33 قلم منحنی زیبا برای بهبود وب سایت شما

انتخاب فونت مناسب برای وب سایت شما همیشه یک تصمیم مهم است. و گرچه ممکن است جنبه هایی از توسعه سایت وجود داشته باشد که به طور کلی از اهمیت بیشتری برخوردار باشند ، انتخاب قلم در آن رتبه بندی می شود.

به این فکر کنید: قلمهایی که انتخاب می کنید تعیین می کند بازدید کنندگان سایت تمام محتوای نوشته شده شما را تجربه کنند. ضعیف انتخاب کنید و افراد در خواندن پیام هایی که سعی می کنید از آنها عبور کنید مشکل خواهند داشت. اصولاً خوب نیست.

گرچه معمولاً می خواهید قلمهای غیر اسکریپت را برای متن اصلی و محتوای اصلی خود انتخاب کنید. همچنین باید مطمئن شوید که از آنها در امنیت وب نیز هست. با این حال ، قلم های خط دار می توانند زیبایی طراحی سایت شما را اضافه کنند.

قبل از ورود به لیست سالم گزینه های قلم ، ابتدا بیایید در مورد اینکه کجا اسکریپت ها یا خط های خطی به دست می آیند و همچنین چند نمونه از موارد استفاده بهتر بحث کنید.

تاریخچه مختصری از حروف چاپ اسکریپت h2>

به قلم های خطی رسماً به عنوان حروف تایپ اسکریپت گفته می شود و از چند صد سال پیش وجود داشته است. ما خیلی قبل از ماشین تحریر و پردازش کلمات در اینجا صحبت کرده ایم. در عوض ، حروف چاپی از دست خط فیزیکی متشکل شده است که در حدود قرن هجدهم استفاده شده است. این نوع دست نوشته های مملو از طومار که می توانید در نسخه های خطی که با پارچه و جوهر نوشته شده است پیدا کنید.

در این دوره از زمان ، اشراف انگلیس کاملاً به خوشنویسی علاقه داشتند ، که با استفاده از یک نوک تیز کاملاً امکان پذیر شد. این حروف زیبا پس از آن بر روی صفحات مسی حکاکی شد ، که می تواند در چاپ استفاده شود. همین سبک در دهه 1970 دوباره احیا شد ، جایی که فیلم نامه تبلیغات غالب را در هر طرحی شکوفا می کند.

1976 آگهی عطر Jean Patou 1000 – منبع تصویر: eBay

از طرف دیگر ، متن های قلم مو شروع به کار خود در آسیا کردند. خوشنویسی با استفاده از قلم مو ایجاد شده است ، که منجر به یک سبک ظریف و پر از ظرافت می شود.

امروزه وقتی در قالب دیجیتال تکثیر می شود ، قلم های اسکریپت قلم مو از این سبک سبک ، که دارای نقص ها و ضربات قلم مو است ، تقلید می کنند و آن را برای استفاده در هر چیزی که نیاز به لمس شخصی یا اصیل دارد ، وام می دهند.

فونت اسکریپت بهتر با هم. منبع تصویر: dafont.com

حروف خطی را که امروزه می شناسیم در مواد چاپی و بصورت آنلاین یافت می شود ، در قرن 20 توسعه یافته اند و اغلب کمی آرام تر از نسخه های قبلی هستند. خواندن آنها راحت تر و راحت تر از دست خط خطی و نمونه های اولیه حروف چاپی است.

البته برخی از فونت های اسکریپت هنوز هم ناخوانا هستند. به عنوان مثال ، حروف چاپی به سبک گالیکی بسیار مسدود هستند ، اما در بعضی موارد عناصر منحنی را حفظ می کنند و خواندن آن را دشوار می کند. به همین ترتیب ، قلم های خوشنویسی می توانند گاهی اوقات شکوفا شوند و حروف را پنهان کنند.

انواع حروف خطی در دوران مدرن به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. از دعوت نامه های عروسی گرفته تا تبلیغات ، اسکریپت برای مواد چاپی بیگانه نیست. و منطقی است که چرا.

استفاده از نوع متن اسکریپت به طور خودکار احساس سبک و پیچیدگی را به آنچه می سازید اضافه می کند. همچنین اصالت را اضافه می کند. اگرچه با دست نوشته نشده است ، اما از خط خطی تقلید می کند که بلافاصله با لمس شخصی در ذهن شما انجمن ایجاد می کند.

چه موقع از قلم های انحرافی استفاده کنید h3>

ما قبلاً به چند مورد استفاده بالقوه اشاره کرده ایم ، اما بیایید لحظه ای به بررسی بیشتر زمان و مکان استفاده از قلم های انحرافی در وب سایت شما . مطمئناً ، هر زمان که بخواهید ظرافت را منتقل کنید ، یک فونت خط شکنی به شما کمک می کند. اما چند موقعیت خاص وجود دارد که استفاده از آنها هم مورد انتظار و تشویق است:

 • شرایط رسمی: هر زمان که بخواهید کلاس یا پیچیدگی را بیرون بزنید ، یک فونت اسکریپت می تواند به خوبی کار کند. دعوت نامه های عروسی یک مثال عالی است. گواهینامه ها ، جوایز ، سایر اسناد رسمی و همچنین سربرگ های مجلات همه می توانند از استفاده آنها بهره مند شوند.
 • مواد رسمی بازاریابی: مشابه موارد فوق ، سربرگ شرکت ، وب سایت سرصفحه ها ، و عناوین پست های وبلاگ ممکن است فونت های خطی را متناسب پیدا کند.
 • مارک های لوکس: برای یک شرکت یا مارک

href=”https://kinsta.com/blog/wordpress-site-examples/”> شرکت یا مارک منطقی تر است. معاملات در طاقچه لوکس را برای استفاده از قلم های به همان اندازه لوکس یا پیچیده انجام می دهد.

 • سرصفحه ها و عناوین : بهتر است از فونت های خطی در انفجارهای کوتاه استفاده شود. فقط برای نوشتن متن بسیار خوانا نیستند. برای چشم سخت است و همچنین از نظر دسترسی نیز ضعیف است ، بنابراین به جای استفاده از آنها برای عناوین اکتفا کنید.
 • هر بار یکبار: فقط از یک قلم اسکریپت در وب سایت خود استفاده کنید. خیلی کثیف است که بخواهید از بیش از یک استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، اغلب از یک فونت اسکریپت برای عنوان یا جلب توجه به یک خط خاص از متن (مانند عنوان فرعی یا عنوان) استفاده می شود. استفاده از چندین فونت خط شکسته یا اسکریپت در سراسر سایت شما بسیار جذاب به نظر می رسد ، بنابراین این کار را نکنید.

  با توجه به همه اینها ، بیایید اکنون در لیست بهترین فونت های کوتاه برای ایجاد ظاهر زیبا و حرفه ای سایت خود قرار بگیریم.

  بهترین قلم های خط شکسته سال 2020 h2>

  قبل از شروع پروژه بعدی خود ، قطعاً می خواهید یکی از این مطالب کوتاه را در نظر بگیرید قلم ها ، که برای افزودن ظرافت و سبک به عناوین ، عناوین و موارد دیگر در سایت وردپرس بسیار مناسب هستند.

  1 رقص متن h3>

  Dancing Script

  متن رقص

  Dancing Script یک قلم منحصر به فرد زیبا است که کاملا آرام است و می تواند در تعداد زیادی مکان در وب سایت شما استفاده شود. کمی غیر رسمی است اما به راحتی می تواند برای عنوان سایت و گرافیک عنوان برای سایت های حرفه ای ، وبلاگ ها ، نشریات و موارد دیگر استفاده شود.

  2. Allura

  allura

  Allura

  Allura یکی دیگر از گزینه های قلم شکاری است که کمی شکوفا تر است . قطعاً یک نوع فونت دعوت نامه عروسی است که می تواند حتی در وب سایت عروسی نیز استفاده شود. یا برای آرم یا عنوان سایت به خوبی کار می کند.

  3 نارنگی h3>

  tangerine

  نارنگی

  و سپس نارنگی وجود دارد. این قلم یک احساس کلاسیک واقعی دارد ، مایل به هر حرف کمتر است و ظاهری شبه چاپی بیشتر دارد. این یک خط خوب بین خط شکسته واقعی و صرفاً یک فونت اسکریپت فانتزی است اما همچنان به سایت های جذاب کمک می کند.

  4 کوکی h3>

  cookie

  کوکی

  کوکی همچنان گزینه دیگری است که برای هر فونت پیچیده ای ارائه می دهد نوع وب سایت خطوط در این قلم ضخیم تر هستند و همین امر آن را برای آرم و عنوان مناسب می کند.

  5. هر فون مولرهاف h3>

  herr von muellerhoff

  هر فون مولرهاف

  گزینه دیگر Herr Von Muellerhoff است. خواندن این فونت کمی دشوارتر است اما بسیار ظریف است و می تواند برای افزودن شکوفائی های سبک در سایت شما استفاده شود. این یک گزینه عالی برای عنوان یا عنوان است.

  6. گرانبها h3>

  precious

  گرانبها

  Precious یک فونت زیبا با تعداد زیادی شکوفا و دستورالعملهایی که آن را برای عناوین و عنوانهای وب سایت مناسب می کند این به ویژه در حروف بزرگ خود برجسته است ، که دارای انواع مختلف لهجه هایی است که باعث برجسته شدن آن و تقلید از حروف یک دست نوشته روشن می شود.

  7. خط خطی h3>

  scribble

  خط خط

  Scribble یک گزینه عالی دیگر است ، این بار در طرف غیررسمی تر این قلم از نزدیک خط دست را تقلید می کند ، و یک خط شکاری ظریف را ارائه می دهد که شامل یک سری شکوفا نیست. در عوض ، بر حروف با فاصله زیاد و نگاه شخصی که قلم را به کاغذ می برد تأکید دارد.

  8. La Sonnambula

  la sonnambula

  La Sonnambula

  La Sonnambula گزینه دیگری است که قابل تأمل است . این قلم هنوز جلوه ای گاه به گاه و بدون شکوفایی فراوان ارائه می دهد اما کمی جذابیت ظاهری را نیز حفظ می کند ، گویی با قلم خوشنویسی نوشته شده است.

  ظاهر آرم یا منوی رستوران را دارد و باعث می شود گزینه مناسبی برای شرایط مختلف باشد.

  9. پاپسی ها h3>

  popsies

  پاپسی ها

  فونت Popsies گزینه دیگری است که می تواند ارائه دهد کمی از طراحی شخصی خود بهره مند شوید. اگر می خواهید یک امضای دست نویس را در محتوای خود شبیه سازی کنید یا بخواهید عنوان های فرعی وبلاگ خود را به صورت دستی بنویسید ، یک انتخاب خارق العاده است.

  به طور کلی ، یک گزینه دوست داشتنی برای شکستن متن استاندارد بدن شما است.

  10. آگاتا h3>

  agatha

  آگاتا

  Agatha هنوز هم یک فونت انحرافی کاملاً غیررسمی است اما تمایل دارد بیشتر به شکوفایی و طومارها تبدیل می شود.

  این قلم به جای شکوفا شدن شکوفه و خط ، دارای حروف حلقه ای است که بسیار فراتر از انتهای سنتی هر حرف است. این می تواند به عنوان یکی دیگر از گزینه های خوب برای نمایش یک امضا در سایت شما باشد.

  11 قرن هجدهم Kurrent

  18th century kurrent

  Kurrent قرن هجدهم

  همچنین می توانید 18th Century Kurrent a را انتخاب کنید > برای افزودن برخی شکوفایی های شکسته به سایت خود. مسلماً خواندن این فونت بسیار دشوار است اما سبک خاصی دارد که باعث جذابیت آن می شود. به راحتی می تواند در یک طرح بنر ظریف که متن شفاف است و در پس زمینه استفاده می شود ، استفاده شود.

  اساساً ، هنگامی که می خواهید ظاهری متنی داشته باشید ، بهتر است استفاده شود اما متن نیازی به خواندن ندارد.

  12 خود فریبی h3>

  self deception

  خود فريب

  Self Deception یکی دیگر از گزینه های زیبا فونت شکاری است شایسته توجه شماست طراحی حلقه ای (به طرز خوبی) و ظریف است. ترکیبی خوب از ضربات ضخیم و ضخیم باعث شده تا این فونت نیز معتبر به نظر برسد.

  13. ژله لیمو h3>

  lemon jelly

  ژله لیمو

  اکنون فونت ژله لیمو جسارتری را ارائه می دهد قلم خط شکسته خطوط ضخیم و برجسته هستند.

  ترکیب هر حرف نسبتاً استاندارد است اما جریان منحصر به فردی از نامه ای به حرف دیگر وجود دارد که این فونت را به ویژه برای آرم ها گزینه مناسبی می کند.

  14. قهوه دوست داشتنی h3>

  lovely coffee

  قهوه دوست داشتنی

  یا شاید قهوه دوست داشتنی بیشتر سبک شما باشد . این فونت یادآور حروف دستی است که اغلب در تابلوهای دکوراسیون منزل و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. اما این دقیقاً جذابیت آن است. خود فونت کاملاً آرام است اما در موارد استفاده رسمی نیز جایگاهی دارد

  15. دانشمند h3>

  the scientist

  دانشمند

  قلم The Scientist مورد دیگری است که خواندن آن کمی سخت است اما تأثیر واقعی دارد. این فونت دارای لیگاتورهای زیادی و عناصر سبک جالب توجه است که باعث برجسته شدن آن می شود و آن را به گزینه ای مناسب برای نمایش امضاها ، عناوین ، عناوین یا بخشهای فرعی تبدیل می کند.

  همچنین می تواند در هر سایتی که می خواهید ظاهری کلاسیک یا به سبک قدیمی داشته باشید کار کند.

  16. جاذبه h3>

  attraction

  جاذبه

  جاذبه حباب دار و پررنگ است و به نظر می رسد که آمده است مستقیماً از آرم تیم ورزشی خارج می شود. خط مقدماتی قاطع ، واضح و جالب توجه است. اگرچه هنوز برای متن متناسب نیست ، این فونت برای تقریباً هر چیز دیگری در وب سایت شما کار می کند .

  17. لباس خیابان h3>

  streetwear

  لباس خیابان

  لباس خیابانی مورد دیگری است قلم منحنی که حسی کلاسیک را ارائه می دهد. این بار ، به شدت به فضای یکپارچهسازی با سیستمعامل متمایل می شود ، جایی که بدیهی است از حروف مختلف و مد ورزشی دهه 1970 الهام گرفته شده است. جالب است که نگاه کنید و به طور قطع روحیه خاصی را ایجاد کنید.

  18 صلاحیت h3>

  cadency

  صلاحیت

  یا می توانید Cadency را انتخاب کنید ، فونت خطی مدرن که به ظاهری خمیده و خمیده متمایل است و در عین حال حس هوس بازی را حفظ می کند. پررنگ است و شامل انتهای واضحی است که باعث می شود برای عناوین ، عناوین و سایر متن هایی که نیاز به توجه دارد ، به طرز خارق العاده ای کار کند.

  19. بایشور h3>

  bayshore

  ساحل

  سپس Bayshore وجود دارد ، یک فونت که از هر لحاظ به وضوح از دهه 1980 الهام گرفته شده است. این به عنوان یک فونت مونولین توصیف می شود که شامل نمای دستی با شعله های فراوان است. این کاملاً یادآور حروف استفاده شده در محصولات مراقبت از مو و نمایش های تلویزیونی دهه 1980 است. برای آرم های یکپارچه سازی بسیار خوب عمل می کند.

  20 Vibes Retro

  retro vibes

  ارتعاشات یکپارچه

  Retro Vibes از نظر فنی خط شکسته نیست اما قطعاً اسکریپت است و شامل 50 لیگاتور است که به آن کاملاً مجزا و مجزا نشان می دهد. به نظر می رسد این فونت از جلد مجله دهه 1970 مستقیم پریده و هنگام انجام آن بسیار زیبا به نظر می رسد.

  21. هارلوت h3>

  harlott

  هارلوت

  Harlott هنوز است یکی دیگر از گزینه های خط فشرده ، اما این مورد کاملاً متفاوت از سایر مواردی است که تاکنون در اینجا نشان داده شده است. این یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است اما یادآور خط یا حروف دستی روی یک سند قدیمی است. برای هر نقطه ای که بخواهید توجه خود را به کمی متن مهم جلب کنید ، مناسب است.

  22. شالما h3>

  shalma

  شالما

  Shalma یکی دیگر از گزینه های قلم جامد است ، این بار با خم خوشنویسی این فونت یکی دیگر از مواردی است که شباهت زیادی به علائم دکوراسیون منزل دارد که می توانید در Etsy پیدا کنید. به طور همزمان جسورانه و ظریف است. زنانه و بیانی.

  23. مغرب h3>

  maghrib

  مغرب

  مغرب انتخاب فونت عالی دیگری را ارائه می دهد که می تواند نگاهی به ضربات قلم مو واقعی و بافت آرم ها یا هدرهای صفحه. به نظر می رسد در بالای سر صفحه سایت شما برجسته باشد. جسورانه و آشنا است اما در عین حال شامل چند لمس خاص است که آن را برجسته می کند.

  24. گوجه فرنگی h3>

  tomatoes

  گوجه فرنگی

  Tomatoes گزینه دیگری است که می تواند حس متفاوتی ارائه دهد از سبک وب سایت شما. خطوط سبک و ظریف هستند ، فضای خالی زیادی را در اطراف هر حرف ارائه می دهند. Ligatures تنوع تنوعی را نیز ارائه می دهد ، دقیقاً مانند فشار متفاوتی که از استفاده از خودکار قلم می گیرید.

  25. آمستردام h3>

  amsterdam

  آمستردام

  آمستردام فونت منحصر به فرد زیبایی است که عناصر تایپوگرافی کلاسیک با حروف چاپی مدرن. این گل بسیار شکوفا شده و به هر متنی که روی این قلم قرار دهید ظاهری فوری از ظرافت ایجاد می کند.

  26. تابستان را سرگرم کنید h3>

  make summer fun

 • منبع:
  https://kinsta.com/blog/cursive-fonts/.

  دیدگاهتان را بنویسید