4 بهترین پلاگین برای تبدیل سایت وردپرس به یک برنامه موبایل

آیا به دنبال راه حلی برای تبدیل سایت وردپرس خود به یک برنامه موبایل هستید؟ بیشتر و بیشتر افراد ترجیح می دهند با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به اینترنت و خرید آنلاین بپردازند. برنامه ها راهی مناسب برای ارائه محتوای شما و ارائه تجربه بهتر تلفن همراه هستند. در این مقاله ، بهترین پلاگین ها را برای تبدیل وردپرس به برنامه موبایل به شما نشان خواهیم داد.

How to convert WordPress into mobile app

چرا برای سایت وردپرس خود یک برنامه موبایل ایجاد می کنید؟ h4>

اگر ترافیک وب سایت خود را در Google Analytics ، سپس خواهید دید که تعداد زیادی از کاربران از طریق تلفن های همراه خود به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند. ساده ترین راه برای اطمینان از اینکه کاربران موبایل تجربه خوبی در وب سایت شما دارند ، ساختن آن به سایت تلفن همراه است. پاسخگو

یک وب سایت وردپرس پاسخگو برای موبایل از طرحی استفاده می کند که به طور خودکار خود را متناسب با اندازه صفحه کاربر تنظیم می کند. تقریباً همه تم های خوب وردپرس موبایل هستند خارج از جعبه پاسخگو است. حتی می توانید تم های پاسخگو برای WooCommerce >

با این حال ، برخی از مشاغل ممکن است بخواهند با ایجاد برنامه های تلفن همراه خود ، تجربه کاربری حتی بهتری را ارائه دهند. کاربران می توانند به جای بازدید از وب سایت شما در یک مرورگر ، از صفحه اصلی خود برنامه ای را برای دسترسی به وبلاگ مورد علاقه خود راه اندازی کنند ، فروشگاه آنلاین ، وب سایت عضویت ، یا انجمن آنلاین.

ساخت یک برنامه تلفن همراه معمولاً به مهارت برنامه نویسی نیاز دارد و تعداد زیادی آژانس توسعه دهنده هستند که یک برنامه تلفن همراه برای وب سایت شما ایجاد می کنند. با این حال ، هزینه زیادی برای شما (15000 دلار به بالا) هزینه می شود.

اگر می خواهید یک برنامه تلفن همراه با بودجه بسازید ، افزونه های وردپرس کمی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند سایت وردپرس خود را به یک برنامه تلفن همراه تبدیل کنید. همه آنها راه حل های پولی هستند ، اما هزینه آنها کمتر از استخدام شخصی برای ساخت برنامه جدیدی برای شما است.

بخاطر داشته باشید که استفاده از این افزونه ها همچنان به مهارت های متوسط ​​تا پیشرفته وردپرس نیاز دارد. اگر یک مبتدی مطلق هستید ، ما توصیه می کنیم از یک تم پاسخگو به تلفن همراه استفاده کرده و سرعت وردپرس برای به دست آوردن بیشتر کاربران تلفن همراه.

همانطور که گفته شد ، در اینجا بهترین افزونه ها برای تبدیل سایت وردپرس خود به یک برنامه تلفن همراه وجود دارد.

1 AppPresser

AppPresser

AppPresser یک پلت فرم آسان برای استفاده است که به شما کمک می کند هر سایت WordPress را به یک برنامه تلفن همراه تبدیل کنید. آنها تم موبایل وردپرس اختصاصی دارند که می تواند برای ایجاد برنامه ای برای وبلاگ ، فروشگاه WooCommerce یا وب سایت BuddyPress شما استفاده شود.

این برنامه دارای یک تنظیم کننده برنامه بصری است که به راحتی ظاهر برنامه شما را تغییر می دهد دقیقاً مانند کاری که برای تم WordPress انجام می دهید. شما می توانید رنگ ها را شخصی سازی کنید ، صفحات سفارشی اضافه کنید ، محتوای وردپرس را بکشید و موارد دیگر. AppPresser اعلان های فشار یکپارچه ای را ارائه می دهد که تنظیم و مدیریت آن نسبتاً آسان است.

2 MobiLoud

MobiLoud

MobiLoud به دارندگان وب سایت اجازه می دهد تا سایت های وردپرسی خود را به برنامه های تلفن همراه تبدیل کنند. آنها دو محصول دارند: یکی برای اخبار یا سایت های وبلاگ ، و دیگری برای وب سایت هایی که از WooCommerce یا سایر افزونه های پیچیده استفاده می کنند.

همراه با اعلان های فشاری ، پشتیبانی از تبلیغات تلفن همراه ، تجزیه و تحلیل و مارک تجاری سفارشی. برنامه پیکربندی ، آماده شده و همچنین می تواند برای شما به فروشگاه های برنامه ارسال شود.

3 Androapp

AndroApp

AndroApp یکی دیگر از افزونه های مفید برای تبدیل وب سایت وردپرس شما به یک برنامه تلفن همراه است. همراه با پشتیبانی آفلاین ، چندین مضمون ، پشتیبانی از بین المللی ، اعلان های فشار نامحدود ، پیمایش بی نهایت ، و اشتراک اجتماعی بومی. از WooCommerce یا BuddyPress پشتیبانی نمی کند.

توسعه دهنده پلاگین به شما کمک می کند برنامه خود را پیکربندی و بارگیری کنید ، سپس می توانید خودتان آن را به فروشگاه فروشگاه ارسال کنید یا نویسنده افزونه را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

نکته منفی این افزونه این است که نسخه رایگان به توسعه دهنده اجازه می دهد تبلیغات خود را نشان دهد.
4 <. wpapp.ninja>

WPApp.Ninja

WPApp.Ninja به شما امکان می دهد یک برنامه تلفن همراه یا یک وب مترقی برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. برای ساخت برنامه خود می توانید یک مجوز مادام العمر خریداری کنید. همه تنظیمات و پیکربندی برنامه ها را می توان در منطقه مدیر وردپرس انجام داد.

به شما امکان می دهد آیکون ها ، دکمه ها ، رنگ ها ، ترجمه ها و موارد دیگر را بارگذاری کنید. این برنامه از Google Analytics ، حافظه پنهان داخلی ، محتوای آفلاین و سازگاری با تمام افزونه های محبوب وردپرس پشتیبانی می کند.

اگر در تبدیل سایت وردپرس خود به برنامه جدی هستید ، توصیه می کنیم از AppPresser یا Mobiloud .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه ها را برای تبدیل سایت وردپرس به یک برنامه تلفن همراه پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی پیگیری تعامل کاربر در وردپرس با Google Analytics .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-plugins-to-convert-wordpress-into-mobile-app/.

دیدگاهتان را بنویسید