29 بهترین فروشگاه قالب وردپرس تجاری

ما اغلب توسط کاربران خود درمورد اینکه کدام یک از بهترین فروشگاه های قالب تم وردپرس هستند از ما می پرسند. خرید تم از یک شرکت معتبر تجاری قالب وردپرس به شما اطمینان خاطر در مورد کیفیت و پشتیبانی را می دهد. در این مقاله ، ما بهترین فروشگاه های قالب تم وردپرس را که مضامین عالی و پشتیبانی عالی و به روزرسانی پس از فروش را ارائه می دهند ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best commercial WordPress theme shops

صدها موضوع رایگان عنوان وبلاگ وردپرس برای سال 2018 “href=”https://www.wpbeginner.com/showcase/best-free-wordpress-blog-themes/”> وردپرس رایگان وجود دارد موضوعات موجود در فهرست قالب WordPress.org. گرچه این تم های رایگان عالی هستند ، اما ویژگی های کمتری دارند و پشتیبانی محدودی دارند.

اینجا جایی است که فروشگاه های قالب تم وردپرس وارد بازار می شوند. این شرکت های تولید کننده قالب وردپرس تم های برتر وردپرس را با ویژگی های بسیار بیشتر ارائه می دهند. آنها همچنین پشتیبانی و به روزرسانی های منظم تم را ارائه می دهند.

در زیر بهترین فروشگاه های قالب تم وردپرس در بازار وجود دارد.

1. اصلاح کنید

Themify

اصلاح آنها مدتی است که وجود دارد و خود را در بین شرکتهای معتبر قالب وردپرس به خود اختصاص داده است. آنها تم های وردپرس مدرن و زیبا را برای انواع وب سایت ها ارائه می دهند.

آنها همچنین Themify Builder را ارائه می دهند ، یک سازنده صفحه وردپرس را بکشید و رها کنید. این در بیشتر مضامین آنها ادغام شده است.

قیمت گذاری: با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی ، می توانید یک موضوع (به اضافه یک موضوع رایگان) را با 49 دلار یا 79 دلار برای همه تم ها و 12 پلاگین خریداری کنید. با پرداخت 249 دلار می توانید دسترسی مادام العمر به تمام مضامین آنها را خریداری کنید.

2. مضامین زیبا

ElegantThemes

تم های زیبا یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین فروشگاه های قالب وردپرس است. آنها مدتهاست که در این کشور حضور دارند و مطمئناً چیزهای خود را می دانند.

آنها مجموعه عظیمی از مضامین وردپرس زیبا را برای انواع وب سایت ها طراحی کرده اند. هر موضوع همچنین به شما امکان دسترسی به Divi Builder را می دهد. که یکی از برترین افزونه کشیدن و رها کردن صفحه ساز ساز وردپرس در بازار.

قیمت گذاری: بهترین قسمت درباره مضامین زیبا قیمت آنهاست. با 89 دلار تمام تم ها و پلاگین های آنها را با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی دریافت می کنید. با پرداخت 249 دلار به تمام مضامین و افزونه های آنها دسترسی خواهید داشت.

3. CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter یک فروشگاه قالب محبوب وردپرس است. آنها مجموعه بزرگی از تم های زیبا با عنوان “عنوان تجاری” وردپرس “href=”https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-business-themes/”> وردپرس برای تجارت a» را با زیبایی طراحی کرده اند. > ، مجلات ، وبلاگ نویسی ، هتل ها و وب سایت های خبری.

تنظیم همه مضامین آنها کاملاً آسان است ، ترجمه آماده ، و برای سرعت و عملکرد .

قیمت گذاری: شما می توانید یک موضوع را با قیمت 49 دلار خریداری کنید یا با 69 دلار به باشگاه تم آنها بپیوندید. با این کار می توانید به 1 سال بروزرسانی و پشتیبانی دسترسی پیدا کنید. آنها همچنین یک طرح عضویت مادام العمر با تمام منابع خود از جمله مضامین و افزونه ها با قیمت 249 دلار ارائه می دهند.

4. StudioPress

StudioPress

StudioPress یکی از معروف ترین فروشگاه های قالب تم وردپرس است. تمام مضامین آنها در بالای چارچوب قالب Genesis خود ساخته شده اند ، که بیشتر توسعه دهندگان وردپرس به دلیل کد کیفیت و عملکرد خوب خود مورد اعتماد هستند.

فروشگاه تم آنها همچنین شامل مضامین کودکانه Genesis است که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ایجاد شده است. این مضامین توسط تیم StudioPress تأیید می شوند تا اطمینان حاصل کنند که از استاندارد کیفیت و برتری خود پیروی می کنند.

قیمت گذاری: شروع از $ 129 برای تم + چارچوب پیدایش . با این کار می توانید به آموزشهای دقیق و به روزرسانی های نامحدود دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید عضویت Pro Plus آنها را با قیمت تخفیف 499.95 دلار خریداری کنید و به تمام مضامین آنها دسترسی پیدا کنید.

5. ArrayThemes

ArrayThemes

ArrayThemes مجموعه زیبایی از مضامین وردپرس را ارائه می دهد. بارزترین ویژگی در تمام تم های وردپرس آنها تایپوگرافی زیبا که در همه دستگاه ها و اندازه صفحه به همان اندازه عالی است.

مضامین عکاسی وردپرس دارای گالری های زیبایی ساخته شده است که باعث می شود عکس های شما ظاهر شوند. موضوعات نمونه کارها آنها الگوهای نمونه کارها با جزئیات ، و برای WooCommerce به نحوه مدیریت تم های آنها در صفحات محصول علاقه خواهید داشت.

قیمت گذاری: با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی ، می توانید یک موضوع را با 49 دلار خریداری کنید یا با 89 دلار به باشگاه تم آنها بپیوندید. همچنین می توانید به مدت 249 دلار به تمام مضامین آنها دسترسی داشته باشید.

6. ThemeIsle

= ThemeIsle

ThemeIsle برخی از بهترین تم های رایگان و پولی وردپرس را در بازار ارائه می دهد. بسیاری از مضامین آنها نسخه های رایگان خود را در فهرست WordPress.org با ویژگی های کمی کمتر از نسخه های پولی در دسترس دارند.

مجموعه آنها شامل مضامین تجاری چند منظوره ، رستوران ، حقوقی ، غیرانتفاعی و مضامین وبلاگ نویسی . تمام تم های آنها آسان است و توسط تیم پشتیبانی دوستانه آنها پشتیبانی می شود.

قیمت گذاری: 89 دلار برای یک موضوع واحد و 89 دلار برای تمام تم ها و پلاگین های آنها برای 1 وب سایت. برای دسترسی نامحدود می توانید با 299 دلار به عضویت باشگاه آنها بپیوندید.

7. WPZoom

WPZoom

WPZoom مجموعه زیبایی از تم های وردپرس را که به خوبی طراحی شده اند ، ارائه می دهد. مجموعه تم آنها شامل بلاگ نویسی ، تجارت ، مجله ، نمونه کارها و مضامین ویدیویی است.

آنها از خود استفاده می کنند چارچوب تم در پشت صحنه ، که برای سرعت بسیار بهینه شده است. تمام مضامین آنها شامل پنل گزینه های بسیار ساده و آسان برای تنظیم سریعتر است. آنها اسناد عالی برای کمک به شما در شروع کار دارند.

قیمت گذاری: تک موضوع 69 دلار و بسته تمام تم ها 99 $ است.

8. TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes موضوعات مدرن وردپرس را برای مشاغل ، وبلاگ ها و وب سایت های تجارت الکترونیک . آنها مجموعه ای از 67 تم وردپرس را دارند که به طور مرتب در دسته های مختلف سازمان یافته اند.

تمام مضامین آنها دارای طرح های مدرن با انیمیشن های خیره کننده است ، زمینه های اختلاف منظر ، و تایپوگرافی واضح. این مضامین به راحتی تنظیم می شوند و همراه با مستندات دقیق همراه با دستورالعمل های گام به گام ارائه می شوند.

قیمت گذاری: با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی ، می توانید یک موضوع را با 58 دلار یا تمام مضامین آنها را با 99 دلار خریداری کنید. با 299 دلار می توانید دسترسی مادام العمر به تمام مضامین آنها را خریداری کنید.
9. مضامین صنعتگر

ArtisanThemes

Artisan Themes مجموعه کوچکی از تم های قدرتمند چند منظوره وردپرس را ارائه می دهد. هر یک از تم های آنها همراه با مجموعه ای از الگوهای آماده وب سایت است که با یک کلیک قابل نصب است.

آنها از رویکرد مدولار برای طراحی استفاده می کنند و به شما امکان می دهند فقط ماژول ها را بکشید و رها کنید تا سریع طرح های خود را بسازید. ترکیبی از چیدمان های داخلی ، نصب نسخه ی نمایشی و ساخت صفحه کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد طرح های نامحدود ایجاد کنید.

قیمت گذاری: 129 دلار برای یک پروانه تم و 439 دلار برای همه بسته های تم. هر دو گزینه شامل 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی هستند.

10. MojoMarketplace

MojoMarketplace

MojoMarketplace مدتهاست که وجود دارد. آنها به عنوان یک شرکت برتر تم وردپرس کار خود را آغاز کردند و به یک بازار آنلاین بزرگ تبدیل شده اند که توسعه دهندگان برتر مضامین و افزونه های وردپرس خود را می فروشند.

آنها مجموعه عظیمی از مضامین وردپرس را دارند که بطور منظم در دسته ها و برچسب ها سازمان یافته اند. آنها همچنین دارای یک ویژگی جستجوی مفید هستند که به شما کمک می کند تا به سرعت مضامین متناسب با صنعت خود را پیدا کنید.

هر مورد در وب سایت خود دارای یک انجمن پشتیبانی است که در آن توسعه دهندگان موضوع مستقیماً از مشتریان پشتیبانی می کنند. همه مضامین به خوبی مستند شده اند و حتی برخی از آنها دارای آموزشهای ویدئویی برای کمک به شما در راه اندازی وب سایت خود هستند.

قیمت گذاری: تم ها بین 49 تا 59 دلار قیمت دارند ، این شامل یک سال پشتیبانی و به روزرسانی های ارائه شده توسط توسعه دهنده تم است.

11. نمودار چاپ مقاله

Graph Paper Press

را فشار دهید

Graph Paper Press تم های رایگان و ممتازی وردپرس را ارائه می دهد. مضامین آنها برای عکاسی ، نمونه کارها و وب سایتهای تجاری مناسب است. همه مضامین آماده ترجمه هستند و راه اندازی آنها آسان است. آنها برای سفارشی سازی آسان از یک تنظیم کننده تم با تمام مضامین خود پشتیبانی می کنند.

هر موضوع دارای ادغام تجارت الکترونیکی است و طرح های زیبا برای فروش آنلاین عکس های خود. مضامین تجاری آنها از طرح بندی های حرفه ای و شسته و رفته با گزینه های تم سفارشی انعطاف پذیر برخوردار هستند.

قیمت گذاری: طرح همه مضامین از 99 دلار با به روزرسانی خودکار و پشتیبانی به مدت یک سال آغاز می شود. با 399 دلار می توانید به تمام مضامین دسترسی مادام العمر داشته باشید.

12. aThemes

aThemes

aThemes مجموعه ای مدرن از مضامین وردپرس دارد. آنها هر دو مضمون رایگان و پولی را برای مجلات ، نمونه کارها و وب سایت های تجاری ارائه می دهند. برخی از مضامین برتر آنها نیز در مخزن WordPress.org با گزینه های کمتری نسبت به نسخه حرفه ای به صورت رایگان در دسترس هستند.

آنها اطلاعات کامل به روزرسانی تم ، اعتبار انتشار وردپرس ، اسناد و سایر جزئیات مفید برای هر موضوع را در وب سایت خود به اشتراک می گذارند. تمام مضامین آنها به راحتی قابل سفارشی سازی هستند و بر اساس بالاترین استانداردهای کد ساخته می شوند.

قیمت گذاری: موضوع تک با یک سال پشتیبانی و به روزرسانی با قیمت 59 دلار در دسترس است. با پشتیبانی و به روزرسانی با قیمت 249 دلار می توانید به تمام مضامین آنها دسترسی مادام العمر داشته باشید.

13. طراحی آناریل

Anariel Design

Anariel Design تم های چند منظوره وردپرس مبتنی بر طاقچه را ارائه می دهد. طرح ها و طرح های آنها در میان سایر موضوعات برتر برجسته است. تمام مضامین با تمام افزونه های وردپرس شخص ثالث عالی کار می کنند.

مجموعه آنها شامل مضامین وردپرس است برای مد ، موسسات خیریه ، اوراق بهادار ، رستوران ها و وبلاگ های سبک زندگی. از تم های چند منظوره می توان به راحتی انواع وب سایت های وردپرس را ایجاد کرد.

قیمت گذاری: شما می توانید یک موضوع را با 59 دلار خریداری کنید. اگر می خواهید به همه مضامین آنها دسترسی داشته باشید ، پس می توانید با پرداخت 149 دلار برای ماه اول و سپس 10 دلار در ماه ، عضویت حق بیمه دریافت کنید تا زمانی که بخواهید عضویت را حفظ کنید.

14. FloThemes

FloThemes

FloThemes مجموعه ای خیره کننده از موضوعات برتر وردپرس برای عکاسان دارد. آنها یک راه حل یک پنجره ای برای ایجاد نمونه کارها یا وب سایت عکاسی شما با طرح بندی آماده ارائه می دهند. آنها از بدست آوردن نام دامنه و میزبانی وب برای راه اندازی وب سایت خود.

آنها همچنین آموزشهایی را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهند. تمام مضامین آنها انعطاف پذیر بوده و به راحتی تنظیم می شوند. آنها تایپوگرافی واضح و زیبایی ارائه می دهند که در همه دستگاه های شما خوب به نظر می رسد.

قیمت گذاری: می توانید یک لایسنس سایت را با قیمت 279 دلار و دو لایسنس سایت را با قیمت 449 دلار خریداری کنید. پشتیبانی و به روزرسانی رایگان در آن گنجانده شده است و این یک بار خرید است. اگر می خواهید رویکردی یک به یک داشته باشید و به روند کار و راه اندازی سایت خود کمک کامل کنید ، آنها خدمات راه اندازی را نیز ارائه می دهند.

15. کلیساهای کلیسا

ChurchThemes

همانطور که از نامش پیداست ، ChurchThemes به صورت حرفه ای مضامین وردپرس برای کلیساها . تمام مضامین آنها شامل ویژگی هایی مانند خطبه ها ، رویدادها ، کارمندان ، مکان ها ، وزارتخانه ها و موارد دیگر است. هر آنچه یک قالب وردپرس برای کلیساها باید ارائه دهد.

ChurchThemes شامل ساخته شده پادکست وردپرس که به شما امکان می دهد به راحتی خطبه ها را در قالب های صوتی ، تصویری و متنی اضافه کنید. همچنین می توانید به راهنماهای گام به گام دسترسی پیدا کنید تا وب سایت کلیسای خود را بدون استخدام شخصی به راحتی تنظیم کنید.

قیمت گذاری: مجوزهای تک تم از 99 تا 129 $ برای هر وب سایت شروع می شوند. 1 سال بروزرسانی موضوع و پشتیبانی شامل می شود.

16. مضامین نصف النهار

MeridianThemes

تم های Meridian مضامین زیبا وردپرس را برای وبلاگ نویسان ، متخصصان خلاق و صاحبان مشاغل ایجاد کرده است. تمام تم های آنها برای عملکرد بهینه شده است ، امنیت و جستجوگرها .

مضامین آنها دارای طرح های مدرن منحصر به فردی هستند که بسیار قابل تنظیم هستند. استفاده از همه گزینه های تم آسان است و راه اندازی یک وب سایت با داشبورد ساده تری انجام می شود.

قیمت گذاری: 59 دلار برای یک موضوع و 89 دلار برای همه تم ها با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی. همچنین می توانید به مدت 249 دلار به تمام مضامین دسترسی داشته باشید.

17. HermesThemes

HermesThemes

اگر به دنبال مضامین وردپرس برای هتل ها هستید ، جستجوی خود را از HermesThemes شروع کنید. آنها مضامین وردپرس را با زیبایی طراحی می کنند. برای هتلها ، استراحتگاه ها و اتاق های مسافرتی و مسافرتی.

مضامین آنها شامل الگوهای آماده برای نمایش ویژگی ها ، اتاق ها و جاذبه های اطراف شما است. همه مضامین با وب سایت های چند زبانه با استفاده از WPML .

قیمت گذاری: هزینه مجوز وب سایت 249 دلار و مجوز چندین وب سایت با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی 399 دلار هزینه دارد. صورتحساب سالانه صورت می گیرد.

18. EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes متخصص در ارائه مضامین وردپرس با برخی از قابلیت های جدی است که درون مضمون با افزونه های addon پخته شده است. آنها مضامین را برای املاک و مستغلات ، آگهی ها ، موتور شغل و موارد دیگر.

تم های آنها از طرح های زیبایی برخوردار است که برای پشتیبانی از عملکردی که موضوع خاص ارائه می دهد ساخته شده است. تمام مضامین آنها شامل داشبورد گزینه های تم سفارشی و ویژگی های دقیق سفارشی سازی است.

قیمت گذاری: 89 دلار برای مجوز یک سایت. آنها همچنین بسته های تم را در برنامه های مختلف قیمت گذاری ارائه می دهند. همه برنامه ها شامل پشتیبانی و به روزرسانی به مدت 1 سال است.

19. مضامین سازمان یافته

Organized Themes

تم های سازمان یافته دارای مجموعه ای عالی از تم های وردپرس برای رستوران ها ، کلیساها ، سازمان های غیرانتفاعی و وب سایت های تجاری. مضامین آنها طرحهای کشیدن و رها کردن آسان را با استفاده از ابزارک های وردپرس برای ساختن صفحات فرود خود ارائه می دهند.

این طراحی های زیبا همچنین برای سئو و سرعت بهینه شده اند. همه مضامین شامل گزینه های انعطاف پذیر سفارشی سازی و نصب آسان با نصب 1 نسخه آزمایشی است.

قیمت گذاری: هزینه های تم بین 15 تا 55 $ برای یک موضوع جداگانه و 65 $ برای همه بسته های تم است. با پرداخت 100 دلار می توانید دسترسی مادام العمر را با به روزرسانی ها و 1 سال پشتیبانی از همه مضامین آنها بخرید.

20. مضامین گوریل

Gorilla Themes

Gorilla Themes یکی دیگر از شرکت های محبوب قالب وردپرس است که تم های چند منظوره وردپرس را ارائه می دهد. مضامین آنها همچنین شامل پلاگین های همراه برای گالری عکس ، لیست ها ، ماژول های فروش و سایر ویژگی ها است.

آنها دارای مضامین متنوعی برای انواع مختلف از جمله شرکت های خودروسازی هستند ، وبلاگ های سفر ، وب سایت های املاک و مستغلات ، مجلات و نوازندگان. همه مضامین دارای طرح بندی هدر سفارشی با پشتیبانی از چندین منوی ناوبری و صفحه آسان برای استفاده از گزینه های تم هستند.

قیمت گذاری: با مجوز 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی ، مجوز سایت تک نفره 49.95 دلار و مجوز سایتهای نامحدود 149.95 دلار هزینه دارد.

21. AudioTheme

AudioTheme

AudioTheme مضامین وردپرس را برای نوازندگان ، گروه ها و وب سایت های موسیقی. مضامین آنها شامل بخشهایی برای افزودن دیسکوگرافی ، کنسرتهای آینده ، جزئیات کنسرت ، بخش های صوتی و تصویری است.

درون مضامین آنها برای تنظیم ویژگی ها از برنامه ساز قالب زمینه وردپرس به صورت زنده استفاده می کنند. همه گزینه های تم به طور منظمی مرتب شده اند و هنگام ویرایش وب سایت می توانید تغییرات خود را در پیش نمایش زنده مشاهده کنید.

قیمت گذاری: تک تم ها 69 دلار و همه تم ها با 129 دلار با 1 سال پشتیبانی و به روزرسانی بسته می شوند.

22. WPCasa

WPCasa

WPCasa متخصص در زمینه های زیبا وردپرس برای وب سایت های املاک و مستغلات . تمام مضامین آنها برای ایجاد وب سایت های حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات و مدیریت لیست املاک با سهولت ساخته شده است.

مضامین آنها را می توان با افزونه های addon که به طور خاص برای مشاغل املاک ساخته شده اند ، گسترش داد. آنها همچنین شامل جستجوی لیست های قدرتمند ، مدیریت عامل ، الگوهای صفحه املاک و استفاده آسان از گزینه های سفارشی سازی هستند.

قیمت گذاری: 49 یورو برای یک موضوع و 69 یورو با افزودنی های پولی.
23. تم های Macho

Macho Themes

همانطور که از نامش پیداست ، تم های Macho تم های قدرتمند و پررنگ وردپرس را ارائه می دهند. موضوعات آنها انعطاف پذیر بوده و به راحتی در وردپرس تنظیم می شوند.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-commercial-wordpress-theme-shops/.

دیدگاهتان را بنویسید