49 بهترین تم وردپرس WooCommerce

آیا به دنبال بهترین تم های WooCommerce برای فروشگاه آنلاین خود هستید؟ همه مضامین وردپرس پشتیبانی کامل از WooCommerce و الگوهای از پیش طراحی شده را ارائه نمی دهند. در این مقاله ، ما بهترین تم های وردپرس WooCommerce را به شما نشان خواهیم داد که می توانید برای ساخت وب سایت تجارت الکترونیک خود استفاده کنید.

Best WooCommerce WordPress themes

نحوه ساخت وب سایت وردپرس WooCommerce

WooCommerce محبوب ترین بستر تجارت الکترونیکی است در جهان ، تأمین قدرت وب سایت های تجارت الکترونیک کوچک و بزرگ در سراسر جهان (مراجعه کنید به: Shopify vs WooCommerce ).

در بالای وردپرس اجرا می شود ، که یکی از عناوین قدرتمندترین سازندگان وب سایت در جهان. WordPress.com و WordPress.org دو نوع وب سایت وردپرس وجود دارد (به مقایسه ما با WordPress.com vs WordPress.org ).

ما توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید ، به شما امکان دسترسی به همه WooCommerce از جعبه خارج است و به شما کمک می کند فروشگاه خود را به هر جهتی که می خواهید ببرید.

برای شروع ، شما به یک نام دامنه ، گواهی SSL و حساب میزبانی ووکامرس .

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید . آنها یکی از بزرگترین و ارائه دهنده های میزبانی وردپرس ووکامرس و رسماً توصیه شده هستند.

آنها توافق کرده اند که به کاربران WPBeginner دامنه رایگان ، SSL رایگان و تخفیف در میزبانی خدمات ارائه دهند. اساساً می توانید با پرداخت 6.95 دلار در ماه شروع کنید.

→ برای ادعای این پیشنهاد اختصاصی Bluehost اینجا را کلیک کنید ←

پس از ثبت نام در میزبانی ووکامرس ، می توانید دستورالعمل های گام به گام ما را در راهنمای ما در نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین .

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین مضامین وردپرس WooCommerce بیندازیم که می توانید در وب سایت خود نصب کنید.

1. Astra

Astra

Astra یک تم وردپرس تمیز و رایگان با پشتیبانی کامل از WooCommerce و گزینه های سفارشی سازی انعطاف پذیر است. این شامل طرح صفحه اصلی مدرن با چندین منطقه آماده ویجت برای کشیدن و رها کردن ویجت های محتوا است.

از همه افزونه های محبوب سازنده صفحه برای ایجاد طرح بندی صفحه وردپرس سفارشی . تنظیم تم کاملا ساده و دوستانه برای مبتدیان است.

بهترین قسمت در مورد Astra این است که با ده ها الگوی از پیش ساخته شده همراه است و می توانید با آنها شروع کنید.

2. موارد اضافی توسط ElegantThemes

Extra WooCommerce Theme

موارد اضافی یک موضوع جدید توسط مضامین ظریف که به شما امکان ایجاد دسته بندی های متنوع ، صفحات اصلی و محتوای مبتنی بر داستان را می دهد. با استفاده از محبوب Divi Builder ، می توانید از Extra برای ایجاد چیدمان های زیبا در فروشگاه استفاده کنید.

با ووکامرس یکپارچه است. Divi یکی از بهترین سازندگان صفحه محبوب وردپرس در بازار. به شما امکان می دهد طرح های دلخواه را با یک رابط کشیدن و رها کردن بصری ایجاد کنید ، بنابراین می توانید بدون نوشتن کد ، طرح های وب سایت سفارشی ایجاد کنید.

3. خرید

Shoppe

Shoppe یک تم وردپرس WooCommerce بسیار قابل تنظیم برای فروشگاه های آنلاین ، تجارت الکترونیکی ، وب سایت و سبک های زندگی است. این محصول دارای جستجوی سریع سریع محصول ، سبد خرید آژاکس ، لیست آرزوها ، سبد جستجوی سریع ، بزرگنمایی تصویر محصول و موارد دیگر است.

شامل چندین گزینه چیدمان و یک ظاهر طراحی شده است که استفاده از آنها کاملاً آسان است. همچنین همراه با سازنده صفحه را بکشید و رها کنید که به شما امکان می دهد طرح های خود را ایجاد کنید.

4. Løge

Loge

Løge یک قالب زیبا وردپرس WooCommerce با طراحی مدرن و ویژگی های قدرتمند تجارت الکترونیکی است. این طرح های مختلف مغازه ، ستون های قابل تنظیم محصول و فیلترهای محصول را ارائه می دهد.

تایپوگرافی زیبا و طرح های رنگی باعث می شود محصولات شما ظاهر شود. همچنین می توانید با تغییر رنگ تم ها ، طرح های رنگی خود را ایجاد کنید. مدیریت همه گزینه ها در زیر تنظیم کننده تم زنده کاملاً آسان است.

5. فوق العاده

Ultra eCommerce

Ultra یک تم وردپرس همه منظوره با گزینه های فوق العاده انعطاف پذیر و طراحی های زیبا است. این شامل چندین وب سایت خوانده شده است که با 1 کلیک از جمله وب سایت تجارت الکترونیکی قابل نصب است.

شما فقط باید مطالب خود را جایگزین کنید. همچنین دارای یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن است تا در صورت لزوم به راحتی طرح های خود را ایجاد کنید. این شامل ویژگی هایی مانند جداول قیمت گذاری ، سبک های مختلف سرصفحه ، فرم تماس ، گالری عکس و موارد دیگر.

6. Neto

Neto

Neto یک قالب مدرن وردپرس برای فروشگاه های WooCommerce است. این یک طرح صفحه اصلی زیبا و ویترین فروشگاه با یک نوار لغزنده ویژه محصول در بالا دارد. این شامل چندین کد کوتاه و ابزارک های سفارشی است و چندین روش برای ایجاد طرح های مختلف برای فروشگاه شما ارائه می دهد.

از آرم سفارشی بارگذاری ، رنگهای نامحدود ، ابزارک های سفارشی برای رسانه های اجتماعی و موارد دیگر همه گزینه های طرح زمینه به طور مرتب تحت تنظیم کننده زنده مرتب شده اند.

7. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro یکی دیگر از تم های عالی وردپرس برای فروشگاه های WooCommerce است. در بالای Genesis چارچوب موضوع ساخته شده است ، برای سرعت و عملکرد وردپرس بسیار بهینه شده است. .

شامل الگوهای از قبل طراحی شده برای فروشگاه های WooCommerce ، 3 منطقه ویجت ، سربرگ قابل تنظیم و الگوهای صفحه است. برای تنظیم موضوع ، آن یک صفحه گزینه های تم سفارشی و پشتیبانی از برنامه ساز زنده دارد.

8. فروشگاه ساز

Shoptimizer

Shoptimizer یک موضوع برتر WooCommerce است که برای سرعت و عملکرد بسیار بهینه شده است. این یک تن از ویژگی ها را برای بهینه سازی تبدیل های شما از جمله جزئیات چسبنده محصول ، تسویه حساب سریعتر ، درخواست پاسخگویی ، تایمرهای FOMO در صفحات محصول و موارد دیگر بسته بندی می کند.

همچنین دارای الگوهای صفحه زیبا ، مگا منو و ویژگی جستجوی سریعتر محصول است. استفاده از آن آسان است و تمام تنظیمات تم از طریق تنظیم کننده تم به راحتی در دسترس هستند.

9. هوگو

Hugo

هوگو یک قالب زیبا وردپرس WooCommerce برای فروشگاه های آنلاین از هر نوع طراحی شده است. این تم بسیار قابل تنظیم دارای یک طرح صفحه اصلی زیبا با کشویی ویژه در بالا و به دنبال بخش های محصول شما است.

شامل ویجت های سفارشی برای رسانه های اجتماعی ، اطلاعات تماس و ویژگی های کشف محتوا است. در چندین طرح رنگی در دسترس است و همه گزینه های تم با استفاده از تنظیم کننده تم زنده به راحتی قابل تنظیم هستند.

10. هتل

Hotel

هتل یکی دیگر از تم های زیبا وردپرس WooCommerce برای هتل ها ، تختخواب ها و صبحانه ها و ارائه دهندگان خدمات پذیرایی است. طراحی صفحه اصلی مدرن آن دارای تصویر هدر بزرگ همراه با پیام خوش آمد گویی و دکمه فراخوان برای عمل است.

شما به بسته WooBookings نیاز خواهید داشت a > ، که به شما امکان می دهد محصولات قابل رزرو مانند اتاق ها ، خدمات و موارد دیگر را اضافه کنید. سایر ویژگی های قابل توجه شامل ستون های کناری سفارشی ، مناطق آماده چندین ویجت ، هدر سفارشی ، پس زمینه و موارد دیگر است. راه اندازی آن آسان و سفارشی سازی آن ساده است.

11. Lenscap

Lenscap

Lenscap یک قالب مجله وردپرس به سبک مجله با پشتیبانی کامل از ووکامرس. مناسب برای وب سایت های پرمحتوا که می خواهند فروشگاه اینترنتی به وب سایت خود اضافه کنند.

از طرح صفحه اصلی زیبایی برخوردار است و دارای یک هدر قابل تنظیم است که برجسته ترین مطالب و دسته های شما را به نمایش می گذارد. این قالب برای صفحات محصول با گالری تصاویر زیبا دارد. خارج از جعبه کار می کند و فقط گزینه هایی را شامل می شود که واقعاً استفاده خواهید کرد.

12. حضور

Presence

حضور یک تم قدرتمند و همه منظوره است این شامل چندین وب سایت آماده از جمله فروشگاه تجارت الکترونیکی است که می توانید برای نیازهای خود نصب و سفارشی کنید.

در 6 طرح رنگی ، چندین طرح صفحه وبلاگ ، 2 سبک کشویی ، طرح بندی های تمام عرض و جعبه ای و موارد دیگر وجود دارد. سفارشی سازی آن با صفحه تنظیم کننده تم مستقیم و صفحه تنظیمات تم کاملاً آسان تر است.

13. عالی

Highend

Highend تم وردپرس فوق العاده انعطاف پذیر برای فروشگاه های WooCommerce است. این یک طراحی مدرن با چندین طرح و سبک برای انتخاب دارد یا می توانید خود را با پلاگین صفحه ساز ایجاد کنید که همراه با موضوع رایگان باشد.

شامل رنگهای نامحدود ، قلمهای Google ، چندین نوار کناری ، ابزارک های سفارشی ، نمادهای شبکه های اجتماعی و موارد دیگر است. برای راه اندازی موضوع ، 1 راهنما برای وارد کردن نسخه ی نمایشی برای راهنمایی شما وجود دارد. این ترجمه است از قبل و همچنین می تواند برای وب سایت های چند زبانه ایجاد کنید .
14 <. toyshop>

ToyShop

اسباب بازی یک قالب وردپرس WooCommerce است که به طور خاص برای فروشگاه های کودکان ، فروشگاه های اسباب بازی ، گل فروشی ها و سایر وب سایت هایی ساخته شده است که به یک وب سایت سرگرم کننده و روشن نیاز دارند. این رنگارنگ ، سرگرم کننده است و حتی گزینه ای برای تغییر گرافیک پاورقی متناسب با فصل وجود دارد.

همه ویژگی های طرح زمینه اصلی خود را به ارث می برد و برخی از ویژگی های خاص خود را به آن اضافه می کند. این برنامه دارای پس زمینه سفارشی ، تصویر هدر ، کنترل رنگ و طرح های چند ستونی برای صفحات فروشگاه است. تنظیم آن بسیار آسان است و به راحتی با پسوندهای همراه قابل تمدید است.

15. نیلی

Indigo

نیلی یک قالب مدرن و شیک وردپرس WooCommerce است که با رویکرد مدولار ساخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی ماژول ها را بکشید و رها کنید تا هرگونه صفحه آرایی لازم را ایجاد کنید.

همراه با طراحی وب سایت کلید در دست که می توانید با 1 کلیک نصب کنید. هر طرح کاملاً قابل تنظیم است و شامل الگوهای مغازه زیبایی است. از ویژگی های قابل توجه می توان به صفحه فرم تماس ، ابزارک های سفارشی ، جداول قیمت گذاری ، ادغام رسانه های اجتماعی و موارد دیگر.

16. بازی

Arcade

Arcade یک موضوع WooCommerce برای فروشگاه های بازی آنلاین ، فروشگاه های لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی بازی است. با الهام از وب سایت های برتر بازی ، Arcade به گونه ای طراحی شده است که طیف گسترده ای از محصولات را به راحتی مرور می کند.

با کمک بسته افزونه های نمای فروشگاه که به شما امکان می دهد مجموعه گسترده ای از ویژگی ها را از جمله منوهای بزرگ ، طرح های چند ستونی ، سبد چسبناک ، نظرات و موارد دیگر به موضوع خود اضافه کنید.

17. Creativo

Creativo

اگر به دنبال تم WooCommerce همه کاره و چند منظوره هستید ، باید Creativo را بررسی کنید. این مضامین فوق العاده انعطاف پذیر وردپرس دارای چندین وب سایت کلید در دسترس با وارد کننده 1 کلیک است.

شامل الگوهای زیبا فروشگاهی ، سبک ها و طرح های مختلف و حمل و نقل با صفحه سازنده برتر و پلاگین های کشویی برای ایجاد طرح بندی های خاص خود در صورت لزوم. این یک منطقه تنظیمات تم سفارشی قدرتمند برای یک راه اندازی کامل هدایت شده دارد.
18. فروشگاه الکترونیکی

eStore

eStore یکی دیگر از تم های رایگان WooCommerce برای وردپرس است. چندین ویژگی برتر مانند ویجت های سفارشی را برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین کاملاً حرفه ای و مدرن بسته بندی می کند.

برای سازگاری با برنامه های افزودنی برتر WooCommerce آزمایش شده است. همه گزینه های تم به طور منظمی مرتب شده اند و به شما امکان می دهند با حداقل تلاش به راحتی یک فروشگاه آنلاین بسازید.

19. آماریلیس

Amaryllis

Amaryllis یک قالب وردپرس منحصر به فرد برای فروشگاه های WooCommerce است. طرح صفحه اصلی مدرن آن دارای تصویر پس زمینه تمام صفحه به دنبال آن دسته بندی محصولات ، محصولات محبوب و سایر بخشهای وب سایت شما.

صفحه اصلی آن کاملاً گسترده است که به شما امکان می دهد ابزارک های محتوا را برای تنظیم آن بکشید و رها کنید. این یک واردکننده نسخه ی نمایشی با 1 کلیک ، پشتیبانی از برنامه ساز زنده و تعداد زیادی گزینه دارد که آن را منحصر به فرد خود می کند.

20. ایده آل

Idyllic

Idyllic یک قالب WooCommerce رایگان زیبا برای وردپرس است. این شامل چندین قسمت آماده ویجت و تنظیم آسان صفحه اصلی است. این شامل الگوی صفحه با عرض کامل ، شرکت ، با ما تماس بگیرید و سایر الگوهای صفحه برای ایجاد صفحات فرود خود.

سفارشی سازی با همه م themeلفه های تم که به طور مرتب در زیر تنظیم کننده قرار می گیرند آسان است. ترجمه آماده است و همچنین می تواند برای ایجاد عنوان وب سایتهای چند زبانه با استفاده از Polylang .

21. چند اسقفی

Multishop

Multishop یک قالب قدرتمند وردپرس برای فروشگاههای WooCommerce و فروشگاههای آنلاین است. این یک طراحی مدرن با تعداد زیادی گزینه انعطاف پذیر برای سفارشی سازی دارد.

این شامل فیلتر محصول دارای ajax ، قابلیت تکمیل خودکار جستجو ، رنگهای نامحدود ، چندین ستون کناری ، الگوهای صفحه و موارد دیگر است. همچنین با صفحه سازنده برتر و پلاگین های کشویی ارسال می شود.

22. کیک کوچک

Cupcake

کاپ کیک یک ووکامرس است تم وردپرس برای نانوایی ها و کافه ها. صفحه اصلی آن دارای یک نوار لغزنده است که به دنبال آن محصولات و سایر مناطق محتوایی ارائه می شود. قسمت سربرگ شامل آرم وب سایت ، شماره تلفن و دکمه های جستجو ، لیست خواسته ها و سبد خرید شما است.

این شامل عناصر WooCommerce است تا محصولات برجسته ، جدیدترین و محبوب را به راحتی نمایش دهد. برای تصاویر محصول نیز شامل پنجره بازشونده سبد است. همه گزینه های تم به راحتی با یک صفحه گزینه های تم سفارشی قابل تنظیم هستند.

23. هستیا

Hestia

Hestia یک قالب محبوب رایگان وردپرس است که برای فروشگاه ها و فروشگاه های آنلاین WooCommerce مناسب است. بسیاری از ویژگی هایی را که می توانید در تم های برتر وردپرس شامل تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی.

همراه با رنگهای نامحدود ، گزینه های چیدمان متعدد ، هدر بسیار قابل تنظیم ، آیکون های شبکه های اجتماعی ، چند منوهای ناوبری و موارد دیگر. استفاده از آن فوق العاده آسان است و می توان به راحتی آن را سفارشی کرد تا جلوه منحصر به فردی به فروشگاه شما بدهد.

24. Altitude Pro

Altitude Pro

Altitude Pro یک قالب وردپرس بسیار حرفه ای برای فروشگاه های WooCommerce است. این بنا بر روی پایه صخره ای پیدایش ساخته شده است چارچوب موضوع و ویژگی های تایپوگرافی واضح و طرح بندی گسترده.

شامل 7 منطقه ویجت صفحه اصلی برای کشیدن و رها کردن بخشها به صفحه اصلی ، هدر قابل تنظیم ، منوهای ناوبری و چندین ستون کناری. برای تنظیم طرح زمینه ، آن دارای یک صفحه گزینه های تم سفارشی و پشتیبانی از برنامه تنظیم کننده تم زنده است.

25. مسحور کنید

Mesmerize

Mesmerize یکی دیگر از تم های بسیار انعطاف پذیر و در عین حال رایگان وردپرس برای وب سایت های WooCommerce است. این یک طرح صفحه اصلی مدرن دارد که با کشیدن و رها کردن ساده به راحتی قابل تنظیم است.

از ویژگی های قابل توجه می توان به صفحه اصلی از پیش طراحی شده ، 5 طرح هدر و بیش از 30 بخش محتوای آماده برای استفاده اشاره کرد که به راحتی می توانید آنها را شخصی سازی کنید. به دلیل انعطاف پذیری ، می توان از Mesmerize برای ایجاد هر نوع وب سایتی استفاده کرد.

26. SolidBox

SolidBox

Solidbox یکی دیگر از گزینه های عالی برای قالب وردپرس WooCommerce است. این نرم افزار انعطاف پذیر طراحی شده است و می تواند به راحتی با ایجاد هر نوع وب سایت تجاری سازگار شود.

شامل چندین انتخاب طراحی ، طرح بندی ، سبک هدر ، کد کوتاه و موارد دیگر است. این برنامه با پلاگین صفحه ساز برتر ارائه می شود و همچنین از پلاگین های چند زبانه پشتیبانی می کند. با وارد کردن نسخه ی نمایشی سریع و پانل گزینه های تم سفارشی ، تنظیم آسان تر است.

27. اسپنسر

Spencer

Spencer یک قالب وردپرس با ظرافت طراحی شده برای WooCommerce و وب سایت های تجاری است. این شامل یک طرح صفحه اصلی انعطاف پذیر با مناطق آماده ویجت است که در آن می توانید ابزارک ها را بکشید و رها کنید.

شامل فرم ثبت نام در خبرنامه ، رنگهای نامحدود ، طرح بندی های متعدد ، پشتیبانی از صفحه ساز و ابزارک های سفارشی برای ادغام رسانه های اجتماعی است. این یک پانل گزینه های تم سفارشی و تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی در customizer دارد.
28.

28. OceanWP

OceanWP%20%0A%0A%0A%0AStyler%20%20%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84%20%D9%87%D8%A7%20

%20%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0AFlevr%20%20%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%D9%81%D9%84%D8%B4%20%20%0A%0A%0A%0A%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%20%0A%0A%0A%0A%D8%A8%D9%86%D8%AA%D9%88%20%20%0A%0A%0A%0A%DA%AF%D9%88%D8%B4%D9%87%20%20%0A%0A%0A%0A%D8%A7%D9%88%D8%AC%20%20%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%DB%8C%20%20%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A%0A

%20%D8%A7%DA%AF%D8%B1%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%AF%20%D8%8C%20%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7%D9%8B%20%D8%AF%D8%B1%20 کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-woocommerce-wordpress-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید