27 تم و الگو بهترین سازنده بیور (2020)

آیا به دنبال بهترین Beaver Builder ؟

بسیاری از قالب ها و قالب های وردپرس به طور خاص برای Beaver Builder ساخته شده اند تا به شما در ایجاد سریع وب سایت های حرفه ای کمک کنند. استفاده از چنین مضمونی یا الگویی روند کار را بسیار سریعتر می کند بدون اینکه در طراحی به خطر بیفتید.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین تم ها و الگوهای Beaver Builder را که می توانید استفاده کنید ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

Beaver Builder Themes and Templates

Beaver Builder چیست؟ h4>

Beaver Builder است the بهترین پلاگین صفحه ساز WordPress را بکشید و رها کنید در بازار. این امکان را به شما می دهد تا بدون نوشتن کدی به راحتی وب سایت ها و صفحات فرود زیبایی ایجاد کنید.

Beaver Builder

با استفاده از ابزار point و click می توانید با یک پیش نمایش زنده ، طرح های بسیار جذاب ایجاد کنید. شما می توانید هر جنبه از طرح های خود را از جمله سرصفحه های سفارشی ، پاورقی ها ، ستون های فرعی و ابزارک ها (بدون نوشتن کد) تنظیم کنید.

به طور پیش فرض ، Beaver Builder ده ها قالب آماده دارد که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. با هر تم WordPress کار می کند ، اما استفاده از تم های Beaver Builder انعطاف پذیری بیشتری را به شما می دهد.

مرتبط: نحوه ایجاد یک قالب کاملاً سفارشی وردپرس با Beaver Themer (بدون نیاز به کد)

تفاوت بین قالب وردپرس و الگو؟ h4>

قالب وردپرس یک بسته کامل شامل طراحی ، طرح ، ویژگی ها و وب است صفحات می توانید از این تم برای وب سایت خود را ایجاد کنید بدون کمک هیچ منبع دیگری. یک موضوع همراه با تمام فایلهای کدگذاری و CSS است که برای سبک دادن به وب سایت خود نیاز دارید.

از طرف دیگر ، یک الگوی صفحه یک صفحه آرایی است که می توانید استفاده کنید به صفحات فرود یا سایر صفحات سفارشی مانند صفحه به زودی ، درباره صفحه ما و غیره ایجاد کنید

همچنین می توانید وب سایت های تک صفحه ای با قالب های وردپرس ایجاد کنید. با این وجود ، هنوز هم باید از افزونه های شخص ثالث وردپرس برای افزودن ویژگی ها و عملکردها به سایت خود استفاده کنید.

اکنون که تفاوت تم WordPress در مقابل الگو را دانستید ، بیایید نگاهی به بهترین تم ها و الگوهای Beaver Builder برای وب سایت خود بیندازیم.

بهترین مضامین سازنده بیور h4>

صدها موضوع وردپرس وجود دارد که با بیور ساز . با این حال ، مضامین زیر بازبینی بیشتری انجام داده اند تا مطمئن شوید که بهترین سازگاری را با Beaver Builder دارند.

1. تم Astra

Astra Theme

تم Astra a > یک تم چند منظوره محبوب وردپرس است که برای انواع وب سایت ها ساخته شده است. با سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن مانند Beaver Builder کاملا سازگار است. همچنین ده ها سایت و نسخه ی نمایشی ابتدایی دارد که می توانید آنها را با 1 کلیک وارد کرده و با Beaver Builder ویرایش کنید.

این یک موضوع غنی از ویژگی ها با پسوندها و افزودنیهای پرداخت شده برای افزودن گزینه های بیشتر به وب سایت وردپرس شماست. هر جنبه از طراحی تم را می توان کاملا سفارشی کرد و حتی می توانید طرح های دلخواه خود را ایجاد کنید.

2. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro a > یک قالب قدرتمند وردپرس است که با Beaver Builder بسیار عالی کار می کند. همراه با نصب 1 کلیک محتوای نسخه ی نمایشی ، به شما کمک می کند فوراً شروع به کار کنید. با استفاده از Beaver Builder می توانید محتوا و تصاویر موجود در صفحات وب را به سادگی تغییر دهید.

این مضمون با همه افزونه های محبوب وردپرس برای افزایش قابلیت ها و افزودن ویژگی های بیشتر. Hestia Pro به طور کامل از WPML پشتیبانی می کند to یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنید .

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک موضوع عالی وردپرس است که به طور کامل Beaver Builder را برای شخصی سازی وب سایت شما ادغام می کند. این ده ها طرح و قالب بسته بندی شده است. برای تنظیم ساختار وب سایت خود و ایجاد تغییر در طرح با استفاده از Beaver Builder می توانید یک الگوی وب نصب کنید.

همراه با چندین طرح رنگی ، قلم ها ، پیمایش اختلاف منظر ، تصویر پس زمینه و ابزارک های سفارشی است. برای جستجوگرها بسیار بهینه شده است تا به شما کمک کند از موتورهای جستجو بازدید بیشتری داشته باشید.

4. سیدنی طرفدار

Sydney Pro

Sydney Pro a > یک تم شیک WordPress Beaver Builder است که برای ایجاد وب سایت های زیبا طراحی شده است. همراه با بلوک های محتوای صفحه اصلی ، تصاویر ، عناصر ، ابزارک ها و محتوا را به صورت سازمان یافته اضافه می کند. همچنین به شما امکان می دهد لغزنده محتوای ویژه در بخش عنوان وب سایت شما.

طرح زمینه فضای آرم سفارشی ، منوی پیمایش ، دکمه تماس برای عمل و نمادهای رسانه های اجتماعی را فراهم می کند. نصب آن با Beaver Builder و WordPress customizer آسان است.

5. GBeaver

GBeaver

GBeaver یک قالب وردپرس مدرن است که به طور خاص برای کشیدن Beaver Builder ساخته شده است و سازنده صفحه را رها کنید. این شامل بسیاری از طرح های از پیش ساخته شده و وب سایت های آماده است. موضوع بسیار قابل تنظیم است و شامل تمام ویژگی ها برای ایجاد هر نوع وب سایت وردپرس است.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل رنگ های سفارشی ، ابزارک های نوار کناری ، دکمه های منوی پیمایش و ستون های پاورقی است. دارای یک پانل گزینه های تم برای تنظیمات اساسی است.

6. Potenza

Potenza

Potenza یکی است قالب WordPress -page برای انواع وب سایت ها به زیبایی ساخته شده است. با استفاده از سازنده صفحه Beaver Builder کاملا قابل تنظیم است. این طرح دارای یک طرح انعطاف پذیر با بخشهای مناسب برای افزودن یک منوی پیمایش ، نوار لغزنده تصویر ، عناصر محتوا ، ابزارک ها و پاورقی در صفحه اصلی است.

موضوع را می توان برای انتخاب رنگ ، سبک قلم ، تصویر پس زمینه و موارد دیگر سفارشی کرد. این از WooCommerce پشتیبانی می کند و می تواند برای فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید .

7. ایجاد مطبوعات

GeneratePress

GeneratePress یک موضوع Beaver Builder است برای وب سایت های وردپرس. دارای یک طرح مدرن و شیک با تمام ویژگی های مورد نیاز است. همچنین با ماژول ها و برنامه های افزودنی پرداخت شده برای افزودن گزینه های بیشتر به وب سایت شما ارائه می شود.

گزینه های گسترده ای برای کنترل رنگ ها ، قلم ها ، پس زمینه و سایر تنظیمات چیدمان پیدا خواهید کرد. GeneratePress برای عملکرد و سرعت بهینه شده است که کاربر را بهبود می بخشد تجربه و رتبه بندی جستجو.

8. سفارشی

Customify

سفارشی کردن یک قالب ساده وردپرس است که برای پلاگین های صفحه ساز از جمله طراحی شده است بیور ساز. تمام عناصر طراحی با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن آسان هستند. این گزینه را برای ویرایش در زمان واقعی به شما می دهد که باعث صرفه جویی در ساعت بررسی پیش نمایش وب سایت در یک برگه جداگانه مرورگر می شود.

همراه با چندین نسخه آزمایشی وب سایت از پیش ساخته شده است که می توانید برای استفاده سریع از آنها یک وبلاگ راه اندازی کنید یا وب سایت. سفارشی سازی همچنین به شما امکان می دهد تا با استفاده از Beaver Builder طرح های دلخواه خود را ایجاد کنید.

9. چارچوب صفحه ساز

Page Builder Framework

صفحه ساز چارچوب یک قالب وردپرس است که به طور خاص برای سازندگان صفحه مانند Beaver Builder ساخته شده است. با تنظیمات چیدمان انعطاف پذیر و مجموعه ای چشمگیر از ویژگی ها ارائه می شود. همچنین افزونه های ممتازی برای هدر شفاف ، ناوبری چسبنده و عنوان قلم های Adobe .

می توان از آن برای ایجاد وب سایت برای هر حوزه تجاری استفاده کرد. چارچوب صفحه ساز بهینه سازی شده برای سئو و پشتیبانی از WooCommerce بیرون جعبه.
10 <.>

Lense

Lense یک وردپرس است تم عکاسی برای ایجاد وب سایت ها و وبلاگ های زیبا برای عکاسان ، نمونه کارها و آژانس های دیجیتال طراحی شده است. با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن Beaver Builder سازگار است و شامل چندین طرح گالری تصاویر ، الگوهای تمام صفحه ، منوی پیمایش نوار کناری و آرم سفارشی است.

سایر ویژگی های مهم شامل انتخاب رنگ ، صفحه وبلاگ جداگانه ، ابزارک های نوار کناری ، بایگانی تصاویر ، الگوهای صفحه و بخشهای محتوای ویژه است.
11 <. neve>

Neve

Neve سبک وزن است و تم وردپرس غنی از ویژگی ها. این به طور کامل Beaver Builder را ادغام می کند تا هر بخش از وب سایت شما را به سرعت شخصی سازی کند. این مضمون دارای تایپوگرافی زیبا ، صفحات فرود برای هر وب سایت . این الگوها با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن قابل ویرایش هستند.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین الگوهای Beaver Builder بیندازیم.

1. عکاسی

Photography

عکاسی است یک الگوی Beaver Builder برای عکاسان ، هنرمندان و وبلاگ نویسان. این یک طرح جذاب برای ایجاد صفحه فرود عکس شما دارد. رنگ تیره در پس زمینه باعث خوانایی فونت می شود. می توانید از این الگو برای دریافت هدایت های آنلاین بیشتر استفاده کنید.

2. آژانس خلاق

Creative Agency

آژانس خلاق یک الگوی رنگارنگ Beaver Builder برای بازاریابی و آژانس های وب ، مشاغل کوچک و فروشگاه های آنلاین است. این از WooCommerce پشتیبانی می کند تا محصولات شما را به زیبایی به نمایش بگذارد. این یک طرح ساده با طراحی مینیمالیستی دارد که تجربه کاربری خوبی را ایجاد می کند.

3. تجارت کوچک

Small Business

همانطور که از نامش پیداست ، کسب و کار کوچک یک الگوی تجاری مناسب Beaver Builder است. این یک طراحی حداقل و زیبا برای ارتقا. صفحات فرود تجاری است. این الگو همراه با یک تصویر پس زمینه تمام صفحه و دکمه دعوت به عمل است. از تایپوگرافی زیبا با قلمهای پررنگ استفاده می کند که متن شما را بیشتر به چشم می آورد.

4. ساخت و ساز

Construction

ساخت است یک الگوی شیک Beaver Builder برای املاک و مستغلات ، پیمانکاران و مشاغل ساختمانی. این یک طرح مدرن است که برای ایجاد اولین برداشت عالی طراحی شده است. با الگوی Beaver Builder’s Construction ، می توانید صفحات زیبایی را برای ارتقا business تجارت و خدمات خود ایجاد کنید.

5. تمام صفحه

Fullscreen

تمام صفحه است یک قالب Beaver Builder مینیمالیستی مناسب برای هر وب سایت. می توان از آن برای ایجاد صفحات فرود تمام صفحه با متن و دکمه دعوت به عمل استفاده کرد. می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن Beaver Builder استفاده کنید تا رنگ ها ، پس زمینه و فونت ها را متناسب با رنگ های مارک خود تنظیم کنید.

6. تحریریه

Editorial

تحریریه است الگوی عالی Beaver Builder برای وبلاگ نویسان ، سردبیران ، مجلات آنلاین و نویسندگان. این یک تصویر پس زمینه تمام صفحه برای صفحه فرود شما ارائه می دهد. همچنین می توانید محتوا را در بخشهای زیر قسمت هدر اضافه کنید. این طراحی شده است تا محتوای شما را برجسته کند و بازدید از صفحه شما را افزایش دهد.

7. رستوران

Restaurant

رستوران است یک الگوی زیبا Beaver Builder برای وبلاگ های غذا ، دستور العمل ها ، کافه ها. از تایپوگرافی واضح و پس زمینه تیره استفاده می کند که به صفحه فرود شما ظاهری کاملاً مدرن می بخشد. این الگو همچنین از آیکون های سفارشی ، تایپوگرافی زیبا و انیمیشن های CSS برای ایجاد یک تجربه کاربر تعاملی استفاده می کند.

8. نوازنده

Musician

همانطور که از نامش پیداست ، نوازنده یک الگوی موسیقی Beaver Builder برای دی جی ، باند ، هنرمند ، خواننده و مجری است. این دکمه ها به اندازه بزرگ برای مکالمه برای عمل و تغییر مسیر به صفحات فرود شما هستند. از رنگ های پررنگ و روشن برای ایجاد یک تجربه گاه به گاه و سرگرم کننده برای بازدید کنندگان استفاده می کند.

9. Crossfit

Crossfit

Crossfit یک الگوی Beaver Builder مدرن برای وب سایت های بدنسازی ، کراس فیت ، یوگا و تناسب اندام است. این یک طرح خیره کننده با یک تصویر پس زمینه تمام صفحه چشمگیر دارد. همچنین می تواند با هر تم های وردپرس برای crossfit استفاده شود و سالن بدن سازی برای جذب مشتری بیشتر.

10. خودرو

Automotive

خودرو است الگوی Beaver Builder برای مشاغل اتومبیل ، نمایشگاه های اتومبیل ، وب سایت های مرتبط با اتومبیل های ورزشی و سایر ارائه دهندگان خدمات خودرو. همراه با ترکیبی زیبا از قلم و رنگ ، تصویر پس زمینه سفارشی و چیدمان جذاب. این الگو را می توان به راحتی با صفحه ساز Beaver Builder سفارشی کرد تا مطالب و تصاویر خود را اضافه کنید.

11. به زودی

Coming Soon

به زودی یک الگوی ساده و شسته و رفته Beaver Builder برای شما به زودی صفحه . این یک آرم سفارشی با برچسب و یک خبرنامه ایمیل. این الگو دارای چندین انتخاب رنگ برای قلم ها و پس زمینه است. می توان آن را با استفاده از برنامه ساز وردپرس با پیش نمایش زنده سفارشی کرد.

12. موسسه حقوقی

Law Firm

اگر می خواهید یک صفحه فرود زیبا برای وب سایت شرکت حقوقی خود ایجاد کنید ، پس الگوی شرکت حقوقی Beaver Builder گزینه عالی است. با استفاده از صفحه ساز Beaver Builder بسیار قابل تنظیم است و به راحتی می توانید رنگ پس زمینه ، متن ، سبک قلم و موارد دیگر را تغییر دهید.

13. کتاب الکترونیکی

eBook

eBook یک الگوی حرفه ای Beaver Builder برای نویسندگان ، وبلاگ نویسان ، نویسندگان ، کتابخانه های آنلاین و وب سایت های ادبی است. این الگو دارای یک تصویر بزرگ در بالا با متن تماس برای اقدام شما است. با WooCommerce سازگار است بنابراین می توانید همه کتابهای الکترونیکی خود را به نمایش بگذارید و سازماندهی کنید. همچنین می توانید از آن برای ایجاد صفحه فرود برای یک کتاب الکترونیکی استفاده کنید.

14. تجارت عمومی

General Business

مشاغل عمومی یک الگوی تجاری Beaver Builder برای آژانس های آنلاین ، مارک ها و مشاغل کوچک است. این یک بخش هدر در بالا و مهمترین مطالب شما قرار دارد. این الگو دارای یک فضای اختصاصی برای آرم سفارشی شما ، پس زمینه ویژه با عرض کامل ، برچسب و دکمه دعوت به عمل است. می توان آن را با Beaver Builder و WordPress live customizer ویرایش کرد.

15. برنامه تلفن همراه

Mobile App

برنامه موبایل یک الگوی برنامه Beaver Builder تمیز و براق است که برای نمایش برنامه های تلفن همراه ، اسباب و لوازم جانبی شما طراحی شده است.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/beaver-builder-themes-and-templates/.

دیدگاهتان را بنویسید