5 بهترین افزونه ارسال محبوب برای وردپرس

هنگام مرور وب ، احتمالاً با وب سایت هایی روبرو شده اید که دارای بخش مقالات محبوب هستند. نمایش پست های پرطرفدار به بازدید کنندگان وب سایت شما کمک می کند تا بهترین مطالب شما را پیدا کرده و بازدید از صفحه شما را تقویت کنند. اگر می خواهید بخش محبوب پست ها را در سایت خود اضافه کنید ، در جای مناسب قرار دارید. در این مقاله ، بهترین پلاگین های محبوب پست برای وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

Best popular posts plugins for WordPress

نمایش پست های پرطرفدار در سایت وردپرس شما h4>

قبل از اینکه افزونه ای را برای نمایش محبوب ترین محتوای خود انتخاب کنید ، ممکن است بخواهید به اطراف بگردید و ببینید سایر وب سایت های موفق چگونه این کار را انجام می دهند.

به عنوان مثال ، برخی از دارندگان سایت به محبوب ترین مقالات در همه زمان ها پایبند هستند. سایر وبلاگ های مشهور مقالاتی را نشان می دهند که در آن روز ، هفته یا ماه پرطرفدار هستند. این به آنها امکان می دهد از مقالات محبوب قدیمی خود بگذرند و بازدید از صفحه بیشتر را برای مقالات اخیر پرطرفدار خود دریافت کنید.

Popular posts on list25

چند وب سایت مقالات پرطرفدار ، اخیر و پر بحث ترین را در widget tabbed یا نوار لغزنده محتوای ویژه .

Trending articles example

همچنین باید تصمیم بگیرید که می خواهید پست های محبوب وب سایت خود را در کجا نشان دهید. می توانید آن را در صفحه اول ، تک مقاله یا هر صفحه در وب سایت شما. آزمایش مکان های مختلف به شما کمک می کند تا بدانید که چه چیزی برای وب سایت شما بهتر است.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های پست محبوب برای وردپرس بیندازیم.

1. پستهای محبوب WordPress

WordPress Popular Posts Widget

با بیش از 200000 نصب فعال ، افزونه WordPress Popular Posts یکی از بیشترین بارگیری شده در افزونه پست های محبوب در بازار است. به شما امکان می دهد پست های محبوب را با شرایط مختلف نشان دهید. با انتخاب محدوده تاریخ می توانید مقالات اخیراً پرطرفدار را نشان دهید. همچنین می توانید نمایش بیشترین نظرات یا مقالات پربازدید.

این قابلیت دارای چند ویجت است ، به این معنی که شما می توانید همان ابزارک را چندین بار در یک نوار کناری مشابه یا متفاوت اضافه کنید. شما می توانید CSS سفارشی ، نمایش تصاویر کوچک پست ، گزیده ها ، نویسنده ، تعداد نظرات ، تعداد بازدیدها و موارد دیگر.

طرفداران: پست های محبوب WordPress یک افزونه قدرتمند با تمام گزینه هایی است که شما برای نمایش پست های محبوب خود نیاز دارید. پشتیبانی از انواع پست های سفارشی و امکان افزودن ویجت به دفعات ، به شما امکان می دهد مجموعه ای متفاوت از بازدیدهای معروف ایجاد کنید ، پست های محبوب ، نظرات محبوب و غیره

معایب: پلاگین برای ذخیره داده های پست های محبوب و حافظه پنهان ، دو جدول اضافی در پایگاه داده ایجاد می کند. در حالی که برخی از افراد ممکن است استدلال کنند که نگه داشتن این داده ها از جداول پیش فرض وردپرس روش بهتری است ، اما ممکن است دیگران پایگاه داده را فشرده بدانند.

2. 10 مورد برتر – افزونه پست های محبوب برای وردپرس

Top 10 - Popular posts plugin for WordPress

افزونه 10 پست محبوب برتر برای وردپرس یکی دیگر از گزینه های قدرتمند در لیست بهترین پلاگین های ارسال محبوب است. تا آنجا که به ویژگی ها مربوط می شود ، با WordPress Popular Posts مطابقت دارد و حتی برخی از ویژگی های دیگر را اضافه می کند. 10 صفحه برتر همچنین با یک ویجت بسیار قابل تنظیم و کد کوتاه .

با وجود نام ، این افزونه در واقع به شما امکان می دهد هر تعداد پست محبوب را نمایش دهید. به شما امکان می دهد محدوده تاریخ را برای انتخاب انتخاب کنید. می توانید نمایش پست ها ، نویسنده ، خلاصه یا گزیده پست ، و تصاویر کوچک را در لیست پست های محبوب ارسال کنید.

10 صفحه برتر دارای سیستم ذخیره سازی داخلی است تا منابع آن را کمتر کند. همچنین به زیبایی با افزونه های ذخیره سازی وردپرس مانند W3 Total Cache و WP Super Cache .

مزایا: افزونه 10 پست محبوب دارای ویژگی غنی ، انعطاف پذیر و راه اندازی آسان است. از حافظه پنهانی تهاجمی برای کاهش بار سرور برخوردار است و با پلاگین های ذخیره سازی وردپرس به خوبی کار می کند.

موارد منفی: صفحه تنظیمات افزونه گزینه های زیادی دارد و ممکن است مبتدیان آن را کمی پیچیده بدانند.

3 مربوط

Relevant

آیا می خواهید افزونه پست های محبوب شما مقالات برجسته ، محتوای مرتبط و آخرین ارسال ها ؟ مربوطه به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. همراه با چند ابزارک از جمله یکی برای پست های محبوب و یک صفحه تنظیمات شسته و رفته.

شما می توانید پست های محبوب را با نظرات یا بازدیدهای صفحه نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد تصویر کوچک پست ، نویسنده ، گزیده و تاریخ ارسال را نمایش دهید.

نمی خواهید از ابزارک استفاده کنید؟ همچنین مربوط به کد کوتاه و برچسب الگو است که می توانید از آنها برای نمایش پست های محبوب در هر نقطه از وب سایت خود استفاده کنید. همچنین می توانید بلوک های ارسال را قبل یا بعد از محتوای پست فعال کنید.

نکات مثبت: این ویژگی های ویژه ، جدیدترین و مرتبط را در یک بسته راحت ترکیب می کند.

موارد منفی: ویژگی پست های محبوب به شما امکان نمی دهد پست های محبوب را در یک محدوده تاریخ خاص نشان دهید.
4 <. wp-postratings>

WP-PostRatings

آیا می خواهید بیشترین امتیاز را در وب سایت خود نشان دهید؟ WP-PostRatings به شما در انجام این کار کمک می کند. این به کاربران شما امکان می دهد مقالات را در وب سایت شما رتبه بندی کنند.

شما می توانید نمادهای رتبه بندی را انتخاب کنید و افرادی که می توانند به مقاله ها رأی دهند (همه کاربران در مقابل فقط کاربران وارد شده) این از قطعه های غنی ، و از طریق فیلترها و برچسب های الگو بسیار قابل تنظیم است.

بهترین قسمت در مورد این افزونه ویجت رتبه بندی آن است که پست های دارای بالاترین امتیاز را در وب سایت شما نشان می دهد. با این کار می توانید پست های محبوب را با آرا user کاربران نشان دهید. این افزونه همچنین با افزونه WordPress Popular Posts کار می کند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه افزودن سیستم رتبه بندی پست در وردپرس

جوانب مثبت: شما می توانید به جای بازدید از صفحه یا نظرات ، پست های پرطرفدار را بر اساس رتبه بندی کاربر نشان دهید.

موارد منفی: برای پیاده سازی این افزونه ، باید برچسب های الگو را در پرونده های قالب وردپرس خود اضافه کنید. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، راهنمای ما را در نحوه کپی و جایگذاری کد در وردپرس .

5. نوار لغزنده و ویجت پرطرفدار / محبوب پست

Popular posts slider

همانطور که از نامش پیداست ، این پلاگین به شما امکان می دهد پست های محبوب را در یک نوار لغزنده ، یک بلوک شبکه یا یک لیست ساده نشان دهید. به این ترتیب می توانید بهترین محتوای خود را به روش های جذاب تری نشان دهید تا اینکه فقط یک لیست از پیوندها را در نوار کناری خود داشته باشید.

همراه با یک صفحه تنظیمات ساده که می توانید بازه زمانی را انتخاب کنید. با این کار می توانید پست های پرطرفدار در طول یک سال ، ماه یا هفته خاص را نشان دهید.

این افزونه دارای کد کوتاه آسان برای استفاده است که می توانید به پست ها یا صفحات خود اضافه کنید. همچنین می توانید از کد کوتاه در صفحه سازنده .

اگر می خواهید آن را مستقیماً در طرح زمینه خود پیاده سازی کنید ، پس می توانید از برچسب های الگو برای انجام این کار استفاده کنید.

جوانب مثبت: امکان افزودن اسلایدرهای پست محبوب ، چرخ فلک ها و بلوک های شبکه و نمایش آنها در هر نقطه از سایت شما.

موارد منفی: ویژگی های محدودتری نسبت به سایر افزونه پست های محبوب. نوارهای کشویی ، چرخ فلک و شبکه فقط با کد کوتاه کار می کنند. ویجت اساساً لیستی از پیوندها با تصاویر کوچک پست ، گزیده و برخی داده های متا است.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه محبوب پست ها برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از مفیدترین ابزارک های وردپرس برای سایت شما .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-popular-posts-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید