32 بهترین نمونه کارها تم وردپرس برای وب سایت شما (2020)

آیا به دنبال بهترین مضامین نمونه کارها در وردپرس هستید؟ وردپرس ابزاری مناسب برای ایجاد وب سایت های نمونه کارهای زیبا برای به نمایش گذاشتن کارهای شما و به دست آوردن مشتری های جدید است. در این مقاله ، ما انتخاب متخصص خود را در مورد بهترین مضامین نمونه کارها وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت ، بنابراین شما می توانید بلافاصله شروع کنید.

Best WordPress themes for portfolios

ساخت وب سایت نمونه کارها با وردپرس h4>

انتخاب بستر مناسب برای وب سایت نمونه کارها برای موفقیت حیاتی است. خود میزبان WordPres.org به شما امکان ایجاد و ایجاد انعطاف پذیری و آزادی در ساخت وب سایتی را می دهد که نه تنها استعدادهای شما را به نمایش بگذارد بلکه به شما کمک می کند کارهای بیشتری کسب کنید.

برای شروع ، ابتدا باید در وردپرس حساب میزبانی . این جایی است که وب سایت شما در اینترنت زندگی می کند.

شما همچنین نیاز به یک نام دامنه . این آدرس وب سایت شما خواهد بود (به عنوان مثال: wpbeginner.com یا google.com).

توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید یا SiteGround . اینها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان و یک شریک رسمی میزبانی وردپرس هستند.

پس از ثبت نام در یک حساب میزبانی ، باید وردپرس را نصب کنید . دستورالعمل های راهنمای گام به گام ما را در نحوه راه اندازی وبلاگ وردپرس و در کمترین زمان فعال و فعال خواهید شد.

پس از نصب وردپرس قادر خواهید بود یک تم را برای وب سایت خود انتخاب کنید. شما می توانید هر موضوعی را از انتخاب متخصص ما در زیر انتخاب کنید و سپس به راهنمای ما در نحوه نصب قالب وردپرس برای تنظیم آن.

با گفتن این ، اکنون بیایید نگاهی به بهترین موضوعات نمونه کارها وردپرس که در حال حاضر در بازار موجود است ، بیاندازیم. این لیست شامل انتخاب هر دو تم های رایگان و ممتاز وردپرس و همه آنها کاملاً پاسخگوی تلفن همراه هستند.

1. Astra

Astra's Photography Portfolio template

Astra a > یک تم خارق العاده وردپرس است که می توانید برای ایجاد هر نوع وب سایتی از آن استفاده کنید. این با بسیاری از الگوهای آماده همراه است. الگوی نمونه کارها عکاسی دارای یک طرح تمیز و مدرن است که به شما امکان می دهد کارهای خود را بسیار موثر به نمایش بگذارید.

الگوی نمونه کار عکاسی با داده های Elementor ، اما می توانید از سایر افزونه های سازنده صفحه محبوب با Astra نیز استفاده کنید. حتی بهتر ، Astra سبک و سریع طراحی شده است ، به این معنی که به تقویت سایت وردپرس شما سرعت و عملکرد .

2. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro یک موضوع نمونه کارهای وردپرس است که بر روی چارچوب پیدایش . به طور خاص برای به نمایش گذاشتن زیبایی عکس ها و تصاویر شما طراحی شده است ، Ambiance Pro دارای گزینه های چیدمان زیبا و تایپوگرافی زیبا است.

همراه با چندین الگوی صفحه برای وبلاگ ، بایگانی و صفحات فرود شما است. نصب آن با استفاده از نرم افزار زمینه ساز زنده سریع و آسان است. این دو منوی ناوبری دارد که یکی در بالا و دیگری در پایین قرار دارد. صفحه اصلی کاملاً ابزارک شده است بنابراین به راحتی می توانید آن را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید.

3. Pro را معرفی کنید

Expose Pro

Expose Pro یکی دیگر از موضوعات نمونه کارهای زیبا و شیک وردپرس است که توسط ارائه شده است استودیو پرس . همراه با یک صفحه اصلی ویجت با چهار قسمت ویجت و چندین الگو برای وبلاگ ، صفحه اصلی ، بایگانی و صفحات فرود شما دارد.

Expose Pro برای نمایش زیبایی عکس شما طراحی شده است. از نمایشگر تصویر بزرگ استفاده می کند و دارای قالب پست سفارشی گالری با نمایش عکس های شما در جعبه سبک است. راه اندازی آن سریع و آسان است و برای سرعت و عملکرد بسیار بهینه است.

4. شمع

Pile

Pile یک موضوع نمونه کارها وردپرس مدرن و زیبا برای هنرمندان ، سازندگان و آژانس ها طراحی شده است. صفحه اصلی آن دارای یک نوار لغزنده تمام صفحه با دکمه تماس برای اقدام است.

همراه با گزینه های رنگی زیبا ، چندین گزینه چیدمان و گالری های زیبا برای نمایش کار شما. استفاده از شمع آسان است و تمام تنظیمات تم را می توان به راحتی سفارشی کرد.

5. دوربین

Camera

همانطور که از نامش پیداست ، Camera یک تم نمونه کارهای جذاب وردپرس برای عکاسان ، تصویرگران و هنرمندان تجسمی است. این تمرکز بر روی نمایش زیبایی و خیره کننده تصاویر بزرگ با تایپوگرافی ظریف است که به شما امکان می دهد عنصر داستان سرشار را به تصاویر خود اضافه کنید.

این یک طرح بدون حواس پرتی با منوی جمع شده و نوار کناری دارد. نصب آن آسان است و از سردرگمی کاربران با گزینه های پیچیده جلوگیری می کند. همراه با داشبورد داخلی برای شروع کار که به شما کمک می کند در چند دقیقه موضوع را تنظیم کنید.

6. طراح

Designer

Designer یک موضوع زیبا و زیبا برای وردپرس برای طراحان ، هنرمندان ، عکاسان و داستان نویسان است. از یک طرح دو ستونی مبتنی بر شبکه در صفحه اصلی استفاده می کند و دارای یک صفحه نمایش نمونه کارها زیبا است.

این کار بر این است که مطمئن شوید تصاویر شما ظاهر می شوند و هیچ عنصر طراحی دیگری باعث دور شدن کاربران نمی شود. منو و نوار کناری قابل جمع شدن دارد و همراه با داشبورد شروع به کار می کند تا به شما در شروع کار کمک کند.

7. جیبی

Pocket

Pocket یک تم وردپرس عکاسی و نمونه کارهای مینیمال است. از ویژگی های تایپوگرافی بسیار زیبا و نمایش بزرگ تصاویر و هدرها برخوردار است. هیچ نوار کناری دیگری وجود ندارد به جز یک منطقه آماده ویجت در پایین.

همراه با یک منوی ناوبری در بالا و یک منوی پیوندهای شبکه های اجتماعی در پایین. با توجه به رویکرد فوق العاده حداقلی آن در طراحی ، نصب Pocket بسیار آسان است و برای سرعت و عملکرد بسیار بهینه شده است.

8. شمالی

North

North یکی دیگر از موضوعات جذاب وردپرس جذاب با طرح بندی مبتنی بر شبکه است. همراه با الگوهای نمونه کارها زیبا برای نمایش زیبا تصاویر ، عکس ها ، فیلم ها و فایل های صوتی.

با چندین انتخاب رنگ ارائه می شود ، از قالب های پست پشتیبانی می کند و می تواند با پلاگین های شخص ثالث گالری برای ایجاد گالری عکس زیبا استفاده شود.

9. فعل

Verb

فعل یک موضوع نمونه کارها در وردپرس برای طراحان ، هنرمندان ، عکاسان و غیره است. این طرح دارای طرحی زیبا با طرح بندی شبکه در صفحه اصلی و صفحات با عرض کامل برای موارد و صفحات نمونه کارها است.

فعل به شما امکان می دهد رنگ ها را سفارشی کرده و آرم سفارشی را از برنامه ساز تم زنده بارگذاری کنید.

10. اوج

Peak

Peak یک موضوع نمونه کارها وردپرس مدرن است که شامل یک صفحه نمایش کاشی بر اساس تصاویر در یک طرح شبکه پاسخگو است.

با چندین طرح برای صفحات و همچنین پست ها ارائه می شود. این یک مگا منو در بالا ، منوی رسانه های اجتماعی و ابزارک های کشویی نوار کناری دارد.

11. زیبایی شناختی

Aesthetic

Aesthetic یک موضوع نمونه کارها وردپرس شیک است که برای عکاسان ، سبک ها ، طراحان و غیره مناسب است. همراه با یک بخش نمونه کارها داخلی ، چندین انتخاب چیدمان و رنگ های نامحدود.

همچنین دارای چندین ستون کناری و صفحه سازنده کشیدن و رها کردن است. همچنین کاملاً از WooCommerce پشتیبانی می کند و می تواند برای اجرای فروشگاه آنلاین .

12. ازسرگیری

Resume

رزومه یک موضوع نمونه کارها وردپرس پررنگ است. همراه با یک منطقه داخلی برای مدیریت نمونه کارها ، ابزارک های سفارشی ، و یک سازنده صفحه اصلی کشیدن و رها کردن.

همچنین می تواند به عنوان یک موضوع تک صفحه ای استفاده شود که در آن تمام بخشهای وب سایت شما در صفحه اصلی نمایش داده می شود.

13. قرار گرفتن در معرض

Exposure

Exposure یک قالب وردپرس چند منظوره شیک با سیستم مدیریت نمونه کارها داخلی است. برای وب سایت های عکاسی ، مد ، سبک زندگی ، هنر و صنایع دستی ایده آل است.

سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد صفحات خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید. این گزینه های سفارشی سازی داخلی زیادی دارد و کاملاً از تلفن همراه پاسخ می دهد.

14. گوشه

Corner

گوشه یک موضوع نمونه کارانه وردپرس به سبک مینیمال برای هنرمندان ، طراحان و عکاسان است. همراه با یک منطقه مدیریت نمونه کارها داخلی و ابزارک های سفارشی برای توییتر و فلیکر.

چندین صفحه آرایی دارد و می توانید رنگ های خود را انتخاب کنید. این از WooCommerce پشتیبانی می کند و با محبوبیت افزونه های صفحه ساز WordPress .

15. زیبا

Elegant

Elegant یک قالب وردپرس قدرتمند برای اوراق بهادار است. همراه با یک منطقه داخلی برای مدیریت نمونه کارها و چندین طرح مبتنی بر شبکه و ستون ارائه می شود. همچنین همراه با فیلترهای تصویری است که می توانید پس از بارگذاری عکس های خود را روی آن اعمال کنید.

طرح زمینه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن با چندین الگوی داخلی برای ایجاد سریع صفحه های مختلف فرود وجود دارد. از ویژگی های تایپوگرافی زرق و برق دار و چندین ویجت سفارشی برخوردار است.

16. زاویه

Angle

Angle یک قالب چند منظوره وردپرس انعطاف پذیر با بخش نمونه کارها است. همراه با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، چندین گزینه طرح بندی و چندین ابزارک سفارشی.

به گونه ای طراحی شده است که برای نمونه کارها ، وبلاگ نویسی ، عکاسی و حتی به عنوان یک وب سایت تجاری مناسب باشد. تنظیم و بهینه سازی آن برای سرعت و سئو آسان است.

17. خط ساحلی

Coastline

خط ساحلی یک موضوع نمونه کارها وردپرس است که منحصر به فرد است. همراه با نوع محتوای نمونه کارها ، ابزارک های سفارشی قدرتمند و گزینه های چیدمان متعدد.

دارای یک نوار کناری سمت چپ ثابت با پشتیبانی از پس زمینه سفارشی و دارای الگوهای صفحه مختلف برای وبلاگ ، نمونه کارها ، بایگانی ها و گالری ها است.

18. شمال واقعی

True North

True North یک موضوع نمونه کارها قابل انعطاف وردپرس با طراحی زیبا است. این دارای چندین گزینه طرح بندی و بخش نمونه کارها داخلی است. این شامل طرح بندی مبتنی بر شبکه در صفحه اصلی با نمایش زیبا تصاویر است.

True North از پس زمینه سفارشی ، هدر سفارشی پشتیبانی می کند و دارای چندین ابزارک سفارشی برای رسانه های اجتماعی است.

19. خاطرات

Memories

Memories یک تم زیبا برای عکاسی از وردپرس است که دارای نمایش زیبایی از موارد نمونه کارها است. این نوع محتوای نمونه کارها ندارد ، درعوض با یک نمایشگر گالری همراه است که عکس ها ، طرح ها و سایر آثار هنری تجسمی شما را به زیبایی به نمایش می گذارد.

طرح زمینه دارای چندین طرح رنگی است و گزینه های مختلفی برای چیدمان دارد. همراه با پشتیبانی سفارشی از هدر و همچنین ویجت های سفارشی برای پروفایل های رسانه های اجتماعی شما.

20. نیکو h4>

Nico

Nico یکی دیگر از تم های زیبا و نمونه قالب وردپرس است که برای عکاسان ، هنرمندان ، طراحان و غیره طراحی شده است. دارای یک نمونه کارها فیلترپذیر

و گزینه های چیدمان انعطاف پذیر برای صفحات مختلف در سایت شما.

Nico دارای چندین طرح رنگی است و از پس زمینه های سفارشی ، هدرها ، ابزارک ها و غیره پشتیبانی می کند.

21. Vignette

Vignette

Vignette یک قالب چند منظوره قدرتمند وردپرس است که به طور خاص برای عکاسان طراحی شده است. صفحه اصلی دارای یک هدر تمام صفحه است که در آن می توانید از یک عکس یا یک ویدیو با دعوت به عمل خود استفاده کنید.

Vignette از نوع فیلتر نمونه کارها ارائه نمی شود. در عوض ، گالری های تصویر برای نمایش کار شما ارائه می شود. این گزینه های سفارشی سازی انعطاف پذیر با پشتیبانی از هدرهای سفارشی ، پس زمینه ، چندین صفحه آرایی و طرح های رنگی را دارد.
22 <. mozzy>

Mozzy

Mozzy یک تم نمونه کارها درخشان وردپرس برای تصویرگران ، طراحان گرافیک ، عکاسان و غیره است. این یک صفحه اصلی قابل تنظیم با نوار لغزنده و مناطق محتوای ویژه دارد.

با بخش های داخلی برای نمونه کارها ، خدمات و مشتریان ارائه می شود. این برنامه با پشتیبانی از قالب های پست سفارشی ، پس زمینه ، هدرها و ابزارک های اجتماعی ارائه می شود.

23. سبیل

Mustache

سبیل یک صفحه نمونه کار وردپرس یک صفحه ای است که برای طراحان ، هنرمندان ، عکاسان و غیره استفاده می شود. این انعطاف پذیر است که به عنوان یک موضوع صفحه اول یا یک موضوع چند صفحه ای استفاده می شود. این مجموعه شامل نمونه کارها ، مشتریان ، خدمات و انواع مختلف اعضای تیم است.

سبیل از طرحی زیبا و منحصر به فرد با پشتیبانی از لوگوی سفارشی برخوردار است. همراه با Google Maps و فرم تماس نیز پشتیبانی می کند.

24. پیش نویس

Draft

پیش نویس یک موضوع نمونه کارها رایگان وردپرس به سبک مینیمالیستی است. از تصاویر ویژه برای نمایش طرح بندی مبتنی بر شبکه در صفحه اصلی استفاده می کند. ایده آل برای عکاسان برای نشان دادن کارهایشان. این برنامه از سفارشی سازی تم با استفاده از برنامه ساز زنده پشتیبانی می کند و با یک منوی ناوبری در بالا همراه است.

25. خوش فرم

Shapely

Shapely یک موضوع نمونه کارهای رایگان وردپرس بسیار قابل تنظیم است. به گونه ای طراحی شده است که برای وب سایت های تک صفحه ای و همچنین سایت های چند صفحه ای به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد. این نمایشگر زیبایی از تصاویر برجسته دارد و با پشتیبانی از هدر بزرگ سفارشی ارائه می شود.

این صفحه اصلی کاملاً گسترده ای دارد که در آن فقط می توانید ابزارک ها را بکشید و رها کنید تا بخش نمونه کارها ، توصیفات و اختلاف منظر را اضافه کنید.

26. نیکون

Nikkon

Nikkon یک قالب عکاسی و نمونه کارها رایگان از وردپرس است. این طراحی شده است تا تصاویر را به زیبایی در صفحه اصلی بر اساس شبکه به نمایش بگذارد. این چندین طرح سربرگ ، طرح صفحه بالا و چندین صفحه صفحه را ارائه می دهد. این از WooCommerce خارج از جعبه پشتیبانی می کند و دارای گزینه های سفارشی سازی آسان است.

27. Pixgraphy

Pixgraphy

Pixgraphy یک موضوع نمونه کارهای زیبا و رایگان وردپرس است. صفحه اصلی دارای یک تصویر هدر بزرگ یا لغزنده سفارشی با طرح بندی شبکه ای با استفاده از تصاویر برجسته است. این از بسیاری از پلاگین های رایج خارج از جعبه پشتیبانی می کند و برای ساخت وب سایت های چند زبانه .

28. گریدزبی

Gridsby

Gridsby یک قالب نمونه وردپرس به سبک Pinterest رایگان است که به طور خاص برای عکاسان ، متصدیان ، هنرمندان و غیره طراحی شده است. صفحه اصلی با استفاده از تصاویر برجسته از پست های وبلاگ در یک طرح زیبا بر اساس شبکه ساخته شده است. همچنین از گالری صفحه اصلی به عنوان یک ویژگی برای نمایش عکس های شما در صفحه اصلی استفاده می کند.

29. بیلی

Bailey

بیلی یک موضوع نمونه کارهای قابل انعطاف وردپرس برای طراحان داخلی ، عکاسان و سایر انواع خلاق است. این یک بخش داخلی برای پروژه ها دارد که به شما امکان می دهد به راحتی موارد نمونه کارها را با جزئیات و تصاویر کامل اضافه کنید.

طرح زمینه از چندین صفحه آرایی با چندین گزینه نوار کناری پشتیبانی می کند. همچنین با چندین ابزارک آماده برای استفاده برای رسانه های اجتماعی ، کشویی ساده و نوار لغزنده محتوای ویژه ارائه می شود.

30. فیلمبردار

Videographer

همانطور که از نامش پیداست ، Videographer یک موضوع نمونه کارها در وردپرس برای تولید کنندگان فیلم ، فیلمسازان و عکاسان است. این یک بخش بزرگ ویدیوی هدر تمام صفحه در صفحه اصلی دارد. همراه با ویرایشگر کشیدن و رها کردن صفحه ، تعداد زیادی کد کوتاه و چندین ابزارک سفارشی آماده برای استفاده.

فیلمبردار همچنین با چندین گزینه نوار کناری ، الگوهای صفحه را ارائه می دهد. این با طرح های مختلف رنگی ارائه می شود و نصب آن بسیار آسان است.
31. رمی h4>

Remi

Remi یکی دیگر از نمونه کارهای زیبا و قالب WordPress و عکس است. همراه با نوع محتوای داخلی برای افزودن و مدیریت پروژه ها و موارد نمونه کارها شماست. با چندین گزینه طرح بندی و چندین ابزارک سفارشی ارائه می شود. این برنامه با پشتیبانی از Google Maps و فونت های Google ارائه می شود و به راحتی می توان با استفاده از Live customizer آن را سفارشی کرد.

32. Inspiro

Inspiro

Inspiro یک قالب وردپرس چند منظوره زیبا است که برای وب سایت های نمونه کارها ویدئو ایده آل است. همراه با پس زمینه های ویدئویی تمام صفحه زیبا ، یک بخش نمونه کارها قدرتمند ، پنجره بازشوی سبد و یک ماژول گالری.

ویجت های سفارشی منحصر به فردی برای نمایش ویترین نمونه کارها دارد. این شامل چهار الگوی منحصر به فرد و یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است. ویژگی جعبه سبک ویدیو به کاربران امکان می دهد برای داشتن تجربه کاربری بیشتر ، فیلم ها را به صورت بازشو مشاهده کنند.

در حال حاضر این همه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بتوانید قالب مناسب وردپرس را برای وب سایت های نمونه کارها پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مرحله به مرحله کامل ما را ببینید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-portfolio-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید