27 موضوع برتر روزنامه وردپرس

آیا به دنبال بهترین مضامین روزنامه وردپرس هستید؟ برای وب سایت های روزنامه ، به موضوعی نیاز دارید که بتواند جدیدترین و پرطرفدارترین اخبار شما را به نمایش بگذارد. در این مقاله ، ما بهترین مطالب روزنامه وردپرس را که می توانید در وب سایت خود امتحان کنید ، انتخاب کرده ایم.

WordPress themes for newspaper websites

ساخت یک وب سایت روزنامه با WordPess

بسیاری از مارک های برتر از WordPress استفاده می کنند از جمله برخی از ناشران برجسته اخبار. عمدتا ، زیرا استفاده از وردپرس آسان ، انعطاف پذیر است و می تواند به تعداد زیادی از مخاطبان خدمت کند.

دو نوع وب سایت وردپرس وجود دارد. ابتدا WordPress.com وجود دارد که یک راه حل کاملاً میزبانی شده است ، سپس WordPress.org را دارید که به عنوان WordPress خود میزبان نیز شناخته می شود. برای مقایسه ، به مقاله ما در تفاوت بین WordPress.com در مقابل WordPress.org .

ما توصیه می کنیم از WordPress.org خود میزبان استفاده کنید زیرا به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی های WordPress را در خارج از جعبه می دهد.

برای شروع ، به یک نام دامنه و وردپرس حساب میزبانی .

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان هستند و رسماً ارائه دهنده خدمات میزبانی را توصیه می کنند.

پس از خرید میزبانی ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد وب سایت برای جزئیات گام به گام تنظیم دستورالعمل ها.

با گفتن این ، اکنون بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های WordPress که می توانید برای وب سایت روزنامه استفاده کنید ، بیاندازیم.

1. مجله

Magazine

همانطور که از نامش پیداست Magazine یک موضوع روزنامه و مجله وردپرسی است که برای دسترسی سریع کاربران به آخرین مطالب طراحی شده است. صفحه اصلی آن دارای طرح های سه ستونی ، دو ستونی و تمام عرض است. همچنین می توانید ترکیب های طرح بندی خود را با سازنده صفحه را بکشید و رها کنید .

همچنین شامل تبلیغات اختصاصی برای عنوان افزودن تبلیغات Google AdSense به وب سایت خود. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به ستون های فرعی نامحدود ، ابزارک های سفارشی ، تلفیق شبکه های اجتماعی ، خبررسانی اخبار و موارد دیگر اشاره کرد.

2. Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat یک موضوع جدید اخبار و مجله وردپرس است. صفحه اصلی آن دارای یک طرح شبکه سنگ تراشی در بالا برای نمایش محتوای برجسته شما است که توسط آخرین مقالات و سایر بخشهای وب سایت شما دنبال می شود.

دارای تبلیغات داخلی برای نمایش تبلیغات در وب سایت خود . همراه با ابزارک های سفارشی برای کشف محتوا و ویژگی های رسانه های اجتماعی است. تنظیم تم کاملاً آسان است ، با تنوع گزینه هایی که بصورت منظم تحت تنظیم کننده زنده تم سازماندهی شده اند.

3. Responz

Responz

Responz یک تم روزنامه وردپرس سبک و ظریف است. این محتوای ویژه شما را در بالای چرخ و فلک نشان می دهد که به دنبال آن یک طرح سه ستونی برای نمایش محتوای بیشتر در بالا وجود دارد.

در 4 پوسته تم وجود دارد ، انتخاب بین طرح های دو و سه ستونی ، کشویی سربرگ و پاورقی ، دو منوهای ناوبری ، و نمادهای شبکه های اجتماعی. این شامل یک صفحه گزینه تم برای راه اندازی سریع وب سایت شما و شروع به اضافه کردن محتوا است.

4. افکار عمومی

Public Opinion

افکار عمومی به طور خاص برای وب سایت ها و مجلات روزنامه های وردپرس طراحی شده است. این تم تمیز و مدرن دارای طرح صفحه اصلی قدرتمندی با طرح محتوای زیبا ، نقاط تبلیغاتی اختصاصی ، منوهای ناوبری و ویژگی های کشف محتوا است.

برای صفحات گروه و منطقه ویژه صفحه اصلی طرح های مختلفی دارد. این دو منوی ناوبری دارد ، پشتیبانی فرم تماس ، و حتی می توان از آن برای فروشگاه اینترنتی را به وب سایت خود اضافه کنید.

5. پایه

Baseline

Baseline یک تم سبک سبک مجله وردپرس است مناسب روزنامه ها و همه وب سایت های پرمحتوا. این دارای یک نوار لغزنده محتوای ویژه و یک مگا منوی جمع شونده در بالای صفحه است که به شما امکان می دهد برای کشف راحت ترین داستان های روز را از بالا نمایش دهید.

برای کار کردن در جعبه و بدون گزینه های طرح زمینه طراحی شده است. برای دستیابی به این هدف ، فقط گزینه های موضوعی را که واقعاً به آنها نیاز دارید ، شامل می شود. این کار با راهنمای داخلی برای نصب کاملاً آسان است.
6 <.>

Hive

Hive یک تم مدرن به سبک مجله وردپرس با طراحی تمیز و مینیمالیستی است. صفحه اصلی آن مقالات شما را در یک طرح شبکه سه ستونی نشان می دهد. این به طور خودکار تصاویر برجسته در هر دو حالت عمودی و منظره را مدیریت می کند تا یک طرح سنگ تراشی زیبا ایجاد کند.

برای بهبود خوانایی ، Hive از قلم Droid Serif برای پاراگراف ها و قلم Playfair Display برای عناوین استفاده می کند. این یک تایپوگرافی زیبا ترکیب مناسب برای وب سایت های روزنامه سایر ویژگی های قابل توجه شامل داشبورد تم ، انتخاب رنگ ، آیکون های اجتماعی ، از پیش تنظیمات سبک ، فونت های Google و موارد دیگر است.

7. نیلی

Indigo

نیلی یک تم وردپرس چند منظوره است که برای وب سایت های روزنامه و مجله مناسب است. صفحه اصلی آن دارای یک نوار لغزنده زیبا در بالا ، به دنبال آن شبکه ای از مقالات اخیر شما و سپس یک بلوک دو ستونی است. این دو منوی ناوبری در بالای صفحه قرار دارد که به زیبایی در نمای موبایل فرو می ریزد.

دارای چندین قسمت آماده ویجت ، تنظیم آسان صفحه اصلی ، الگوی صفحه با عرض کامل ، چندین الگوی صفحه اصلی و یک نوار اشتراک اجتماعی شناور. سفارشی سازی با صفحه گزینه های تم و سفارشی سازی زنده بسیار آسان است.

8. دوبرمن

Doberman

Doberman یک مجله و قالب خبری وردپرس شیک است که برای سایت های خبری مرتبط با سبک زندگی ، محتوای ویروسی و سرگرمی مناسب است. این شامل چندین طرح رنگی و چندین نمایش مانند محبوب ، پرطرفدار و تازه است.

همراه با یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی ، مکانهای مختلف منوی ناوبری ، تصاویر زیبا ، آخرین اخبار ، ویجت اینستاگرام و ویجت قرارگیری تبلیغات. همچنین با همه افزونه های محبوب WordPress و سازندگان صفحه.

9. Feltmag

Feltmag

Feltmag یک موضوع خیره کننده و خبری WordPress و مجله با چندین ویژگی جالب است. طرح صفحه اصلی آن دارای یک سرصفحه تمام صفحه اختیاری است که با پیمایش کاربران به پایین ، مقالات شما دنبال می شوند.

سایر ویژگی های موجود دو منوی ناوبری در بالا ، تصاویر برجسته همه جانبه ، چندین طرح ، سبک هدر ، نمادهای رسانه های اجتماعی و موارد دیگر. تنظیم آن بسیار آسان است و اکثر گزینه ها فقط هنگام فعال سازی موضوع کار می کنند.

10. Lenscap

Lenscap

Lenscap تصاویر و تایپوگرافی زیبا را با طراحی مینیمالیستی ترکیب می کند تا یک موضوع وردپرس به سبک اخبار ایجاد کند. نتیجه یک طراحی وب سایت چشمگیر است که در همه دستگاه ها زرق و برق دار به نظر می رسد. صفحه اصلی دارای یک نوار لغزنده بزرگ محتوای برجسته با منوی دسته ها است.

شامل یک مولد طرح رنگی پویا ، آماده استفاده از طرح های رنگی ، پنجره بازشو برای گالری ها و پر پشتیبانی WooCommerce .

11. وستون h4>

Weston

وستون یک قالب چند منظوره قدرتمند و انعطاف پذیر وردپرس است که برای انواع وب سایت ها مناسب است. همراه با یک پلاگین صفحه ساز قدرتمند که می توانید تقریباً هر نوع طرح بندی مورد نیاز خود را برای ایجاد آن استفاده کنید. برای نصب سریعتر ، این برنامه شامل نصب نسخه ی نمایشی 1 کلیک است.

برخی از ویژگی های تم دیگر شامل پس زمینه های ویدئویی ، پلاگین کشویی برتر ، فونت های Google ، جداول قیمت گذاری ، فرم تماس و موارد دیگر. استفاده و سفارشی سازی آن بسیار آسان است و می تواند برای ایجاد ترکیبات طراحی کاملاً منحصر به فرد مورد استفاده قرار گیرد.

12. مجله دومینو

Domino Magazine

دومینو یک موضوع خبری چند منظوره وردپرس بزرگ و خوب طراحی شده است. در 6 طرح رنگی و یک صفحه ساز بصری پویا موجود است. برای راه اندازی وب سایت خود کافیست از ابزار point و click در customizer استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به علامت گذاری خبر ، ابزارک های سفارشی برای دسته های ویژه ، تبلیغات ، ابزارک های تب دار و آب و هوا اشاره کرد. این صفحه یک صفحه تنظیمات سفارشی دارد و تعداد زیادی گزینه تحت سفارشی ساز دارد.

13. Wonder Wall

Wonderwall

Wonder Wall یکی دیگر از گزینه های عالی برای قالب خبری و یا وردپرس به سبک مجله برای وب سایت های پرمحتوا است. با 9 طرح صفحه اصلی آماده با شبکه مقاله ، محتوای ویژه ، نمای لیست و موارد دیگر ارائه می شود.

در سایر ویژگی ها ، ویجت های سفارشی برای پروفایل های اجتماعی و کشف محتوا ، اختصاص داده شده نقاط تبلیغاتی بنر ، تایپوگرافی زیبا و موارد دیگر. راه اندازی وب سایت خود کاملاً آسان است ، زیرا همه گزینه ها را در Live customizer پیدا خواهید کرد.

14. شومیز

Paperback

Paperback یکی دیگر از تم های مدرن و شیک روزنامه وردپرس برای اخبار و وب سایت های مجله است. این برنامه از تصاویر برجسته طراحی استفاده می کند تا نمایش جذاب تری ایجاد کند. در صفحه اصلی ، یک اسلایدر زیبا و ویژه برای نمایش اخبار برتر شما نمایش داده می شود.

تایپوگرافی نقش اصلی را در طراحی ایفا می کند و تجربه بهتر مطالعه را برای کاربران شما ارائه می دهد. همراه با یک فهرست بزرگ مگا که فروشگاه های برتر را از دسته های انتخاب شده در بالا نمایش می دهد. راه اندازی آن آسان تر است و کاربران را با گزینه های غیر ضروری غرق نمی کند.

15. اخبار طرفدار

News Pro

News Pro یک قالب وردپرس بسیار حرفه ای برای وب سایت های روزنامه است. در بالای کد جامد سنگی از Genesis چارچوب تم ، برای عملکرد و سرعت بسیار بهینه شده است. .

همراه با دو نوار کناری و یک منطقه ویجت فوتر ، منطقه هدر کاملاً قابل تنظیم ، منوهای ناوبری ساده و تایپوگرافی زیبا. برای تنظیم موضوع ، دارای یک پانل گزینه های تم تم با پشتیبانی از برنامه تنظیم کننده زنده نیز می باشد.

16. ناشر

Publisher

Publisher یک قالب وردپرس ساده و زیبا است که برای روزنامه ها ، مجلات و مجلات مناسب است. این طرح دارای یک طرح بندی مبتنی بر شبکه در صفحه اصلی با انیمیشن های زیبا است تا از همان ابتدا تجربه جذابی را برای خوانندگان خود ایجاد کند.

شامل صفحه آرایی های زیبایی است که برای قابلیت خواندن ، سرصفحه های سفارشی ، منوی آیکون های اجتماعی ، منطقه تب دار برای نظرات ، نویسنده بیوگرافی ، و جزئیات. ناشر خارج از جعبه کار می کند و برای تنظیم آن به حداقل تلاش نیاز دارد.

17. Metro Pro

Metro Pro

Metro یکی دیگر از تم های حرفه ای وردپرس برای روزنامه ها و وب سایت های مجله است. صفحه اصلی آن دارای پس زمینه سفارشی بزرگ و تصاویر برجسته برجسته است. صفحه اصلی همچنین برای مقالات برجسته ، اخبار اخیر و موارد دیگر به بخشهایی تقسیم شده است.

همچنین برای چارچوب پیدایش و تمام خصوصیات قدرتمند موضوع اصلی آن را به ارث می برد. Metro برای سادگی از نظر ارائه و همچنین سهولت استفاده تلاش می کند.

18. Colormag

Colormag

اگر به دنبال تم رایگان وردپرس برای یک وب سایت خبری هستید ، نگاهی به Colormag بیندازید. این قالب وردپرس به سبک مجله دارای برخی از ویژگی های جدی مانند حق بیمه با طراحی زیبا است.

همراه با 15+ منطقه آماده ویجت ، ابزارک های سفارشی ، ویجت پست های ویژه ، طرح بندی های جعبه ای و تمام عرض ، منوی ناوبری چسبنده و موارد دیگر. ترجمه آماده است و می توان از آن با وب سایت های چند زبانه یک سایت چند زبانه وردپرس ایجاد کنید.

19. پیش گفتار

Prologue

Prologue گزینه عالی دیگری برای موضوع روزنامه وردپرس به سبک مجله است. این صفحه با طرح دو ستونی برای صفحه اصلی همراه با یک نوار لغزنده مجهز به ویدیو در بالا ارائه می شود.

شامل چندین قسمت آماده ویجت ، صفحه اصلی ویجت ، الگوی صفحه با عرض کامل ، ترجمه آماده و موارد دیگر.

20. Tabloid

Tabloid

Tabloid یک موضوع روزنامه و مجله وردپرس است که کمی متفاوت است. به طور پیش فرض دارای یک طرح رنگ تیره است اما در صورت تمایل می توانید آن را به طرح رنگ روشن تغییر دهید. هر دو رنگ طرح های متنوعی دارند و به همان اندازه خیره کننده به نظر می رسند.

همچنین دارای ویجت های سفارشی برای ویژگی های اجتماعی ، محتوا و جایگذاری تبلیغات است. با استفاده از customizer با پیش نمایش زنده وب سایت خود می توانید به تمام تنظیمات تم دسترسی پیدا کنید. Tabloid همچنین با تمام افزونه ها و صفحه سازهای مورد علاقه شما کار می کند.

21. سقوط

Fall

Fall یک تم ساده و زیبا وردپرس در سنت طراحی مینیمالیستی است. دارای فضای سفید ، تایپوگرافی واضح و استفاده زیبا از تصاویر در کنار متن است. صفحه اصلی دارای یک طرح شبکه مدرن است در حالی که مقالات و صفحات تنها از طرح تک ستونی استفاده می کنند.

برای راه اندازی به زمان بسیار کمی نیاز است زیرا خارج از جعبه کار می کند. همچنان می توانید از رنگهای نامحدود ، Google Fonts ، بارگذاری لوگوی خود و افزودن Google Analytics به راحتی.

22. آلفا h4>

Alpha

آلفا یک تم وردپرس مخصوص وب سایت های روزنامه و مجله است. در دو پوسته وجود دارد و هر دو بسیار عالی به نظر می رسند.

این برنامه همچنین شامل خبر غلتکی اخبار ، لغزنده سفارشی ، مناطق مختلف ویجت ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر است. استفاده از آن حتی برای کاربران مبتدی که اکثر کارها هنگام فعال سازی خارج از جعبه است ، آسان تر است. برای شروع سریع می توانید از نصب نسخه ی نمایشی 1 کلیک استفاده کنید.

23. Bnews

Bnews

Bnews یک قالب ساده وردپرس است که می توانید از آن در روزنامه ، مجله ، وب سایت و وبلاگ نویسی استفاده کنید. این قسمت برای نمایش محتوای زیادی در صفحه اصلی طراحی شده است ، دارای قسمت محتوای ویژه در بالا و سپس طرح سه ستونی است.

این شامل یک خبر فوری ، ویجت های سفارشی ، مناطق آماده ویجت و یک مگا منو در بالا.

24. تحریریه

Editorial

تحریریه یک وردپرس رایگان بسیار عالی است طرح زمینه به طور خاص برای وب سایت های خبری طراحی شده است. دارای طرح گسترده ای است که به شما امکان می دهد موارد را برای ساخت وب سایت خود بکشید و رها کنید.

همراه با چندین ستون کناری و مناطق آماده ویجت ، رنگ های نامحدود و سفارشی سازی آسان با پیش نمایش های زنده. ترجمه آماده است و همچنین می تواند برای ایجاد وب سایت های چند زبانه استفاده شود.

25. Crafto

Crafto

Crafto یک قالب وردپرس زیبا برای وب سایت های روزنامه طراحی شده است. این شامل طرح بندی صفحه اصلی 3 و چندین ترکیب طرح بندی برای صفحات مختلف در وب سایت شما است.

همراه با پلاگین صفحه ساز برتر است که به شما امکان می دهد به راحتی صفحات فرود را ایجاد کنید و صفحه آرایی های جدید. دارای چندین سبک هدر ، رنگ نامحدود ، یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی و پشتیبانی کامل از وب سایت های چند زبانه با استفاده از WPML .

26. نوتون

Neuton

نوتون یکی دیگر از تم های عالی وردپرس برای روزنامه ها است. این طراحی شده است تا با ارائه یک طرح غنی از محتوا که کشف مطالب جدید و کاوش اخبار روز را آسان تر می کند ، کاربران را درگیر خود کند.

شامل 7 طرح بندی دسته بندی مختلف (شامل نمایش اسلایدها) ، ابزارک های رسانه های اجتماعی ، ابزارک های کشف محتوا ، چندین طرح رنگی و موارد دیگر. با هر یک از افزونه های سازنده صفحه برتر به زیبایی کار می کند تا در صورت لزوم طرح بندی های خود را ایجاد کنید.

27. Thememin

Thememin

اگر به دنبال طراحی مینیمالیستی برای موضوع روزنامه وردپرس خود هستید ، Thememin را بررسی کنید. این تمیز و قالب ساده وردپرس با تایپوگرافی واضح و تصاویر برجسته ، یک تجربه خواندن رایگان حواس پرتی را برای مخاطبان خود ارائه می دهد.

دارای یک نوار لغزنده صفحه اصلی است که می تواند محتوای ویژه یا عکسهای برجسته را به نمایش بگذارد. این دارای پشتیبانی از پنجره پنجره سبک برای نشان دادن عکس ها و فیلم های شما است. از دیگر ویژگی ها می توان به ابزارک های شبکه های اجتماعی ، دو منوی ناوبری ، ابزارک های ستون کناری دو ستون و موارد دیگر اشاره کرد.
همچنین ممکن است بخواهید گام به گام نهایی ما را ببینید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-newspaper-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید