43 موضوع زیبا و رایگان بلاگ وردپرس

آیا به دنبال مضامین زیبا رایگان وردپرس هستید؟ یکی از بهترین موارد در مورد وردپرس مجموعه گسترده ای از تم های زیبا و رایگان وبلاگ وردپرس است. در این مقاله ، لیستی از 43 موضوع زیبا وردپرس رایگان زیبا را برای وبلاگ شما انتخاب کردیم.

1. Slipstream

Slipstream

ایجاد شده توسط فروشگاه قالب برتر WordPress ThemeLab ، Slipstream یک موضوع رایگان وردپرس برای موبایل است . برای سرعت بسیار بهینه شده و به شما امکان می دهد سایت خود را با استفاده از تم تنظیم کننده شخصی سازی کنید.

2 Stargazer

Stargazer

Stargazer یک قالب وبلاگ رایگان وردپرس با زیبایی طراحی شده است. ساخته شده بر پایه سنگ جامد Hybrid Core چارچوب تم ، Stargazer کاملاً به بهترین استانداردهای کدنویسی وردپرس پایبند است بدون اینکه ویژگی ها و ظاهر آن به خطر بیفتد.

3 درخشان

Sparkling

ساخته شده در بوت استرپ 3 ، Sparkling یک قالب وردپرس پاسخگو رایگان است که برای انواع مختلف وب سایت مناسب است. همراه با یک نوار لغزنده تمام صفحه ، یکپارچه سازی آیکون های اجتماعی ، بیوگرافی نویسنده ، ویجت پست های محبوب و ویجت دسته بهبود یافته.

4. هومن

Hueman

Hueman یکی از محبوب ترین تم های رایگان وردپرس است. همراه با چندین صفحه آرایی که به شما امکان انتخاب بین دو یا سه طرح ستون را می دهد. همچنین به کاربران امکان می دهد ستون های فرعی را تغییر دهند. Hueman دارای یک پانل گزینه های تم است که به شما امکان می دهد آن را کاملاً متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

5 خیره کننده

Dazzling

خیره کننده یک قالب وردپرس رایگان قدرتمند اما ساده است. می تواند به عنوان یک تم مجله رایگان ، موضوع نمونه کارها ، WooCommerce یا هر موضوع تجارت الکترونیکی دیگر استفاده شود. همراه با نوار لغزنده ویژه ، دکمه های فراخوان عمل ، ابزارک های انعطاف پذیر و انتخاب نامحدود رنگ.

6 متوسط ​​

Medium

همانطور که از نامش پیداست ، Medium از پلت فرم محبوب انتشار وبلاگ به همین نام الهام گرفته شده است. Medium با رویکرد طراحی حداقلی خود در همه دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش عالی به نظر می رسد.

7 پوزیدون

Poseidon

Poseidon یک قالب وردپرس چند منظوره رایگان است که دارای یک طرح سفید بزرگ است. همراه با یک نوار لغزنده با عرض کامل ، طرح صفحه اصلی و چندین صفحه صفحه. طرح صفحه اصلی را می توان با استفاده از ابزارک به راحتی تنظیم کرد.

8. بسازید

Make

Make یک صفحه ساز جذاب و کشنده است که به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را درست همانطور که می خواهید طراحی کنید. کاملاً مناسب تلفن همراه است ، بنابراین لازم نیست نگران نحوه نمایش سایت خود در تلفن های همراه و رایانه های لوحی باشید.

9. هاتور

Hathor

Hathor یک الگوی وبلاگ چند منظوره رایگان وردپرس است. همراه با یک نوار لغزنده ویژه ، دو طرح پست اخیر و همه زنگ ها و سوت های معمول که شما از یک قالب وردپرس با کیفیت نیاز دارید.

10. سیروس

Cirrus

بر اساس Bootstrap 3 ، Cirrus یک قالب وردپرس چند منظوره رایگان برای وبلاگ ها و وب سایت های تجاری است. با گزینه های سفارشی سازی بسیار زیادی همراه است که استفاده از آن را بسیار آسان می کند.

11 سفارشی

Customizr

با نزدیک به یک میلیون بارگیری ، Customizr یکی از محبوب ترین تم های رایگان وبلاگ وردپرس است. کاملاً پاسخگوی موبایل است و گزینه های سفارشی سازی بسیار خوبی دارد. این دارای یک نوار لغزنده ، آرم سفارشی ، چندین صفحه آرایی و چندین انتخاب رنگ است.

12. برتری

Vantage

Vantage یک قالب وبلاگ چند منظوره رایگان وردپرس است. می تواند برای تجارت ، شخصی ، نمونه کارها و حتی به عنوان تم WooCommerce استفاده شود. این کاملا پاسخگو است و می تواند با استفاده شود افزونه Page Builder که سازنده طرح کشیدن و رها کردن صفحه را به سایت وردپرس شما اضافه می کند.

13. معما

Enigma

Enigma یک موضوع وبلاگ وردپرس تجاری و چند منظوره است که مبتنی بر Bootstrap است. این کاملا پاسخگو است و همراه با تعداد زیادی سفارشی سازی است. همچنین از نوار لغزنده ویژه در صفحه اصلی با چندین ستون کناری و طرح بندی صفحه پشتیبانی می کند.

14. Colorway

Colorway

Colorway یک تم رایگان ساده و زیبا با مجموعه ای از ویژگی های عالی است. شما می توانید رنگ پس زمینه خود را اضافه کنید ، پشتیبانی تجزیه و تحلیل را اضافه کنید ، صفحات و طرح را سفارشی کنید. همچنین دارای محتوای ساختگی است که به شما کمک می کند تم را درست مانند آنچه در نسخه ی نمایشی به نظر می رسد تنظیم کنید.

15. پیاده روی هیئت مدیره

Boardwalk

Boardwalk یک قالب عکاسی رایگان وردپرس با طراحی منحصر به فرد است. این طراحی شده است تا به صورت افقی پیمایش شود که آن را به یک موضوع عکاسی یا نمونه کارها وردپرس ایده آل برای موبایل و سایر دستگاه های دستی تبدیل می کند. به نظر می رسد در دسک تاپ به همان اندازه عالی است و دارای گزینه های سفارشی سازی آسان برای استفاده است.

16. Arcade Basic

Arcade Basic

Arcade یک قالب وردپرس کاملاً سبک و سبک است. همراه با پشتیبانی از قالب های ارسال ، پشتیبانی bbPress و BuddyPress ، تصویر هدر و طرح های سفارشی.

17. اوج

Pinnacle

Pinnacle با طراحی مسطح و چیدمان پاسخگو خود یک قالب مدرن وردپرس با ظاهری جسورانه است. طراحی شده به عنوان یک موضوع چند منظوره ، به همان اندازه برای وب سایت های تجاری ، نمونه کارها و شخصی مناسب است.

18. مدرن

Modern

همانطور که از نامش پیداست ، این قالب رایگان وردپرس طراحی مدرن تازه ای را ارائه می دهد. مدرن با نوار لغزنده تمام صفحه ، ویژگی های رنگی پررنگ و سبک های زیبا ، برای یک وبلاگ وردپرس نمونه کارها ، تجاری یا شخصی مناسب است. این یک طرح شبکه زیبا دارد که در آن تمام بلوک ها کاملا مطابق با اندازه صفحه و دستگاه کاربران هستند.

19. SinglePage

SinglePage

این یک صفحه صفحه وردپرس رایگان یک صفحه ای است که با Bootstrap CSS طراحی شده است. این چهار بخش از قبل طراحی شده در صفحه اصلی دارد که می توانید پیکربندی کنید. همچنین پشتیبانی از پس زمینه تصویر اختلاف منظر را برای هر بخش ارائه می دهد. سفارشی سازی و راه اندازی آن برای سایت های مشاغل کوچک آسان است.

20. اکنون سدیم

Codium Now

Codium اکنون از تصاویر برجسته وردپرس و طرح بندی مبتنی بر شبکه برای ایجاد یک الگوی رایگان وبلاگ وردپرس خیره کننده استفاده می کند. رویکرد طراحی حداقلی آن به شما امکان می دهد بوم را با تصاویر و طرح های ویژه خود پر کنید.

21. منبع

origin

Origin یکی دیگر از تم های زیبا و پاسخگو وردپرس است. این از رویکرد طراحی حداقلی برای ایجاد سایت های آسان خواندن وردپرس استفاده می کند. این امر آن را برای سایت های مجله ، شخصی و نمونه کارها ایده آل می کند.

22. نقطه شروع

Start Point

Start Point یک الگوی وبلاگ وردپرس یک صفحه ای رایگان است. این گزینه دارای چندین گزینه داخلی است که به شما امکان می دهد با استفاده از وردپرس به راحتی صفحه اصلی کسب و کار خود را تنظیم کنید. هنگام تنظیم الگو می توانید آرم ، تصاویر و محتوای خود را اضافه کنید.
23 ویترین فروشگاه

فروشگاه توسعه یافته توسط WooThemes ، قالب رایگان WooCommerce WordPress است. این کاملا پاسخگو است و به شما امکان می دهد با استفاده از WooCommer و WordPress سریع و سریع فروشگاه تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کنید. این دارای چندین گزینه رنگ و گزینه های طرح بندی ، ابزارک های سفارشی و چندین صفحه آرایی است.

Storefront

24. مثمر ثمر

Fruitful

Fruitful یک قالب وردپرس سازگار ، پاسخگو ، چند منظوره با HTML5 است. همراه با گزینه های قدرتمند سفارشی سازی ، و پشتیبانی کامل از WooCommerce و داده های WPML پلاگین ها.
25 <.>

Raindrops

قلم ها و گزینه های طرح زمینه ، رنگ ها و صفحات جداگانه تصویر هدر را تغییر دهید. این ویژگی قدرتمند به تنهایی مجموعه نامحدودی از امکانات را در اختیار شما قرار می دهد. به طور پیش فرض موضوع در یک طرح رنگی تیره با گزینه های قلم پررنگ ارائه می شود.

26. بیست و پانزده سال

Twenty Fifteen

Twenty Fifteen یک قالب رسمی وردپرس است و به طور پیش فرض با هر نصب وردپرس ارسال می شود. بیست و پانزده نفر از خانواده قلمهای ناتو گوگل استفاده می کنند که هدف آن پشتیبانی از هر زبانی در جهان است. Twenty Fifteen یک طرح ساده دو ستونی برای دسک تاپ دارد. این کاملا پاسخگو است و دارای ویژگی هایی مانند تصاویر هدر ، تصاویر پس زمینه ، انتخاب رنگ نامحدود و الگوهای صفحه است.

27. روشنگری

Enlightenment

روشنگری براساس چارچوب موضوعی به همین نام است. این یک قالب وردپرس چند منظوره ، پاسخگو و رایگان است.

28 گریدزبی

Gridsby

Girdsby یک قالب وردپرس به سبک Pinterest است. این یک ویژگی منحصر به فرد دارد که به شما امکان می دهد عکس ها را به یک گالری صفحه اول ارسال کنید. این قالب وردپرس کاملاً پاسخگو و سازگار با موبایل است.

29. نقطه ویرگول

Semicolon

Semicolon یک قالب مجله وردپرس رایگان پاسخگو است. از طرح بندی مبتنی بر شبکه با استفاده از تصاویر برجسته استفاده می کند. این برای خوانایی تمیز طراحی شده است ، الگوهای صفحه زیبایی را برای وبلاگ و سایر صفحات شما فراهم می کند.

30. بزرگ

Spacious

جادار تم واکنشی تمیز و تمیز است. به عنوان یک موضوع چند منظوره طراحی شده است که می تواند به راحتی برای یک سایت تجاری ، شرکتی ، نمونه کارها یا سایت شخصی مورد استفاده قرار گیرد. همراه با ابزارک های سفارشی ، چندین ستون کناری و الگوهای صفحه.
31

Onetone

Onetone

Onetone یک قالب وردپرس تک صفحه ای برای وب سایت های تجاری است. همراه با یک پنل مدیریت جامع که به شما امکان می دهد گزینه های نامحدودی به صفحه خود اضافه کنید. از پس زمینه سفارشی ، آرم ، نماد دلخواه ، تصاویر پس زمینه اختلاف منظر ، فیلم های پس زمینه و غیره پشتیبانی می کند

32. موزیا

Moesia

Moesia تم تمیز تجاری با پشتیبانی از اختلاف منظر است. همراه با 11 بلوک از پیش تعریف شده است که می توانید برای ساختن صفحه اصلی خود استفاده کنید. هر بخش می تواند زمینه اختلاف منظر خاص خود را داشته باشد و تجربه پیمایش زیبایی را برای کاربران شما ایجاد کند.
33 Sueva رایگان

sueva

Sueva یک قالب وبلاگ رایگان مانند قالب وردپرس است. کاملاً پاسخگو و سازگار با تلفن همراه است و دارای طرح شبکه دو ستونی است. ایده آل برای کاربران انتقال از Tumblr به وردپرس .

34 قاب کامل

Full Frame

Full Frame یک موضوع پاسخگوی تمام عرض با تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی است. این برنامه از سفارشی داخلی برای راه اندازی و شخصی سازی سایت وردپرس شما استفاده می کند. همراه با کشویی ویژه ، دکمه تماس برای اقدام ، ابزارک های سفارشی و چندین صفحه آرایی.

35. Zerius

Zerius

Zerius ایده آل برای وب سایت های شرکتی ، نمونه کارها یا تجارت ، یک قالب چند منظوره وردپرس است. این یک موضوع کودکانه از Zerif Lite است بنابراین تمام ویژگی های آن را به ارث می برد.

36. پتو

Quill

Quill یک قالب وردپرس رایگان برای شرکت های حقوقی به ویژه است. افزودن بخشهایی که می توانید درمورد پرونده های گذشته ، توصیفات مشتری و ایجاد صفحه اصلی خود به راحتی اضافه شوید.
37 <.>

Panorama

Panorama یک تم زیبا و رایگان برای عکاسی وردپرس است. این برنامه با 5 اسلاید بزرگ در صفحه اصلی ، دو گزینه چیدمان و تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی ارائه می شود.
38. Farben Basic

Farben

Farben یک قالب وردپرس ساده و همه کاره است. به زیبایی طراحی شده است و به شما امکان می دهد سایت خود را با استفاده از سفارشی سازی داخلی اصلاح کنید. شما پس زمینه سفارشی ، هدر ، آرم سایت ، تغییر رنگ و طرح سایت را اضافه می کنید.
39 <. lite>

Engrave

با استفاده از یک نوار لغزنده ویژه در صفحه اصلی ، Engrave Lite یک موضوع وبلاگ رایگان وردپرس رایگان برای سایت های تجاری ، شخصی یا مجله است. این پنل سفارشی سازی خاص خود را دارد و ویژگی های قدرتمندی را برای ایجاد سایت های منحصر به فرد ارائه می دهد.

40. تخت

Flat

با الهام از طراحی مترو ویندوز 8 ، Flat یک قالب وبلاگ زیبا و دو ستونی است. به شما امکان می دهد رنگ نوار کناری را انتخاب کنید ، پس زمینه سفارشی ، آرم و نماد اضافه کنید.
41: Blogly Lite

Blogly Lite

Blogly یک تم رایگان وبلاگ وردپرس رنگارنگ و در عین حال پیچیده است. این نرم افزار با استفاده از تم برای تغییر رنگ به راحتی و اضافه کردن تصویر پس زمینه سفارشی.
42. Gridster Lite

Gridster

Gridster lite یکی دیگر از موارد جالب مانند تم وردپرس است. این سایت برای سایت های عکاسی و نمونه کارها طراحی شده است اما می تواند به راحتی به عنوان یک موضوع وبلاگ نیز استفاده شود.
43. 43. حماسه

Saga

Saga که به زیبایی برای نویسندگان و نویسندگان طراحی شده ، یک قالب رایگان وردپرس پررنگ است. این تمرکز روی تایپوگرافی زیبا و طرح تمیز است. دارای گزینه های سفارشی سازی آسان برای استفاده است تا بتوانید آن را مطابق با نیازهای خود پیکربندی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا موضوع وبلاگ مناسب وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید فهرست 40 ابزار مفید برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/43-beautiful-free-wordpress-blog-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید