25 بهترین تم وردپرس ورزش های رزمی

آیا به دنبال بهترین تم های وردپرس برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی خود هستید؟ هنگام ایجاد یک وب سایت کاراته یا ورزش های رزمی ، شما به موضوعی نیاز دارید که بتواند جلسات آموزشی ، رویدادها و برنامه های شما را برجسته کند. در این مقاله ، ما برخی از بهترین تم های وردپرس ورزش های رزمی را که می توانید استفاده کنید ، دستچین کرده ایم.

Best Martial Arts WordPress Themes

ساخت وب سایت هنرهای رزمی با وردپرس h4>

وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان. استفاده از آن آسان است و ایجاد انواع وب سایت ها انعطاف پذیر است.

دو نوع وب سایت وردپرس وجود دارد. WordPress.com که یک بستر میزبانی شده است و WordPress.org همچنین WordPress خود میزبان را نامیده اند. از مقایسه WordPress.com vs WordPress.org برای جزئیات بیشتر.

استفاده از WordPress.org را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا به شما شروع فوری و دسترسی به همه ویژگی ها را می دهد.

برای ساختن وب سایت هنرهای رزمی با استفاده از WordPress.org ، شما به یک نام دامنه و حساب میزبانی وب وجود دارد.

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. این یکی از برترین شرکت های میزبان در جهان است و یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه می شود.

برای کاربران WPBeginner ، آنها یک نام دامنه رایگان ، گواهینامه SSL رایگان و تخفیف در میزبانی وب ارائه می دهند.

to برای ادعا اینجا کلیک کنید پیشنهاد انحصاری Bluehost

پس از خرید نام دامنه و میزبانی وب خود ، راهنمای گام به گام ما را در نحوه ایجاد وب سایت با دستورالعمل های دقیق.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین موضوعات وردپرس ورزش های رزمی بیندازیم که می توانید برای ایجاد وب سایت خود استفاده کنید.

1. ورزش کنید

Sportify

Sportify یک قالب عالی وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های ورزشی ، تناسب اندام ، یوگا و ورزش های رزمی ساخته شده است. همراه با الگوهای سفارشی و بخشهای زیبا برای صفحه اصلی. از این بخشها می توان برای افزودن توصیفات / a> ، نمونه کارها ، خدمات ، برنامه ها و موارد دیگر.

دارای یک پانل گزینه های تم تم برای سفارشی کردن آسان سایت شما است. Sportify پشتیبانی از کد کوتاه را برای نمایش دکمه های تماس به عمل ، جداول قیمت گذاری و محتوای برگه ارائه می دهد. به غیر از این ، این یک پلاگین کشویی و WooCommerce پشتیبانی.

2. المپیک

Olympic

Olympic تم زیبا وردپرس برای سالن های ورزشی ، باشگاه های بدن سازی و استودیوهای ورزش های رزمی است. این بخش برای گالری تصاویر ، اسلایدرها ، سرویس ها و پروفایل های تیم تعبیه شده است. المپیک شامل که می تواند برای نمایش کلاس ها ، برنامه ها و موارد دیگر استفاده شود.

این یک طرح آماده ویجت دارد که به این معنی است که می توانید به سرعت صفحه اصلی و صفحات فرود را تنظیم کنید. ویجت های سفارشی را برای ادغام های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام . شما می توانید با استفاده از بهترین افزونه های وردپرس .

3. کرگدن

Rhino

Rhino یک موضوع ورزشی وردپرس است که می تواند به راحتی برای ایجاد یک وب سایت هنرهای رزمی سازگار شود. این یک طرح زیبا برای صفحه اصلی دارد که شامل یک آرم سفارشی است ، منوی پیمایش ، نوار جستجو و نوار لغزنده تصویر.

در داخل ویجت های سفارشی ، رنگ های نامحدود ، نمادهای اجتماعی و موارد دیگر مشاهده خواهید کرد. همراه با یک قسمت داخلی برای نمایش بررسی های مشتری. Rhino دارای پشتیبانی از فرم اشتراک و ویژگی های کشف محتوا در خارج از جعبه.

4. انرژی

Energy

انرژی یک قالب قدرتمند وردپرس برای ورزشگاه های CrossFit ، باشگاه های بدنسازی ، یوگا و استودیوهای ورزش های رزمی است. همراه با یک نوار لغزنده تصویر در صفحه اصلی و بخشهای داخلی برای افزودن کلاسها ، رویدادها و برنامه ها.

این دو الگوی سفارشی برای سربرگ ، چندین صفحه الگو ، گالری تصاویر و یک صفحه وبلاگ جداگانه . برای دیدن تغییراتی که در طرح زمینه ایجاد کرده اید ، می توانید با استفاده از یک پیش نمایش ، از تنظیم کننده قالب زمینه زنده وردپرس استفاده کنید و نصب آن آسان است.

5. قوی

Strong

Strong یک قالب مدرن وردپرس برای ورزشگاه ها ، استودیوهای یوگا و آکادمی های هنرهای رزمی است. این یک تصویر پس زمینه با پهنای باند ، اثر اختلاف منظر ، و یک منوی ناوبری زیبا. با گزینه های کشیدن و رها کردن ، طراحی صفحه اصلی در صورت نیاز آسان تر است.

طرح زمینه از رنگهای روشن در صفحه اصلی استفاده می کند. این برنامه با نصب نسخه ی نمایشی 1 کلیک ارسال می شود تا سایت شما به سرعت تنظیم شود و محتوا تغییر کند. بعلاوه ، این شامل طرح بندی صفحات سفارشی ، کد کوتاه ، پشتیبانی از Google Fonts ، Google Analytics و ستون های فرعی متعدد.

6. انگیزه

Motive

Motive یک قالب شیک وردپرس است که به صورت انعطاف پذیر برای ایجاد انواع وب سایت ها طراحی شده است. این طرح های سفارشی ، کشویی صفحه اصلی ، آرم سفارشی و منوی چسبنده را ارائه می دهد. این بخشهای زیبایی در صفحه اصلی برای خدمات ، مشتریان ، اعضای تیم و توصیفات دارد.

انواع پست سفارشی ، قالب های ارسال ، 2 طرح مختلف و یک فرم تماس . تم دارای جلوه های اختلاف منظر ، دکمه های تماس برای اقدام ، الگوهای نمونه کارها قابل تنظیم و موارد دیگر است.

7. Inspiro

Inspiro

Inspiro موضوع عالی دیگری برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی با وردپرس است. همراه با یک بخش نمونه کارها برای افزودن فیلم ها ، تصاویر و گالری های کاراته به صورت حرفه ای است. از پس زمینه و گالری ویدیو در صفحه اصلی پشتیبانی می کند.

این صفحه سازنده کشیدن و رها کردن و گزینه های تم سفارشی برای راه اندازی سریع وب سایت هنرهای رزمی. همچنین ، 4 الگوی آماده زیبا برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

8. مربی شخصی

Personal Trainer

مربی شخصی یک تم وردپرس رایگان برای مربیان هنرهای رزمی و کاراته است. این یک موضوع انعطاف پذیر و کاملا قابل تنظیم با طرح مدرن است. زمینه سربرگ سفارشی ، نوار لغزنده تصویر ، پستهای برجسته و چندین ستون کناری.

این سرویس دارای بخشهای زیبایی برای خدمات ، توصیفات و نمونه کارها است. این شامل رنگ های سفارشی ، قالب های ارسال و موارد دیگر است.

9. سلامتی

Wellness

Wellness یک قالب وردپرس است که در طراحی شده است. چارچوب Genesis که آن را به عنوان گزینه قبلی برای باشگاه های تناسب اندام ، خدمات مرتبط با سلامتی ، یوگا و وب سایت های ورزش های رزمی در می آورد. این برنامه از یک صفحه اصلی گسترده برای پشتیبانی سریع سایت شما در وردپرس پشتیبانی می کند.

همراه ویجت های سفارشی ، طرح های رنگی نامحدود و یک تنظیم کننده تم زنده با گزینه های پیشرفته. Wellness دارای یک پشتیبانی WooCommerce که به این معنی است که شما می توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی تجهیزات دنده کاراته را راه اندازی کنید.

10. Crossfit

CrossFit

Crossfit یک قالب وردپرس حرفه ای و مدرن برای وب سایت های تناسب اندام ، سالن های ورزشی و ورزش های رزمی است. این برنامه با برنامه Ajax ارائه می شود تا کلاس ها ، برنامه های آموزشی و رویدادها را به نمایش بگذارد. دارای بخشهای آماده برای نمونه کارها ، خدمات ، توصیفات ، مکانها و موارد دیگر.

موضوع از نصب کننده 1 کلیک محتوای آزمایشی و گزینه های سفارشی نامحدود پشتیبانی می کند تا وب سایت هنرهای رزمی خود را به راحتی ایجاد کنید. ویژگی های بیشتر شامل یک آرم سفارشی ، گزینه های رنگی ، بیش از 600 Google Fonts ، کد کوتاه و ستون های فرعی نامحدود.

11. فرود

Landing

Landing یک قالب چند منظوره وردپرس است که می تواند برای طراحی وب سایت هنرهای رزمی مورد استفاده قرار گیرد. همراه با ایجاد صفحه ایجاد > که اضافه کردن ویژگی ها با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن را بسیار آسان می کند. این صفحه با صفحات داخلی ، سبک های هدر و جلوه های پس زمینه اختلاف منظر همراه است.

برای ارائه رویدادها ، نمونه کارها و خدمات ، بخش های آماده به راحتی آماده می شوند و بخش های آماده را ارائه می دهند. دارای پشتیبانی تجارت الکترونیک است. ، ادغام MailChimp و گزینه های تم قدرتمند.

12. لیست شده

Listee

Listee یک عنوان دایرکتوری تجاری وردپرس است که می تواند برای اضافه کردن لیست ها و مکان های استودیوهای هنرهای رزمی مورد استفاده قرار گیرد. این یک طراحی زیبا و مدرن با فیلترهای جستجوی انعطاف پذیر برای لیست کاربران دارد. برای کشیدن از سازنده صفحه Elementor پشتیبانی می کند و ویژگی ها را در صفحات خود رها کنید.

برای شخصی سازی آسان ، رنگ های سفارشی ، طرح بندی و ضامن های دید را ارائه می دهد. پانل گزینه های تم دارای تنظیمات اضافی برای طراحی و شکل ظاهری است ، بنابراین می توانید تجربه کاربری بهتری را در سایت خود ایجاد کنید.

13. جیمی

Gymmy

Gymmy یک قالب وردپرس است که به طور خاص برای ورزشهای تناسب اندام ، ورزشکاران و ورزشهای رزمی طراحی شده است. همراه با طرح بندی صفحات که می تواند در صفحه اصلی و صفحات فرود . این شامل یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، نوار لغزنده تصویر و سیستم رزرو قرار ملاقات .

در داخل گزینه های رنگی نیز برای افزودن رنگ های دلخواه خود پیدا خواهید کرد. این از WooCommerce کاملاً پشتیبانی می کند و می توان از آن برای ایجاد وب سایت های چند زبانه با استفاده از WPML .

14. TheWest Pro

TheWest

TheWest Pro تم برتر وردپرس برای مشاوران تناسب اندام ، یوگی ها و کارشناسان ورزش های رزمی است. این یک انعطاف پذیری عالی با ویژگی های قدرتمند مانند ادغام شبکه های اجتماعی ، نقشه مکان ، پشتیبانی فرم تماس و الگوهای گالری تصاویر.

این سرویس با گزینه های پیشرفته سفارشی سازی برای راه اندازی آسان وب سایت هنرهای رزمی شما همراه است. این برنامه از 5 طرح رنگی ، کد کوتاه سفارشی و چندین صفحه آرایی پشتیبانی می کند.

15. Core Fitness

Core Fitness

Core Fitness یکی دیگر از تم های رایگان وردپرس با طراحی مدرن و شیک است که می تواند برای ایجاد یک وب سایت تناسب اندام ، سالن بدن سازی یا ورزش های رزمی مورد استفاده قرار گیرد. فرم قرار ملاقات داخلی برای مدیریت رزروهای آنلاین . این قسمت دارای بخشهای آماده برای افزودن توصیفات ، خدمات و موارد دیگر است.

نصب موضوع آسان است و از WooCommerce پشتیبانی می کند. برای عملکرد و سرعت کاملاً بهینه شده است تجربه کاربری بهتر.

16. نیلی

Indigo

نیلی یک تم مناسب وردپرس برای ایجاد همه عناوین انواع وبلاگ ها و وب سایت ها. همراه با محتوای آزمایشی ، می توانید به سرعت پیش نمایش وب سایت هنرهای رزمی خود را راه اندازی کنید. این موضوع انعطاف پذیر است و تنظیم آن آسان است.

سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن داخلی را برای ایجاد طرح بندی ها و الگوهای سفارشی ارائه می دهد. نیلی دارای پشتیبانی از تایپوگرافی ، اسلایدرهای تصویر ، ویژگی ورود به سیستم کاربر> و موارد دیگر.

17. سلامتی خوب

Good Health

همانطور که از نامش پیداست ، Good Health یک قالب وردپرس رایگان است که برای خدمات مرتبط با سلامتی ، باشگاه های بدن سازی ، سالن های ورزشی ، استودیوهای یوگا و آکادمی های هنرهای رزمی مناسب است. دارای 2 عنوان است که در آن می توانید آرم سفارشی ، منوی ناوبری ، آیکون های اشتراک اجتماعی ، اطلاعات کسب و کار و غیره. چندین مورد آماده برای استفاده صفحات فرود از جمله طرح اصلی صفحه اصلی.

علاوه بر این ، در صفحه اصلی قالب های پست ، رنگ های سفارشی ، گزینه های پیشرفته طرح زمینه و طرح سنگ تراشی را پیدا خواهید کرد. همچنین پست های برجسته شما را به زیبایی به نمایش می گذارد.

18. ورزش فعال

Active Sports

Active Sports یکی دیگر از تم های مدرن وردپرس است که به طور خاص برای وب سایت های ورزشی ، تناسب اندام ، سالن بدن سازی ، یوگا و ورزش های رزمی طراحی شده است. این برنامه از یک پس زمینه ویدئویی تمام صفحه با جلوه های انتقال اختلاف منظر در صفحه اصلی پشتیبانی می کند. در بالای آن ، می توانید یک پیام خوشامد و دکمه تماس به عمل.

همراه با نمونه کارهای قابل تصفیه ، پشتیبانی از کد کوتاه و تایپوگرافی زیبا. این قسمت ها برای نمایش خدمات ، پست های وبلاگ ، کلاس ها و موارد دیگر داخلی است.

19. فوق العاده

Ultra

Ultra یک قالب وردپرس شیک و حرفه ای است که می تواند برای ایجاد وب سایت هنرهای رزمی شما استفاده شود. این وب سایت دارای چندین وب سایت آماده است که به این معنی است که شما می توانید یک طرح متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و سایت خود را در حال حرکت راه اندازی کنید. طرح های از پیش ساخته شده کاملاً انعطاف پذیر و قابل تنظیم هستند تا ویژگی های شما را اضافه کنند.

این افزونه ها را برای جداول قیمت گذاری ، نقشه های گوگل ، تایمرهای شمارش معکوس و موارد دیگر. طرح زمینه دوستانه است و برای طراحی صفحات خود از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند.

20. IronMass

Iron Mass

IronMass یک قالب وردپرسی است که برای ورزشگاه های کراس فیت ، کلوپ های یوگا ، استودیوهای ورزش های رزمی و تناسب اندام طراحی شده است. این برنامه با یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای راه اندازی سریعتر سایت شما ارسال می شود. IronMass برای تعیین کلاسها و جلسات آموزشی یک مدیر قرار ملاقات دارد.

شامل ابزارک های سفارشی ، طرح های رنگی و چندین گزینه تم پیشرفته است. برای مدیریت کلاس های کاراته خود ، یک پلاگین جدول زمان ، ساعات کاری ، نقشه مکان و ادغام رسانه های اجتماعی.

21. ClubFitness

Club Fitness

Club Fitness یک قالب رایگان وردپرس با رویکرد حداقلی از نظر طراحی و عملکرد است. این بخش های داخلی برای نمونه کارها ، خدمات ، توصیفات و پست های ویژه را در خود جای داده است. دارای یک سربرگ تمام عرض با آرم سفارشی ، برچسب ، تصویر پس زمینه و منوی ناوبری.

طرح زمینه دارای رنگهای پررنگ و روشن در صفحه اصلی و صفحات اصلی است. به راحتی می توانید رنگها را با استفاده از تنظیم کننده تم زنده ویرایش کنید.

22. Vimes

Vimes

Vimes یک قالب زیبا و متنوع وردپرس است که برای تناسب اندام ، خدمات بهداشتی ، سالن های ورزشی و وب سایت های ورزش های رزمی ساخته شده است. این برنامه از یک طرح گسترده برای تنظیم آسان صفحه اصلی پشتیبانی می کند. همراه با اسلایدر محتوای برجسته ، پیام خوش آمدگویی و دکمه دعوت به عمل.

برخی از ویژگی های مفید دیگر شامل پشتیبانی از یک چارچوب انعطاف پذیر ، الگوی نمونه کارها ، ابزارک های سفارشی ، پست های سفارشی و پشتیبانی چندزبانه با WPML .

23. تقسیم

Split

Split یکی دیگر از تم های مدرن وردپرس است که مبتنی بر پیمایش تقسیم صاف است و آن را به گزینه قابل توجهی برای وب سایت شما تبدیل می کند. چیدمان اسکرول تقسیم داخلی ، نصب را آسان تر می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا طرح نوار کناری را فعال یا غیرفعال کنید تا محتوای پست شما به طور برجسته نمایش داده شود.

از نمونه کارها با فیلتر پست ، طرح سنگ تراشی ، پیمایش بی نهایت ، و جلوه های تنبلی بار . همچنین شامل 9 پوسته رنگی ، طراحی ستون و پشتیبانی WooCommerce است.

24. شیوه زندگی طرفدار

تناسب اندام مریدین

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-martial-arts-wordpress-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید