36 دلیل برای داشتن یک “وب سایت رایگان” ایده بدی است

فکر تهیه وب سایت رایگان وسوسه انگیز است. اینترنت پر از شرکت هایی است که میزبان وب سایت رایگان را حتی برای وردپرس خود میزبان ارائه می دهند. احتمالاً از خود می پرسید که این جلب چیست؟ چرا بقیه از وب سایت رایگان وردپرس استفاده نمی کنند؟ در این مقاله ، ما 36 دلیل را برای داشتن یک وب سایت رایگان ایده بد و چیزی که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

Why free website is a bad idea

منظور ما از وب سایت رایگان چیست؟ h4>

بیشتر مبتدیانی که می خواهند وب سایت خودشان را راه اندازی کنند ، می خواهند هزینه را پایین بگیرند که قابل درک است.

بنابراین شما معمولاً اصطلاح وب سایت رایگان را در Google جستجو می کنید و بسیاری از شرکت ها را پیدا می کنید که خدمات میزبانی وب سایت را به صورت رایگان ارائه می دهند.

فکر داشتن میزبانی وب رایگان و ساخت سایت خود بدون پرداخت هزینه وسوسه انگیز است.

تا زمانی که یک بررسی واقعیت دریافت نکنید. پس از ثبت نام در این سرویس های به اصطلاح “رایگان وب سایت” ، به آرامی شروع به کشف محدودیت ها می کنید و بسیاری از آنها کاملاً رایگان نیستند.

اگر شما یا دوستتان در فکر گرفتن یک وب سایت رایگان هستید ، اکنون همین کار را متوقف کنید.

و این 36 دلیل را بخوانید که چرا وب سایت های رایگان تقریبا همیشه ایده بدی هستند.

1 وب سایت های بسیار کند

اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب سایت صدها وب سایت مشترک یک سرور را قرار می دهند. این باعث می شود که همه وب سایت های آنها با سرعت بسیار کمی بارگیری شوند. وب سایت های کند تجربه کاربر بدی ایجاد می کنند و برای سئو بد هستند.

2. آدرس وب غیرحرفه ای

داشتن یک آدرس وب سایت مانند mysmallbusiness.Freewebsite.com به هیچ وجه حرفه ای به نظر نمی رسد. بازدیدکنندگان از وب سایت و مشتریان بالقوه شما جدی گرفتن وب سایت شما را دشوار می کنند در صورتی که حتی یک نام دامنه .

و هنگامی که از این شرکت ها دامنه سفارشی می خواهید ، معمولاً باید حق بیمه – چیزی حدود 19 دلار – 25 دلار برای دامنه ای که معمولاً 10 دلار است ، بپردازید.

3. سرویس آزمایشی واقعا رایگان نیست

بسیاری از این سرویس های وب سایت رایگان اغلب به صورت آزمایشی محدود انجام می شوند. بعد از مدتی از شما خواسته می شود که هزینه آن را پرداخت کنید. در اکثر موارد ، این قیمت معمولاً بسیار بالاتر از سرویس های میزبانی وردپرس است. اگر هنگام ورود به سیستم کارت اعتباری اضافه کردید ، آنها می توانند بدون اخطار اخطار از شما هزینه دریافت کنند.

4. هزینه های پنهان برای وب سایت رایگان

مانند سایر مشاغل ، این شرکت های وب سایت سازی رایگان نیز باید درآمد کسب کنند. برخی از آنها بابت خدمات اضافی مانند میزبانی تصویر ، حسابهای ایمیل ، دسترسی FTP ، انتقال وب سایت و غیره از کاربران خود هزینه می گیرند. این هزینه ها اغلب به طرز ناخوشایندی زیاد است.

5. آنها می توانند اطلاعات شما را قفل کنند

بسیاری از کاربرانی که با یک وب سایت رایگان شروع می کنند و سپس می خواهند به یک سرویس پولی منتقل شوند ، انتقال داده های وب سایت خود را غیر ممکن می دانند. این ارائه دهندگان خدمات هیچ ابزاری برای مهاجرت آسان سایت شما ارائه نمی دهند. در پایان کاربران برای صادرات دستی محتوای خود که می تواند به سرعت صورتحساب شما را افزایش دهد ، به فریلنسرها پرداخت می کنند.

6. تبلیغات بی ربط در وب سایت شما

اکثر این سرویس های وب سایت رایگان توسط تبلیغات پشتیبانی می شوند. شما محتوا ایجاد می کنید و وب سایت خود را می سازید ، اما آنها برای تبلیغات پول دریافت می کنند. این تبلیغات غالباً حواس پرت کننده ، سرزده و زشت به نظر می رسند.

بدترین قسمت این است که ، گاهی اوقات رقبای باهوش شما می توانند به این شرکت های میزبان وب سایت رایگان پول بدهند تا در وب سایت شما تبلیغ کنند. درباره خرابکاری در کار خود صحبت کنید.

7. آنها می توانند وب سایت

شما را خاموش کنند

شرایط و ضوابط این خدمات به وضوح بیان می کند که آنها می توانند وب سایت شما را در هر زمان و بدون ارائه دلیل برای شما خاموش کنند. اگر وب سایتی را خاموش کنند ، معمولاً داده های شما را نمی دهند یا راهی برای ذخیره محتوای شما ارائه نمی دهند.

Site not found

8

این شرکت ها می توانند در هر زمان

ناپدید شوند

در هر زمان ، شرکت وب سایت رایگان می تواند تصمیم بگیرد که شغل خود را بسته و به کار خود ادامه دهد. آنها به سادگی سرورهای خود را خاموش می کنند ، و شما وب سایت و تمام داده های خود را از دست خواهید داد. شرایط خدمات آنها از حمایت کامل قانونی برای انجام این کار برخوردار است.

9. آدرس سایت خود را از دست خواهید داد

اگر آنها تصمیم به بستن سرویس یا خاموش کردن وب سایت شما بگیرند ، آدرس وب خود را از دست خواهید داد. بیشتر اوقات یک زیر دامنه مرتبط با سرویس است. نمی توانید آن آدرس را تکرار کنید یا کاربران را به سایت جدید خود در مکان دیگری هدایت کنید.

10. آنها می توانند اطلاعات

شما را بفروشند

به یاد داشته باشید که این سرویس ها به نوعی باید درآمد کسب کنند تا در تجارت باقی بمانند. یک قانون اساسی خوب این است که اگر هزینه آن را پرداخت نمی کنید ، پس شما محصول هستید.

این شرکت ها راه های دیگری برای کسب درآمد مانند فروش آدرس ایمیل ، اطلاعات شخصی و آدرس وب سایت شما به شرکت های دیگر پیدا می کنند. شرایط و ضوابط آنها که هیچ کس واقعاً نمی خواند ، مصونیت قانونی کامل را برای آنها ایجاد می کند.

11 ابزار ساخت سایت وجود ندارد

برخلاف یک سرویس میزبانی وب واقعی ، این شرکت ها ابزارها و خدمات بسیار محدودی را به کاربران خود ارائه می دهند. استفاده از این ابزارها وب سایتی که ایجاد خواهید کرد حتی غیرحرفه ای به نظر می رسد.

12 بدون وردپرس

بسیاری از این سرویس های رایگان به شما اجازه WordPress را در وب سایت رایگان خود نصب کنید. وردپرس به منابع کمی بیشتر از توانایی پرداخت هزینه سرویس وب سایت رایگان نیاز دارد.

13. وردپرس

محدود

حتی اگر به شما اجازه میزبانی وردپرس را بدهند ، سرورهای آنها به راحتی قادر به اجرای آن نیستند. با خطاهای زیادی روبرو خواهید شد و این باعث از بین رفتن تجربه وردپرس شما خواهد شد.

14. توزیع بدافزار

سرویس های وب سایت رایگان به دلیل توزیع بدافزار مشهور هستند. این می تواند به دلیل امنیت ضعیف آنها باشد ، یا آنها می توانند این کار را برای منافع پولی انجام دهند. در هر صورت ، به اعتبار وب سایت شما لطمه می زند.

15 ممکن است شما بخشی از یک مزرعه پیوند

شوید

دلیل ناپدید شدن و دوباره ظهور این سرویس ها این است که سعی می کنند با استفاده از روش های غیراخلاقی پول تولید کنند. ایجاد مزرعه های پیوندی یکی از این روش هاست که آنها هزاران صفحه ایجاد شده توسط کاربران خود را به اسپمرها ، داروهای جعلی و سایت های قمار ، کلاهبرداری آنلاین و غیره می فروشند

16. پهنای باند محدود

پهنای باند مقدار داده ای است که از سرور به مرورگر کاربر منتقل می شود. این هزینه دارد و بیشتر وب سایت های رایگان دارای محدودیت پهنای باند بسیار محدود هستند.

17. فضای ذخیره سازی کم دیسک

شرکت های وب سایت رایگان میزبان صدها وب سایت مشترک سرور و دیسک سخت هستند. آنها معمولاً فضای ذخیره سازی بسیار محدودی برای ذخیره داده های شما در اختیار شما قرار می دهند. با رسیدن به این حد ، معمولاً از شما خواسته می شود که هزینه فضای ذخیره سازی بیشتری را پرداخت کنید.

18 در برابر تلاش های هک آسیب پذیر

است

Hacked websites

به دلیل ضعف امنیتی ، وب سایت های رایگان اغلب در معرض تلاش برای هک شدن قرار دارند. اگر سایت شما هک شود ، بازیابی آن بسیار دشوارتر خواهد بود زیرا این شرکت ها دسترسی بسیار محدودی به پرونده ها و داده های خود شما می دهند.

19. فقط HTML با تعداد محدودی صفحه

برخی از این شرکت های وب سایت رایگان تعداد محدودی صفحه در وب سایت شما ارائه می دهند. اگر می خواهید صفحات بیشتری اضافه کنید ، باید به یک برنامه پولی ارتقا دهید.

20. اعتبار پایین در بین کاربران شما

است

هنگامی که سایت شما در یک سرویس رایگان میزبانی می شود ، کاربران کمتر احساس اعتماد به آن می کنند. اگر کاربران از اشتراک اطلاعات خود راحت نباشند ، این هدف شما را از ایجاد یک وب سایت از بین خواهد برد.

21. گزینه های محدود طراحی

Design and layouts

برخلاف یک سایت وردپرس که خود میزبان آن است و می توانید از بین هزاران تم های وردپرس ، وب سایت های رایگان تعداد انگشت شماری از الگوهای طراحی شده ضعیف را ارائه می دهند. شما نمی توانید از طرح های خود استفاده کنید و یا از طراحی دیگری از وب استفاده کنید.

22. بدون کمک یا خدمات به مشتری

این وب سایت های رایگان هیچ کمکی به کاربران نمی کنند. شما باید سایت خود را با کمک اسناد بسیار محدود و ضعیف ارائه دهید. اگر نتوانید آن را بفهمید تقریباً خودتان هستید.

23. نمی توانید تبلیغات کنید یا درآمد کسب کنید

اگرچه شرکت وب سایت رایگان شما تبلیغات خود را در وب سایت شما اجرا می کند ، اما به شما اجازه نمی دهد تبلیغات خود را انجام دهید یا از وب سایت خود درآمد کسب کنید. نمی توانید پیوندهای وابسته را اضافه کنید یا را اضافه کنید Google Adsense به وب سایت خود.

24 هیچ نسخه پشتیبان وجود ندارد

هیچ مفهومی از پشتیبان گیری منظم در این وب سایت های رایگان وجود ندارد. آنها از اطلاعات شما پشتیبان تهیه نمی کنند و اگر اتفاق بدی برای سایت شما بیفتد ، راهی برای بازیابی اطلاعات شما وجود ندارد.

25. خلاص شدن از شر مشکل است

شرکتهای ارائه دهنده این خدمات اغلب از محتوای ایجاد شده توسط کاربرانی مانند شما درآمد کسب می کنند. آنها عمداً حذف وب سایت خود را برای شما دشوار می کنند. این بدان معناست که وب سایت شما در سرورهای آنها باقی خواهد ماند و حذف آن برای شما مشکل خواهد بود.

26. بدون آماری یا تجزیه و تحلیل مناسب

با داشتن یک شرکت میزبان خوب ، می توانید درباره بازدید کنندگان سایت خود آمار رایگان دریافت کنید. شما حتی می توانید Google Analytics یا هر شمارنده دیگر ترافیک را نصب کنید. در وب سایت های رایگان ، آنها اجازه نمی دهند Google Analytics را اضافه کنید زیرا آنها کد تحلیلی خود را در وب سایت شما اجرا می کنند.

27. با پیشنهادات ایمیل

هدف قرار خواهید گرفت

به یاد داشته باشید که این شرکت ها باید هزینه های خود را با درآمدزایی با استفاده از روش های جایگزین تأمین کنند. آنها به طور مداوم با پیشنهادات ویژه از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنند. ناگفته نماند که آنها می توانند آدرس ایمیل شما را به سایر شرکتهای بازاریابی نیز بفروشند.
28 بدون پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه

شما نمی توانید وب سایت خود را از طریق تلفن همراه یا دستگاه های دستی خود به روز کنید. شرکت های وب سایت رایگان عمدتا داشبورد خود را برای دسک تاپ طراحی کرده اند. با این کار به روزرسانی سایت خود از طریق تلفن همراه دشوارتر می شود.

29. بدون طراحی پاسخگو

اکثر شرکت های وب سایت رایگان طراحی وب سایت هایی را ارائه می دهند که بسیار قدیمی هستند و در تلفن های همراه کار نمی کنند. کاربران تلفن همراه بخش قابل توجهی از ترافیک اینترنت را تشکیل می دهند. با نداشتن یک طراحی پاسخگو ، همه آن کاربران را از دست خواهید داد.

30 ایمیل مارک

ندارید

شما نمی توانید با نام دامنه خود حساب های ایمیل ایجاد کنید. این بدان معناست که شما مجبور به استفاده از حساب ایمیل gmail یا hotmail خود هستید که بسیار حرفه ای به نظر نمی رسد.

31. بدون فرم تماس یا ایمیل به جلو

هر وب سایت در اینترنت نیاز به یک فرم تماس . این شرکت های وب سایت رایگان راهی برای اضافه کردن فرم های تماس سفارشی برای شما ندارند. همچنین نمی توانید ایمیل های دریافت شده در اسکریپت های فرم پیکربندی ضعیف خود را بازارسال کنید.

32. ویژگی های محدود بارگذاری پرونده

با شرکت های میزبان پرداخت شده ، می توانید با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا آپلود کننده رسانه در وردپرس. شرکت های وب سایت رایگان فقط به شما یک رابط وب تحت وب ارائه می دهند که می توانید همزمان یک پرونده را بارگذاری کنید.

34. راهی برای راه اندازی مجدد مسیرها

وجود ندارد

با وردپرس می توانید تغییر مسیر را به روشهای مختلف تنظیم کنید. این یک روش بسیار مفید برای حفظ امتیازات SEO سایت شما است. با وب سایت های رایگان ، به هیچ وجه نمی توانید هر نوع تغییر مسیر را تنظیم کنید. حتی اگر بعداً به یک سرویس پولی بروید ، نمی توانید کاربران را از وب سایت رایگان خود هدایت کنید.
35 سرمایه گذاری زمان در وب سایت رایگان غیر خرد

است

اگر قصد جدی ایجاد چیزی در وب را دارید ، هرگز نباید با یک وب سایت رایگان شروع کنید. همانطور که در این مقاله خواندید ، آنها غیر قابل اعتماد ، ناامن ، دشوار هستند و گزینه های رشد شما را به شدت محدود می کنند.

36. حتی برای تمرین

وب سایت های رایگان وحشتناک هستند ، حتی اگر فقط می خواهید تمرین کنید.

گزینه های خوب برای یک وب سایت رایگان h4>

بهترین گزینه برای وب سایت رایگان البته یک وب سایت پولی است. سرویس های میزبانی زیادی وجود دارد که با هزینه های بسیار کم میزبانی وردپرس .

می توانید با Bluehost شروع کنید ، آنها سرویس میزبانی وب سایت مشترک را ارائه دهید و یکی از خدمات میزبانی وب رسمی وردپرس است. برای خوانندگان WPBeginner ، آنها 60٪ تخفیف اضافی و دامنه رایگان ارائه می دهند.

شما می توانید راهنمای گام به گام ما را در نحوه ایجاد وب سایت ( راه درست) .

اگر اصلاً نمی خواهید پول پرداخت کنید و فقط می خواهید یاد بگیرید ، پس می توانید روی رایانه خود تمرین کنید. به راحتی می توانید نصب وردپرس بر روی رایانه ویندوز خود با استفاده از Wamp یا Mamp برای Mac .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چرا داشتن یک وب سایت رایگان ایده بدی است. در اینجا چند دلیل مهم برای توضیح .

همچنین برای شما مفید خواهد بود که بخوانید: چرا وردپرس رایگان است ، چه هزینه هایی دارد و چه هزینه ای دارد؟ p >

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/36-reasons-why-having-a-free-website-is-a-bad-idea/.

دیدگاهتان را بنویسید