25 ابزار مفید وردپرس برای سایت شما

آیا به دنبال ابزارک های مفید وردپرس برای وب سایت خود هستید؟

ابزارک ها به شما امکان می دهند محتوا ، ویژگی ها و سایر عناصر را به نوار کناری وردپرس و سایر مناطق آماده ویجت اضافه کنید.

وردپرس همراه با چند ابزارک داخلی است که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. افزونه ها و تم های وردپرس همچنین می توانند ابزارک های وردپرس خود را نیز اضافه کنند.

در این مقاله ، ما برخی از مفیدترین ابزارک های وردپرس را برای سایت شما به اشتراک خواهیم گذاشت. این ابزارک ها به شما کمک می کند تا از املاک و مستغلات دیجیتال وب سایت خود برای بهبود تجربه کاربر و رشد تجارت خود استفاده کنید.

Most useful WordPress widgets for your website

1. دکمه تماس WP

WP Call Button

با افزایش ترافیک اینترنت همراه ، اکثر کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است فقط با یک کسب و کار تماس بگیرند. دکمه تماس WP به شما امکان می دهد تا به راحتی دکمه کلیک برای تماس با ما را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

می توانید از آن برای افزودن یک دکمه مهم استفاده کنید که با کاربر پیمایش می کند یا از ویجت برای نمایش دکمه تماس در یک نوار کناری استفاده می کنید.

با هر شماره تلفن ثابت یا تلفن همراه کار می کند ، اما ما توصیه می کنیم از یک متخصص خدمات تلفنی کسب و کار برای اطمینان از اینکه هرگز تماسی را از دست نمی دهید.

برای دستورالعمل های گام به گام ، به مقاله ما در مورد چگونگی دسترسی آسان افزودن دکمه کلیک برای تماس در وردپرس .

2. WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس موجود در بازار. به شما این امکان را می دهد تا به سرعت یک فرم تماس ایجاد کنید و آن را در هر کجای وب سایت خود اضافه کنید.

همراه با سازنده فرم کشیدن و رها کردن ، الگوهای فرم آماده برای استفاده ، بلوک گوتنبرگ و ویجت نوار کناری. این یک پلاگین برتر است که نسخه رایگان آن به صورت WPForms در دسترس است. آرشیو .

برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد فرم تماس در وردپرس با دستورالعمل های گام به گام.

3. رافل پرس

RafflePress a >

RafflePress بهترین افزونه WordPress Giveaway / Competition . این امکان را به شما می دهد تا هدایا و مسابقه های ویروسی ایجاد کنید تا فوراً تعداد زیادی از بازدیدکنندگان ، مشتریان جدید و مشترکان را به خود جلب کنید.

به شما امکان می دهد یک فهرست تبلیغاتی را اجرا کرده و آن را به یک ابزارک پست ، صفحه یا نوار کناری اضافه کنید. همچنین می توانید برای هدایای خود یک صفحه فرود مستقل ایجاد کرده و آن را در پروفایل های اجتماعی خود تبلیغ کنید.

RafflePress یک افزونه پولی است که دارای یک نسخه رایگان به نام RafflePress است آرشیو .

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در عنوان نحوه اجرای هدایا در وردپرس با دستورالعمل های دقیق.

4 ویجت پست های اخیر با تصاویر کوچک

Recent Posts Widget With Thumbnails

به طور پیش فرض ، وردپرس با ویجت ارسال های اخیر همراه است که لیستی از پست های اخیر شما را نمایش می دهد. ویجت پست های اخیر با تصاویر کوچک به شما امکان می دهد پست های اخیر را با تصاویر کوچک نمایش دهید.

از تصویر برجسته یا اولین تصویر در یک پست به عنوان تصویر کوچک. همچنین می توانید ارتفاع و عرض تصویر را از صفحه تنظیمات ویجت تنظیم کنید.

5. ابزارک های Astra

Astra Widgets

ابزارهای Astra بسته ابزارک است ایجاد شده توسط افراد موجود در تم Astra . به شما امکان می دهد به راحتی مکان کسب و کار خود ، پیوندهای نمایه اجتماعی و لیست نمادها را به نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید.

با هر قالب WordPress کار می کند و با همه محبوب افزونه های سازنده صفحه نیز.

6. نمادهای ساده اجتماعی

Simple Social Icons

برای افزودن نمادهای اجتماعی به ستون های کناری ، این یک ابزارک بسیار ساده است. همه گزینه های پیکربندی در تنظیمات ویجت است. می توانید شبکه های اجتماعی را برای پیوند دادن انتخاب کنید و URL های نمایه خود را اضافه کنید.

همچنین می توانید با انتخاب رنگ قلم پس زمینه و نماد ، نماد را اصلاح کنید. برای جزئیات ، به آموزش ما در مورد چگونگی افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس خود .

این افزونه توسط StudioPress ساخته شده است ، شرکت محبوب در پشت چارچوب تم Genesis (اکنون زیرمجموعه موتور WP ).

7. ابزارک Google Maps

Google Maps Widget

یک روش ساده برای افزودن نقشه به نوار کناری سایت خود ، استفاده از Google Maps Widget است. این ابزارک ساده به شما امکان می دهد نقشه Google را در یک ابزارک نمایش دهید. وقتی کاربر روی نقشه کلیک می کند ، یک نقشه بزرگتر در پنجره جعبه سبک باز می شود.

این یکی از بهترین ابزارک های وردپرس برای مشاغلی است که می خواهند آدرس و مکان خود را در سایت خود نشان دهند. راهنمای ما را در مورد چگونگی برای اطلاعات بیشتر Google Maps را در وردپرس اضافه کنید .

8. تعداد اجتماعی Plus

Social Count Plus

شاید دیده باشید که برخی از وب سایت های معروف تعداد دنبال کنندگان اجتماعی خود را در نوار کناری نشان می دهند. این با افزودن مدرک اجتماعی به اعتبار وب سایت شما می افزاید.

ابزارک Social Count Plus به شما امکان می دهد تعداد دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی خود را به راحتی در نوار کناری نمایش دهید. به راهنمای ما در مورد چگونگی نمایش تعداد پیروان شبکه های اجتماعی در وردپرس.

این ابزارک فقط تعداد دنبال کنندگان شما را نشان می دهد و نه تعداد دفعات اشتراک گذاری مقاله در وب سایت شما.

اگر می خواهید تعداد اشتراک ها را برای پست های جداگانه نمایش دهید ، توصیه می کنیم از تعداد اشتراک شده ، که یکی از بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس است. به شما امکان می دهد به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را به تعداد پستها و صفحات خود با تعداد اشتراک برای هر وب سایت رسانه های اجتماعی اضافه کنید.

9. بایگانی های فشرده

Compact Archives

ویجت پیش فرض بایگانی ماهانه بایگانی وبلاگ شما را در یک لیست طولانی از ماه نشان می دهد. این می تواند فضای زیادی را اشغال کند. بایگانی های فشرده با گروه بندی بایگانی های ماهانه شما به سال و نمایش آنها به صورت فشرده ، این مشکل را برطرف می کند.

همچنین با یک بلوک گوتنبرگ که می توانید در پست ها و صفحات خود به آن اضافه کنید. همچنین شامل یک ابزارک است که می توانید از آن در نوار کناری وبلاگ خود استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به آموزش ما در مورد چگونگی ایجاد بایگانی فشرده در وردپرس .
10 OptinMonster

OptinMonster a >

OptinMonster بهترین نرم افزار تولید سرب وردپرس در بازار است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت را به راحتی به مشترکین و مشتری تبدیل کنید.

این به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را رشد دهید با اضافه کردن فرم های ثبت نام در ابزارک های نوار کناری ، پنجره جعبه سبک ، میله های شناور و موارد دیگر.

OptinMonster بهترین ابزارک وردپرس برای سایت ها و مشاغل تجارت الکترونیکی است که می خواهند تبدیلات خود را افزایش دهند.

11. AdSanity

AdSanity

AdSanity بهترین افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس . به شما امکان می دهد به راحتی تبلیغات را در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید و دارای یک ابزارک برای نمایش خودکار تبلیغات در نوار کناری وبلاگ خود است.

اگر قصد دارید وب سایت خود را با Google AdSense ، تبلیغات بنری یا بازاریابی شرکت های وابسته ، سپس AdSanity به شما کمک می کند فضای تبلیغات خود را به حداکثر برسانید و درآمد بیشتری کسب کنید.

12. توصیفات Rotator

Testimonial Rotator

روشی آسان برای افزودن اثبات اجتماعی به وب سایت خود با اضافه کردن توصیفات مشتری به وب سایت شما است. توصیفات Rotator به شما امکان می دهد به راحتی توصیفات مشتری را به وب سایت خود اضافه کنید.

این یکی از بهترین ها است افزونه های توصیفی برای وردپرس و دارای یک ابزارک عالی است که به شما امکان می دهد توصیفات چرخان را در یک نوار کناری نمایش دهید. این فضای کمتری را اشغال می کند و به شما امکان می دهد هوشمندانه از ستون های فرعی برای تقویت اعتماد اجتماعی استفاده کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد چگونگی افزودن توصیفات چرخشی در وردپرس .

13. یک ابزارک صفحه

مشخص کنید

Feature a Page Widget

این افزونه شسته و رفته به شما امکان می دهد یک صفحه را به عنوان یک صفحه برجسته در نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید. می توانید عنوان صفحه ، تصویر برجسته و متن را نمایش دهید. در مورد نحوه

14. فهرست مطالب آسان

Easy Table of Contents

افزونه Easy Table of Contents به شما امکان می دهد به راحتی جدول مطالب را به مقالات خود اضافه کنید. اگر اغلب مقالاتی با فرم طولانی منتشر می کنید ، به درد شما می خورد. افزودن فهرست مطالب به کاربران کمک می کند تا به سرعت به بخشهای مختلف بروند.

این افزونه می تواند به طور خودکار فهرست مطالب را به مقالات طولانی تر وارد کند یا می توانید آن را به صورت دستی اضافه کنید. علاوه بر این ، همچنین با یک ابزارک برای نمایش جدول در نوار کناری همراه است.

برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مورد چگونگی به راحتی فهرست مطالب را در WordPress اضافه کنید .

15. زمینه ویجت

Widget Context

افزونه Widget Context به شما امکان می دهد ابزارک ها را بر اساس زمینه نشان داده و پنهان کنید. به عنوان مثال ، اگر کاربر در حال مشاهده صفحه خاصی است ، می توانید ویجت را پنهان کنید.

اگر بخواهید ویجت را در صفحات خاصی نمایش ندهید یا فقط بخواهید آن را در بخشهای خاصی نمایش دهید ، مفید است. برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در نحوه نمایش / پنهان کردن ابزارک ها در وردپرس .

16. Q2W3 ابزارک ثابت برای وردپرس

Q2W3 Fixed Widget for WordPress

ابزارک های نوار کناری معمولاً با پیمایش کاربر به وب سایت شما ناپدید می شوند. ابزارک ثابت Q2W3 برای وردپرس به شما امکان می دهد هر ویجت را به عنوان یک ابزارک ثابت تغییر دهید که با پایین رفتن کاربران به صفحه ، باقی بماند.

اگر بخواهید یک پیشنهاد ویژه ، محتوای مهم یا فرم ثبت نام خبرنامه را نمایش دهید ، این کار مفید است. برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد ویجت شناور چسبنده در وردپرس.

17. پستهای محبوب WordPress

WordPress Popular Posts

WordPress Popular Posts بهترین افزونه پست های محبوب برای وردپرس . همانطور که از نام آن مشخص است ، به شما امکان می دهد محبوب ترین پست های خود را در وردپرس نمایش دهید.

این افزونه دارای یک ابزارک است که می توانید آن را به یک نوار کناری اضافه کنید. همچنین می توانید از کد کوتاه یا برچسب الگو برای نمایش پست های محبوب در هر نقطه از سایت خود استفاده کنید.

18. رتبه بندی WP-PostRatings

WP-PostRatings

افزونه WP-PostRatings به شما امکان می دهد عنوان سیستم رتبه بندی پست را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. سپس کاربران شما می توانند مقالات موجود در سایت شما را رتبه بندی کرده و بازخورد فوری شما را ارائه دهند.

این افزونه همچنین دارای یک ابزارک است که می توانید از آن برای نمایش محتوای دارای بالاترین امتیاز در نوار کناری وبلاگ خود استفاده کنید.

19. طرح زمینه ورود من

Theme My Login

Theme My Login یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما امکان می دهد صفحه ورود به سیستم سفارشی را برای بازدید کنندگان وب سایت خود ایجاد کنید. اگر اجازه ثبت نام کاربر در وب سایت خود یا اجرای یک وبلاگ چند نویسنده وردپرس را بدهید بسیار مفید است.

همچنین این افزونه دارای یک ابزارک ورود به نوار کناری است که می توانید از آن برای ورود کاربران به حساب خود آسان تر کنید. برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد فرم ورود به صفحه جلویی / نوار کناری در وردپرس .

20. فیلترهای پیشرفته محصول AJAX

Advanced AJAX Product Filters

فیلترهای پیشرفته محصول AJAX به شما امکان می دهد یک فیلتر محصول فوری را برای فروشگاه ووکامرس . با افزودن ویجت فیلتر به نوار کناری خود می توانید به کاربران خود اجازه دهید محصولات را بر اساس قیمت ، رتبه بندی یا ویژگی ها فیلتر کنند.

21. مترجم زبان Google

Google Language Translator

افزونه Google Language Translator به شما امکان می دهد به راحتی یک ابزارک تعویض زبان به سایت وردپرس خود اضافه کنید. از Google Translate برای ترجمه محتوا در وب سایت شما به هر زبانی استفاده می کند.

جایگزین: TranslatePress به شما امکان می دهد ترجمه Google را با ترجمه های دستی ترکیب کنید تا کیفیت کلی محتوای ترجمه شده خود را بهبود ببخشید.

22. واردکننده و صادر کننده ابزارک

Widget Importer & Exporter

اکنون که ابزارک های خود را تنظیم کرده و تنظیمات آن را پیکربندی کرده اید ، ممکن است بخواهید آنها را به وب سایت دیگری منتقل کنید. اینجاست که افزونه Widget Importer & Exporter به کار شما می آید.

به شما امکان می دهد تمام ابزارک های خود را به عنوان پرونده JSON بارگیری کنید ، سپس می توانید آن را در هر سایت WordPress دیگری وارد کنید. اگر از همان طرح زمینه و پلاگین استفاده می کنید ، تمام ابزارک های شما دقیقاً مانند گذشته وارد می شوند.

اگر از طرح زمینه دیگری استفاده می کنید که دارای مناطق ابزارک مشابه طرح زمینه قدیمی نیست ، آن ابزارک ها به عنوان ابزارک غیرفعال وارد می شوند. سپس می توانید آنها را به هر منطقه ویجتی که دوست دارید بکشید و رها کنید.

23. تقویم رویدادها

The Events Calendar

تقویم رویدادها یکی از بهترین افزونه های تقویم وردپرس موجود در بازار. به شما امکان می دهد لیست رویدادها را به راحتی در وب سایت وردپرس مدیریت کنید.

شما می توانید رویدادهای جدید را با جزئیات کامل اضافه کنید ، یک تقویم رویدادها را در یک پست یا صفحه وردپرس نمایش دهید ، یا رویدادهای آینده را در یک ابزارک نوار کناری نمایش دهید.

24. یک افزونه ارسال های مرتبط دیگر (YARPP)

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

یکی دیگر از افزونه های مربوط به ارسال ها (YARPP) بهترین است افزونه ارسال های مرتبط با وردپرس در بازار. این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی مطالب مرتبط را برای هر مقاله در وب سایت خود نمایش دهید.

از یک الگوریتم پیشرفته برای مطابقت با محتوا استفاده می کند که به آن امکان می دهد پست های مرتبط با زمینه بیشتری نسبت به سایر پلاگین ها نشان دهد. همچنین با یک ابزارک همراه است که می توانید از آن برای نمایش پست های مرتبط در یک نوار کناری استفاده کنید.

25. پست ها در نوار کناری

Posts in Sidebar

ارسال ها در نوار کناری یک پلاگین واقعا ساده اما بسیار مفید است. به شما امکان می دهد پست های خاصی را در یک ابزارک نوار کناری نشان دهید.

می توانید پست هایی را که می خواهید نشان داده شود ، انتخاب کنید ، آنها را با عنوان ، گزیده و تصویر کوچک یا لیست های ساده نمایش دهید. همچنین می توانید از آن با پلاگین Widget Context برای نمایش پست های مختلف در مناطق مختلف وب سایت خود استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا چند ابزارک مفید وردپرس برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/25-most-useful-wordpress-widgets-for-your-site/.

دیدگاهتان را بنویسید