30 “نکته تخصصی” که آرزو می کنم قبل از شروع بلاگ می دانستم

شروع یک وبلاگ برای اولین بار می تواند یک تجربه اعصاب خردکن باشد. هیجان زیادی وجود دارد ، اما در عین حال ترس از ناشناخته وجود دارد. شما می خواهید همه کارها را به روش درست انجام دهید و از همه مشکلات بزرگ جلوگیری کنید ، بنابراین وبلاگ شما می تواند موفق باشد. در 12+ سال وبلاگ نویسی ، ما اشتباهات بی شماری مرتکب شده ایم و از آنها یاد گرفته ایم. طی دهه گذشته ، وبلاگ های ما بیش از یک میلیارد بازدید صفحه داشته اند. در مقاله امروز ، ما “نکات تخصصی” را که کاش قبل از شروع اولین وبلاگ خود می دانستیم ، به اشتراک می گذاریم.

Expert tips for starting a blog

نکته حرفه ای: ما یک راهنمای گام به گام در نحوه راه اندازی یک وبلاگ (راه راست) از راه اندازی آن ، بهینه سازی آن ، ایمن سازی آن و سپس کسب درآمد از آن. این راهنما توسط صدها هزار بازدید کننده استفاده شده است و 100٪ رایگان است.

با این گفته ، در اینجا درسهایی است که بنیانگذار WPBeginner ، سید بلخی ، در بیش از 12 سال گذشته وبلاگ نویسی داشته است.

1 بستر مناسب را انتخاب کنید h4>

Choose the right platform for your blog

بسیاری از افراد با سیستم عامل های محبوب وبلاگ نویسی رایگان مانند Blogger، Medium یا WordPress.com اما این سیستم عامل های وبلاگ نویسی محدود هستند. اگر جدی در بلاگ نویسی هستید نمی خواهید وقت خود را در آنجا هدر دهید.

ابتدا باید شرایط و ضوابط این سیستم عامل ها را دنبال کنید و آنها حق دارند وبلاگ شما را بدون اطلاع قبلی خاموش کنند. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که در صورت خاموش کردن وبلاگ شما ، می توانید محتوای خود را صادر کنید.

فقط می توانید از ویژگی های موجود در سیستم عامل آنها که محدود هستند استفاده کنید. اکثر سیستم عامل های رایگان همچنین شما را از > کسب درآمد از وبلاگ نویسی .

WordPress.org ، به شما آزادی کامل و کنترل وبلاگ خود را می دهد.

شما می توانید ویژگی هایی اضافه کنید ، درآمد کسب کنید یا هر کاری که دوست دارید انجام دهید. همه وبلاگ های ما اکنون از وردپرس از جمله WPBeginner استفاده می کنند. وردپرس بیش از 31 درصد از کل وب سایت های موجود در اینترنت را تأمین می کند.

اگر فکر می کنید WordPress.org چگونه با دیگر سیستم عامل های وبلاگ نویسی رایگان مقایسه می کند ، ما تحقیق را برای شما انجام داده ایم:

2. نام دامنه کامل h4> را پیدا کنید

Choosing a domain name

انتخاب صحیح نام دامنه بسیار مهم است. من یک وبلاگ بسیار موفق دارم به نام List25.com که بیش از 2.3 میلیون مشترک YouTube و بیش از 500 میلیون بازدید ویدیو دارد. اما از نظر گذشته ، کاش شماره ای را در دامنه اضافه نمی کردم زیرا ما را فقط به 25 مورد در لیست محدود کرده است.

در اینجا چند نکته سریع در مورد انتخاب بهترین نام دامنه برای وب سایت خود آورده شده است.

  • با . دامنه دامنه com.
  • نام دامنه ای را انتخاب کنید که تلفظ ، هجی و تا حد ممکن کوتاه باشد.
  • از کلمات کلیدی و نام تجاری خود در نام دامنه استفاده کنید. به عنوان مثال ، stargardeninghouston.com موتور جستجوی دوستانه تری است تا stargardeningcompany.com

به لیست ما بهترین ثبت نام دامنه برای انتخاب نام دامنه خود. ما همچنین یک راهنمای گام به گام در نحوه ثبت نام دامنه به صورت رایگان .

3 انتخاب میزبانی مناسب بسیار مهم است h4>

WordPress hosting

انتخاب میزبانی وب صحیح یکی از مهمترین تصمیمات هنگام راه اندازی وبلاگ است زیرا در اینجا محل ذخیره سازی پرونده های وب سایت شما است.

بسیاری از مبتدیان ایده گرفتن میزبانی رایگان را دوست دارند ، اما انتخاب یک میزبانی وب سایت رایگان همیشه ایده بدی است ، و در نهایت هزینه و زمان بیشتری را برای شما در بر خواهد داشت پایان.

در روزهای اولیه ، یکی از اولین وب سایت های من در یک میزبان رایگان میزبانی می شد که خوب بود تا اینکه یک روز بدون اطلاع قبلی خاموش شدند. کل وب سایت من هیچ راهی برای بازیابی آن از بین رفته بود. ماهها سخت کوشی کردم.

به همین دلیل انتخاب یک شرکت میزبان معتبر مهم است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  • انواع مختلفی از برنامه های میزبانی وجود دارد مانند میزبانی مشترک ، میزبانی مدیریت شده ، VPS و موارد دیگر. شما باید طرحی متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.
  • نظرات شرکت های مختلف میزبان را مقایسه کنید.
  • پشتیبانی برای مبتدیان مهم است و شما می خواهید در صورت نیاز گزینه های زیادی برای دریافت کمک وجود داشته باشید.

برای کسانی که تازه شروع به کار می کنند ، توصیه می کنیم از Bluehost زیرا آنها ارائه دهنده میزبانی رسمی وردپرس هستند. آنها همچنین نام دامنه رایگان + 65٪ تخفیف در میزبانی به خوانندگان ما ارائه می دهند.

گزینه دوم ما برای میزبانی ، SiteGround است . وردپرس آنها را نیز رسماً توصیه می کند ، و به خاطر پشتیبانی عالی شناخته شده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب بهترین میزبانی وردپرس .

4. همیشه پشتیبان گیری منظم داشته باشید h4>

Set up backups

غالباً کاربران خیلی زود به پشتیبان گیری فکر نمی کنند. در روزهای اول ، من یک ارائه دهنده میزبانی وب ارزان انتخاب کردم که چندان شناخته شده نبود و آنها از نظر سخت افزاری مشکلی داشتند. من کل وب سایت خود را از دست دادم زیرا پشتیبان نداشتم.

بسیاری از شرکت های میزبان پشتیبان گیری محدودی ارائه می دهند. با این حال ، این پشتیبان گیری ها تضمین شده نیستند ، و یک خرابی سخت افزاری می تواند باعث از دست رفتن اطلاعات و همچنین تهیه نسخه پشتیبان شود.

پشتیبان گیری اولین خط دفاعی شما در برابر حملات بی رحمانه ، هک و سرقت داده ها. آنها اولین قدم برای بهبود امنیت وردپرس a > و امنیت وب سایت خود را حفظ کنید.

قابل اعتماد بسیاری وجود دارد افزونه های پشتیبان گیری وردپرس که به شما امکان می دهد پشتیبان گیری خودکار را انجام دهید و آنها را در مکان های از راه دور مانند Google Drive ، Dropbox ، Amazon S3 و موارد دیگر ذخیره کنید.

اکنون باید نسخه پشتیبان تهیه کنید از وردپرس؟ در اینجا آموزش گام به گام نحوه از سایت WordPress خود با استفاده از UpdraftPlus پشتیبان تهیه کنید .

5. Google Analytics را از روز 1 تنظیم کنید h4>

Google Analytics

اگر نمی دانید مردم چگونه وب سایت شما را پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند ، نمی توانید سایت خود را رشد دهید. مانند بسیاری از مبتدیان ، من نیز برای انجام کار تا زمانی که اهمیت تجزیه و تحلیل وب سایت را یاد نگرفتم ، به “حدس زدن” و “بالین کردن آن” اعتماد کردم.

Google Analytics بهترین نرم افزار تجزیه و تحلیل در جهان است که میلیون ها وب سایت از آن استفاده می کنند. به شما امکان می دهد محبوب ترین مطالب خود ، مکان بازدیدکنندگان خود و موارد دیگر را مشاهده کنید.

همچنین به شما کمک می کند پیگیری تعامل کاربر در وب سایت خود ، که به شما کمک می کند با استفاده از اعداد واقعی به جای حدس و گمان ، تجارت خود را بهبود بخشید. اگر فروشگاه آنلاین ، سپس می توانید از آن برای مشتریان را ردیابی کنید و تبدیلات خود را تقویت کنید.

برای راه اندازی سریع ، راهنمای گام به گام ما را در مورد چگونگی نصب Google Analytics در وردپرس .

6. یک آدرس ایمیل مارک دار حرفه ای h4> تنظیم کنید

Branded email address

اگر در مورد وبلاگ خود جدی هستید ، داشتن یک آدرس ایمیل مارک دار حرفه ای مهم است. این خیلی در مذاکره با یک تبلیغ کننده معامله می کند زیرا آنها فکر می کنند شما یک عمل قانونی هستید.

در اینجا نحوه دستیابی آسان به آدرس آدرس ایمیل مارک دار حرفه ای به صورت رایگان.

بعلاوه هنگام ارسال خبرنامه های ایمیل به تحویل پذیری ایمیل نیز کمک می کند. که من را به نکته شماره 7 می رساند.

7. فوراً شروع به ساختن یک لیست ایمیل کنید h4>

Start building an email list

بیش از 70٪ افرادی که وب سایت شما را رها می کنند هرگز برنمی گردند. شما به روشی برای برقراری ارتباط با آنها نیاز دارید. به همین دلیل است که شما باید ساخت یک لیست ایمیل را شروع کنید.

اکنون ممکن است فکر کنید ، چرا فقط در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر موارد دنبال نمی کنید؟

در حالی که باید کاملاً روی ایجاد افراد زیر در شبکه های اجتماعی کار کنید ، شما مالک این سیستم عامل ها نیستید. آنها می توانند دسترسی شما را به دنبال کنندگان خود محدود کنند و حتی می توانند حساب شما را در هر زمان مسدود کنند.

از طرف دیگر ، ایمیل هنوز هم م effectiveثرترین ابزار بازاریابی آنلاین است. شما مالک لیست ایمیل خود هستید و می توانید بدون محدودیت به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به مقاله ما در مورد چرایی مراجعه به لیست ساخت لیست ایمیل خود را بلافاصله شروع کنید

.

عدم ایجاد لیست ایمیل از روز 1 هنوز پشیمانی شماره 1 من است ، و این یک پشیمانی متداول است که توسط بسیاری از کارشناسان وبلاگ نویسی به اشتراک گذاشته شده است.

8. فرم های تماس منحصر به فرد را برای هر مورد استفاده تنظیم کنید h4>

Set up multiple unique contact forms

در ابتدا ، آدرس ایمیل خود را به صورت عمومی در وبلاگ نمایش می دادم. این امر منجر به ایجاد هرزنامه های ناخواسته ای شد. فرم های تماس بسیار مهم هستند و به همین دلیل تقریباً در هر وب سایتی که بازدید می کنید صفحه تماس پیدا خواهید کرد.

وجود فرم های مختلف برای هر مورد استفاده نیز مهم است ، بنابراین می توانید ایمیل ها را به راحتی فیلتر کرده و از کارآیی بیشتری برخوردار شوید.

تعداد زیادی افزونه های فرم تماس با وردپرس در بازار. با این حال ، بیشتر افزونه های فرم تماس با وردپرس برای توسعه دهندگان طراحی شده اند. به همین دلیل WPForms را راه اندازی کردم ، با این هدف که آن را به ابتدایی ترین پلاگین فرم تماس دوستانه برای وردپرس تبدیل کنم.

بیش از یک میلیون نصب فعال با 2300+ بررسی پنج ستاره دارد. همچنین یک نسخه رایگان به نام WPForms lite a > که می توانید امتحان کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام ، به این مقاله مراجعه کنید که چگونه به راحتی ایجاد فرم تماس در وردپرس .

9. به حق چاپ و مجوزهای تصویر h4> توجه کنید

image copyrights

اغلب مبتدیان فقط تصاویر را از اینترنت کپی و پیست می کنند. این با رشد سایت شما مسئولیت می افزاید. فقط از تصاویر Google استفاده نکنید زیرا ممکن است بعداً مجبور شوید هزاران بار هزینه نقض حق نسخه برداری تصویر را پرداخت کنید. مالک حق نسخه برداری همچنین می تواند صفحه نمایش دهنده کار خود را گزارش دهد و از Google بخواهد آن را از نتایج جستجو حذف کند.

با توجه به این هزینه ها ، پرداخت هزینه Shutterstock ارزش دارد مجوز دریافت تصاویر برداری با کیفیت بالا برای استفاده در وب سایت خود.

با این وجود ، اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و نمی خواهید هزینه مجوزها را پرداخت کنید ، می توانید چندین مورد وب سایت های ارائه دهنده تصاویر cc0 . این تصاویر حق امتیاز ندارند و می توانید از آنها در وب سایت خود استفاده کنید.

روش دیگر برای افزودن تصاویر به وب سایت خود ایجاد خود است. با این حال ، بیشتر مبتدیان طراح گرافیک نیستند. خوشبختانه ، ابزارهای آنلاین مانند Canva وجود دارد که شما را قادر می سازد ایجاد کنید تصاویر حرفه ای برای استفاده در وبلاگ شما.

10. بهینه سازی SEO در سایت برای رشد مهم است h4>

On-Site SEO

اگر در مورد رشد و موفقیت وبلاگ خود جدی هستید ، پس باید از همان ابتدا به سئوی سایت خود توجه کنید.

SEO کوتاه برای بهینه سازی موتور جستجو به شما کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت خود را از موتورهای جستجو دریافت کنید. استراتژی های سئو به دو دسته SEO خارج از سایت و سایت تقسیم می شوند.

SEO در سایت با انجام تنظیمات جزئی در زمینه های مختلف ، به شما کمک می کند وبلاگ خود را بهینه کنید. این ممکن است کمی فنی به نظر برسد و همینطور هم هست ، اما ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

اول ، من به شما توصیه می کنم نصب Yoast SEO در وب سایت خود. این مجموعه پلاگین کامل وردپرس SEO است و به شما در بهینه سازی وبلاگ در سایت کمک خواهد کرد.

همچنین به شما امکان می دهد به راحتی ایجاد و ارسال کنید نقشه سایت در موتورهای جستجو. این وب سایت شما را قادر می سازد تا در Google لیست شده و در نتایج جستجو ظاهر شود.

بعد ، شما باید پیوند داخلی را به یک عادت تبدیل کنید. پیوندهای داخلی پیوندهایی هستند که در داخل محتوای خود به پست های وبلاگ ، صفحات و مناطق مختلف وب سایت خود ایجاد می کنید. پیوندهای داخلی به شما کمک می کند بازدیدهای صفحه خود را افزایش دهید و همچنین موتورهای جستجو را برای درک زمینه و رابطه بین محتوای خود راهنمایی کنید.

برای کسب نکات بیشتر در مورد SEO ، به راهنمای نهایی WordPress SEO برای مبتدیان با راه اندازی مرحله به مرحله SEO WordPress.

11 تحقیق درباره کلید واژه بسیار مهم است h4>

Keyword research

اغلب افراد پست های عالی می نویسند ، اما قابل کشف نیستند زیرا آنها به استفاده از کلمات کلیدی مناسب فکر نکرده اند. بیشتر مبتدیان بهترین ایده های خود را برای یافتن ایده هایی برای ارسال وبلاگ دنبال می کنند. در صورت وجود ابزاری که می تواند به شما در یافتن آنچه کاربران شما به دنبال دارند ، نیازی به این کار ندارید. می توانید از این کلمات کلیدی برای پست های وبلاگ خود استفاده کنید و میزان بازدید خود را افزایش دهید.

برای یافتن س questionsالات می توانید از ابزاری رایگان مانند AnswerThePublic استفاده کنید. کاربران شما در حال جستجو برای سپس می توانید به این سوالات در پست های وبلاگ خود پاسخ دهید تا بازدید بیشتری از جستجو داشته باشید.

آیا می خواهید بدانید کدام کلمات کلیدی باعث جذب ترافیک برای رقبای شما می شوند؟ برای سرقت کلمات کلیدی رقبای خود از SEMRush استفاده کنید. این همچنین کلمات کلیدی پولی را به شما نشان می دهد که رقبای شما در حال انجام کمپین های تبلیغاتی پولی هستند.

برای ابزارها و ایده های بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه چگونگی انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای وبلاگ وردپرس خود .

12 عناوین جذاب برای Social و SEO مهم هستند h4>

Catchy headlines

مردم کتاب را بر اساس جلد آن و پست های وبلاگ را بر اساس عنوان آن قضاوت می کنند. اگر می خواهید سهام زیادی بدست آورید ، باید عناوین جذاب را بنویسید.

Google حتی از CTR (نرخ کلیک) به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می کند ، بنابراین شما باید عناوین جذاب داشته باشید تا افراد بیشتری بتوانند روی آنها کلیک کنند.

عناوین پست های وبلاگ خود را چگونه تحلیل می کنید؟ خوشبختانه ابزارهای مختلفی وجود دارد که به شما در بهبود عناوین خبری کمک می کنند. در اینجا لیستی از ابزاری که به شما در ایجاد عناوین بهتر کمک می کند .

13. استفاده مجدد از مطالب یک سلاح مخفی برای وبلاگ نویسان خبره است h4>

Repurpose content

همیشه لازم نیست ایده های جدید ارسال وبلاگ . وبلاگ نویسان خبره محتوای خود را مجدداً در فیلم ها ، تصاویر ، مقالات مجموعه و غیره قرار می دهند

در زیر چند نمونه از مقالاتی آورده شده است که ما با محتوای متفاوت از مقالات موجود خود جمع آوری کرده ایم.

همچنین می توانید مقالات را به صورت کتابهای الکترونیکی قابل بارگیری ، فایل های صوتی یا فیلم های YouTube. در کانال YouTube ما برای دیدن نحوه ما برای ایجاد آموزشهای ویدئویی بسیار جذاب از مطالب مقاله خود استفاده مجدد می کنیم. که مرا به نکته بعدی شماره 14 من می رساند.

14. ویدئوها یک روش عالی برای افزایش تعامل و برجسته شدن از بین جمعیت h4> هستند

Video content

فیلم ها جذاب ترین نوع محتوا در اینترنت هستند. کاربران فعالانه بدنبال محتوای ویدئویی هستند ، به همین دلیل YouTube دومین موتور جستجو در جهان است.

استفاده از فیلم در وبلاگ شما به شما امکان می دهد کاربران را در سایت خود نگه دارید و به آنها کمک کنید محتوای بیشتری کشف کنند.

در طول سالها ، من آموخته ام که شما باید هرگز فیلم ها را در وردپرس آپلود نکنید . در عوض ، توصیه می کنم از سرویس های میزبانی ویدیو مانند YouTube استفاده کنید.

ما برای کمک به کاربران جدید در شروع کار با وردپرس ، WPBeginner Videos خود را داریم. کانال YouTube WPBeginner بیش از 100000 مشترک دارد و 10 میلیون بازدید.

15. برای تقویت ترافیک h4> می توانید پست های قدیمی را دوباره به اشتراک بگذارید

Re-share old posts

پست های وبلاگ شما به ترتیب زمانی معکوس نمایش داده می شوند (ابتدا پست های جدیدتر ظاهر می شوند). این بدان معنی است که پست های قدیمی شما دفن شده و به راحتی قابل کشف نیستند.

یکی از راه های رفع این مشکل اشتراک مطالب قدیمی خود در شبکه های اجتماعی است. اغلب مبتدیان فکر می کنند بازیافت محتوای قدیمی درست نیست. کاملاً خوب است و وبلاگ نویسان متخصص این کار را همیشه انجام می دهند.

برای انجام این کار ، شما باید از پلاگین Revive Old Posts ، که به شما امکان می دهد پست های قدیمی را در توییتر ، فیس بوک و LinkedIn به طور خودکار به اشتراک بگذارید. برای دستورالعمل ها ، به راهنمای ما در مورد نحوه به طور خودکار پست های قدیمی وردپرس خود را به اشتراک بگذارید .

به ترفندهای بیشتری احتیاج دارید؟ این موارد آزمایش شده را مشاهده کرده و روش های اثبات شده برای تبلیغ پست های قدیمی در وردپرس .

16. جریان درآمد خود را متنوع کنید h4>

Blog income

ساده ترین راه برای کسب درآمد از طریق وبلاگ های جدید ، این است که نمایش تبلیغات با استفاده از Google AdSense . گرچه Google AdSense عالی است ، شما باید جریان درآمد خود را متنوع کنید. ما دیده ایم که بلاگرها وقتی AdSense حساب های آنها را به دلیل نقض خط مشی مسدود کرد ، تمام درآمد خود را از دست دادند.

روشهای زیادی برای از وبلاگ خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید . شما می توانید درآمد وبلاگ نویسی خود را با بازاریابی وابسته ، فروش دوره های آنلاین ، ارائه برنامه های عضویت و موارد دیگر.

روش دیگر برای افزایش درآمد تبلیغات شما نظارت بر تبلیغ تبلیغات در سایت شما است. سپس می توانید مستقیماً به آنها مراجعه کنید تا مرد میانی را از بین ببرید.

17. سازگاری مهم است h4>

Consistency is the key

نیازی نیست هر روز ارسال کنید. اما باید در برنامه خود ثابت قدم باشید. در WPBeginner 5 بار در هفته یک بار در روز ارسال می کنیم. برخی از وبلاگ های معروف هر روز چندین پست جدید منتشر می کنند.

تعداد دفعات انتشار خود را انتخاب کنید و سپس به آن فرکانس پایبند باشید. اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، می توانید با 3 ارسال در هفته شروع کنید و سپس به تدریج سرعت خود را افزایش دهید.

اگر نظم ندارید ، لغزش آسان است و بیشتر وبلاگ ها به این ترتیب می میرند. باید انگیزه خود را حفظ کنید و از اهداف خود منحرف نشوید.

18 برای ذخیره ایده های ارسال وبلاگ خود جریانی را ساده کنید h4>

Editorial Calendar

ابزارهای آنلاین زیادی وجود دارد که می توانید برای ذخیره ایده های وبلاگ خود استفاده کنید. به عنوان یک وبلاگ نویس حرفه ای ، معمولاً در هنگام مکالمه و کارهای روزمره با ایده های ارسال وبلاگ مواجه خواهید شد. مهم است که قبل از فراموش کردن ، آنها را یادداشت کنید.

شما می توانید از ابزارهایی مانند آسانا ، EditFlow یا Evernote برای ذخیره ایده های جدید ، برنامه ریزی استراتژی محتوا و مدیریت تقویم تحریریه .

این مسئله از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا روزهایی وجود خواهد داشت که شما دیگر ایده ای برای نوشتن ندارید. داشتن یک بانک ایده به شما کمک می کند تا با برنامه انتشار خود سازگار باشید.

19. مکانی را برای مدیریت کلمه عبور خود تنظیم کنید h4>

Managing passwords

گذرواژه ها دروازه بان وب سایت وردپرس و همچنین حساب های آنلاین شما هستند. آنها همچنین متداول ترین هدف تلاش برای هک کردن هستند.

به همین دلیل توصیه می شود از رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای تمام حساب های خود استفاده کنید. مبتدیان اغلب از من می پرسند که چگونه همه آن رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد را به خاطر بسپارم؟

خوب ، نیازی نیست مدیران گذرواژه بسیار خوبی مانند LastPass و 1Password وجود دارند ، که به طور ایمن تمام گذرواژه های شما را ذخیره می کنند ، آنها را به صورت خودکار پر می کنند و می توانند رمزهای عبور قوی برای استفاده ایجاد کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ما در

Gravatars تصاویر نمایه مورد استفاده وردپرس هستند. شروع استفاده از Gravatar بسیار آسان است ، اما آنچه بیشتر کاربران نمی دانند این است که شما می توانید چندین آدرس ایمیل را به gravatar خود متصل کنید.

با این کار می توانید هنگام استفاده از آدرس های ایمیل مختلف ، از همان تصویر مارک برای نظرات خود استفاده کنید.

گذاشتن نظر در بلاگ های دیگر راهی عالی برای جلب توجه به وبلاگ جدید و جلب توجه بیشتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقاله ما در Gravatar و چرا باید استفاده از آن را شروع کنید .

21. برای رشد نام تجاری خود در مورد سایر وبلاگ ها و شبکه ها نظر دهید

22.

23.

24.

25.

26.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/expert-tips-that-i-wish-i-knew-before-starting-a-blog/.

دیدگاهتان را بنویسید