24 بهترین تم وردپرس برای تختخواب و صبحانه

آیا به دنبال ایجاد وب سایت خواب و صبحانه در وردپرس هستید؟ بسیاری از تم های وردپرس وجود دارد که به طور خاص برای خواب و صبحانه کار می کنند. در این مقاله ، ما بهترین موارد وردپرس را برای خواب و صبحانه انتخاب کرده ایم که می توانید امتحان کنید.

Best WordPress themes for bed and breakfasts

ساخت وب سایت تختخواب و صبحانه با وردپرس h4>

وردپرس توسط هزاران تختخواب و صبحانه مورد استفاده قرار می گیرد ، هتل ها ، اقامتگاه ها ، آبگرم و سایر مشاغل صنعت مهمان نوازی.

انعطاف پذیری ، گزینه های طراحی و یکپارچه سازی آن را به ابزاری مناسب برای ایجاد وب سایت های مدرن و دوستانه برای موبایل تبدیل کرده است.

قبل از شروع ، ابتدا باید مطمئن شوید که از بستر مناسب برای کار استفاده می کنید (WordPress.org). مقایسه WordPress.com vs WordPress.org تا ببینید چرا ما WordPress.org خود میزبان را توصیه می کنیم.

در مرحله بعدی ، باید برای میزبانی وردپرس حساب> این جایی است که پرونده های وب سایت شما ذخیره می شود.

توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید زیرا یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان و ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه می شود.

خوشبختانه ، آنها توافق کردند که به کاربران WPBeginner 60٪ تخفیف در میزبانی با نام دامنه رایگان + SSL ارائه دهند. برای شروع با Bluehost اینجا را کلیک کنید .

پس از ثبت نام برای میزبانی ، اکنون آماده وردپرس را نصب کنید . از راهنمای گام به گام ما در و در کمترین زمان آماده و آماده خواهید شد.

اکنون که آماده شدید ، بیایید برخی از بهترین تم های وردپرس را برای خواب و صبحانه بررسی کنیم که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید.

1. رویایی

Dreamy

Dreamy یک قالب وردپرس زیبا برای تختخواب و صبحانه ، اسپا ، استراحتگاه و هتل است. Dreamy با طراحی مدرن و ظریف ، قابلیت رزرو گسترده با الگوهای آماده استفاده را دارد.

همچنین شامل اسلایدرهای زیبا ، ابزارک آب و هوا ، صفحه اصلی بسیار قابل تنظیم و 100+ کد کوتاه . تنظیم و سفارشی سازی آن با پانل گزینه های تم بسیار آسان است.

2 میلوس

Milos

Milos به طور خاص برای هتل ها ، تختخواب و صبحانه ها و رستوران ها طراحی شده است. آزمایش شده است تا با شخص ثالث به زیبایی کار کند افزونه های رزرو و وب سایت ها. صفحه اصلی از طراحی مدرن با کشویی تمام صفحه و فراخوان برای عمل بهره می برد.

با کنترلهای رنگی نامحدود ، الگوهای صفحه اتاق ، منوهای شبکه های اجتماعی و موارد دیگر بسیار قابل تنظیم است. در داخل شما همچنین می توانید یک سیستم مدیریت منوی رستوران برای نمایش گزینه های صبحانه و ناهار خوری موجود در تختخواب و صبحانه خود پیدا کنید.

3. پارادور

Parador

پارادور یک قالب زیبا وردپرس برای تختخواب و صبحانه ، هتل ها و مشاغل مشابه است. همراه با یک سیستم رزرو اتاق هتل که به بازدیدکنندگان امکان رزرو مستقیم اتاق ها را می دهد. با گالری های عکس و اسلایدرها.

در داخل شما همچنین بخش توصیفات ، ادغام رسانه های اجتماعی ، آرم سفارشی و رنگهای نامحدود. تمام گزینه های تم را می توان با استفاده از پانل گزینه های تم و سفارشی سازی به راحتی پیکربندی کرد.

4. Riverside Resort

Riverside Resort

Riverside Resort یکی دیگر از تم های عالی وردپرس برای استراحتگاه ها ، تختخواب و صبحانه ها و هتل ها است. دارای رزرو فرم به مشتریان شما اجازه می دهد بدون خروج از وب سایت خود ، اتاق یا خدمات رزرو کنند. همچنین افزودن توضیحات اتاق و گالری عکس را آسان می کند.

Riverside Resort دارای الگوهای آماده برای آبگرم ، جلسات و اتاق ها است. برای وارد کردن محتوای آزمایشی نیز می توانید از نصب کننده 1 کلیک استفاده کنید. ویجت های سفارشی برای رسانه های اجتماعی ، آب و هوا ، Google Maps ، فرم تماس و موارد دیگر.

5. Sundance

Sundance

قالب وردپرس Sundance یکی دیگر از گزینه های عالی برای وب سایت خواب و صبحانه است. دارای نقشه ، آب و هوا و سفارشی است و با ویجت های ما تماس بگیرید که می توانید در بالا قرار دهید. این قسمت دارای اتاق است که به شما امکان می دهد گزینه های اقامتی موجود را با عکس اضافه کنید.

می توانید از قابلیت داخلی برای برای تعامل با انجمن خود وبلاگی را به وب سایت خود اضافه کنید.

استفاده و نصب آن آسان خواهد بود. به شما امکان می دهد محتوای آزمایشی را وارد کرده و از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. همه گزینه های طرح زمینه را می توان با استفاده از تنظیمات تم و سفارشی سازی به راحتی تغییر داد.

6. پناهگاه

Haven

Haven یک قالب وردپرس بسیار منعطف برای تختخواب و صبحانه و هتل ها است. داخل آن سه نسخه آزمایشی آماده وجود دارد که با 1 کلیک نصب می کنید. هر وب سایت نمایشی دارای محتوای کاملی است که می توانید برای شروع جایگزین سایت خود کنید. این سیستم های رزرو خارجی مانند AirBnB ، Booking.com ، Expedia و … را پشتیبانی می کند.

همچنین دارای یک سازنده صفحه بصری یکپارچه است که به شما امکان می دهد طرح های صفحه خود را با کشیدن و رها کردن ساده ایجاد کنید. این موضوع دارای گزینه های دلخواه سفارشی سازی با سبک های چیدمان ، رنگ ها ، سبک های هدر ، پس زمینه و لغزنده ها است.

7. پاریس

Paris

پاریس یک قالب پیچیده وردپرس است که برای هتل ها ، هتل های B&B ، اسپا و وب سایت های مسافرتی مناسب است. همراه با گزینه های شخصی سازی فراوانی که از یک موضوع برتر انتظار دارید. این شامل یک مولد کد کوتاه ، چندین ستون کناری ، ویجت های سفارشی ، مگا منوها و موارد دیگر است.

برای افزودن اتاق و خدمات ، با یک قسمت استفاده آسان ارائه می شود. الگوهای اتاق با گالری عکس های بزرگ به زیبایی طراحی شده اند. نصب با پانل گزینه های تم سفارشی آسان است که حتی به شما امکان می دهد افزودن Google Analytics و Google Search Console کد به وب سایت شما.

8. هتلیا

Hotelia

هتلیا یک تم وردپرس مدرن و قدرتمند برای هتل ها با مجموعه ای عالی از ویژگی های برتر است. این یک ویژگی جستجوی اتاق کاملاً کاربردی دارد که به کاربران امکان می دهد تاریخ را برای جستجوی اتاق انتخاب کنند. همچنین می توانید از Hotelia برای ساختن وب سایت رزرو خود به صورت اختصاصی استفاده کنید.

این یک سبک صفحه اصلی مدرن است که می توانید آن را با استفاده از پانل گزینه های طرح زمینه تنظیم کنید. همچنین با سازنده صفحه را بکشید و رها کنید .

9. HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy

Comfy یک قالب قدرتمند وردپرس برای هتل ها ، B&B ، اجاره های تعطیلات و مشاغل مشابه است. این شامل یک موتور رزرو قدرتمند است که به شما امکان می دهد املاک خود را به راحتی مدیریت کنید. به زیبایی با نوار لغزنده ای در بالا طراحی شده است که فرم رزرو ، اتاق ها ، ابزارک نقشه و موارد دیگر به دنبال آن می آید.

سفارشی سازی آسان است و همراه با پانل گزینه های تم تم خاص خود است. در داخل همچنین می توانید چندین ستون کناری ، طرح رنگی ، ادغام شبکه های اجتماعی و موارد دیگر.

10. شصت و یک

SixtyOne

SixtyOne یکی دیگر از تم های آسان و قابل استفاده وردپرس برای B&B ، استراحتگاه ها و هتل ها است. همراه با طرح صفحه اصلی قابل تنظیم ، امکان نمایش راحتی امکانات ، افزودن اسلایدر و کشیدن و رها کردن ابزارک ها.

همچنین یک فرم درخواست رزرو کاملاً یکپارچه با یک بخش سفارشی برای افزودن اتاق ، توصیفات و گالری عکس دارد. این الگوهای زیبایی برای نمایش اتاق ، طبقه اتاق ، صفحه فرم تماس و موارد دیگر. همه گزینه های طرح زمینه را می توان به راحتی با استفاده از customizer تغییر داد.

11. شاهنشاهی

Imperial

Imperial یک قالب ساده وردپرس است که برای خواب و صبحانه ، خوابگاه ها و سایر مشاغل مهمان نوازی طراحی شده است. این شامل یک بخش توصیفات ، الگوی اسکان ، چندین ستون کناری و الگوی صفحه تمام عرض .

ویژگی اصلی Imperial سادگی و سهولت استفاده آن است. طرح صفحه اصلی دارای یک نوار لغزنده در بالا و به دنبال آن اتاق ها و خدمات و یک منطقه ویجت پاورقی است. همه گزینه های طرح زمینه در زمینه تنظیم کننده تم موجود است.

12. حیاط

Courtyard

Courtyard یک قالب وردپرس رایگان برای تختخواب و صبحانه ، استراحتگاه ها و آبگرم است. این یک منوی ناوبری شناور چسبنده در بالا ، یک نوار لغزنده تمام صفحه در صفحه اصلی ، و به دنبال بخش های اتاق و خدمات شما.

با استفاده از تنظیم کننده زنده کاملاً قابل تنظیم است و با عناوین محبوب پلاگین فرم تماس که می خواهید برای رزرو استفاده کنید.

13. پالرمو

Palermo

اگر به دنبال یک تم وردپرس درجه یک و زیبا برای B&B ، هتل یا هتل هستید ، پالرمو را دوست دارید. این قالب زیبا وردپرس دارای یک طرح سنتی دو ستونی است. ستون سمت چپ روی صفحه باقی می ماند و شامل آرم سایت شما است ، منوهای ناوبری ، و دکمه های اجتماعی.

این الگوهای زیبایی برای صفحات اتاق شما ، توصیفات ، امکانات رفاهی و گالری عکس دارد. سفارشی سازی تم با 30 گزینه ظاهر و ترکیب سبک بسیار آسان است.

14. فوق العاده

Ultra

Ultra یک چند منظوره قدرتمند است تجارت وردپرس طرح زمینه طراحی شده برای هر نوع وب سایت تجاری. این سایت دارای چندین وب سایت آماده با محتوای آزمایشی و بیش از 60 طرح از پیش طراحی شده است. این به شما نقطه شروع خوبی برای ساخت وب سایت خود می دهد. همچنین دارای یک سازنده کشیدن و رها کردن یکپارچه است تا بتوانید به راحتی طرح های از پیش طراحی شده را اصلاح کرده یا حتی از ابتدا طرح های خود را ایجاد کنید.

با وجود بسته بندی بسیاری از ویژگی ها ، استفاده از Ultra بسیار آسان است و به یک پنل گزینه های تم بصری ارائه می شود. با این کار می توانید وب سایت خود را به راحتی و با دکمه های ساده و وارد کردن متن ساده تنظیم کنید.

15. نیلی

Indigo

نیلی یک قالب چند منظوره وردپرس برای وب سایت های تجاری است که به زیبایی ساخته شده است. چندین وب سایت آماده با محتوای آزمایشی دارد. می توانید این وب سایت ها را با 1 کلیک نصب کرده و برای رفع نیازهای خود اصلاح کنید.

نیل آسان است و ماژول هایی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید برای افزودن عناصر مختلف روی صفحات خود بکشید و رها کنید. این ترجمه است آماده و با پشتیبانی کامل از ووکامرس ارائه می شود.

16. توچال سانتورینی

Santorini

Santorini Resort یک قالب وردپرس منحصر به فرد برای استراحتگاه ها ، هتل ها و تختخواب و صبحانه است. شامل بخشهایی برای افزودن راحت اتاق ، گالری ، فیلم ، سرویس و جاذبه است. این یک صفحه اصلی انعطاف پذیر با مناطق ویجت دارد که به شما امکان می دهد فقط ابزارک های محتوا را برای تنظیم آن بکشید و رها کنید.

این موضوع همچنین با فرم درخواست رزرو همراه است. همچنین می توانید از هر افزونه فرم ساز WordPress تا فرم های خود را نیز ایجاد کنید.

17. فانوس دریایی

Lighthouse

فانوس دریایی یک رنگارنگ و رایگان است قالب وردپرس مناسب برای سفر ، هتل ها ، وب سایت های B&B. این یک صفحه فرود زیبا با یک تصویر هدر پهنای صفحه دارد. دارای چندین قسمت آماده ویجت ، دو منوی ناوبری و ویژگی های سفارشی سازی رنگ است.

همچنین دارای الگوهای زیبایی برای گالری ها ، پست های وبلاگ و صفحات با عرض کامل است. همه گزینه های تم به راحتی در زیر تنظیم کننده تم قرار دارند.

18. مسافرخانه Olympus

Olympus Inn

Olympus یکی دیگر از تم های B&B وردپرس مدرن است. صفحه اصلی آن دارای یک نوار لغزنده بزرگ زیبا با دکمه پوشش فرم رزرو و تماس برای اقدام است. این بسیار مدرن است و به نظر می رسد که وب سایت شما را برجسته می کند.

این برنامه دارای گزینه های سفارشی سازی است و دارای بخشهایی برای افزودن راحت اتاقها ، جاذبه ها ، گالری های تصاویر ، و توصیفات. با طرح کشیدن و رها کردن ، طرح صفحه اصلی به راحتی قابل تنظیم است.

19. کورتینا

Cortina

Cortina به طور خاص برای B&B و هتل ها طراحی شده است و یک قالب مدرن وردپرس است. این یک فرم رزرو یکپارچه در تمام صفحات اتاق دارد. همراه با طرح های رنگی نامحدود ، ستون های فرعی و صفحه آرایی به شما امکان می دهد ظاهر و ظاهر موضوع را متناسب با نام تجاری خود تنظیم کنید.

دارای الگوهای زیبایی برای گالری ها ، صفحه تمام عرض ، تغییر وضعیت ، سوالات متداول آکاردئونی و برگه ها. تنظیم موضوع کاملاً ساده است و در کمترین زمان قادر خواهید بود از خواب بیدار شوید.

20. Narcos

Narcos

Narcos یک موضوع چند منظوره وردپرس همه کاره برای مشاغل است. این یک طرح صفحه اصلی مدرن است که آن را برای وب سایت B&B مناسب می کند. این بخشها برای توصیفات ساخته شده است ، نمونه کارها ، خدمات و نمایه های کارکنان.

صفحه اصلی دارای یک نوار لغزنده تمام صفحه ، افکت پس زمینه اختلاف منظر ، انیمیشن های CSS3 و یک طرح مدولار است. تنظیم تم بسیار آسان است و گزینه های زیادی برای تغییر هر چیزی که دوست دارید خواهید داشت. همچنین می توان از فروشگاه اینترنتی را به وب سایت خود اضافه کنید.

21. اقامتگاه اژه

Aegean Resort

برای وب سایت تختخواب و صبحانه خود به رنگهای روشن و چیدمان وسیع نیاز دارید؟ اژه را بررسی کنید. این تم ساده وردپرس ترکیبی از مینیمالیسم و ​​عملکرد است. شامل فرم رزرو ، ویجت هواشناسی ، موقعیت مکانی و الگوهای زیبا برای اتاق ها است.

استفاده از آن نیز کاملاً ساده است. فقط با افزودن ابزارک های محتوا به موضوع ، چیدمان صفحه اصلی آسان است. چندین ابزارک سفارشی برای محتوا و ادغام رسانه های اجتماعی دارد.

22. حضور

Presence

Presence یک موضوع تجاری وردپرس با یک نسخه ی نمایشی داخلی برای وب سایت هتل است. این نسخه ی نمایشی هتل دارای فرم رزرو ، الگوهای اتاق ، قسمت جاذبه ها و پشتیبانی از نقشه های گوگل .

این برنامه دارای ویژگی هایی مانند گزینه های چیدمان متعدد ، ستون های کناری ، سبک هدر ، 6 طرح رنگ و موارد دیگر است. این برای WooCommerce آماده است و می تواند با استفاده از داده های WPML .

23 Zermatt

Zermatt

Zermatt تم وردپرس فوق العاده زیبایی برای هتل ها و تختخواب و صبحانه است. این منوی ناوبری شفاف زیبا با ویجت آب و هوا در بالا دارد. راه اندازی صفحه اصلی از موارد مختلف مناطق آماده ویجت . Zermatt شامل چندین ابزارک سفارشی است که فقط می توانید آنها را برای تنظیم صفحه اصلی بکشید و رها کنید.

همچنین دارای اسلایدرهای زیبا ، گالری عکس ، الگوهای صفحه و البته فرم رزرو است. شما از سهولت استفاده و ظاهر حرفه ای آن خوشتان می آید.

24. ماریا

Marea

Marea برای خانه های تعطیلات ، اجاره های تعطیلات ، B&B و مشاغل مشابه طراحی شده است. این قالب وردپرس با یک طرح مدرن ، دارای تمام ویژگی هایی است که برای راه اندازی سریع وب سایت خود به آن نیاز دارید. دارای انتخاب های نامحدود رنگی و Google Fonts پشتیبانی می شود.

می توانید با نصب 1 کلیک محتوای آزمایشی شروع کنید و سپس محتوا را با محتوای خود جایگزین کنید. برای شخصی سازی موضوع ، مارک تجاری خود را انتخاب کنید و همه چیز آماده خواهد بود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین قالب وردپرس را برای خواب و صبحانه پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید افزونه های ضروری وردپرس برای وب سایت های تجاری.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-themes-for-bed-and-breakfasts/.

دیدگاهتان را بنویسید