42 بهترین تم ساده وردپرس که باید امتحان کنید (2020)

آیا به دنبال تم وردپرس تمیز ، ساده و با کاربرد آسان برای وب سایت خود هستید؟

بسیاری از مضامین وردپرس گزینه های مختلفی دارند که تنظیم و استفاده از آنها را دشوار می کند. با این حال ، مبتدیان برای شروع به دنبال مضامین ساده و انعطاف پذیر هستند.

در این مقاله ، ما بهترین بهترین تم های وردپرس را که می توانید در وب سایت خود نصب کنید ، انتخاب کرده ایم. این مضامین تمیز ، استفاده آسان و نسبتاً مینیمالیستی هستند.

Best simple WordPress themes

شروع یک سایت وردپرس با یک تم ساده h4>

ابتدا باید مطمئن شوید که با بستر مناسب برای ساخت وب سایت خود شروع می کنید. A سایت WordPress.org خود میزبان به شما آزادی و انعطاف پذیری برای رشد وب سایت خود را می دهد.

بعد ، شما به یک عنوان نام دامنه و میزبانی وب . اینگونه کاربران وب سایت شما را پیدا می کنند.

ما توصیه می کنیم از Bluehost یا SiteGround

. آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان و شرکای رسمی میزبانی وردپرس هستند.

برای توصیه های بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب بهترین میزبانی وردپرس .

پس از ثبت نام برای میزبانی ، مرحله بعدی این است که نصب وردپرس . دستورالعملهای موجود در نحوه راهنمای وبلاگ وردپرس را شروع کنید و در کمترین زمان فعال و فعال خواهید شد.

پس از نصب وردپرس ، می توانید موضوعی را از میان مضامین ساده وردپرس انتخاب کنید.

برای نصب موضوع به کمک نیاز دارید؟ دستورالعمل های گام به گام ما نحوه نصب قالب وردپرس راهنمای مبتدیان.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های ساده وردپرس بیندازیم. این لیست شامل هر دو قالب وردپرس رایگان و پولی است و همه آنها کاملاً از تلفن همراه پاسخ می دهند.

1. Essence Pro

Essence Pro

ذات در بالای چارچوب موضوع Genesis ساخته شده است. این یک تم ساده و بدون سر و صدا وردپرس برای سلامتی ، سلامتی و سبک زندگی است. همراه با طرح صفحه اصلی آماده ویجت که در آن فقط می توانید ابزارک ها را بکشید و رها کنید تا صفحه اصلی خود را بسازید. استفاده از آن کاملاً آسان و تنظیم آن بسیار آسان است.

StudioPress اکنون بخشی از WP Engine ، محبوب ترین شرکت شما می توانید این موضوع و همه 35+ مورد دیگر را دریافت کنید StudioPress را وارد کنید: “title =” WP Engine “rel =” noopener nofollow “target =” _blank “> میزبانی WP Engine برای ساخت وب سایت خود.

پاداش: کاربران WPBeginner همچنین 20٪ تخفیف اضافی دریافت می کنند. با WP Engine شروع کنید .

2. Astra

Astra WordPress Theme

Astra یک قالب وردپرس رنگارنگ و در عین حال ساده است که دارای چندین وب سایت آماده برای سبک زندگی ، تناسب اندام ، غذا و وب سایت های شخصی است. همراه با چندین صفحه آرایی ، چندین ابزارک سفارشی و گزینه های رنگی نامحدود. راه اندازی آن آسان است و می توان آن را با استفاده از برنامه ساز تم زنده سفارشی کرد.

این موضوع برای سازندگان صفحه ساخته شده است تا بتوانند با کشیدن و رها کردن ساده به سرعت صفحات را ایجاد کنند. Astra برای سرعت و عملکرد بهینه شده است.

3. دیدی

Didi

Didi یک نمونه عالی از یک تم ساده وردپرس با طراحی زیبا و مینیمالیستی است. این تم زیبا همراه با چندین طرح صفحه اصلی ، الگوهای صفحه ، مناطق ویجت و موارد دیگر است. همه تنظیمات طرح زمینه برای تنظیم راحت تر در زیر برنامه ساز مستقیم وجود دارد.

همچنین شامل پشتیبانی کامل از سازندگان صفحه ، WooCommerce ، وب سایت های چند زبانه است و به راحتی قابل ترجمه است. نصب ساده تر و طراحی ساده تر به شما کمک می کند تا با حداقل تلاش شروع کنید.

4. هستیا

Hestia

Hestia یک قالب وردپرس چند منظوره رایگان است. همراه با یک افزونه همراه است که توصیفات ، خدمات و بخش صفحه اصلی را به وب سایت شما اضافه می کند.

راه اندازی آن با استفاده از نرم افزار زمینه ساز زنده آسان است. با افزونه های محبوب سازنده صفحه سازگار است و از WooCommerce پشتیبانی خارج از جعبه ارائه می دهد.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک قالب وردپرس زیبا و ساده است که به طور خاص برای وبلاگ ها ، مجلات ، رستوران ها ، فروشگاه های آنلاین و وب سایت های تناسب اندام طراحی شده است. دارای چندین طرح برای وبلاگ شما ، برنامه های افزودنی پرمیوم قدرتمند ، چندین ابزارک سفارشی و چندین قالب ارسال است.

از آرم سفارشی پشتیبانی می کند ، منوهای ناوبری ، و دکمه های اجتماعی. WooCommerce آماده است بنابراین می توانید به راحتی یک فروشگاه آنلاین به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

6. جو

Atmosphere

در بالای چارچوب موضوع Genesis ساخته شده است ، Atmosphere یک تم ساده وردپرس برای کسب و کار ، نمونه کارها و وب سایت های شخصی است.

تنظیم صفحه اصلی کاملاً گسترده ، صفحه فرود سفارشی و الگوی طرح دو ستون آسان است. راه اندازی تم به کمک تنظیم کننده زنده تم کاملاً مستقیم است و زمان زیادی نمی برد.

7. زیبا

Beautiful

Beautiful یک تم زیبا و در عین حال شیک برای وردپرس است که توسط استودیو پرس . همراه با یک صفحه اصلی ابزارک با چهار قسمت ابزارک و دارای چندین الگو برای وبلاگ ، صفحه اصلی ، بایگانی و صفحات فرود شما.

برای نمایش زیبایی پست های برجسته شما طراحی شده است. برای سرعت و کارایی بهینه شده و با یک تنظیم سریع و ساده همراه است.

8. شمال واقعی

True North

True North یک قالب وردپرس انعطاف پذیر و ساده با طراحی زیبا است. این یک صفحه آرایی زیبا در صفحه اصلی با نمایش زیبایی از تصاویر دارد. دارای چندین گزینه طرح بندی و یک بخش نمونه کارها داخلی است.

همچنین از پس زمینه سفارشی ، هدر سفارشی پشتیبانی می کند و دارای چندین ابزارک سفارشی برای رسانه های اجتماعی و ویژگی های کشف محتوا است.

9. مجله

Magazine

مجله یک قالب وردپرس برای وبلاگ نویسان است که به دنبال طراحی ساده و ویژگی های قدرتمند هستند. این شامل یک کشویی محتوای ویژه داخلی با سبک های مختلف است. موضوع برای شروع بیش از 42 طرح داخلی دارد.

همچنین چندین طرح وبلاگ ، چندین الگو صفحه و چندین طرح صفحه اصلی دارد. همه گزینه های طرح زمینه را می توان با استفاده از برنامه تنظیم کننده تم مستقیم تنظیم کرد.

10. Divi

Divi

Divi یک قالب وردپرس قدرتمند و ساده برای انواع وب سایت ها است. همچنین می تواند به عنوان سازنده صفحه برای ایجاد فوری صفحات استفاده شود. این یک طراحی بدون حواس پرتی ویژه برای وبلاگ نویسان و نویسندگان دارد. شما می توانید با استفاده از تصاویر ساده سازنده کشیدن و رها کردن . با Divi ، می توانید به راحتی روی صفحه کلیک کنید و شروع به تایپ درست مثل آن کنید.

به شما امکان می دهد هر عنصر را در وب سایت خود کاملاً شخصی سازی کنید ، محتوا را در ستون ها و ردیف ها ، ویرایش پاسخگو و موارد دیگر سازماندهی کنید. همراه با چندین عنصر محتوای از پیش ساخته شده ، کار شما را از همیشه آسان تر می کند.

11. گوشه

Corner

Corner یک قالب ساده وردپرس برای وب سایت های شخصی ، وبلاگ ها و وب سایت های نمونه کارها است. این یک بخش داخلی برای نمونه کارها است و همچنین می تواند به عنوان یک وب سایت شخصی مورد استفاده قرار گیرد. از تغییرات نامحدود رنگ پشتیبانی می کند و گزینه های سفارشی سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.
۱۲. Gema

Gema

Gema یک مضمون ساده وردپرس ساده برای وبلاگ نویسی و وب سایت های مجله است. این یک طرح زیبا با تصاویر بزرگ ، تایپوگرافی زیبا ، و سبک های منحصر به فرد منو دارد.

استفاده از آن با همه گزینه های تم که به طور منظمی تحت تنظیم کننده تم سازماندهی شده اند آسان است. اکثر تنظیمات تم فقط خارج از جعبه کار می کنند.

13. Tusant

Tusant

Tusant یک قالب وبلاگی وردپرس بسیار زیبا و زیبا است که به طور خاص برای پادکست ها ، جریان موسیقی و سایت های مبتنی بر ویدیو ساخته شده است. این برنامه برای کمک به شما در ایجاد محتوای جذاب با استفاده از تصاویر و فیلم ها طراحی شده است.

از انیمیشن های زیبا با چندین صفحه آرایی و ابزارک های کشف محتوای سفارشی استفاده می کند. همچنین دارای یک تصویر زمینه سفارشی با عرض کامل و از منابع صوتی و تصویری پشتیبانی می کند.

14. بنویسید

Writee

Write یک قالب وردپرس رایگان برای وبلاگ نویسان و نویسندگان است. از ویژگی تایپوگرافی زیبا و طرح زیبایی برخوردار است که در همه دستگاه ها بسیار زیبا به نظر می رسد. در داخل شما یک نوار لغزنده محتوای ویژه پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد مهمترین مطالب خود را در بالا به نمایش بگذارید.

15. حضور

Presence

حضور برای یک تم ساده کسب و کار در وردپرس انتخاب بسیار خوبی است. این مجموعه دارای ویژگی هایی است که به راحتی می توانید هر نوع وب سایت تجاری را بسازید. به ویژه ، برای املاک و مستغلات ، گروههای موسیقی ، هتل ، طراحی وب و سایر ارائه دهندگان خدمات مناسب است.

شامل 10 وب سایت آزمایشی است که می توانید به راحتی وارد کرده و سپس محتوا را با محتوای اختصاصی خود جایگزین کنید تا وب سایت خود را فوراً ایجاد کنید.

16. روکسیما

Roxima

Roxima یک تم زیبا وردپرس برای تجارت ، وبلاگ ها و وب سایت های نمونه کارها است. این برنامه با ایجاد آسان سازنده صفحه اصلی کشیدن و رها کردن و ماژول های محتوای سفارشی با چندین ستون و تغییرات چیدمان برای انتخاب شما انتخاب می شود.

17. دستیابی به موفقیت

Breakthrough Pro

اگر به دنبال یک موضوع بدون حواس پرتی برای وبلاگ خود هستید ، دستیابی به موفقیت را دوست خواهید داشت. این یک قالب وردپرس ساده ، زیبا و مدرن برای وبلاگ نویسان ، تبلیغ کنندگان و آژانس های بازاریابی با تمرکز اصلی بر تایپوگرافی زیبا و نمایش تصویر زیبا است.

برای تنظیم نیاز به زمان بسیار کمی دارد و از کار شما جلوگیری می کند تا بتوانید محتوای شگفت انگیزی را در وبلاگ خود ایجاد کنید.

18. سازمانی

Enterprise

Enterprise یک قالب ساده وردپرس برای وب سایت های تجاری است. این یک بخش نمونه کارها و خدمات داخلی ، گالری تصاویر زیبا و یک نوار لغزنده برای صفحه اصلی شما دارد.

از جمله ویژگی های دیگر ، این بخش س FAالات متداول ، جداول قیمت گذاری ، پس زمینه سفارشی و بسیاری از گزینه های انعطاف پذیر سفارشی سازی.

19. لیبرتو

Libretto

اگر به یک قالب وبلاگ رایگان وردپرس زیبا با طرح بدون حواس پرتی نیاز دارید ، Libretto گزینه عالی است. ویژگی اصلی موضوع طرح رنگی منحصر به فرد و تایپوگرافی زرق و برق دار آن است.

این طرح در طرح کلاسیک وبلاگ طراحی شده است ، برای محتوای طولانی مدت ، عکاسی و وب سایت های شخصی مناسب است.

20. زیبا

Elegant

Elegant یک موضوع وبلاگ و نمونه کارها در وردپرس است. این یک طرح زیبا با آرم و منوی ناوبری در بالا با یک منوی اجتماعی دارد. دارای چندین گزینه چیدمان از جمله چیدمان شبکه است.

دارای نوع محتوای نمونه کارها داخلی ، چندین ابزارک سفارشی ، چندین طرح رنگی و پانل گزینه های تم برای استفاده آسان است.

21. خط ساحلی

Coastline

خط ساحلی یک قالب عکاسی و نمونه کارهای ساده وردپرس با طرح شبکه ستون زیبا است. این شامل گزینه های طرح بندی اضافی است که می توانید با چندین ابزارک سفارشی ، الگوهای صفحه و منوی پیمایش نوار کناری استفاده کنید.

این یک نوع محتوای نمونه کارها برای طراحی نمونه کارها شما دارد. Coastline از Jetpack پشتیبانی می کند تا ویژگی های قدرتمندی را به وب سایت شما اضافه کند.

22. کیسه کاغذی

Paperbag

کیف کیسه ای یک تم ساده وبلاگ وردپرس است. با 20+ طرح رنگی و تایپوگرافی و سبک های مختلف چیدمان ارسال می شود. چندین ابزارک سفارشی در داخل وجود دارد که می توانید از آنها برای تلفیق شبکه های اجتماعی و ویژگی های کشف محتوا استفاده کنید.

دارای چرخ فلک محتوای ویژه داخلی برای صفحه اصلی است. همه گزینه های طرح زمینه را می توان با استفاده از تنظیم کننده تم مستقیم با گزینه های انعطاف پذیر زیادی تنظیم کرد.

23. Neve

Neve

Neve یک قالب وبلاگ وردپرس رایگان و ساده است. همراه با نوار جستجو ، یک منوی ناوبری در بالا وجود دارد. این کلید دارای دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی ، نوار لغزنده محتوای ویژه و بخش مربوط به ما در صفحه اصلی است.

این موضوع به راحتی قابل سفارشی سازی است و WooCommerce آماده ایجاد ویترین فروشگاه است.

24. شناور

Float

Float یک قالب وبلاگ وردپرس ساده و شیک با ویژگی های عالی است. در داخل چندین گزینه چیدمان ، نوار لغزنده صفحه اصلی ، ادغام قلم های Google ، گزینه های اشتراک اجتماعی و جلوه های پیمایشی اختلاف منظر را پیدا خواهید کرد.

دارای طراوت و طراوت است که با استفاده از برنامه تنظیم کننده تم کاملا قابل تنظیم است. همچنین از WooCommerce خارج از جعبه پشتیبانی می کند.

25. مونت بلان

Mont Blanc

Mont Blanc یک قالب چند منظوره وردپرس است که تقریباً برای هر نوع سایت وردپرسی مناسب است. انعطاف پذیر طراحی شده است ، شامل بسیاری از گزینه های سفارشی سازی ، چندین گزینه چیدمان و چندین سبک صفحه اصلی است.

به راحتی می توان برای یک وب سایت مجله یا به عنوان طرح زمینه یک صفحه . در داخل بخش نمونه کارها ، گالری عکس و اسلایدرهای داخلی با چندین گزینه نمایش وجود دارد.

26. ماکسول

Maxwell

ماکسول یک قالب ساده وردپرس رایگان برای مجلات و وبلاگ ها است. ماکسول که برای به نمایش گذاشتن مطالب شما به زیبایی طراحی شده است ، از تصاویر برجسته ، گزیده های سفارشی و تایپوگرافی زیبا برای ایجاد تجربه جذاب کاربران شما استفاده می کند.

دارای یک نوار لغزنده محتوای ویژه و دو منوی ناوبری است. همه گزینه های طرح زمینه را می توان به راحتی با استفاده از تنظیم کننده مستقیم تنظیم کرد.

27. ایگلو

Igloo

آیا به دنبال یک قالب وردپرس ساده برای وب سایت رستوران خود هستید؟ Igloo یک قالب رستوران زیبا وردپرس با سیستم مدیریت منو داخلی است. این بخش همچنین دارای یک بخش توصیفات است که در آن می توانید بررسی های درخشان از مشتریان و گالری عکس را برای نمایش محبوب ترین غذاهای خود به نمایش بگذارید.

Igloo از یک طرح کاملاً منحصر به فرد برخوردار است و چندین رنگ و گزینه چیدمان را ارائه می دهد.

28. باسکرویل

Baskerville

Baskerville یکی دیگر از تم های رایگان وردپرس با طرح زیبا و برخی از ویژگی های زیبا است. این یک تصویر هدر تمام عرض و طرح سنگ تراشی برای صفحه اصلی دارد. از تصاویر کوچک زیبایی برای ویدیوها ، متن و سایر قالب های ارسال شما استفاده می کند.

29. Responz

Responz

Responz یک قالب ساده وردپرس است که برای وبلاگ های خبری و سرمقاله طراحی شده است. این یک طرح 3 ستونی با یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی و تایپوگرافی زیبا دارد. این دارای چندین طرح رنگی ، بخش پست های ویژه ، 2 منوی ناوبری ، فضاهای تبلیغاتی ، کشویی چرخ فلک و چندین ستون کناری است.

راه اندازی آن آسان است. همه گزینه های طرح زمینه را می توان از طریق برنامه ساز مستقیم وردپرس مدیریت کرد.

30. بریتنی

Brittany

بریتنی یک قالب وبلاگ شیک وردپرس با طراحی زیبا است. صفحه اصلی دارای یک بخش مقدمه در بالا و به دنبال مهمترین محتوای شما است.

چندین گزینه طرح و الگو برای صفحات مختلف دارد. همچنین برای ادغام آسان شبکه های اجتماعی و ویژگی های کشف محتوا چندین ابزارک سفارشی دریافت خواهید کرد.
31. 31. Futurio

Futurio

اگر به دنبال تم WordPress هستید که فوق العاده سریع و سبک باشد ، Futurio یک انتخاب عالی است. از لحاظ منحصر به فرد است که تصاویر برجسته شما را در صفحه اول نمایش نمی دهد که باعث می شود صفحه اصلی شما بسیار سریعتر بارگیری شود.

برای وبلاگ نویسان طراحی شده است و برای محتوای فرم طولانی انتخاب بسیار خوبی است. از آرم سفارشی ، هدر سفارشی ، پیام خوش آمدگویی و پس زمینه پشتیبانی می کند. همراه با تارهای صفحه اصلی ، محتوای برجسته را به زیبایی نمایش می دهد.

32. اوج

Peak

Peak یک موضوع وبلاگ مدرن وردپرس برای نمونه کارها ، عکاسان و وبلاگ های شخصی است. این شامل چندین طرح و طرح رنگی ، یک کشویی داخلی و یک طرح به سبک سنگ تراشی است. از mega menu پشتیبانی می کند و تجارت الکترونیکی آماده فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید .

33. مسحور کنید

Mesmerize

Mesmerize یک قالب وردپرس رایگان است که برای وبلاگ نویسان ، مجلات و وب سایت های عکاسی مناسب است. همراه با پس زمینه هدر سفارشی ، پشتیبانی از WooCommerce ، بخشهای صفحه اصلی و یک منوی ناوبری در بالا. تنظیم تم سریعتر است و در مدت زمان بسیار کمتری به وب سایتی حرفه ای خواهید رسید.
34 Nozama

Nozama

مشاوره

بنسون

فرود

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/37-simple-wordpress-themes-you-should-try/.

دیدگاهتان را بنویسید