23 مضمون و الگو بهترین عناصر (2020)

آیا به دنبال بهترین ها هستید عناصر مضامین و الگوها؟

Elementor یک افزونه محبوب صفحه ساز WordPress . به شما امکان می دهد با یک رابط کشیدن و رها کردن به راحتی طرح های سفارشی را برای صفحات وردپرس خود ایجاد کنید.

می توانید از هر یک از الگوهای از پیش ساخته شده آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کرده و سپس آن را با استفاده از یک نقطه ساده ویرایش کرده و روی رابط کاربری کلیک کنید.

با توجه به محبوبیت Elementor ، بسیاری از موضوعات وردپرس وجود دارد که به طور خاص با پشتیبانی از Elementor ساخته شده اند.

در این مقاله ، برخی از بهترین مضامین و الگوهای Elementor را به اشتراک می گذاریم که می توانید از آنها برای ساخت وب سایت های حرفه ای استفاده کنید.

Best Elementor Themes and Templates

Elementor Page Builder چیست؟ h4>

Elementor یکی از موارد زیر است: محبوب ترین و بهترین پلاگین های صفحه ساز WordPress را بکشید و رها کنید . می توانید بدون استفاده از ویرایشگر وردپرس ، بلافاصله از آن برای ایجاد وب سایت و صفحات فرود استفاده کنید.

Elementor Page Builder

به شما اجازه می دهد تا هر جنبه از وب سایت خود را شخصی سازی کنید. Elementor دارای بیش از 80 عنصر طراحی برای اضافه کردن متن ، تصاویر ، آیکون ها ، نقشه ها ، پست ها ، توصیفات و موارد دیگر با پیش نمایش زنده است. همچنین شامل ماژولهای جداگانه ای برای فروشگاههای آنلاین است که به شما کمک می کند تا فوراً صفحات فروش زیبا .

سازنده صفحه Elementor a > خدمات وردپرس شخص ثالث را برای تجزیه و تحلیل ، بازاریابی از طریق ایمیل و بهینه سازی عملکرد وب سایت شما ادغام می کند. با اکثر مضامین وردپرس سازگار است و برای سهولت شما با سازنده صفحه الگوهای برتر ارائه می دهد.

مرتبط: نحوه ایجاد طرح و طرح زمینه های وردپرس سفارشی با Elementor Builder (بدون نیاز به کد)

تفاوت بین قالب وردپرس و الگو h4>

یک قالب وردپرس با تمام ویژگی های اساسی و طراحی طرح به ایجاد وب سایت ، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین.

از طرف دیگر ، یک الگوی یک طرح برای یک صفحه خاص یا بخشی از یک وب سایت است. می توانید از الگو برای طراحی وب سفارشی استفاده کنید و صفحات فرود را به راحتی انجام دهید.

بهترین مضامین و الگوهای عنصر h4>

بسیاری از تم های رایگان و رایگان WordPress به طور خاص ساخته شده اند تا به خوبی با Elementor کار کنند. چندین الگو نیز وجود دارد که می توانید با طرح زمینه وردپرس خود استفاده کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم به بهترین مضامین و الگوهای Elementor که می توانید استفاده کنید.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک قالب محبوب وردپرس است که با سازنده Elementor عالی کار می کند. برای نصب آسانتر ، تعداد زیادی الگو صفحه و نصب کننده محتوای آزمایشی 1 کلیک وجود دارد.

با استفاده از برنامه های افزودنی حق بیمه ، می توانید ویژگی ها و عملکرد وب سایت خود را گسترش دهید. سریعترین زمان بارگذاری صفحه را دارد و از WooCommerce خارج از جعبه پشتیبانی می کند.

2. تم Astra

Astra

تم Astra a > یک قالب قدرتمند وردپرس است که برای ایجاد هر نوع وب سایتی طراحی شده است. این به طور کامل با سازنده صفحه Elementor ادغام می شود و به شما امکان می دهد همه جنبه های وب سایت خود را شخصی سازی کنید.

این سایت شامل ده ها نسخه آزمایشی آماده و سایت های مبتدی است. قالب Astra برای عملکرد و سرعت بسیار بهینه شده است.

3. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro است یک قالب وردپرس زیبا که توسط چارچوب پیدایش برای سفارشی سازی وب سایت شما با سازنده کشیدن و رها کردن Elementor کاملا سازگار است. این یک صفحه اصلی گسترده برای افزودن سریع مطالب و تصاویر شما دارد.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل یک هدر قابل تنظیم ، پانل گزینه های طرح زمینه و الگوهای صفحه سفارشی است. این موضوع از WooCommerce به > یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید .

StudioPress اکنون بخشی از WP Engine است ، محبوب ترین میزبانی مدیریت شده وردپرس شرکت. شما می توانید این موضوع و همه 35+ مورد دیگر را دریافت کنید StudioPress را وارد کنید: “title =” WP Engine “rel =” noopener nofollow “target =” _blank “> میزبانی WP Engine

برای ساخت وب سایت خود.

پاداش: کاربران WPBeginner همچنین 20٪ تخفیف اضافی دریافت می کنند. با WP Engine شروع کنید .

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro a > یک قالب وردپرس یک صفحه ای شیک برای سازندگان صفحه مانند Elementor است. همراه با طراحی مدرن با الگوی صفحه اول به بخش های قابل تنظیم تقسیم شده است.

از WooCommerce به طور کامل پشتیبانی می کند و همچنین می تواند برای عنوان ایجاد یک وب سایت چند زبانه .

5. ایجاد مطبوعات

GeneratePress

GeneratePress یک صفحه ساز دوستانه است قالب وردپرس. این یک طرح زیبا و بسیار قابل تنظیم دارد.

با استفاده از Elementor می توانید هر صفحه ای را در وب سایت خود تغییر دهید تا طرح های دلخواه خود را ایجاد کنید. می توانید رنگ ها ، تایپوگرافی ، پس زمینه و سایر گزینه ها را سفارشی کنید. این بهینه سازی شده برای SEO برای کمک به شما در کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنندگان از موتورهای جستجو.

6. چارچوب صفحه ساز

Page Builder Framework

همانطور که از نامش پیداست ، Page Builder Framework یک قالب وردپرس مدرن است که برای سازنده Elementor طراحی شده است. این یک طرح هدر شفاف با یک منوی ناوبری مهم ، نوار لغزنده تصویر و پس زمینه دارد.

با ده ها گزینه سفارشی سازی در برنامه ساز زنده وردپرس بسیار انعطاف پذیر است. این طرح زمینه همچنین از WooCommerce و پشتیبانی می کند. افزونه های WPML خارج از جعبه هستند.

7. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro a > یک قالب زیبا وردپرس برای وب سایت های سلامتی و سبک زندگی است. این در بالای چارچوب تم Genesis ساخته شده است که به آن عملکردی کاملاً خوب می بخشد.

دارای ابزارک های سفارشی ، الگوهای صفحه ، سربرگ سفارشی و چندین ستون کناری است. می توانید Essence Pro را با استفاده از سازنده صفحه Elementor کاملاً شخصی سازی کنید. و وردپرس سفارشی ساز زنده.

8. Sizzify

Sizzify

اگر به دنبال الگوهای Elementor سفارشی برای موضوع خود هستید ، به سادگی Sizzify در وب سایت وردپرس. با تمام تم های رایگان و برتر وردپرس بسیار عالی کار می کند.

با ابزارک های سفارشی WooCommerce ، الگوهای صفحه وب و افزونه های قدرتمند ، Sizzify را ارسال کنید. برای مبتدیان مناسب است و سازنده Elementor را کاملاً ادغام می کند.

9. Potenza

Potenza

Potenza یک واحد است صفحه قالب وردپرس برای سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن مانند Elementor ساخته شده است. همراه با طرح ستون های متعدد و یک صفحه اصلی گسترده برای ایجاد هر نوع وب سایت به راحتی.

دارای ویژگی های بسیار خوبی مانند زمینه های سفارشی ، انیمیشن ها ، پیمایش اختلاف منظر و نوار لغزنده تصویر. این نرم افزار مبتدی است و برای راه اندازی آن به زمان بسیار کمی نیاز دارد.

10. سفارشی

Customify

سفارشی کردن یک وردپرس چند منظوره رایگان است موضوعی که با سازندگان محبوب صفحه کشیدن و رها کردن از جمله Elementor بسیار عالی کار می کند. می توان از آن برای ایجاد وب سایت برای هر حوزه تجاری استفاده کرد.

می توانید رنگ زمینه ها ، قلم ها ، پس زمینه و منوهای ناوبری بروید. این آزمایش با همه افزونه های ضروری وردپرس می توانند برای ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیکی استفاده شوند.

11. Zelle

Zelle

Zelle شیک است و قالب مدرن وردپرس با طرح بندی یک صفحه ای. این با Elementor به خوبی کار می کند ، که به شما امکان می دهد به راحتی هر عنصر طراحی را سفارشی کنید.

این تنظیمات معمول را دارد که شما از یک موضوع انعطاف پذیر وردپرس از جمله پشتیبانی تجارت الکترونیکی انتظار دارید. به راحتی قابل ترجمه است و همچنین می تواند برای ایجاد وب سایت های چند زبانه استفاده شود.

12. دکمه تعاملی

Button Interactive

دکمه تعاملی a > یک المان ساده وردپرس است. دارای رنگهای پررنگ و روشن با تایپوگرافی واضح است. شما می توانید از این الگو برای صفحات فرود و طرح های سفارشی را ایجاد کنید.

برای افزودن گالری تصاویر ، توصیفات ، اعضای تیم و پاورقی بخشهایی را در زیر قسمت هدر ارائه می دهد. قالب به راحتی قابل سفارشی سازی است و با استفاده از ماژول های Elementor قابل تمدید است.

13. Neve

Neve

Neve انعطاف پذیر است و تم وردپرس دوستانه مبتدی. این به زیبایی با Elementor کار می کند و ایجاد طرح های سفارشی برای وب سایت شما را آسان می کند.

همچنین دارای چندین طرح داخلی و الگو است که می توانید با Elementor ویرایش کنید. ترجمه با پشتیبانی از زبانهای RTL و پلاگین های چند زبانه وردپرس آماده است.

14. Phlox

Phlox

Phlox یک برنامه رایگان و چند منظوره است قالب وردپرس با پشتیبانی از Elementor. این برنامه با ده ها طرح و قالب برای ایجاد یک وب سایت برای هر حوزه تجاری وجود دارد. همچنین شامل نصب کننده 1 کلیک محتوای آزمایشی برای کمک به شما در شروع سریع کار است.

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به لغزنده لمسی ، هدر چسبنده ، مگا منو ، پس زمینه ویدئو ، الگوهای پیشرفته نمونه کارها و بخشهای متحرک زیبا.

15. الک h4>

Alec

Alec است یک المان ساده WordPress Elementor که برای ایجاد صفحات فرود سفارشی برای وب سایت موسیقی و باند شما ساخته شده است. همراه با یک تصویر پس زمینه تمام صفحه که می توانید با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن Elementor ، آن را سفارشی کنید.

در بخشهای زیر ، می توانید مطالب ، گالری تصاویر و رویدادهای آینده خود را اضافه کنید. همچنین می توانید ویدیو را با پس زمینه سفارشی تعبیه کنید.

16. سلام

Hello Elementor

سلام یک تم وردپرس مینیمالیستی است که به طور خاص برای سازنده صفحه Elementor ساخته شده است. این یک تصویر برجسته با یک آرم و محتوای سفارشی بزرگ در قسمت هدر دارد. به غیر از این ، می توانید یک دکمه تماس برای عمل و نمادهای سفارشی را در زیر اضافه کنید.

همراه با رنگ های سفارشی ، گزینه های سربرگ قابل انعطاف ، منوی پیمایش و موارد دیگر. این موضوع به طور کامل از زبانهای RTL پشتیبانی می کند.

17. التها

Alethea

Alethea یک شیک است قالب WordPress Elementor برای گل فروشی ها ، گل فروشی ها و مهد کودک ها. این یک طرح زیبا و یک طراحی انعطاف پذیر با تمام ویژگی های معمولی است که شما از یک موضوع برتر انتظار دارید.

می توانید تنظیمات پیش فرض طرح زمینه را از طریق برنامه ساز زنده تنظیم کنید یا از Elementor برای ایجاد طرح بندی های سفارشی استفاده کنید.

18. Orfeo

Orfeo

Orfeo یکی است صفحه چند منظوره وردپرس برای ایجاد هر نوع وب سایت طراحی شده است. این بسیار قابل تنظیم است و برای ویرایش یا ایجاد طرح های سفارشی با Elementor به خوبی کار می کند.

راه اندازی آن آسان است و برای شروع به حداقل تلاش نیاز دارد. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به سربرگ سفارشی ، پس زمینه ، چندین ستون کناری و منوهای ناوبری اشاره کرد.

19. سیدنی طرفدار

Sydney Pro

Sydney Pro a > یک تم وردپرس مدرن است که برای ایجاد عنوان وب سایت های تجارت کوچک برای فریلنسرها و آژانس ها. با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن Elementor و سفارشی ساز وردپرس با پیش نمایش زنده می توان آن را سفارشی کرد.

موضوع عنوانهای سفارشی ، الگوهای صفحه ، فرم تماس و نمادهای رسانه های اجتماعی. این از WooCommerce به طور کامل پشتیبانی می کند و می تواند برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین مورد استفاده قرار گیرد.

20. لیست شده

Listee

Listee قدرتمند است دایرکتوری تجاری وردپرس تم و همراه با قابلیت جستجوی پیشرفته برای فیلتر کردن لیست ها در وب سایت شما.

این مضمون به همراه فرم ارسال مقدماتی برای کاربران جهت ارائه مشاغل خود ارائه می شود. با افزونه های محبوب وردپرس .

21. ColorWay

ColorWay

ColorWay یک قالب وردپرس رایگان و سبک است مخصوص فروشگاه های تجارت الکترونیک ، رستوران ها ، مشاغل کوچک آنلاین و فریلنسرها ساخته شده است. این یک طراحی رنگارنگ دارد که تجربه کاربری جذاب و سرگرم کننده ای را برای بازدید کنندگان شما ارائه می دهد.

طرح زمینه بر اساس عناصر است و شما می توانید آن را به راحتی با صفحه ساز Elementor شخصی سازی کنید.

22. افکار عمومی

Public Opinion

افکار عمومی a > یک تم مجله وردپرس زیبا است که برای مشاغل روزنامه و نشر طراحی شده است. این دارای چندین تغییر رنگ برای هر قسمت از طرح است. همچنین می توانید تبلیغات را با استفاده از یک ابزارک سفارشی انجام دهید.

برای سازماندهی مقالات و محتوای شما با طرح بندی دسته پیشرفته ارائه می شود. با استفاده از ماژول های Elementor می توانید هر بخش از وب سایت خود را به راحتی شخصی سازی کنید.

23. عمیق

Deep

عمیق است یک تم عالی وردپرس Elementor که با صفحه ساز Elementor ساخته شده است. این برنامه سازنده پاورقی بصری ، مگا منوی پیشرفته و گزینه های تم قدرتمند را ارائه می دهد. همراه با نصب یک محتوای نسخه ی نمایشی برای کمک به شما در شروع کار فوری همراه است.

دارای چندین ابزارک سفارشی از جمله کانال های اجتماعی ، کشویی پست ، توصیفات ، آخرین بررسی ها و اشتراک خبرنامه.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مضامین و الگوهای Elementor را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را مشاهده کنید. بهترین تم ها و الگوهای Beaver Builder .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-elementor-themes-and-templates/.

دیدگاهتان را بنویسید