23 بهترین تم وردپرس برای سایت های عضویت (2020)

آیا به دنبال بهترین تم های وردپرس برای وب سایت های عضویت هستید؟

برخلاف وبلاگ ها و مضامین تجاری ، وب سایت های عضویت به طیف گسترده ای از الگوها برای استفاده در مناطق مختلف عضویت نیاز دارند.

در این مقاله ، ما بهترین مطالب وردپرس را برای سایت های عضویت انتخاب کرده ایم. این مضامین انعطاف پذیری و انتخاب بیشتری دارند که برای ایجاد یک جامعه آنلاین قوی به آن نیاز خواهید داشت.

Best WordPress Themes for Membership Sites

ساخت وب سایت عضویت با وردپرس h4>

وردپرس برترین سازنده وب سایت از نظر محبوبیت و کاربرد جهانی.

وردپرس دو نوع است و شما باید نوع مناسبی را برای سایت عضویت خود انتخاب کنید. تفاوت را در WordPress.com vs WordPress.org جدول مقایسه.

ما توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید زیرا همه ویژگی های قدرتمند را بدون هیچ محدودیتی به شما می دهد.

برای راه اندازی یک وب سایت عضویت با وردپرس ، به یک نام دامنه ، میزبانی وب و یک گواهینامه SSL نیاز دارید (برای پذیرش پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید). می توانید آنها را از شرکت های مختلف خریداری کنید و قیمت ها ممکن است از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشد.

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان هستند که بطور رسمی توسط وردپرس توصیه می شوند. آنها توافق کرده اند که دامنه رایگان ، SSL رایگان و 60٪ تخفیف از میزبانی وب را به کاربران ما ارائه دهند.

پس از خرید هاست ، به یک افزونه عضویت در وردپرس نیاز خواهید داشت. ما توصیه می کنیم از MemberPress استفاده کنید که بهترین افزونه عضویت در وردپرس در بازار. این سایت وردپرس شما را به یک عضویت کامل و یک انجمن مبتنی بر اشتراک تبدیل خواهد کرد.

ما یک راهنمای کامل در نحوه ایجاد وب سایت عضویت در وردپرس با دستورالعمل های گام به گام برای مبتدیان.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های WordPress برای وب سایت های عضویت بیندازیم که می توانید استفاده کنید.

1. Astra

Astra

Astra a > به دلیل انعطاف پذیری ، به یکی از محبوب ترین تم های وردپرس تبدیل شده است. این موضوع همراه با ده ها سایت مبتدی است که می توانید با یک کلیک نصب کنید.

این یک الگوی داخلی برای LearnDash اگر می خواهید فروش دوره های آنلاین را شروع کنید .

Astra همچنین با MemberPress و ساخت وب سایت های مبتنی بر اشتراک را بسیار آسان می کند. استفاده از آن آسان است و به شما امکان کنترل کامل و تغییر هر جنبه از شکل ظاهری طرح زمینه خود را می دهد.

2. Divi

Divi

Divi نهایی است قالب وردپرس و صفحه ساز برای وردپرس. این یک انتخاب مناسب برای هر وب سایت از جمله سایت عضویت است.

صدها ترکیب داخلی برای چندین سایت تجاری و عضویت دارد. این طرح ها به راه اندازی وب سایت و شروع سریع آن کمک می کند.

تم Divi همچنین با انتخاب نامحدود رنگ ، انیمیشن ، فونت ، پس زمینه و موارد دیگر همراه است. این به طور یکپارچه با همه برترین افزونه های وردپرس .

3. فوق العاده

Ultra

Ultra نهایی است تم وردپرس همه منظوره برای ایجاد هر نوع وب سایت بدون ویرایش هیچ کدی طراحی شده است. این شامل چندین طرح آماده است که می توانید با محتوای آزمایشی کامل نصب کنید.

همچنین به یک صفحه سازنده را بکشید و رها کنید تا صفحات موجود را ویرایش کنید یا صفحه آرایی های جدید ایجاد کنید. تم Ultra با ویژگی هایی مانند ابزارک های سفارشی ، ادغام رسانه های اجتماعی ، سبک های مختلف سربرگ ، ترکیب طرح نامحدود و موارد دیگر عرضه می شود.

تجارت الکترونیک آماده است و همچنین با MemberPress یا هر وردپرس محبوب دیگر به خوبی کار می کند پلاگین عضویت.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک وردپرس چند منظوره رایگان است موضوع. با چندین دموی داخلی و وب سایت های آماده از جمله الگوهای سایت های عضویت ارائه می شود.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل برنامه های افزودنی حق بیمه ، انتخاب رنگ ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر است. این برنامه با پلاگین های سازنده کشیدن و رها کردن محبوب ترکیب می شود تا وب سایت شما را به راحتی شخصی سازی کند.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro a > یک تم عالی چند منظوره وردپرس است که برای هر نوع وب سایتی ساخته شده است. این شامل طرح های 1 صفحه ای و چند صفحه ای با تمام عناصر طراحی مدرن است.

با تنظیمات تم انعطاف پذیر ، می توانید رنگ زمینه ها ، قلم ها و پس زمینه سایت خود را سفارشی کنید. از WooCommerce و تمام افزونه های سازنده صفحه برتر به طور کامل پشتیبانی می کند.

6. Authority Pro

Authority Pro

Authority Pro یک تم برتر وردپرس است که در بالای چارچوب پیدایش . این یک قالب وردپرس به زیبایی طراحی شده است که از یک طرح صفحه اصلی بهینه شده برای افزایش تبدیل و ثبت نام برخوردار است.

راه اندازی آن با همه گزینه های تم که به طور منظم تحت سفارشی ساز سازماندهی شده اند آسان است. از تایپوگرافی واضح و فضای سفید زیادی برای ایجاد تجربه کاربری باورنکردنی استفاده می کند.

7. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro است چند منظوره تم کسب و کار وردپرس مناسب برای عضویت وب سایت ها این شامل ماژول های آماده برای استفاده است که می توانید با کشیدن و رها کردن آنها ، صفحه آرایی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

همراه با چندین طراحی وب سایت که با نصب 1 کلیک در دسترس هستند. این همچنین شامل تماس با ما فرم پشتیبانی ، جدول قیمت گذاری ، Google Fonts ، ابزارک های سفارشی ، نمادهای شبکه های اجتماعی و پشتیبانی کامل از WooCommerce.

8. خرید

Shoppe

Shoppe تجارت الکترونیکی است قالب وردپرس مخصوص وب سایت های عضویت ساخته شده است. این برنامه با 4 پوسته وب سایت ، چندین طرح بندی ، چندین سبک هدر و رنگ های نامحدود ارائه می شود.

این برنامه با سازنده کشیدن و رها کردن صفحه ترکیب می شود تا به سرعت ایجاد کند صفحات فرود . طرح زمینه Shoppe با نصب سریع 1 نسخه آزمایشی ، داشبورد تم سفارشی و تنظیم کننده زنده به راحتی تنظیم می شود.

9. Zelle

Zelle

Zelle شیک است قالب وردپرس با رویکرد همه منظوره برای ایجاد وب سایت عضویت ساخته شده است. این جلوه های اختلاف منظر ، بخش های قابل جابجایی و بلوک های محتوای سفارشی را در صفحه اصلی دارد.

با تنظیم 1 دقیقه ای ، می توانید سایت خود را راه اندازی کرده و برای افزودن تصاویر و متن خود ، محتوای آن را جایگزین کنید. برای سرعت و عملکرد کاملاً بهینه شده است.

10. زیبا

Elegant

Elegant یک وردپرس زیبا است تم برای وب سایت های تجاری و عضویت. دارای چندین سبک صفحه اصلی در 6 طرح رنگی و وارد کننده محتوای آزمایشی 1 کلیک سریع است.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل طرح بندی های چند ستونی ، نمادهای اجتماعی ، بخش نمونه کارها ، فرم تماس و پشتیبانی کامل از ووکامرس. این صفحه دارای صفحه تنظیمات تم سفارشی با گزینه های انعطاف پذیر است.

11. افکار عمومی

Public Opinion

نظر عمومی قالب وردپرس به سبک مجله برای سایت های عضویت است. صفحه اصلی و صفحات دسته بندی آن به گونه ای طراحی شده اند که محتوای شما را در یک طرح شبکه زیبا به نمایش بگذارند.

این یک منوی ناوبری اصلی در زیر سرصفحه و یک منوی ثانویه در بالا با یک منوی نمایه های اجتماعی اضافی دارد. برای ایجاد تغییرات در سایت خود به راحتی می توانید از تنظیم کننده زنده وردپرس استفاده کنید.

12. Minimal Lite

Minimal Lite

Minimal Lite یک وردپرس رایگان است موضوعی که می توانید برای ساخت وب سایت عضویت ، مسافرت ، غذا و عکاسی استفاده کنید. همراه با داده های آزمایشی است که می توانید برای شروع سریع در سایت خود وارد کنید.

دارای یک منوی ناوبری شناور چسبنده در سمت راست صفحه است. Minimal Lite خارج از جعبه ووکامرس آماده است و از تمام افزونه های محبوب وردپرس پشتیبانی می کند.

13. ترکیب

Composition

ترکیب یک قالب وردپرس برای وب سایت های عکاسی سهام است. می تواند برای فروش عکس ها و تصاویر شما با گزینه اشتراک با استفاده از یک افزونه عضویت استفاده شود.

از یک طرح صفحه اصلی خیره کننده با عنوان تصویر پس زمینه تمام صفحه و یک جعبه جستجو. این همچنین شامل الگوهای زیبایی برای نمایش مقالات شما در یک طرح شبکه سنگ تراشی است.

14. متفکر

The Thinker

متفکر تم برتر وردپرس برای وبلاگ نویسان ، مجلات و وب سایت های عضویت است. این یک موضوع ساده و تم مینیمالیستی با تایپوگرافی زیبا و نمایش جذاب تصاویر برجسته.

شامل چندین الگو صفحه ، چندین منطقه آماده ویجت ، لغزنده برتر وردپرس ، پشتیبانی فرم تماس و موارد دیگر است. برای مبتدیان مناسب است و همچنین می تواند برای ایجاد یک وب سایت چند زبانه استفاده شود.

15. Neve

Neve

Neve مدرن است قالب چند منظوره وردپرس که به طور ایده آل برای هر وب سایت انتشار و عضویت آنلاین ساخته شده است. بارگیری سریع صفحات وب سایت سریع و سبک است.

همراه با کنترل رنگ ، ابزارک های سفارشی ، ادغام های شبکه های اجتماعی و چندین طرح داخلی. برای ایجاد الگوهای صفحه سفارشی در وردپرس .

16. مسحور کنید

Mesmerize

مسمز کردن یک موضوع وردپرس برای مبتدیان است. این گزینه با گزینه های انعطاف پذیر ارائه می شود که به شما امکان می دهد بدون نوشتن کدی به راحتی یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنید.

از یک صفحه اصلی زیبا با 5 طرح هدر و بیش از 30 قسمت محتوای آماده برای استفاده برخوردار است که می توانید شخصی سازی کنید. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به پس زمینه ویدئو ، نمایش اسلایدها ، انواع محتوای هدر ، پوشش های شیب دار و موارد دیگر.

17. نیلی

Indigo

نیلی بسیار عالی است قالب چند منظوره وردپرس با ویژگی های انعطاف پذیر. صفحه اصلی آن دارای دو منوی پیمایش ، کشوی ویژه ، منطقه ابزارک 3 ستونی ، منوی چسبنده ، دسته های برجسته و موارد دیگر است.

همچنین شامل ابزارک های سفارشی برای افزودن پست های محبوب ، توییت های اخیر ، فرم ثبت نام در خبرنامه ، نمادهای اجتماعی و موارد دیگر. نیلی دارای چندین طرح رنگی ، انتخاب قلم و زمینه های سفارشی است.

18. Blockchain

Blockchain

Blockchain یک وردپرس قدرتمند است تم برای ساخت ارزهای رمزنگاری شده و وب سایت های عضویت. این یک طراحی مدرن زیبا با یک ماژول نرخ ارز ارز رمزنگاری شده کاملاً کارآمد دارد.

شامل انواع پست سفارشی برای پروژه ها ، خدمات ، مطالعات موردی و لیست های شغلی. در داخل ویجت های سفارشی ، الگوهای صفحه ، پشتیبانی از سازندگان صفحه و موارد دیگر نیز خواهید یافت.

19. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent یک امر خارق العاده است تم رویداد وردپرس به طور ایده آل برای عضویت و اهداف فروش بلیط ساخته شده است. به شما امکان می دهد با یک ویرایشگر حرفه ای frontend رویدادهایی را در سایت خود اضافه کنید.

موضوع دارای یک سرصفحه انعطاف پذیر برای نمایش جزئیات رویداد ، بلندگوها ، تماس برای عملکرد و فیلم ها است. همچنین می توانید رویدادها را از فیس بوک و سایر منابع وارد کنید.

20. فلش

Flash

Flash یکی دیگر از تم های رایگان وردپرس رایگان برای عضویت است. وب سایت ها WooCommerce آماده است و با طراحی زیبایی ارائه می شود که بسیار تمیز و حرفه ای به نظر می رسد.

این یک افزونه همراه است که به شما امکان می دهد محتوای آزمایشی را به راحتی به وب سایت خود وارد کنید. همچنین شامل چندین طرح وبلاگ ، الگوهای صفحه ساز ، چندین سبک سربرگ ، چندین انتخاب رنگ و موارد دیگر است.

21. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro a > تم تمیز و حرفه ای وردپرس است. در بالای پیدایش a ساخته شده است > چارچوب تم ، که به دلیل کد ، سرعت و عملکرد بسیار خوب شناخته شده است.

صفحه اصلی کاملاً ویجت شده است و برای تنظیم آن می توانید ابزارک ها را بکشید و رها کنید. دارای پانل گزینه های طرح زمینه ، 3 منطقه ویجت سفارشی ، سربرگ قابل تنظیم و پشتیبانی کامل از WooCommerce.

22. Tusant

Tusant

Tusant تاریک است قالب وردپرس رنگی که به طور خاص برای پادکست ها و سایت های عضویت طراحی شده است. می توانید از این طرح زمینه برای پخش موسیقی ، وبینارهای آنلاین و اهداف ویدئویی استفاده کنید.

طرح زمینه از چندین منبع صوتی و تصویری برای افزودن محتوا به سایت شما پشتیبانی می کند. همچنین به شما امکان می دهد پرونده های رسانه های سفارشی را به صورت یکپارچه تعبیه کنید.

23. اسپنسر

Spencer

Spencer یک وردپرس حرفه ای است تم کسب و کار برای سایت عضویت شما. این یک طراحی تمیز و ظریف است که برای وبلاگ ها و سایت های نمونه کارها مناسب است.

دارای ابزارک های سفارشی ، رنگ های نامحدود ، طرح بندی های متعدد و پشتیبانی از همه افزونه های ضروری وردپرس . اسپنسر مبتدی پسند است و استفاده از آن بسیار آسان است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مضامین وردپرس را برای سایت های عضویت پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید گام به گام نهایی ما را ببینید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-themes-for-membership-sites/.

دیدگاهتان را بنویسید