مشاغل کمک می کند مشتری و فرصت پیدا کنند.

به عنوان یک مالک وب سایت ، حتی می توانید با فروش لیست های پولی در فهرست کسب و کار خود ، درآمد کسب کنید آنلاین”.

در این مقاله بهترین دستیارهای افزونه دایرکتوری تجاری وردپرس را برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه انتخاب کرده ایم.

Best business directory plugins for WordPress

بهترین افزونه های دایرکتوری تجاری وردپرس h4>

یک افزونه خوب فهرست کسب و کار به شما امکان می دهد لیستی از مشاغل سازمان یافته براساس مکان ، دسته و سایر پارامترها را ایجاد کنید.

دایرکتوری های تجاری به کاربران در یافتن فروشندگان جدید کمک می کنند در حالی که به مشاغل کمک می کنند تا با مشتریان و مشاغل دیگر ارتباط برقرار کنند.

برخلاف جستجوی Google ، دایرکتوری تجاری از لیست های دسته بندی شده با شرح تشکیل شده است ، نظرات ، و عکس ها. این باعث می شود که آنها برای کاربرانی که به دنبال مشاغل خاص هستند مفیدتر باشند.

شما به دنبال یک افزونه دایرکتوری تجاری هستید که به شما امکان می دهد همه این کارها را انجام دهید. ما همچنین افزونه های فهرست کسب و کار را برجسته می کنیم که به کاربران شما امکان می دهد لیست ها را ارسال کنند ، موارد ارسالی پرداخت شده را یکپارچه کرده و گزینه های جستجو را جستجو کنند.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های دایرکتوری تجاری وردپرس بیندازیم که می توانید استفاده کنید.

1. فرم قابل توجه

Formidable Forms

فرم های قابل توجه یکی از موارد زیر است: موجود در بازار. به شما امکان می دهد فرم های پیشرفته ای ایجاد کنید و آنها را به وب سایت خود اضافه کنید.

با استفاده از الگوی لیست های املاک و مستغلات می توانید فرمی ایجاد کنید که کاربران از آن برای ارسال مطالب خود به فهرست شما استفاده کنند. سپس ، می توانید لیست های فهرست کسب و کار را در یک صفحه وردپرس نمایش دهید.

برای افزودن ویژگی ها و قابلیت های بیشتر به فهرست مشاغل وردپرس ، با بسیاری از افزونه های ممتاز همراه است. فرم های معتبر کاملاً از MailChimp / a> ، PayPal ، WPML و WooCommerce.

برای جزئیات بیشتر ، به آموزش گام به گام ما در عنوان نحوه ایجاد صحیح دایرکتوری وب در وردپرس با استفاده از فرم های قابل توجه.

2. افزونه دایرکتوری تجاری

Business Directory Plugin

افزونه دایرکتوری تجاری / a> یک افزونه رایگان وردپرس برای ایجاد یک فهرست تجاری ساده است. این برنامه دارای ویژگی های اساسی است که برای اجرای یک فهرست وب مانند زمینه های فرم قابل تنظیم ، پذیرش پرداخت برای لیست ها و غیره مورد نیاز است.

به شما امکان می دهد ورودی ها را به دسته ها و برچسب ها مرتب کنید ، ورودی های برجسته ایجاد کنید و فرم های ورودی را سفارشی کنید.

اگر می خواهید به ویژگی ها و افزودنی های بیشتری دسترسی پیدا کنید ، یک نسخه حرفه ای نیز دارد. ویژگی های برتر شامل چندین ماژول ، پشتیبانی از Google Maps ، رتبه بندی کاربران ، جستجوی کدپستی ، بارگذاری پرونده و موارد دیگر.

3. دایرکتوری ارتباطات

Connections

اتصالات است یک افزونه دایرکتوری تجاری قدرتمند برای وردپرس. این مجموعه با مجموعه ای از زمینه های سفارشی همراه است که می تواند تقریباً برای ایجاد هر نوع فهرست وب استفاده شود. در تنظیمات حریم خصوصی ، شما یا کاربرانتان می توانید سطح حریم خصوصی را برای برخی از قسمتهای سفارشی تنظیم کنید. مانند شماره های تلفن مشاغل ) یا پیام های داخلی

نمایش فهرست خود در قسمت جلویی بسیار آسان است. شما باید یک کد کوتاه را به صفحه فهرست خود اضافه کنید. این کد کوتاه سفارشی با گزینه های گسترده برای سفارشی کردن ظاهر فهرست کسب و کار شما ارائه می دهد.

پلاگین Connections همچنین دارای پشتیبانی الگو است تا بتوانید از فهرست قالبهای از قبل ساخته شده ، برای لیست های خود طرح آرایی انتخاب کنید.

4. GeoDirectory

GeoDirectory

همانطور که از نامش پیداست ، GeoDirectory به شما امکان می دهد یک فهرست کسب و کار مبتنی بر مکان مانند Yelp ، TripAdvisor ، YellowPages و غیره ایجاد کنید. با استفاده از یک رابط کاربری ساده ، کاربران شما می توانند لیست ها را به پوشه ارسال کنند. این لیست ها یا ورودی ها روی نقشه مشخص شده اند و کاربران شما می توانند مکان ها ، مشاغل ، محله ها و غیره را جستجو کنند.

با فروش لیست های فهرست می توانید از وب سایت خود کسب درآمد کنید. GeoDirectory همچنین به شما امکان می دهد لیست رویدادها را نمایش دهید ، دایرکتوری های چند مکان ایجاد کنید و دروازه های پرداخت را اضافه کنید.

5. فهرست نام

Name Directory

فهرست نام یکی دیگر از موارد رایگان است افزونه دایرکتوری وردپرس. به شما امکان می دهد به راحتی یک فهرست کسب و کار یا شخصی ایجاد کنید. با استفاده از گزینه های پیکربندی ، می توانید یک طرح بندی را انتخاب کرده و عملکرد پلاگین را سفارشی کنید.

از کد کوتاه برای نمایش لیست فهرست ها در یک پست یا صفحه وردپرس پشتیبانی می کند. می توانید ورودی ها را برای نشان دادن لیست های جدید در بالای صفحه مرتب کنید ، به این ورودی ها اجازه می دهد بیشتر در معرض نمایش قرار بگیرند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های دایرکتوری وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای مشاغل کوچک .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-directory-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید