21 بهترین نرم افزار CMS برای ساخت وب سایت (و مدیریت موثر محتوا)

بهترین نرم افزار CMS برای ساخت وب سایت خود را جستجو می کنید؟ در سطح بالا ، CMS یا سیستم مدیریت محتوا به شما کمک می کند بدون نیاز به ساختن هر صفحه از ابتدا ، یک وب سایت کاربردی ایجاد کنید با استفاده از کد .

با این وجود ، نرم افزار CMS مختلف مزایا و معایب مختلفی دارد ، بنابراین شما می خواهید ابزاری را انتخاب کنید که برای نیازهای خاص و بودجه شما بهترین باشد.

برای کمک ، ما 21 بهترین گزینه CMS را برای همه موارد از وبلاگ ها گرفته تا فروشگاه های تجارت الکترونیکی ، وب سایت های بازاریابی و موارد دیگر جمع آوری کرده ایم.

CMS چیست؟ h2>

قبل از رسیدن به لیست ، از ابتدا شروع می کنیم: CMS چیست ؟

یک سیستم مدیریت محتوا همان چیزی را که این نام می گوید انجام می دهد: این به شما کمک می کند “ محتوای وب سایت خود را” در “مدیریت کنید به روشی “سیستم یافته”.

به جای اینکه بخواهید با کد کار کنید هر زمان که می خواهید محتوا را به وب سایت خود اضافه کنید ، CMS اجازه می دهد تا شما در یک ویرایشگر آسان برای استفاده کار می کنید که ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

cms editor example

مثال ویرایشگر CMS p >

سپس ، هنگامی که آن محتوا را “منتشر” می کنید ، CMS متناسب با تنظیمات شما آن قسمت از محتوا را به درستی برای بازدیدکنندگان نمایش می دهد.

CMS همچنین سازماندهی همه چیز در جبهه سایت شما را انجام می دهد. به عنوان مثال ، اگر یک پست وبلاگ منتشر کنید ، CMS به طور خودکار آن را در بالای صفحه وبلاگ خود را اضافه کنید و یک مهر زمان اضافه کنید.

هرچند CMS انعطاف پذیرتر از یک بستر وبلاگ نویسی است. شما می توانید یک بستر وبلاگ نویسی را به عنوان CMS برای یک نوع محتوای خاص تصور کنید ( پست های وبلاگ ) ، در حالی که CMS به شما کمک می کند تقریباً هر نوع محتوایی را مدیریت کنید.

به عنوان مثال ، “محتوا” در CMS شما می تواند این باشد:

یا ممکن است چندین نوع محتوا همزمان باشد! یک سیستم عامل خوب CMS می تواند به شما کمک کند تا انواع مختلف محتوای مورد نیاز را مدیریت کنید.

CMS بدون سر چیست؟ h3>

در لیست زیر ، اصطلاح دیگری مشاهده خواهید کرد: CMS بدون سر . با CMS بدون سر ، از CMS خود برای مدیریت تمام مطالب خود در قسمت باطن استفاده خواهید کرد. سپس ، می توانید با پرس و جو از داده ها از طریق API ، خط مقدم خود را بسازید.

نکته منفی این رویکرد “بدون سر” این است که شما می توانید تقریباً از محتوای خود در هر جایی ، از وب سایت گرفته تا برنامه تلفن همراه و موارد دیگر استفاده کنید.

CMS بدون سر و صدا برای پیاده سازی به دانش فنی بیشتری احتیاج دارد اما به شما امکان چگونگی و مکان استفاده از محتوای خود را می دهد

هنگام انتخاب CMS چه مواردی را باید در نظر گرفت؟ h2>

هنگام انتخاب CMS ، در اینجا برخی از مهمترین ویژگیهایی که باید در نظر گرفته شود وجود دارد:

 1. قیمت گذاری – هر سیستم مدیریت محتوا هزینه های مربوط به خود را دارد. برخی رایگان و منبع باز هستند ، اما برای میزبانی آنها باید هزینه پرداخت کنید. با دیگران ممکن است لازم باشد نرم افزار را از شرکتی که CMS را ایجاد می کند خریداری کنید.
 2. پشتیبانی و تجربه مشتری – برخی از ابزارها منبع آزاد هستند و هیچ گزینه پشتیبانی مرکزی ندارند ، در حالی که برخی دیگر با پشتیبانی 24/7 ارائه می شوند – مطمئن شوید که چه چیزی را دریافت می کنید.
 3. سئو – مهم است که نرم افزار انتخابی شما ابزارهایی را برای رتبه بندی در Google به شما ارائه دهد a > و موتورهای جستجو دیگر .
 4. شخصی سازی – برای موارد استفاده تجاری ، انتخاب CMS که به شما امکان می دهد تجربه بازدید کننده شخصی سازی کنید می تواند به شما در بهبود بازاریابی و نرخ تبدیل کمک کند.
 5. سهولت استفاده – اگر برنامه نویس نیستید ، شما من می خواهم ابزاری را انتخاب کنم که بدون دانش توسعه ، استفاده از آن آسان باشد.
 6. امنیت – با استفاده از برخی از ابزارهای CMS ، مسئولیت امنیت سایت a شما به عهده شما خواهد بود > ، در حالی که ابزارهای دیگر آن را برای شما کنترل می کنند.

به راهنمای 2020 برای بهترین گزینه های #CMS از مراجعه کنید وب سایت های بازاریابی ? به فروشگاه های تجارت الکترونیکی ? همین جا ⤵ برای توییت کلیک کنید

21 بهترین راه حل نرم افزار CMS در سال 2020

اکنون وقت آن است که لیستی از گزینه های CMS را دریافت کنیم ، بیایید بیشتر تحقیق کنیم:

1 وردپرس – قیمت: رایگان h3>

cms software 1 wordpress

WordPress.org

WordPress محبوب ترین CMS جهان است – بیش از 37٪ وب سایت های موجود در اینترنت. این کار به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی آغاز شد اما مدتهاست که به CMS کاملی تبدیل شده است که می توانید از آن برای ساخت هر نوع وب سایت ، از فروشگاه های تجارت الکترونیک تا سایت های عضویت ، انجمن ها و موارد دیگر.

در واقع ، وردپرس ، از طریق افزونه WooCommerce ، نیز یکی از محبوب ترین روش ها برای ایجاد تجارت الکترونیکی است. فروشگاه. برخی از دلایلی که محبوبیت وردپرس را توضیح می دهد عبارتند از:

 1. این منبع آزاد و آزاد است .
 2. برای کنترل شکل ظاهری سایت خود می توانید هزاران موضوع وردپرس پیدا کنید.
 3. برای افزایش ویژگی های سایت خود می توانید به 55000+ افزونه رایگان دسترسی پیدا کنید (در اینجا از بهترین ها هستند ).

کاربران پیشرفته همچنین می توانند از از وردپرس به عنوان CMS بدون سر با چیزی مانند گتسبی استفاده کنند . p >

2. دروپال – قیمت: رایگان h3>

cms software 2 drupal

دروپال

دروپال یکی دیگر از CMS های منبع باز محبوب است که در همان فضای وردپرس .

دروپال با سیستم طبقه بندی انعطاف پذیر خود ، در مورد مدیریت سایتهایی با مقدار زیادی محتوا ، بسیار عالی عمل می کند. این سیستم همچنین دارای یک سیستم دسترسی کاربر داخلی است که به شما امکان کنترل کامل آنچه کاربران ثبت نام شده می توانند در داخل CMS انجام دهند ، می دهد.

مانند وردپرس ، می توانید با استفاده از مضامین ، ظاهر سایت خود را کنترل کرده و عملکرد دروپال را با ماژول ها گسترش دهید.

3 جوملا – قیمت: رایگان h3>

cms software 3 joomla

جوملا

همراه با وردپرس و دروپال ، جوملا سومین شرکت کننده در این سه محبوب است نرم افزار CMS منبع باز.

مانند وردپرس و دروپال ، جوملا بازارهای بزرگی را برای الگوها و پسوندها ارائه می دهد ، که به شما کمک می کند یک وب سایتی که با نیازهای شما مطابقت دارد.

از نظر دانش فنی مورد نیاز ، جوملا میانه خوبی را بین وردپرس و دروپال ارائه می دهد.

4 سرخابی – رایگان ، از $ 2،000 / ماه h3>

cms software 4 magento

سرخاب

Magento یک CMS منبع باز برای فروشگاههای تجارت الکترونیک . با امنیت قوی انعطاف پذیر است ، اما برای کاربران غیر فنی نیز بسیار در دسترس نیست. تقریباً برای راه اندازی آن به دانش فنی (یا تمایل به استخدام شخصی که این دانش را دارد) تقریباً نیاز خواهید داشت.

می توانید از نرم افزار منبع آزاد به صورت رایگان (به نام Magento OpenSource) استفاده کنید. یا می توانید برای راه اندازی و نگهداری فروشگاه خود (Magento Commerce) به Magento بپردازید ، که می تواند با برنامه هایی که از 2000 دلار در ماه شروع می شود گران شود.

5. HubSpot CMS – از 300 دلار در ماه h3>

cms software 5 hubspot

HubSpot

HubSpot CMS یک CMS عالی برای مشاغل و بازاریاب هایی است که به دنبال برقراری ارتباط با مشتریان هستند.

HubSpot CMS با HMS HubSpot CRM یکپارچه سازی داخلی است (این افزونه های CRM وردپرس ). این به شما امکان می دهد نه تنها مستقیماً CRM خود را اضافه کنید ، بلکه به شما امکان می دهد وب سایت خود را برای بازدیدکنندگان جداگانه شخصی کنید ، که می تواند در تبدیل آنها به مشتری به شما کمک کند .

توسعه دهندگان می توانند برای شخصی سازی سایت در کد جستجو کنند ، در حالی که کاربران غیر فنی می توانند با استفاده از صفحات ایجاد کنند یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

 • تست داخلی A / B / n برای بهینه سازی محتوای خود
 • توصیه های SEO برای رتبه بندی در نتایج جستجوی Google
 • برای تجزیه و تحلیل اینکه از کجا فروش و فروش شما حاصل می شود ، با اسناد تماس بگیرید
 • نظارت بر امنیت 24/7
 • در صورت نیاز به کمک

 • 24/7 پشتیبانی کنید.

6. Kentico – شروع رایگان ، از 7999 دلار در سال h3>

cms software 6 kentico

Kentico

Kentico یک CMS متمرکز بر شرکت است که دو محصول مختلف CMS ارائه می دهد:

 • Kontent – CMS مبتنی بر ابر بدون سر و صدا که به شما کمک می کند محتوای خود را مدیریت کرده و از طریق API به هرجایی تحویل دهید.
 • Xperience – یک پلت فرم داخلی یا ابری است که CMS و ابزارهای بازاریابی دیجیتال را در یک بسته بندی می کند.

Kentico برای پلتفرم Kontent دارای ردیف رایگان محدود است ، اما در صورت نیاز به گزینه های پولی می تواند گران تمام شود.

از آنجا که Kentico Kontent یک CMS بدون سر و صدا است ، برای ایجاد جلوی وب سایت خود به دانش فنی نیز نیاز خواهید داشت.

7. Squarespace – از 16 دلار در ماه h3>

cms software 7 squarespace

مربع

Squarespace یک ابزار سازنده وب سایت میزبان است که استفاده از آن را برای کاربران غیر فنی آسان می کند برای ایجاد یک وب سایت. همچنین می توانید از آن برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک سبک استفاده کنید.

Squarespace به اندازه همه این ابزارها انعطاف پذیر نیست اما در واقع نقطه فروش آن است. با ساده سازی موارد ، Squarespace ایجاد وب سایت های اساسی را برای کاربران غیر فنی آسان می کند.

با این حال ، اگر چیزی فراتر از یک وبلاگ ابتدایی ایجاد می کنید ، نمونه کارها یا وب سایت بروشور ، شما احتمالاً می خواهم نرم افزار CMS انعطاف پذیرتری را انتخاب کنم. برای اطلاعات بیشتر ، این Squarespace vs WordPress را با یک مقایسه عمیق بررسی کنید.

8. dotCMS – رایگان ، حق بیمه برای گزینه سازمانی h3>

cms software 8 dotcms

dotCMS

dotCMS یک CMS بدون سر منبع آزاد با رویکرد اول API است. برای مدل سازی انواع مختلف محتوا می توانید از UI کشیدن و رها کردن استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک پست وبلاگ یا یک محصول تجارت الکترونیکی.

سپس ، می توانید با استفاده از API محتوای خود را به هر مقصد مانند یک وب سایت یا برنامه تحویل دهید.

در قسمت باطن ، همچنان ویژگی های تألیف را دارید ، به عنوان همچنین توانایی ایجاد نقش ها و مجوزهای مختلف برای کنترل دسترسی به محتوای شما.

9. محتوا – از 39 دلار / ماه برای افراد / از 879 دلار / ماه برای مشاغل h3>

cms software 9 contentful

محتوای

در حالی که بیشتر این ابزارهای دیگر به شما کمک می کنند صفحات وب را ایجاد کنید ، محتوای برای آنچه “تجربه های دیجیتال همه کانال” نامیده می شود ساخته شده است ” به طور خلاصه ، این بدان معنی است که شما می توانید تمام محتوای خود را در یک مرکز مرکزی سازماندهی کنید و سپس در صورت لزوم از آن در هر کانال دیجیتال استفاده کنید.

با استفاده از RESTful API و محتوای پنهان محتوای محتوای خود می توانید محتوای خود را جستجو کنید. CDN ها تا بتوانید بارهای API را در کمتر از 100 میلی ثانیه تحویل دهید.

محتوا یک CMS بدون سر است ، بنابراین برای پیاده سازی آن به دانش فنی نیاز دارید.

10. Zephyr – تماس با فروش h3>

Zephyr

ظفیر

Zephyr یک CMS میزبان ابر است که منحصراً خود را به سمت آژانس هایی می سازد که وب سایت های مشتری را ایجاد می کنند. در حقیقت ، Zephyr فقط مجوز خود را به آژانس ها می دهد ، بنابراین افراد نمی توانند از Zephyr استفاده کنند مگر اینکه بخواهید با آنها کار کنید یک شریک آژانس است.

از آنجا که میزبان ابر است ، مهمترین موضوعی که Zephyr برای آژانسها ارائه می دهد این است که قادر است جایگزینی بدون تعمیر و نگهداری برای سایر راه حلهای آژانس مانند وردپرس یا دروپال ارائه دهد.

11 Canvas CMS – با فروش تماس بگیرید h3>

Canvas

بوم

Canvas CMS یک CMS مبتنی بر ابر است که دارای سیستم طراحی Drag- و- Drop ، که امکان طراحی وب سایت سفارشی را برای کاربران غیر فنی فراهم می کند.

تمام طرح هایی که با Canvas می سازید ، پاسخگو هستند و AMP آماده است که تجربه بسیار خوبی را به بازدیدکنندگان موبایل شما می دهد.

برای کاربران پیشرفته تر ، Canvas به شما امکان می دهد ساختارهای پایگاه داده پویا را از داخل CMS ایجاد کنید و همچنین شامل API ها تا داده های منابع دیگر را در سایت خود ادغام کنید.

12 Grav – رایگان h3>

Grav

Grav

Grav یک منبع باز متن باز CMS است. منظور از “flat-file” این است که Grav برای کار کردن به پایگاه داده احتیاج ندارد. در عوض ، این محتوا را از پرونده های متنی پرس و جو می کند. این باعث می شود که Grav بسیار سبک و به راحتی قابل استفاده در هر مکانی باشد زیرا تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پرونده های سایت خود را بارگذاری کنید.

با این وجود هنوز می توانید انواع محتوای پویا و محتوای فیلتر ایجاد کنید و همچنین می توانید از ویرایشگر Markdown برای ایجاد محتوا استفاده کنید.

13. Craft CMS – رایگان h3>

Craft CMS

Craft CMS

Craft CMS یک CMS منبع باز است که تمرکز خود را بر روی فرآیند ایجاد محتوای کاربر پسند قرار می دهد. همچنین کار با انواع محتوای سفارشی ، با یک ابزار داخلی برای طراحی طرح زمینه دلخواه برای انواع مختلف محتوا.

برای کنترل نمای ، می توانید خودتان آن را با استفاده از الگوهای Twig بسازید یا از Craft CMS در تنظیمات بدون سر و صدا با GraphQL API خود تولید Craft CMS استفاده کنید.

14. Sitefinity – با فروش تماس بگیرید h3>

Sitefinity

Sitefinity

Sitefinity یک CMS است که بر کمک به بازاریابان در ارائه محتوای بهینه و شخصی سازی شده تمرکز دارد.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان خود و ارائه محتوای شخصی شده ، از بینش استفاده کنید. سپس ، همچنین می توانید برای بهینه سازی محتوای خود تست های A / B جدید را به سرعت تنظیم کنید. p >

همچنین می توانید از Sitefinity به عنوان CMS بدون سر و صدا برای ارائه محتوا در هر مکان و همه موارد در Microsoft Azure cloud استفاده کنید. برای قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری.

15. Shopify – از 29 دلار در ماه h3>

Shopify

خرید

Shopify یک بستر تجارت الکترونیکی میزبان است. بعد از WooCommerce ، این دومین روش محبوب برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک است.

مزیت اصلی Shopify سادگی است. از آنجا که این یک ابزار میزبانی شده است ، لازم نیست نگران امنیت فروشگاه خود یا تعمیر و نگهداری. شما فقط می توانید روی یافتن مشتری و رشد فروشگاه خود تمرکز کنید.

به لطف بازار برنامه Shopify هنوز انعطاف پذیری خوبی دارید ، اما به کد منبع اصلی فروشگاه خود دسترسی کامل نخواهید داشت.

شرکتهایی که به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارند می توانند با Shopify Plus همکاری کنند. p >

(خواندن پیشنهادی: 11 گزینه بهترین گزینه Shopify در سال 2020).

16. BigCommerce – از 30 دلار در ماه h3>

BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce یکی دیگر از CMS های میزبان معروف است بستر فروشگاه های تجارت الکترونیک . یکی از ویژگی های برجسته BigCommerce ، رویکرد چند کاناله برای فروش است. می توانید از طریق فروشگاه میزبان خود ، آمازون ، eBay و موارد دیگر فروش کنید.

حتی می توانید از سایر گزینه های CMS موجود در این لیست استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید BigCommerce را با وردپرس جفت کنید جفت و جور کنید

BigCommerce یک طرح ضروری و قابل دسترسی را با قیمت 30 دلار در ماه و همچنین برنامه هایی با تمرکز بر شرکت برای سازمان های بزرگتر ارائه می دهد.

17. Umbraco CMS – رایگان (منبع باز) ، از 39 دلار در ماه (نسخه میزبان) h3>

Umbraco

Umbraco

Umbraco یک نرم افزار منبع باز CMS است که می توانید خود میزبان آن باشید. یا می توانید از خدمات میزبانی پولی Umbraco استفاده کنید.

می توانید محتوا را با استفاده از یک ویرایشگر ساده ، همراه با ویژگی های مفید مانند ویرایشگر فرم داخلی ، اضافه کنید. در صورت نیاز ، می توانید CMS اصلی را با برنامه های Umbraco نیز گسترش دهید.

برای کاربران فنی بیشتر ، Umbraco همچنین یک پیشنهاد CMS بدون سر و صدا به نام Umbraco Heartcore دارد.

18 Agility CMS – از 47 دلار در ماه h3>

Agility

چابکی

Agility CMS یکی دیگر از CMS های بدون سر و صدا است که به شما امکان می دهد محتوا را از یک نقطه مدیریت کرده و از طریق RESTful API ، GraphQL و JAMstack به هرجایی تحویل دهید.

هنوز گزینه های زیادی برای مدیریت محتوای خود دارید ، از جمله ویژگی هایی برای مدل سازی محتوا ، SEO ، برنامه ریزی ، روابط محتوا و موارد دیگر.

سپس ، Agility CMS با استقرار محتوا از طریق CDN می تواند از بارگیری سریع محتوای شما اطمینان حاصل کند.

19. Adobe Experience Manager – با فروش تماس بگیرید (میانگین 250،000 دلار + در سال) h3>

Adobe Experience Manager

مدیر تجربه Adobe

div >

مدیر تجربه Adobe ابزاری متمرکز بر شرکت است که CMS را با دارایی دیجیتال ترکیب می کند راه حل مدیریت (DAM).

شما می توانید از سایتهای Adobe Experience Manager برای ایجاد تجارب وب شخصی شده برای بازدیدکنندگان در کانالهای مختلف استفاده کنید ، در عین حال از دارایی های مدیر Adobe Experience برای مدیریت تمام دارایی های دیجیتالی برند خود از یک نقطه مرکزی استفاده می کنید.

20 محتوای Oracle WebCenter – از 3،450 دلار h3>

Oracle WebCenter Content

محتوای Oracle WebCenter

div >

محتوای Oracle WebCenter یک ابزار مدیریت محتوای سازمانی (ECM) است. این به خودی خود ایجاد سایت نیست. در عوض ، به شما محلی برای نگهداری محتوای بدون ساختار می دهد که می توانید آن را به هر برنامه (از جمله وب سایت) تحویل دهید.

همچنین بیشتر به مدیریت اسناد ، تصاویر ، پرونده های رسانه ای غنی و سوابق متمرکز است. از دادن ویرایشگر متن برای بارگذاری محتوا مانند بسیاری از این ابزارهای دیگر.

21. شبح – رایگان ، از 29 دلار در ماه (نسخه میزبان) h3>

Ghost

شبح

Ghost یک CMS سریع است که با Node.js نوشته شده و اساساً به وبلاگ نویسی و انتشار.

برای ساده سازی کارها ، Ghost همچنین برخی از مهمترین ویژگیهایی را که وبلاگ نویسان و ناشران رسانه برای کسب درآمد از سایتهای خود نیاز دارند ، ایجاد کرده است. به عنوان مثال ، می توانید فرم های انتخاب ایمیل ایجاد کنید و از بازدیدکنندگان برای دسترسی به محتوای خود با هزینه اشتراک ماهیانه .

اگر شما CMS بخواهید فراتر از وبلاگ نویسی / انتشار باشد ، Ghost گزینه مناسبی نیست.
با استفاده از این گزینه از 21 گزینه برتر CMS for برای سال 2020 به راحتی محتوای وب سایت خود را رشد و مدیریت کنید برای توییت کلیک کنید

خلاصه h2>

همانطور که دیدیم ، CMS به شما کمک می کند محتوای خود را مدیریت کرده و بدون نیاز به ویرایش کد به وب سایت خود تبدیل کنید. a> هر بار که می خواهید محتوا را اضافه یا تغییر دهید.

برخی از این ابزارها تقریباً منحصراً به شما کمک می کنند تا وب سایت خود را راه اندازی کنید ، در حالیکه برخی دیگر فقط به مدیریت محتوای شما و اجازه دادن به استفاده از آن از طریق API ها (رویکرد CMS بدون سر و صدا) متمرکز هستند.

اگر کاربر فنی نیستید (یا تیم فنی در پشت خود ندارید) ، احتمالاً می خواهید ابزارهایی مانند وردپرس ، دروپال ، HubSpot CMS یا Squarespace و از گزینه های بدون سرور CMS دور باشید.

اگر لازم است محتوای خود را در چندین مکان مستقر کنید ، اگر دانش فنی استفاده از آن را داشته باشید ، ممکن است انعطاف پذیری CMS بدون سر و صدا را ترجیح دهید.


اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساختهای Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت تمرکز دارند. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/cms-software/.

دیدگاهتان را بنویسید