25 بهترین تم وردپرس برای کافه ها (2020)

آیا به دنبال بهترین تم های وردپرس برای کافه ها هستید؟

بسیاری از موضوعات عالی وردپرس وجود دارد ، که یافتن یک موضوع مناسب برای کافه و تجارت رستوران را دشوار می کند.

در این مقاله ، ما بهترین موضوعات وردپرس را برای کافه ها ، کافی شاپ ها و رستوران ها به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best WordPress Themes for Cafes

ساخت یک وب سایت کافه با وردپرس h4>

ابتدا باید بستر مناسبی را برای ساخت وب سایت کافه خود انتخاب کنید. وردپرس سازنده وب سایت محبوب برای مشاغل کوچک.

2 نوع وب سایت وردپرس وجود دارد. WordPress.com که یک راه حل میزبان است و WordPress.org که یک بستر میزبانی خودکار است.

می توانید مقاله کامل ما را در مورد WordPress.com vs WordPress.org برای جزئیات بیشتر.

برای وب سایت کافه خود ، به WordPress.org خود میزبانی خواهید کرد زیرا انعطاف پذیر است و به شما امکان کنترل کامل سایت خود را می دهد.

برای شروع ، باید یک نام دامنه خریداری کنید و میزبانی وردپرس .

توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از محبوب ترین شرکتهای میزبانی وب در جهان و یک شریک رسمی میزبانی وردپرس هستند.

برای کاربران WPBeginner ، آنها همچنین یک نام دامنه رایگان ، گواهینامه SSL رایگان و 65٪ تخفیف در میزبانی وب ارائه می دهند.

پس از خرید میزبانی وب ، می توانید راهنمای ما را در نحوه ایجاد وب سایت برای راه اندازی گام به گام.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های وردپرس برای کافه ها و رستوران ها بیندازیم که می توانید استفاده کنید.

1. Astra

Astra Cafe Theme

Astra است یک قالب همه منظوره محبوب وردپرس که می توانید از آن برای ایجاد یک کافه یا وب سایت رستوران استفاده کنید. این سایت ده ها سایت مبتدی و یک واردکننده محتوای آزمایشی 1 کلیک برای شروع سریع دارد.

دارای چندین طرح بندی ، زمینه های سفارشی ، پشتیبانی از افزونه صفحه ساز و موارد دیگر است. مضمون برای بارگیری شما بهینه سازی سرعت و عملکرد را ارائه می دهد صفحات وب سایت در نسیم.

2. کافه طرفدار

Cafe Pro

Cafe Pro است تم وردپرس شیک برای کافه ها و رستوران ها. در بالای Genesis چارچوب.

طرح صفحه اصلی با 4 ناحیه ابزارک کاملاً ویجت شده است ، به شما امکان می دهد ابزارک ها را برای ساخت وب سایت خود بکشید و رها کنید. دارای پشتیبانی از پس زمینه اختلاف منظر و الگوهای زیبا برای منو و فرم سفارش آنلاین غذا صفحات.

StudioPress اکنون بخشی از موتور WP ، محبوب ترین مدیریت میزبانی وردپرس . می توانید این طرح زمینه و همه 35+ StudioPress themes هنگام ورود به سیستم میزبانی WP Engine برای ساخت وب سایت خود.

پاداش: کاربران WPBeginner همچنین 20٪ تخفیف اضافی دریافت می کنند. امروز با WP Engine شروع کنید!

3. Divi

Divi Cafe Theme

Divi قدرتمند است قالب وردپرس و یک افزونه صفحه ساز نهایی. این یک راه حل 1 مرحله ای برای ساختن هر نوع وب سایت وردپرس به راحتی است.

در داخل ده ها طرح وب سایت سفارشی پیدا خواهید کرد و الگوهای صفحه فرود . این موضوع گزینه های سفارشی سازی نامحدود ، عناصر محتوای جهانی و جلوه های انیمیشن را برای وب سایت کافه شما ارائه می دهد.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک وردپرس چند منظوره رایگان است تم برای هر نوع وب سایت. این سرویس ده ها قالب وب سایت آماده از جمله طرح بندی برای کافه ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها دارد.

بهینه سازی SEO برای رتبه بندی وب سایت خود در موتورهای جستجو. OceanWP کاملاً آماده ترجمه است و از زبانهای RTL پشتیبانی می کند.

5. فوق العاده

Ultra

Ultra مدرن است قالب چند منظوره وردپرس که می توانید برای ایجاد هر وب سایتی از آن استفاده کنید. این یک الگوی داخلی برای کافه ها و رستوران ها دارد.

موضوع برای سهولت شما دارای افزونه های سازنده ، الگوهای صفحه سفارشی و گزینه های طرح بندی هوشمند است. برای سفارشی سازی سریع نیز یک پنل گزینه های تم دریافت خواهید کرد.

6. Neve

Neve Restaurant

Neve شیک است قالب وردپرس با قالب های 1 صفحه ای و چند صفحه ای. این یک چیدمان وب سایت زیبا از قبل ساخته شده برای رستوران ، کافه یا تجارت مرتبط با غذا شما را ارائه می دهد.

با همه محبوب سازندگان صفحه WordPress برای شخصی سازی. Neve همچنین از WooCommerce به > یک فروشگاه آنلاین را به راحتی راه اندازی کنید.

7. مرکز شهر

Downtown

مرکز شهر یک قالب وردپرس چند منظوره برای کافه ها ، کافی شاپ ها ، رستوران ها و بارها. این بخش دارای قسمتهای داخلی برای خدمات ، توصیفات ، اعضای تیم ، تقویم و غیره است.

در داخل الگوهایی برای فرم رزرو ، منوی قابل تصفیه و عنوان صفحات دستورالعمل . این برنامه همچنین شامل پشتیبانی از Google Maps است که به شما امکان می دهد مکان کافه خود را به سرعت روی نقشه نشان دهید.

8. ایگلو

Igloo

Igloo است تم عالی وردپرس برای کافه ها ، کافی شاپ ها ، نانوایی ها و غیره. این یک سیستم مدیریت منوی داخلی دارد که به شما امکان می دهد موارد روزانه را اضافه و به روز کنید.

صفحه اصلی دارای یک نوار لغزنده زیبا برای محتوا با یک دکمه دعوت به عمل است. همچنین می توانید آرم سفارشی خود را اضافه کرده ، رنگ ها را تغییر داده و به سرعت آن را شخصی سازی کنید.

9. آشپزخانه

Cuisinier

Cuisiner یک قالب وردپرس منحصر به فرد برای کافه ها و رستوران ها. از ویژگی های قابل توجه می توان به یک منوی ناوبری بزرگ با آیکون ها ، یک نوار لغزنده قدرتمند در صفحه اصلی و یک تنظیم مناسب برای مبتدیان اشاره کرد.

این قسمتها را به افزودن دستور العمل ها ، گواهی نامه ها ، کارمندان ، رویدادها و غیره

10. رستوران غذا

Food Restaurant

رستوران غذا بسیار زیبا است قالب وردپرس رایگان برای کافه ها و رستوران ها. از این افزونه رایگان رستوران برای ایجاد منوی کافه شما پشتیبانی می کند.

صفحه اصلی دارای یک تصویر هدر بزرگ با یک تماس برای اقدام است که محتوای مهم شما را دنبال می کند. می توانید آن را با استفاده از نرم افزار زنده تم وردپرس به راحتی سفارشی کنید.

11. Delicio

Delicio

Delicio یک تم عالی وردپرس برای کافه ها و رستوران ها. این یک طرح صفحه اصلی انعطاف پذیر با یک نوار لغزنده تصویر تمام صفحه ، یک پیام خوش آمدگویی و منوی کافه دارد.

این برنامه با مدیریت کامل منو ، Google Maps ، نمایه های کارکنان و منوهای اجتماعی ارائه می شود. این یک فرم رزرو زیبا با یک رستوران کامل طراحی شده سیستم مدیریت رزرو .

12 . Mise En Place

را انتخاب کنید

Mise En Place یک قالب پیچیده وردپرس برای رستوران ها ، کافه ها و نانوایی ها است. این سیستم دارای سیستم مدیریت منو داخلی با پشتیبانی از پنجره کوچک جعبه عکس کوچک اختیاری است.

به شما امکان می دهد با استفاده از کشیدن و رها کردن سازنده ، طرح بندی ها را ایجاد و تنظیم کنید. در داخل گزینه های سفارشی سازی انعطاف پذیر ، Google Fonts ، آرم سفارشی و پشتیبانی کامل WooCommerce را پیدا خواهید کرد.

13. فصول

Mise En Place

فصول یک تم کافه وردپرس شیک و منحصر به فرد. از یک نوار لغزنده زیبا در صفحه اصلی و طرح گسترده ای برخوردار است.

این صفحه پانل گزینه های تم اختصاصی خود را دارد که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به سرعت تنظیم کنید. سیستم مدیریت منو کاملاً گسترده است و به شما امکان می دهد موارد منو را برای کافه یا رستوران خود اضافه یا ویرایش کنید.

14. بیک و کیک

Seasons

یک تم ساده وردپرس برای نانوایی یا کافه خود می خواهید؟ به پخت و کیک مراجعه کنید . این یک قالب رایگان وردپرس رایگان با بخش های داخلی برای توصیفات ، اعضای تیم ، آگهی ها و فراخوان برای عمل است.

این WooCommerce آماده است و به شما امکان می دهد به راحتی یک وب سایت سفارش آنلاین غذا ایجاد کنید. راه اندازی وب سایت با استفاده از تنظیم کننده قالب وردپرس با پیش نمایش زنده کاملاً ساده است.

15. Hestia Pro

Bakes and Cakes

Hestia Pro a > یک موضوع خیره کننده و چند منظوره وردپرس برای هر نوع وب سایت است. این یک طرح 1 صفحه ای منحصر به فرد و یک تنظیم کننده قدرتمند برای ایجاد تغییرات در سایت شما ارائه می دهد.

این تم دارای بخشهای صفحه اصلی برای عکسهای غذا ، عکسهای کافه ، اعضای تیم و موارد دیگر است. دارای یک سرصفحه ویدیویی سفارشی برای جلب نظر بازدیدکنندگان وب سایت شما و کاهش نرخ پرش شما

16. فلفل +

Hestia Pro

فلفل + چیز خارق العاده ای است تم کافه وردپرس. این یک طراحی زیبا و کم حجم دارد که باعث می شود محتوای شما برای کاربران بسیار جالب به نظر برسد.

این تم با افزونه های محبوب WordPress کار می کند تا ویژگی ها و قابلیت های بیشتری را به وب سایت شما اضافه کند. به شما امکان می دهد شبکه های رسانه های اجتماعی را نمایش دهید / a> در قسمت سرصفحه کنار منوی پیمایش.

17. رستوران

Pepper+

رستوران جذاب است قالب وردپرس مخصوص کافه ها ، رستوران ها ، مشاغل غذایی و عنوان خدمات سفارش آنلاین .

همراه با طرح تمام صفحه ، دکمه تماس برای عمل ، آرم سفارشی و سیستم رزرواسیون آنلاین. راه اندازی آن بدون نوشتن یک خط کد آسان است.

18. امامی

Restaurant

Umami یک قالب وردپرس زیبا برای کافه ها و رستوران ها. این سیستم دارای سیستم مدیریت منو ، پروفایل کارمندان و بخش خدمات و پشتیبانی کامل از ووکامرس است.

با استفاده از یک طرح تمام صفحه ، موقعیت کسب و کار شما را نشان می دهد و شماره تلفن در یک نوار کناری مهم. به شما امکان می دهد تصاویر پس زمینه منحصر به فرد را به راحتی به هر صفحه در سایت خود اضافه کنید.

19. روزا 2

Umami

رزا 2 است تم مهیج رستوران وردپرس. برای کافه ، غرفه مواد غذایی ، کامیون مواد غذایی یا هر مشاغل مرتبط با غذا مناسب است.

موضوع پیمایش اختلاف منظر و یک صفحه اصلی مبتنی بر بخش را برای نمایش داستان های غذایی ، عکس ها و موارد دیگر ارائه می دهد. این یک مجموعه رنگی قدرتمند برای سفارشی سازی وب سایت شما دارد.

20. نمک و فلفل

Rosa 2

نمک و فلفل یک قالب وردپرس برای وب سایت های مرتبط با غذا است. این یک بخش دستور العمل زیبا برای انتشار آنلاین دستور العمل های شما دارد.

برای نمایش آن دسته از دستورالعمل ها با فیلترهای دسته بندی ، قالب های زیبایی ارائه می شود. این تم با پلاگین صفحه ساز قدرتمند و پلاگین های کشویی تصویر ارسال می شود.

21. رستوران و کافه

Salt and Pepper

رستوران و کافه a > یک قالب وردپرس رایگان است که دارای طراحی زیبا و گزینه های سفارشی سازی آسان است. طرح صفحه اصلی از بخشهای مختلفی برای توصیفات ، خدمات ، درباره ، ویژگی ها ، منوی غذا و مکان رستوران ساخته شده است.

WooCommerce آماده است و با پلاگین های WordPress محبوب کار می کند.

22. مکانها

Restaurant and Cafe

آیا می خواهید فهرست کافه ها و رستوران های محله خود را ایجاد کنید؟ Locales یک موضوع دایرکتوری وردپرس است که به شما امکان می دهد فهرست مشاغل محلی را ایجاد کنید به راحتی.

برای شروع سریع ، یک واردکننده محتوای آزمایشی 1 کلیک دارد. همچنین برای ایجاد طرح بندی صفحه خود یک پلاگین صفحه سازنده کشیدن و رها کردن دریافت خواهید کرد.

23. قونا

Locales

Quna یک قالب رایگان وردپرس با ظرافت طراحی شده است برای کافه ها دارای یک هدر تمام عرض زیبا در صفحه اصلی و به دنبال آن محتوای ویژه.

WooCommerce آماده است و دارای چندین طرح بندی ، رنگ نامحدود ، هدر و پس زمینه سفارشی و پشتیبانی از Google Fonts است.

24. بازگرداندن h4>

Quna

Resto یک تم وردپرس بسیار انعطاف پذیر برای کافه ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها. این یک سیستم مدیریت منو با کاربرد آسان است که به شما امکان می دهد منوی رستوران را با محصولات روزانه به روز کنید.

همچنین یک سیستم مدیریت رویداد برای اعلام آخرین اتفاقات در محل برگزاری شما ارائه می دهد. سفارشی سازی آن با هدر ، پس زمینه ، رنگهای نامحدود و چندین الگو صفحه آسان است.

25. میزان

Resto

Meza زیبا است تم رستوران وردپرس. با 9 قالب زیبا برای کافه ها ، کافی شاپ ها ، استیک ها ، کارخانه های شراب سازی و بارها ارائه می شود.

ویژگی های تم شامل لغزنده تصویر تمام صفحه ، تایپوگرافی واضح ، طرح های رنگی ، Google Fonts ، نوار کناری سفارشی و موارد دیگر است. از WooCommerce خارج از جعبه پشتیبانی می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین قالب وردپرس را برای کافه ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید گام به گام ما را ببینید راهنمای جستجوگرها برای وردپرس برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-themes-for-cafes/.

دیدگاهتان را بنویسید