23 بهترین ابزار اتوماسیون بازاریابی برای مشاغل کوچک

آیا به دنبال بهترین ابزارهای اتوماسیون بازاریابی برای تجارت کوچک خود هستید؟

چه بازاریابی از طریق ایمیل ، بازاریابی محتوا ، رسانه های اجتماعی یا فروش ، اکنون ابزارهای اتوماسیون بازاریابی در دسترس است که می تواند به شما کمک کند سریعتر به نتایج بهتر برسید.

در این مقاله ، ما بهترین ابزارهای اتوماسیون بازاریابی را برای مشاغل کوچک شما به اشتراک خواهیم گذاشت ، بنابراین شما می توانید تجارت خود را رشد دهید ، به مشتریان بیشتری برسید و در وقت صرفه جویی کنید.

The best marketing automation tools for small businesses

چرا تجارت کوچک شما به ابزارهای اتوماسیون بازاریابی نیاز دارد h4>

اتوماسیون بازاریابی به کارآمدتر شدن گردش کار شما کمک می کند ، بنابراین می توانید کار خود را سریعتر و هوشمندتر کنید.

اساساً ، شما می توانید محتوا یا فرآیند خاصی ایجاد کنید ، سپس ابزار بدون نیاز به انجام کاری برای شما کار می کند.

به عنوان مثال ، شما می توانید ایمیل پاسخگویی سری ، یک ربات چت هوشمند برای سایت خود ایجاد کنید یا یک CRM فروش ایجاد کنید که آگهی های شما را برای شما سازماندهی کند.

برای کمک به شما در یافتن بهترین ابزارهای اتوماسیون بازاریابی ، آنها را در دسته های زیر سازماندهی کرده ایم (برای رفتن به بخشهای خاص کافیست روی پیوند کلیک کنید):

بهترین ابزار اتوماسیون بازاریابی از طریق ایمیل h4>

حتی اگر یک خبرنامه ایمیل ، ممکن است از تمام ابزارهای اتوماسیون موجود استفاده نکنید.

این ابزارها به شما امکان می دهند پاسخ دهندگان خودکار را تنظیم کنید تا به طور مداوم برای هر مشتری جدیدی که به لیست شما می پیوندد ، بازاریابی کند.

1. تماس مداوم

The Constant Contact website

تماس دائمی است بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل > برای مشاغل کوچک. می توانید از آن برای تنظیم دنباله ای از ایمیل استفاده کنید که به طور خودکار برای مشترکین جدید ارسال می شود. حتی می توانید براساس اقداماتی که مشترکان شما انجام می دهند یا انجام نمی دهند ، پیام ارسال کنید.

ایجاد ایمیل با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن ساده Contact Contact آسان است. 60 روز نسخه آزمایشی Constant Contact در دسترس است که به شما اجازه می دهد قبل از تعهد به یک برنامه پرداخت ، این ابزار را امتحان کنید.

هدف تماس دائمی> از طریق گپ زنده ، تلفن و ایمیل در دسترس است.

قیمت:

برنامه ‘Email’ Constant Contact از 20 دلار در ماه هزینه دارد. این فقط دارای ویژگی های اساسی اتوماسیون است. برای ویژگی های پیشرفته اتوماسیون ، طرح “Email Plus” را دریافت کنید که از 45 دلار در ماه شروع می شود.

2. Sendinblue

The Sendinblue website

Sendinblue یکی از بهترین ها است افزونه های خبرنامه ایمیل وردپرس. این همچنین یک ابزار عالی برای بازاریابی پیامکی است. طیف وسیعی از الگوها برای ایجاد ایمیل های شما وجود دارد.

Sendinblue به شما امکان می دهد گردش کاری سفارشی ایجاد کنید که ایمیل ها را به طور خودکار ارسال می کند. حتی می توانید از رفتار مخاطب خود در وب سایت خود برای ایجاد ایمیل استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر مشتری کالایی را به سبد خود اضافه کند اما موفق به بررسی نشود ، می توانید یک ایمیل خودکار ارسال کنید.

قیمت:

Sendinblue یک حساب کاملا رایگان برای حداکثر 300 ایمیل در روز ارائه می دهد. مخاطبین نامحدود دریافت می کنید. اگر می خواهید بیشتر از این ایمیل ارسال کنید ، برنامه های پرداختی از 25 دلار در ماه شروع می شود.

3. قطره

The Drip website

Drip یک بازاریابی الکترونیکی قدرتمند است پلتفرم ، با عالی ادغام ووکامرس . اگر وب سایت تجارت الکترونیکی را اجرا کنید ، گزینه ویژه ای است. این ابزار هوشمند اتوماسیون بازاریابی و تقسیم بندی ایمیل هوشمند دارد.

Drip همچنین از طریق گفتگوی زنده و همچنین وبینارها ، دوره های آنلاین دقیق و مستندات عالی پشتیبانی زیادی را ارائه می دهد. این ارزانترین گزینه نیست ، اما اگر می خواهید تلاش های بازاریابی خود را به حداکثر برسانید ارزش آن را دارد.

قیمت:

Drip یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه ارائه می دهد. پس از آن ، برنامه های آنها از 19 دلار در ماه شروع می شود ، اما این فقط 500 مشترک به شما می دهد. با 39 دلار در ماه ، می توانید حداکثر 2500 مشترک داشته باشید.

4. ConvertKit

The Convertkit website

ConvertKit آسان است استفاده و قوی از سیستم عامل بازاریابی ایمیل. از ویژگی های بسیار خوبی برای سازندگان و وبلاگ نویسان برخوردار است ، اما برای مشاغل کوچک نیز یک گزینه محبوب است

ConvertKit تقسیم بندی مخاطبین خود را در سرنخ ها و مشتریان موجود آسان می کند ، سپس می توانید ایمیل های مختلفی برای هر یک ارسال کنید. این یک ایمیل ساز ساده برای ایجاد ایمیل هایی دارد که در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسد. حتی می توانید دکمه های قابل کلیک CTA و پیگیری تبدیل ها وقتی کاربران روی آنها کلیک می کنند.

قیمت:

هزینه تبدیل ConvertKit از 25 دلار در ماه (پرداخت سالانه) برای حداکثر 1000 مشترک است. این شامل تمام ویژگی های آنها مانند قیف های خودکار و توالی های ایمیل است. یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه وجود دارد که نیازی به کارت اعتباری ندارد.
5 <. optinmonster>

The OptinMonster website

OptinMonster بهترین نرم افزار بهینه سازی تبدیل در بازار است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت را به راحتی به مشترکین و مشتری تبدیل کنید.

با یکپارچه سازی سبد جعبه همراه است. پنجره های بازشو ، فرم های کشویی ، تشک های خوشامدگویی ، چرخ کوپن و موارد دیگر.

OptinMonster با همه سرویس های معروف بازاریابی از طریق ایمیل کار می کند و به شما کمک می کند تا به سرعت مشترکان بیشتری را برای لیست ایمیل خود دریافت کنید.

این برنامه دارای ویژگی های بسیاری است که به شما کمک می کند تا کاربران را به طور خودکار هدف قرار دهید و به آنها کمپین های شخصی سازی شده را نشان دهید. به عنوان مثال ، می توانید پیام های هدفمند را برای صفحات مختلف در سایت خود نشان دهید. همچنین می توانید کمپین ها را براساس فعالیت کاربر و موقعیت جغرافیایی نشان دهید.

قیمت:

هزینه OptinMonster از 9 دلار در ماه است (سالانه صورتحساب دریافت می شود). با این وجود اگر از کوپن OptinMonster ما استفاده کنید 10٪ تخفیف خواهید گرفت.

اتوماسیون بازاریابی در محل (وردپرس) h4>

ابزارهای اتوماسیون بازاریابی در محل ، ابزارهایی هستند که مستقیماً در وب سایت خود استفاده می کنید. آنها به شما امکان می دهند به طور خودکار و م marketثر برای بازدیدکنندگان وب سایت خود بازاریابی کنید.

6. ChatBot

The ChatBot website

ChatBot است یک ربات اتوماتیک هوشمند که می تواند به روشی مشابه عامل گپ زنده با کاربران درگیر شود. این مانند این است که برای وب سایت خود یک دستیار مجازی داشته باشید که 24/7 ساعت در دسترس باشد و بتواند فوراً به آن پاسخ دهد.

برای گرفتن رزروها ، برنامه ریزی تماس ها یا حتی فروش مستقیم محصولات از پنجره چت. این یکپارچه با LiveChat ادغام می شود. این به این معنی است که اگر کاربر به کمی کمک اضافی نیاز داشته باشد ، یک نماینده زنده می تواند وارد مکالمه شود.

قیمت:

هزینه ChatBot از 50 دلار در ماه است که حداکثر 1000 گپ به شما می دهد. همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه وجود دارد.

7. OptinMonster (هدفگذاری مجدد سایت)

The OptinMonster website

OptinMonster ویژگی OnSite Retargeting® به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را ببرید بودجه تبلیغاتی شما به شما امکان می دهد تبلیغات خود را برای بازدیدکنندگانی که به سایت شما بازمی گردند ، سفارشی کنید. به این ترتیب ، دقیقاً همان کمپین هایی را که قبلاً دیده اند به آنها نشان نخواهید داد.

شما می توانید از OnSite Retargeting® همراه با سایر ویژگی های OptinMonster استفاده کنید. این موارد شامل قوانین نمایش قدرتمندی است که به شما امکان می دهد افراد را بر اساس صفحه (های) مشاهده شده ، دستگاهی که استفاده می کنند ، نحوه تعامل آنها با وب سایت شما در گذشته ، بازدیدکنندگان جدید و سایر موارد دیگر به راحتی هدف قرار دهید.

قیمت:

برای استفاده از ویژگی OnSite Retargeting® به طرح “رشد” OptinMonster (49 دلار در ماه ، سالانه صورتحساب) نیاز خواهید داشت. با استفاده از کوپن OptinMonster ما می توانید 10٪ تخفیف بگیرید.

8. مخابره داخل ساختمان

The Intercom website

Intercom اغلب به عنوان یک ابزار گپ زنده دیده می شود ، اما خیلی بیشتر از اینهاست به شما امکان می دهد از ربات های چت استفاده کنید و گپ های خود را با سایر عناصر گردش کار بازاریابی خود نیز ادغام کنید.

Intercom به شما امکان می دهد پیام های درون برنامه ای خودکار ارسال کنید که فراتر از متن است. برای کمک به بازاریابی خود می توانید از تصاویر ، فیلم ها ، شکلک ها و حتی برنامه ها استفاده کنید. بدون نیاز به درگیر کردن توسعه دهنده ، انتخاب میان سبک های مختلف پیام آسان است.

اینترکام همچنین چندین افزونه اختیاری در دسترس دارد. اینها شامل تورهای تولیدی ، تولید سرب پیشرفته و جذب مشتری پیشرفته است.

قیمت:

هزینه های اینترکام از 39 دلار در ماه شروع می شود. افزودنیهای اختیاری به طور جداگانه قیمت گذاری می شوند. با دریافت مشترکان بیشتر هزینه افزایش می یابد و به راحتی می تواند هزاران نفر در ماه داشته باشد.

9. Smash Balloon

The Smash Balloon website

Smash Balloon 4 افزونه مختلف وردپرس را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد اجتماعی اضافه کنید از وب سایت شما تغذیه می کند. این موارد شامل فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و یوتیوب است. آنها یک روش عالی برای بیشترین استفاده از وقت شما در شبکه های اجتماعی هستند. می توانید به صورت خودکار پست هایی را از حساب خود – یا حتی پست هایی با هشتگ خاص ، در صورت لزوم ، وارد کنید.

شما می توانید فیدهای اجتماعی خود را به روش های مختلفی شخصی سازی کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک خوراک قابل خرید اینستاگرام بنابراین تصاویر قابل کلیک اینستاگرام از محصولات شما به طور خودکار به سایت شما اضافه می شوند.

قیمت:

افزونه های Smash Balloon به صورت جداگانه و به صورت بسته ای در دسترس هستند. بهترین گزینه ارزش ، “All Access Bundle” با قیمت 299 دلار در سال است. با این کار هر 4 افزونه به علاوه پشتیبانی از اولویت به شما ارائه می شود.

اگر فقط یک افزونه می خواهید ، قیمت هر کدام از آنها 49 دلار در سال است.

10. رافل پرس

The RafflePress website

RafflePress بهترین افزونه مسابقه و وردپرس که به شما امکان می دهد تعاملات کاربر را در سایت شما.

این ممکن است شامل بازدید از یک صفحه در سایت شما ، شرکت در نظرسنجی یا نظرسنجی ، تماشای فیلم و موارد دیگر باشد. حتی می توانید اقدامات شخصی خود را ایجاد کنید ، مانند اینکه خوانندگان را مجبور به ارسال نظر کنید.

با ایجاد یک رقابت برای خوانندگان خود ، می توانید میزان علاقه آنها به مطالب خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. همچنین می توانید اقداماتی را تنظیم کنید که خوانندگان را ترغیب می کند محتوای شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

قیمت:

هزینه RafflePress از 49 دلار در سال است.

بازاریابی محتوا h4>

آیا ایجاد محتوا وقت زیادی از شما می گیرد؟ در اینجا چند ابزار عالی برای کمک به شما در دریافت مطالب بیشتر از مطالب خود آورده شده است.

11. فرار مغز

The Outbrain website

Outbrain به شما امکان می دهد محتوای خود را در نشریات آنلاین معروف به نمایش بگذارید . آنها با سایت هایی از جمله CNN ، US Weekly ، MSN ، وال استریت ژورنال ، گاردین ، ​​BuzzFeed و بسیاری دیگر مشارکت دارند.

خوانندگان به جای بازنشر مجدد مقالات کامل شما در مورد آن انتشارات ، یک تصویر کوچک ، عنوان و نام برند شما را مشاهده می کنند. این مستقیماً به وب سایت خود شما پیوند می یابد.

قیمت:

Outbrain نرخ CPC (هزینه هر کلیک) را شارژ می کند. به ازای تعداد کلیکهایی که محتوای شما دریافت می کند ، هزینه دریافت می کنید. برای هر کمپین می توانید محدودیت بودجه تعیین کنید.

12. Zapier

The Zapier website

Zapier ابزاری است که به شما امکان می دهد برنامه های دیگر را به هم متصل کنید ، با طیف عظیمی در دسترس است. این یک روش عالی برای انتقال محتوا از یک مکان به مکان دیگر است. به عنوان مثال ، می توانید “Zap” را تنظیم کنید تا هر زمان که پست جدیدی در WordPress منتشر می کنید ، به طور خودکار یک داستان جدید در Medium ایجاد کنید.

همچنین می توانید بسیاری از کارهای دیگر را به اشتراک بگذارید ، مانند به اشتراک گذاشتن محتوای جدید در رسانه های اجتماعی ، افزودن راهنمای جدید به صفحه گسترده یا پایگاه داده یا ایجاد کارت Trello در صورت ورود سفارش جدید WooCommerce.

قیمت:

Zapier یک برنامه رایگان دارد که حداکثر 5 زپ و 100 کار در ماه به شما می دهد. برنامه های پرداختی از 19.99 دلار در ماه شروع می شود (سالانه صورتحساب دریافت می شود).

13. انتشار خودکار Google برای کسب و کار من

Google My Business Auto Publish plugin

Google My Business Auto Publish یک پلاگین وردپرس ساده اما بسیار مفید است. به شما امکان می دهد به طور خودکار محتوا را در حساب Google “My Business” Google خود منتشر کنید. این به این معنی است که پست های شما فوراً در نمایه تجاری Google شما نشان داده می شوند.

برای صرفه جویی در وقت می توانید پست ها یا صفحات را منتشر کنید و حتی یک پیام مشترک پیش فرض تنظیم کنید. اگر نمی خواهید یک پست خاص منتشر کنید ، می توانید کادر را علامت بزنید یا پلاگین را تنظیم کنید تا پست های جدید به طور خودکار منتشر نشود.

قیمت:

انتشار خودکار Google برای کسب و کار من رایگان است.

اتوماسیون بازاریابی رسانه های اجتماعی h4>

بازاریابی در شبکه های اجتماعی می تواند بسیار قدرتمند باشد اما همچنین می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. شما به سیستم های خودکار نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که از این فرصت ها حداکثر استفاده را می کنید و موثرترین موارد را ردیابی می کنید.

14. ManyChat

The ManyChat website

ManyChat به شما امکان ارسال فیس بوک خودکار را می دهد پیام ها تا مشتریان بتوانند مستقیماً از Facebook Messenger خرید کنند. ربات می تواند به مشتریان در انتخاب محصول مناسب و پرداخت در خود مسنجر کمک کند.

حتی می توانید از مکالمات و پاسخ های مشتری برای انتخاب محصولات پیشنهادی استفاده کنید. ManyChat می تواند یک کوپن برای درخواست آنها برای خرید. همچنین با درگاه های پرداخت معروف مانند PayPal و Stripe ادغام می شود و با اتصال به Zapier با بیش از 2000 برنامه قابل استفاده است.

قیمت:

ManyChat یک برنامه رایگان دارد که ویژگی های اساسی را ارائه می دهد. برنامه Pro آنها برای حداکثر 500 مشترک از 10 دلار در ماه شروع می شود.

15. بادگیر

The Tailwind website

Tailwind دارای Pinterest و ابزار برنامه ریزی اینستاگرام که به شما امکان می دهد پست ها را پیش از موعد تنظیم کنید. این به شما پیشنهادات هشتگ برای اینستاگرام می دهد. با Pinterest می توانید 10 پین را با یک کلیک برنامه ریزی کنید. شما می توانید از ابزارهای تحلیلی Tailwind برای دیدن کارایی و برنامه ریزی محتوای خود در بهترین زمان ها برای ایجاد تعامل بیشتر استفاده کنید.

Tailwind همچنین ویژگی های Power-up را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد کارهای بیشتری با عنوان حساب های رسانه اجتماعی . SmartLoop Power-up به شما امکان می دهد پین ها را از جمله اشتراک مجدد محتوای فصلی در زمان مناسب دوباره به اشتراک بگذارید.

قیمت:

Tailwind یک دوره آزمایشی رایگان دارد (به کارت اعتباری نیاز نیست). پس از آن ، برای هر نمایه رسانه اجتماعی ماهانه 9.99 دلار است. شما باید هزینه Pinterest و Instagram را جداگانه پرداخت کنید. هزینه PowerUps برای هر نمایه رسانه اجتماعی از 4.99 دلار در ماه است.

16. HootSuite

The Hootsuite website

HootSuite محبوب است پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی که به شما امکان می دهد تمام محتوای اجتماعی خود را در یک برنامه جمع کنید. می توانید پست ها را به صورت خودکار زودتر از موعد تنظیم کنید ، کانال های عمومی و پیام های خصوصی را نظارت کنید و موارد دیگر.

اگر تجارت کوچک شما دارای یک تیم رسانه های اجتماعی است ، HootSuite واقعاً مفید است زیرا به شما مدیریت و مجوز تیم قوی را می دهد. همچنین می توانید از تجزیه و تحلیل HootSuite برای دریافت گزارش های دقیق در مورد عملکرد پست های خود در شبکه های مختلف استفاده کنید.

قیمت:

HootSuite دارای یک طرح رایگان محدود است که 3 نمایه اجتماعی و 1 کاربر را پوشش می دهد. برنامه های پرداختی از 29 دلار در ماه شروع می شود. 30 روز دوره آزمایشی رایگان برنامه های “حرفه ای” و “تیمی” وجود دارد (کارت اعتباری مورد نیاز است).

17. AgoraPulse

The Agorapulse website

AgoraPulse یک مدیریت رسانه های اجتماعی است ابزار این به شما گزینه های زمانبندی انعطاف پذیر زیادی می دهد تا قبل از موعد مقرر در صف های ارسال شده در شبکه های اجتماعی قرار بگیرید. همچنین می توانید پست های خود را مجدداً برنامه ریزی و حتی به صورت انبوه بارگذاری کنید. یک صندوق ورودی اجتماعی در این ابزار وجود دارد که به شما امکان می دهد همه موارد ذکر شده ، نظرات تبلیغاتی و سایر پیام های مهم خود را مدیریت کنید.

با AgoraPulse ، گزارشهای نامحدودی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد ROI تلاشهای شما در شبکه های اجتماعی را دریابید. اختصاص پیش نویس پست ها ، نظرات و پیام ها به هم تیمی های مختلف آسان است. همچنین CRM داخلی وجود دارد که می توانید مخاطبان خود را بر اساس برچسب گذاری و گروه بندی کنید. AgoraPulse همچنین به شما امکان می دهد یادداشت های داخلی را به هر کاربر اضافه کنید و سابقه مکالمه وی را نیز مشاهده کنید.

قیمت:

هزینه AgoraPulse از 79 دلار در ماه (سالانه پرداخت می شود). یک دوره آزمایشی 28 روزه رایگان و بدون کارت اعتباری در دسترس است.

18. بافر

The Buffer website

بافر طولانی مدت است ابزار برنامه ریزی شبکه های اجتماعی. به شما امکان می دهد برای چندین شبکه اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و Pinterest مطالب را پیش از موعد تنظیم کنید.

همچنین می توانید از Buffer برای برنامه ریزی و سازماندهی هشتگ برای اینستاگرام ، اندازه گیری عملکرد محتوای خود و موارد دیگر استفاده کنید. پیشنهادات بافر هر دو ابزار “انتشار” و “تجزیه و تحلیل” (صورتحساب جداگانه). اگر یک تیم رسانه های اجتماعی دارید ، می توانید دسترسی و مجوزهای مختلفی را به افراد مختلف اختصاص دهید.

قیمت:

بافر از 12 دلار در ماه (هر سال صورتحساب) هزینه می شود ، با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه. همچنین یک طرح اولیه رایگان وجود دارد که به شما همزمان 3 حساب اجتماعی و 10 پست برنامه ریزی شده ارائه می دهد.

19. ذکر کنید

The Mention website

ذکر دارای ویژگی “گوش دادن” است که به شما امکان می دهد امور اجتماعی را کنترل کنید رسانه ، به علاوه سایت های بررسی ، وبلاگ ها و کل وب. به این ترتیب نیازی نیست که زمان زیادی را صرف نظارت بر شبکه های اجتماعی برای ذکر نام تجاری خود کنید.

حتی می توانید آنچه در مورد رقابت شما گفته می شود را کنترل کنید. همچنین ذکر می تواند بینش مخاطب درباره موضوعات اصلی شما را فراهم کند. استفاده از آن برای سازماندهی و برنامه ریزی محتوای رسانه های اجتماعی چند کاناله آسان است.

قیمت:

Mention یک طرح رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک هشدار واحد ایجاد کنید. هزینه برنامه های پرداختی آنها از 25 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) است.

اتوماسیون فروش (CRM) h4>

آیا تیم فروش شما به همان تعداد معامله که می خواهید بسته می شود؟ یا با وجود صرف وقت زیاد تیم برای مدیر ، جزئیات کمی از دست می رود؟ بسیاری از ابزارهای قدرتمند اتوماسیون فروش برای کمک به پیگیری همه موارد وجود دارد.

20. HubSpot

The HubSpot website

HubSpot مجموعه ای از همه را ارائه می دهد -در یک نرم افزار بازاریابی. این شامل ابزار HubSpot CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) است که به شما امکان می دهد محتوای خود را سازماندهی کرده و کل قیف فروش خود را در یک داشبورد بصری ساده مشاهده کنید. می توانید مخاطبین خود را براساس معاملات برنده یا باخته ، قرارها ، دوره های زمانی خاص و موارد دیگر مرتب کنید.

شما می توانید از HubSpot CRM برای برنامه ریزی ایمیل های خودکار ، چت زنده و موارد دیگر استفاده کنید. HubSpot همچنین به شما امکان می دهد ربات های چت را برای خودکار بازاریابی گپ زنده خود در نظر بگیرید. ادغام HubSpot با بسیاری از سرویس های معروف دیگر مانند سرویس تلفن تجاری RingCentral امکان پذیر است.

قیمت:

می توانید از HubSpot CRM یا یک طرح اولیه HubSpot به صورت رایگان استفاده کنید. برای استفاده بیشتر از HubSpot ، می خواهید از همه ابزارهای آنها استفاده کنید. برنامه های پرداختی آنها از 33.60 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) شروع می شود.

اگر کسب و کار شما یک شرکت نوپا است ، ممکن است واجد شرایط برنامه “HubSpot for Startups” باشید که تا 90٪ تخفیف به شما تعلق می گیرد.

21. Pipedrive

The Pipedrive website

Pipedrive یک CRM فروش که به شما کمک می کند تا سرنخ ها را مدیریت کنید ، اولویت معاملات را دنبال کنید ، ارتباطات را دنبال کنید و موارد دیگر. با استفاده از ویژگی های Pipedrive و یکپارچه سازی برنامه ها می توانید کارهای تکراری را خودکار کنید. این با بسیاری از ابزارها ، از جمله Chatbot و LiveChat ادغام می شود.

Pipedrive همچنین به شما یادآوری فعالیت می دهد تا به شما کمک کند تا در وضعیت کار خود باشید ، فعالیت های خود را به طور خودکار با Google Calendar همگام سازی می کند و حتی می تواند به طور خودکار کارهای پیگیری را برای شما ایجاد کند.

قیمت:

قیمت:

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-marketing-automation-tools-for-small-businesses/.

دیدگاهتان را بنویسید