3 بهترین نرم افزار ردیابی و مدیریت وابسته برای وردپرس

بازاریابی وابسته یک روش اثبات شده برای افزایش آگاهی در مورد تجارت و محصولات شما است. به همین دلیل است که اکثر مشاغل بزرگ مانند آمازون ، eBay ، هیلتون و غیره آن را به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی خود تبدیل کرده اند. با رشد سایت های تجارت الکترونیکی با استفاده از وردپرس ، چندین کاربر ما توصیه های ما را در مورد بهترین نرم افزارهای ردیابی شرکت های وابسته درخواست کرده اند. در این مقاله ، ما 3 بهترین نرم افزار ردیابی و مدیریت وابسته برای وردپرس را مقایسه می کنیم و موارد مثبت و منفی آنها را برجسته می کنیم.

چرا یک برنامه وابسته به تجارت خود اضافه کنید؟ h4>

برنامه های وابسته به شما امکان می دهد فوراً یک ارتش فروش بسازید و میزان مواجهه خود را افزایش دهید. بهترین قسمت در مورد آن این است که شما فقط به شرکتهای وابسته هنگام پرداخت فروش پرداخت می کنید. به عبارت دیگر ، شرکت های وابسته افراد فروشنده ای هستند که بدون حقوق پایه کار می کنند و فقط در صورت فروش ، غرامت دریافت می کنند.

اگر در فکر افزودن یک برنامه وابسته به فروشگاه تجارت الکترونیک وردپرس خود هستید ، در جای مناسب قرار دارید. در زیر بهترین راه حل های مدیریت وابسته برای وردپرس آورده شده است.

1 ShareASale

ShareASale - Affiliate Marketing Solution

ShareASale یکی از محبوب ترین شبکه های وابسته در وب است. با دسترسی به شبکه گسترده بازاریابان وابسته ، پیاده سازی راه حل های مدیریت وابسته آسان است. آنها 13 سال در تجارت بوده اند و بیش از 8 میلیون روابط تجاری و شرکتی را تسهیل کرده اند. ما از ShareASale برای محصولات خانواده خود مانند OptinMonster استفاده می کنیم.

جوانب مثبت

 • این نرم افزار در سرور ShareASale میزبانی می شود بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد مدیریت یا به روزرسانی آن ندارید.
 • ShareASale از پیگیری و ارسال پرداخت به هر شرکت وابسته مراقبت می کند
 • شما به شبکه بزرگ بازاریابان وابسته در ShareASale دسترسی پیدا می کنید.
 • بدون هزینه دوره ای ماهانه ، و فقط درصورتی که یک شرکت وابسته اقدام به فروش کند ، درصد کمی را پرداخت می کنید.
 • برخی دیگر از ویژگی های ShareASale ردیابی در زمان واقعی ، تقسیم بندی بهترین افراد ، اتصال چندین سایت به یک حساب است.

منفی

 • رابط کاربری وحشتناک – شما به آن عادت کرده اید ، اما در نگاه اول زیبا نیست.
 • هزینه تنظیم یک بار 550 دلار وجود دارد
 • حداقل 25 دلار ماهانه باید پس از 120 روز مهلت تأمین شود. ما پس از گذشت 120 روز از موافقت ، هرگز مشکلی برای پاسخگویی به این مسئله نداشته ایم.

در تجربه ما به عنوان یک تاجر ، ShareASale بسیار جذاب بوده است. مدت زمانی که با پرداخت خودکار شرکت های وابسته و مدیریت / ردیابی فروش شرکت های وابسته به ما صرفه جویی می کند ، کاملاً ارزش یک بار هزینه نصب را دارد.

ادغام های ShareASale برای هر دو موجود است WooCommerce و EasyDigitalDownloads .

2. AffiliateWP

AffiliateWP - Affiliate Management Plugin for WordPress

AffiliateWP یک نرم افزار ردیابی و مدیریت وابسته است که در واقع به عنوان یک افزونه وردپرس ساخته شده است. توسط پیپین ویلیامسون و اندرو مونرو توسعه داده شده است ، افراد پشت بارگیری آسان دیجیتال . این راه حل ها از نظر مقرون به صرفه بودن و کنترلی که بر برنامه وابسته شما ارائه می دهد ، شکست می خورد.

موافقت ها

 • خرید یکبار مصرف به شما یک سال پشتیبانی و به روزرسانی را می دهد. برنامه های مجوز از 49 دلار شروع می شود.
 • شما برنامه وابسته خود را در سایت خود اجرا می کنید و شبکه خود را ایجاد می کنید.
 • ادغام کامل با بارگیری آسان دیجیتال ، WooCommerce ، iThemes Exchange و سایر پلاگین های معروف تجارت الکترونیکی وردپرس.
 • گزارش در زمان واقعی برای شما و شرکتهای وابسته شما.
 • بهترین شرکتهای وابسته خود را مشاهده کنید و بدون پرداخت هزینه های سنگین ، مشارکت های پایدار برقرار کنید.

منفی

 • شما همه موارد از جمله به روزرسانی پلاگین را مدیریت می کنید ، اطمینان حاصل کنید که پیگیری به درستی انجام شده است و غیره
 • شما باید پرداخت ها را هر ماه به صورت دستی انجام دهید. در حال حاضر گزینه پرداخت انبوه نیز وجود ندارد ، بنابراین به هر نفر به صورت جداگانه پرداخت خواهید کرد اگرچه این افزونه “به زودی” ارائه می شود.
 • هیچ کارشناس شخص ثالثی کلاهبرداری وابسته را ردیابی نمی کند.
 • شما به شبکه موجودی از شرکتهای وابسته دسترسی ندارید ، به این معنی که مجبورید برای ثبت نام در برنامه خود شرکت های وابسته را بیاورید.

AffiliateWP یک سیستم جدید در بازار است و توسط سایر توسعه دهندگان افزونه های وردپرس برای فروش محصولات خود استفاده می شود. این یک راه حل عالی برای کسانی است که به دنبال ایجاد گروه کوچکی از شرکتهای وابسته دست ساز هستند. بهترین قسمت در مورد AffiliateWP هزینه است زیرا در مقایسه با دو گزینه دیگر در این مقاله هزینه یک بار هزینه است.

3 شعاع ضربه

Impact Radius Affiliate Solutions

Impact Radius یک راه حل بازاریابی وابسته ارائه می دهد که در آن شما فقط برای شرکت های وابسته ای که با آنها کار می کنید پرداخت می کنید و نه هزینه های شبکه. این هزینه به طور قابل توجهی کاهش می یابد زیرا شما فقط برای سیستم عامل و تعداد شرکتهای وابسته ای که با آنها کار می کنید پرداخت می کنید. ImpactRadius توسط بنیانگذاران کمیسیون اتصال آغاز شده است.

موافقت ها

 • تجزیه و تحلیل و بینش بهتری در مورد کمپین بازاریابی شما ارائه می دهد.
 • دقیقاً می بینید چه کسی فروش بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد و بر این اساس مشارکت های استراتژیک را توسعه می دهد.
 • رابط کاربری عالی
 • سایر ویژگی ها شامل ردیابی تلفن همراه ، URL های دوستانه SEO ، ردیابی کوپن ، ادغام با Salesforce و سایر سیستم عامل های CRM است.

افراد

 • هزینه دوره ای ماهانه ، اما هزینه شبکه را برای هر شرکت تابعه ای که می آورید و می تواند برای برنامه های بزرگتر مزیت باشد پرداخت نمی کنید
 • شبکه کوچکتری از بازاریابان وابسته.

نتیجه گیری: h4>

شما باید بر اساس بودجه و نیاز خود راه حلی را انتخاب کنید. اگر می توانید هزینه راه اندازی یک باره را پرداخت کنید ، ShareASale راهی است که باید دنبال کنید. شما به شبکه ای متشکل از هزاران بازاریاب وابسته خواهید پیوست که این کار شروع کار را برای شما آسان می کند.

AffiliateWP کم هزینه ترین راه حل است ، اما شما هزینه آن را با زمان صرف شده برای به روزرسانی افزونه و مدیریت پرداخت های فردی وابسته هر ماه پرداخت می کنید.

Impact Radius بر اساس شرکتهای وابسته ای که با آنها کار می کنید ، برنامه های اشتراک ماهیانه را ارائه می دهد. آنها همچنین بینش و پیگیری بهتر از دیگران را ارائه می دهند. این یک راه حل عالی برای مشاغل است که بازده بیشتری را پرداخت می کنند زیرا در هر معامله از هزینه های شبکه جلوگیری می کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار ردیابی شرکت های وابسته را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و Google+ .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/3-best-affiliate-tracking-and-management-software-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید