22 افزونه عالی وردپرس برای مدیریت تصاویر (به روز شده)

آیا به دنبال بهترین افزونه ها برای مدیریت تصاویر در سایت وردپرس خود هستید؟ تصاویر کمک می کند تا محتوای شما زنده شود و مشارکت شما بیشتر شود. در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت موثرتر تصاویر را در وب سایت شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

WordPress plugins to manage images

1. گالری Envira

Envira Gallery

Envira Gallery بهترین افزونه گالری عکس وردپرس در بازار. به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک گالری تصاویر زیبا و با قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه در وردپرس ایجاد کنید.

Envira برای عملکرد بهینه شده است ، بنابراین گالری های شما سریع بارگیری می شوند. همچنین این افزونه دوستانه ترین SEO گالری عکس برای وردپرس است. Envira دارای چندین ویژگی مانند آلبوم ، برچسب گذاری تصویر ، علامت گذاری علامت ، تصحیح و غیره است.

یک افزونه WooCommerce نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین برای فروش عکس های خود.

2. گفتگوی گفتگوی

Soliloquy

اسلایدرها به شما امکان می دهند با نمایش اسلایدهای تصاویر زیبا همراه با متن ، فراخوان برای اقدام و انیمیشن توجه کاربر را به مهمترین محتوای خود جلب کنید. با این حال ، اسلایدرها همچنین می توانند سرعت وب سایت شما را کاهش دهند که بر تجربه کاربر و سئو سایت تأثیر می گذارد.

Soliloquy بهترین اسلایدر وردپرس a > امروز در بازار است. به طور محسوسی از هر اسلایدر دیگر وردپرس سریعتر است. همچنین با بسیاری از ویژگی ها مانند کشویی محتوای ویژه ، چرخ فلک ، تم های کشویی ، جعبه سبک و غیره ، آسان ترین استفاده از آن است

3. بهینه ساز تصویر EWWW

Ewww Image Optimizer

بارگیری تصاویر بیشتر از متن است و این بر سرعت و عملکرد وب سایت . بهترین راه برای مقابله با این امر بهینه سازی تصاویر خود برای وب .

EWWW Image Optimizer بهترین افزونه وردپرس برای بهینه سازی خودکار تصاویر شما در وردپرس است. همراه با ابزارهای قدرتمند برای فشرده سازی تصاویر بدون تأثیر بر کیفیت.

جایگزین: WP Smush

4. لغزنده هوشمند 3

Smart Slider 3

Smart Slider 3 a > به صورت پولی و پلاگین کشویی وردپرس رایگان . همراه با یک تنظیم کننده زیبا کشیدن و رها کردن که به شما امکان می دهد به سرعت یک نمایش پرده ای ایجاد کنید.

استفاده از آن آسان است و شامل تعداد زیادی ویژگی مانند انیمیشن ، انتقال زیبا ، لغزنده مناسب تلفن همراه و موارد دیگر است.

5. نابخردی

Imsanity

Imsanity به شما امکان می دهد حداکثر ارتفاع و عرض تصویر را برای آپلودهای وردپرس تعیین کنید و به طور خودکار پرونده های بزرگ تصویر را تغییر اندازه دهید. همچنین می تواند بر اساس تنظیمات شما ، در بارگذاری های قدیمی تغییر اندازه فله انجام دهد.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای ما در نحوه تغییر اندازه بزرگ تصاویر بزرگ در وردپرس

6. به تصویر ویژه نیاز دارید

Require featured images for WordPress posts

گاهی اوقات شما یا نویسنده دیگری در سایت خود ممکن است فراموش کنید قبل از انتشار یک تصویر برجسته به پست وبلاگ اضافه کنید. این ممکن است بر چیدمان سایت شما تأثیر بگذارد و اگر عنوان اشتراک گذاری خودکار پست ها در رسانه های اجتماعی ، سپس آن سایت ها هر تصویری از مقاله را به عنوان تصویر کوچک پست انتخاب می کنند.

افزونه Required Image Featured به شما اجازه انتشار یک پست را نمی دهد تا زمانی که یک تصویر برجسته را اضافه کنید. این به شما یادآوری می کند که شما یک تصویر برجسته اضافه نکرده اید و تا زمانی که یک تصویر برجسته اضافه نکنید ، دکمه انتشار را غیرفعال می کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه برای پست در وردپرس به تصاویر برجسته نیاز دارد .

7. تصویر برجسته پیش فرض

Default featured image

همانطور که از نامش پیداست ، این افزونه کاربردی به شما امکان می دهد یک تصویر برجسته پیش فرض را برای پست هایی که تصویر برجسته در دسترس ندارند ، به راحتی تنظیم کنید. به سادگی افزونه را نصب و فعال کنید و سپس به صفحه تنظیمات »رسانه بروید تا تصویر پیش فرض را بارگذاری کنید.

برای روش های جایگزین ، به مقاله ما در مورد نحوه یک تصویر برجسته پیش فرض را در وردپرس تنظیم کنید .

8. ویدئو پلاس ویژه

Featured Video Plus

این افزونه به شما امکان می دهد به جای تصویر برجسته ، یک فیلم برجسته را به وردپرس خود اضافه کنید. به سادگی URL ویدیو را اضافه کنید ، و به طور خودکار تصویر کوچک ویدیو واکشی می شود. این برنامه از YouTube ، Vimeo پشتیبانی می کند ، Dailymotion ، Soundcloud ، Spotify و غیره

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن تصاویر کوچک ویدئویی ویژه در وردپرس .

9. ابزارک تصویر

Image widget in WordPress

به طور معمول ، اگر می خواهید تصویری به نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید ، باید آن را به صورت دستی با استفاده از HTML در یک ابزارک متن اضافه کنید. افزونه Image Widget یک ابزارک اضافه می کند که می توانید آن را به یک نوار کناری بکشید و رها کنید و سپس یک تصویر را انتخاب یا بارگذاری کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه افزودن تصویر در ابزارک نوار کناری وردپرس .

10 تصاویر ویژه در RSS و ایمیل Mailchimp

Featured images in RSS and MailChimp Emails

همانطور که از نام آن پیداست ، این افزونه تصاویر برجسته را برای خوراک RSS . اگر از MailChimp به ارسال پست از طریق ایمیل به مشترکان خود ، سپس آن دسته از کاربران همچنین تصاویر برجسته برای پست ها را مشاهده می کنند.

برای یک روش جایگزین ، به آموزش ما در مورد نحوه افزودن تصاویر برجسته به خوراک RSS وردپرس .

11. بازسازی تصاویر کوچک

Regenerate image sizes in WordPress

هنگام بارگذاری یک تصویر ، وردپرس به طور خودکار آن را در اندازه های مختلف ذخیره می کند. این اندازه ها در صفحه تنظیمات »رسانه تعریف شده است. تم های وردپرس همچنین می توانند اندازه تصویر خود را اضافه کنند تا برای تصاویر کوچک استفاده شود. اگر چنین موضوعی را فعال کنید ، وردپرس شروع به ذخیره تصاویر در اندازه های جدید نیز می کند. با این حال ، اندازه های جدید را برای تصاویر قدیمی دوباره ایجاد نمی کند.

بازسازی تصویر کوچک به شما امکان می دهد تا به سرعت تمام اندازه های تصویر را در وردپرس بازسازی کنید. برای دستورالعمل های دقیق ، لطفاً به راهنمای ما در مورد نحوه بازسازی تصاویر کوچک و اندازه های تصویر جدید در وردپرس .

12. رسانه خارجی

External Media

این افزونه به شما امکان می دهد فایل ها را از Dropbox ، Box ، OneDrive ، Google Drive ، Instagram و هر پرونده خارجی دیگر به WordPress پیوند یا وارد کنید. این روش ساده تری را برای کار با تصاویر ذخیره شده در حساب های Google Drive یا Dropbox خود با دسترسی مستقیم به آنها از وردپرس به شما ارائه می دهد.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه Google Drive را به کتابخانه رسانه WordPress خود متصل کنید .

13. ویرایشگر تصویر کوچک ارسال

Post Thumbnail Editor

بعد از بارگذاری یک تصویر برجسته ، گاهی اوقات متوجه می شوید که WordPress آن را برش داده است یا با موضوع شما به درستی نشان داده نمی شود. می توانید تصویر را در برنامه ویرایش تصویر مورد علاقه خود ویرایش کنید ، یا می توانید از این افزونه استفاده کنید.

Post Thumbnail Editor به شما امکان می دهد به راحتی تصاویر برجسته را از قسمت سرپرست وردپرس خود برش دهید و اندازه آنها را تغییر دهید. همچنین می توانید تصاویر ویژه بارگذاری شده قبلی را ویرایش کنید. برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما در مورد چگونگی برش و ویرایش تصاویر کوچک وردپرس .

14. علامت هوای آسان

Easy Watermark

Easy Watermark به شما امکان می دهد به راحتی علامت گذاری علامت را به تصاویر وردپرس خود اضافه کنید. می توانید علامت گذاری خودکار بر روی همه تصاویر را انتخاب کنید یا به صورت دستی علامت را به تصاویر خاص اضافه کنید.

اگر قبلاً از گالری Envira استفاده می کنید ، دیگر نیازی به این افزونه ندارید. به جای آن می توانید از افزودنی علامت گذاری به عنوان Envira استفاده کنید.

دستورالعمل های گام به گام در مورد استفاده از هر دو افزونه را در راهنمای ما مشاهده کنید / “title =” نحوه افزودن خودكار علامت به تصاویر در وردپرس “> نحوه افزودن خودكار علامت به تصاویر در وردپرس

15 . تصویر پس زمینه تمام صفحه ساده

Full screen background image

تصویر پس زمینه تمام صفحه ساده به شما امکان می دهد تصویر پس زمینه تمام صفحه را به راحتی به هر تم وردپرس اضافه کنید. بسیاری از تم های وردپرس به شما امکان می دهند تصاویر پس زمینه تمام صفحه را به راحتی اضافه کنید. با این حال ، اگر طرح زمینه شما از تصاویر پس زمینه تمام صفحه پشتیبانی نمی کند ، می توانید این افزونه را امتحان کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام ، به آموزش ما در مورد نحوه افزودن تصویر پس زمینه تمام صفحه در وردپرس .

16. آواتار حرف اول WP

WP First Letter Avatar

آواتار WP First Letter به شما امکان می دهد آواتار سفارشی را با استفاده از حرف اول نام کاربر نشان دهید. شما می توانید آن را فقط برای کاربرانی که Gravatar تصویر یا آواتار حرف اول را به طور کامل جایگزین Gravatar کنید.

درباره آن در راهنمای ما درباره نحوه تنظیم آواتار سفارشی برای کاربران در وردپرس .

17. تصاویر طبقه بندی

Taxonomy Images

آیا می خواهید نمادهای تصویر یا عکسهای کوچک را به دسته ها یا برچسب ها ؟ تصاویر Taxonomy به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. پس از فعال سازی افزونه ، به سادگی به صفحه ارسال ها »دسته ها بروید و برای بارگذاری تصاویر خود بر روی دکمه افزودن کلیک کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، راهنمای ما را در نحوه افزودن تصاویر طبقه بندی در وردپرس .

18. تغییر نام پرونده رسانه

Media File Renamer

آیا پس از بارگذاری تصویر ، آیا می خواهید نام فایل یک تصویر را تغییر دهید؟ وردپرس به شما امکان می دهد عنوان تصویر و متن alt را تغییر دهید ، اما نمی توانید نام فایل را تغییر دهید. افزونه Media File Renamer به شما امکان می دهد به راحتی هر نام پرونده را در کتابخانه رسانه وردپرس تغییر دهید. همچنین به طور خودکار نام پرونده ها را بر اساس عنوان فایلی که هنگام بارگذاری وارد می کنید تغییر نام می دهد.

تغییر نام یک فایل با استفاده از این افزونه همچنین تمام ارجاعات به فایل موجود در پست ها و صفحات وردپرس شما را به روز می کند. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی نام فایل ها و تصاویر را در وردپرس تغییر نام دهید .

19. ImageInject

ImageInject

اکثر مبتدیان در یافتن تصاویر رایگان دارای حق چاپ برای پست های وبلاگ خود. افزونه ImageInject با حل کردن این مشکل به شما امکان می دهد عکس های دارای مجوز عوام خلاق را در Flickr جستجو کنید و آنها را با انتساب مناسب به پست های خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، نگاهی به مقاله ما در مورد نحوه یافتن و افزودن تصاویر دارای مجوز عوام خلاق در وردپرس .

20. جایگزینی رسانه را فعال کنید

Enable Media Replace

اگر مجبورید یک عکس را در پست های وردپرس خود جایگزین کنید ، معمولاً باید برای افزودن تصویر جدید و حذف تصویر قدیمی ، پست را ویرایش کنید. اگر از آن تصویر در چندین پست استفاده کرده اید ، باید برای افزودن تصویر جدید ، همه آن پست ها را ویرایش کنید.

افزونه Enable Media Replace به شما امکان می دهد فایلهای رسانه را مستقیماً از کتابخانه رسانه وردپرس جایگزین کنید. جایگزینی یک تصویر به طور خودکار جایگزین آن در پست ها و صفحات شما می شود که تصویر قدیمی را اضافه کرده اید.

به راهنمای ما مراجعه کنید که چگونه به راحتی تصاویر و پرونده های رسانه ای را در وردپرس جایگزین کنید .

21. پلاگین A / B Image Optimizer

A/B Image Optimizer

تصاویر ویژه باعث جلب نظر کاربران برای کلیک بر روی مقالات شما می شود. تا به حال فکر کرده اید چه نوع تصاویر برجسته در سایت شما بهتر کار می کنند؟ پلاگین A / B Image Optimizer به شما کمک می کند این موضوع را دریابید. به شما امکان می دهد دو تصویر ویژه را برای یک پست اضافه کنید و سپس آن تصاویر را به صورت تصادفی به کاربران خود نشان می دهد. با ویرایش یک پست می توانید ببینید که کدام تصویر برجسته کلیک بیشتری دارد.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه آزمون تقسیم A / B تصاویر برجسته در وردپرس .

22. خوراک اینستاگرام

Instagram Feed

آیا می خواهید عکس های اینستاگرام خود را در سایت وردپرس خود نشان دهید؟ فید اینستاگرام به شما امکان می دهد فید اینستاگرام خود را با استفاده از ویجت نوار کناری یا کد کوتاه به راحتی نمایش دهید. به سادگی وب سایت خود را به حساب اینستاگرام خود متصل کنید ، و به طور خودکار فید شما را جذب می کند. می توانید خبرمایه را با استفاده از گزینه های مختلف نمایش در تنظیمات افزونه شخصی سازی کنید.

اگر از گالری Envira استفاده می کنید ، می توانید این کار را با addon Instagram .

ابزارهای جایزه h4>

این ابزارها افزونه های وردپرس نیستند ، اما می توانند به شما در بهبود کیفیت تصاویر در سایت وردپرس کمک کنند.
23 <. canva>

Canva

Canva به شما امکان می دهد انواع گرافیک ها را با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید. این دارای الگوهای حرفه ای است که می توانید به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. همچنین می توانید تصاویر سهام ، آیکون ها و سایر منابع را مستقیماً از برنامه خریداری کنید.

24. Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock یکی از بزرگترین منابع آنلاین برای عکاسی سهام ، کلیپ آرت ، تصاویر و گرافیک برداری است. ما مشتری Shutterstock هستیم و می توانیم کیفیت تصاویر را تضمین کنیم.

برای ابزارهای بیشتر ، ممکن است بخواهید لیست ما را از 16 ابزار برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ شما

در حال حاضر این همه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند افزونه های عالی وردپرس را برای مدیریت تصاویر در وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه رفع مشکلات معمول تصویر در وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/10-great-wordpress-plugins-for-managing-images/.

دیدگاهتان را بنویسید