20 بهترین تم BuddyPress برای وب سایت وردپرس شما

آیا به دنبال بهترین مضامین وردپرس برای BuddPress هستید؟ BuddyPress یک پروژه خواهر وردپرس است. به شما امکان می دهد یک شبکه اجتماعی آنلاین در بالای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. در این مقاله ، ما بهترین مطالب BuddyPress را برای وب سایت وردپرس شما انتخاب کرده ایم.

WordPress themes for BuddyPress

ایجاد انجمن آنلاین خود با BuddyPress و WordPress

وردپرس در حال حاضر توسط بیش از 27 درصد از همه وب سایت های موجود در اینترنت مورد علاقه قرار گرفته است. این همه به دلیل سهولت استفاده و انعطاف پذیری است که ارائه می دهد.

BuddyPress یک پروژه خواهر وردپرس است. به شما امکان می دهد یک انجمن آنلاین با ویژگی های شبکه های اجتماعی به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

به صورت افزونه وردپرس که به این معنی است که شما به خود میزبان WordPress.org برای استفاده از آن.

برای راه اندازی یک وب سایت WordPress.org که خود میزبان آن است ، باید با یک میزبانی وردپرس و یک نام دامنه دریافت کنید.

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان هستند و سرویس میزبانی رسمی وردپرس را به شما پیشنهاد می دهند.

پس از خرید هاست ، می توانید وردپرس را نصب کرده و نصب کنید. برای دستورالعمل های گام به گام به نحوه راه اندازی یک وبلاگ وردپرس .

در مرحله بعدی ، باید پلاگین BuddyPress را نصب کنید. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های WordPress برای BuddyPress بیندازیم که باعث زیبایی وب سایت شما می شود.

توجه: این لیست شامل هر دو مضمون رایگان و پولی است و همه آنها پاسخگوی تلفن همراه هستند.

1 پرچم سیاه

Black Flag

Black Flag یک قالب مدرن وردپرس است که با BuddyPress سازگار است. مناسب برای انجمن های آنلاین پرمحتوا با صفحه اصلی مجله / سبک خبری. این شامل انواع طرح ها و سبک ها ، ابزارک های هوشمند با ستون های فرعی انعطاف پذیر و یک صفحه فیلم اختصاصی است.

شامل یک > بخش نظرات که به کاربران وب سایت شما امکان می دهد به راحتی نظرات محصولات را اضافه کنند. همچنین پشتیبانی داخلی برای bbPress و WooCommerce خارج از جعبه.

2. چیزهای جالب

Cool Stuff

Cool Stuff تم تم جدید وردپرس برای وب سایت های BuddyPress ، مجله ، اخبار و وبلاگ ها است. این یک صفحه اصلی مدرن با طرح بلاگ دو ستون سنتی دارد. شامل بخشهای داخلی برای افزودن نمونه کارها قابل فیلتر ، خدمات ، رویدادها و اعضا.

بسیار انعطاف پذیر است و دارای ویژگی های بسیار جذاب مانند اشتراک گذاری اجتماعی ، نوار لغزنده تصویر ، فرم تماس ، و Google Maps پشتیبانی.

3. اعتبار

Credence

اعتبار یک قالب وردپرس چند منظوره انعطاف پذیر است که برای وب سایت های BuddyPress ، مجله ، اخبار یا تجارت مناسب است. دارای چندین طرح بندی و حق بیمه کشیدن و رها کردن صفحه ساز به شما امکان می دهد صفحاتی را از ابتدا بدون مهارت برنامه نویسی ایجاد کنید.

این ترجمه آماده است و می تواند برای عنوان ایجاد وب سایت های چند زبانه . همچنین می توانید از آن برای با استفاده از WooCommerce یک فروشگاه آنلاین اضافه کنید .

4. پرداخت

Checkout

اگر می خواهید بارگیری های دیجیتالی را در وب سایت BuddyPress خود بفروشید ، Checkout را دوست دارید. این یک قالب وردپرس سازگار با BuddyPress است که به طور خاص برای کار با بارگیری آسان دیجیتال ، یکی از بهترین افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس در بازار.

پرداخت یک داشبورد زیبا برای فروشندگان یا فروشندگان ، یک بخش نمونه کارها و تایپوگرافی زیبا با استفاده از قلم های Typekit . این صفحه با یک صفحه شروع شروع می شود و با چندین افزونه رایگان رایگان وردپرس کار می کند.

5. Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat یک قالب مدرن مجله وردپرس است که با BuddyPress سازگار است. این یک طرح مجله با تمرکز بر حفظ کاربران با محتوای شما است. این انتخاب های رنگی نامحدود ، طرح بندی دسته های مختلف و آماده برای استفاده از مکان های تبلیغاتی دارد.

درون ویجت های سفارشی برای شبکه های اجتماعی نیز پیدا خواهید کرد ، توییتر ، اینستاگرام ، کشف محتوا و موارد دیگر. این یک پانل گزینه های تم سفارشی دارد که به شما امکان می دهد عناصر را روشن یا خاموش کنید ، نشان خود را اضافه کنید ، پس زمینه را تغییر دهید و موارد دیگر.

6. بدون تخلف

No Offense

No Offense یک موضوع وردپرس برای کلینیک های روانشناسی ، درمانگران و وب سایت های بهداشت روان است. این برنامه از BuddyPress پشتیبانی می کند تا به راحتی جامعه آنلاین خود را ایجاد کنید. این وب سایت دارای یک طرح وب سایت تجاری مدرن برای صفحه اصلی ، دارای گزینه های انعطاف پذیر است که گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد.

کد کوتاه متنوعی دارد ، با 1 کلیک نصب نسخه ی نمایشی ، نمادهای عالی قلم و پانل گزینه های تم سفارشی. WooCommerce آماده است و می توان از آن برای ایجاد وب سایت های چند زبانه نیز.

7. هسته

The Core

Core مجموعه ای از 20 تم وردپرس است که درون یک موضوع فوق العاده انعطاف پذیر قرار گرفته است. همه این مضامین کاملاً با BuddyPress سازگار هستند. این شامل یک سازنده صفحه قدرتمند و یکپارچه است که به شما امکان می دهد در صورت نیاز به راحتی طرح های خود را ایجاد کنید.

دارای رنگهای نامحدود ، ستون های فرعی نامحدود ، چندین انواع پست سفارشی ، پشتیبانی WooCommerce و موارد دیگر. استفاده از آن آسان است و دارای یک صفحه گزینه های تم سفارشی است که به شما کمک می کند وب سایت خود را به راحتی تنظیم کنید.

8. بازی روشن

Game On

آیا می خواهید یک انجمن بازی سرگرم کننده با BuddyPress ایجاد کنید؟ بازی روشن را بررسی کنید. این یک تم وردپرس برای وب سایت های بازی با پشتیبانی از BuddyPress است. دارای گزینه های یکپارچه برای نمایش تبلیغات در نوارهای پیشرفت در هنگام بارگذاری بازی و در صفحه بازی.

دارای گزینه های سفارشی سازی انعطاف پذیر با رنگ های مختلف و قلم های Google . همچنین با راهنمای تنظیم گام به گام موضوع و مستندات گسترده همراه است.

9 ستون نویس

The Columnist

The Columnist یک قالب وردپرس رایگان برای مجلات ، اخبار ، وبلاگ ها ، bbPress و BuddyPress. این گزینه های مختلفی را برای صفحه اصلی ، بایگانی ، صفحه های تک ، bbPress و BuddyPress دارد.

این یک و چهار طرح رنگی. محتوا را می توان با طرح حداکثر چهار ستون نمایش داد.

10. NewsBlok

NewsBlok

برای سایت خبری یا محتوای غنی از محتوای خود به یک تم قدرتمند نیاز دارید؟ NewsBlok موضوع مجلات و وب سایت های خبری است با چندین طرح و چندین سبک. با BuddyPress و WooCommerce کاملا سازگار است.

همراه با نصب نسخه ی نمایشی 1 کلیک ، ابزارک های سفارشی ، بخش بررسی ها و پشتیبانی از برنامه ساز زنده تم.

11. منطقه بازی ها

Games Zone

همانطور که از نام Game Zone وجود دارد ، یک قالب وردپرس برای انجمن های بازی آنلاین است. به راحتی می توانید از آن برای ایجاد انجمن بازی های خود با BuddyPress استفاده کنید. این بخشها برای بررسی ، مقالات ، رویدادها ، اعضا و موارد دیگر است.

همچنین چندین گزینه طرح بندی ، کد کوتاه ، ابزارک های سفارشی و بسیاری از گزینه های سفارشی سازی دیگر ارائه می دهد. دارای 2 اسلایدر ، یک پانل گزینه های تم ساده و یک نصب وب سایت نسخه ی نمایشی 1 کلیک.

12. ساده

Streamline

اگر محتوای ویدئویی در جامعه BuddyPress شما نقش مهمی دارد ، Streamline را پرداخت کنید. این یک قالب وردپرس است که برای وب سایت های مجله / اخبار با جاسازی های ویدئو .

این برنامه از سفارشی ساز برای همه گزینه های تم استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد وب سایت خود را با پیش نمایش زنده تنظیم کنید. این ابزارک های سفارشی برای چرخ فلک پست های ویژه ، ویجت خبرنامه ، فیلم ها و موارد دیگر است. همچنین می توانید رنگ تم ها ، پس زمینه ها ، طرح ها و قلم ها را تغییر دهید تا کاملاً متعلق به شما باشد.

13. Sauron

Sauron

Sauron یک قالب وردپرس چند منظوره رایگان است که می تواند برای ایجاد در هر نوع سایت وردپرس استفاده شود. برای BuddyPress ، bbPress ، WooCommerce و WPML آماده است برای وب سایت های چند زبانه.

از جمله ویژگی های دیگر ، این شبکه دارای شبکه پست های تمام عرض ، سازنده صفحه اول ، نمایش اسلایدی صفحه نمایش تمام صفحه ، ویرایشگر طرح ، گزینه های تایپوگرافی با فونت های Google و گزینه های اشتراک اجتماعی است. راه اندازی آن آسان است و طرح زمینه کودکانه دوستانه.

14. IndiGamer

IndiGamer

IndiGamer گزینه عالی دیگری برای وب سایت های بازی است. با رنگ بندی تیره و ظاهر آینده نگرانه ای بی نظیر به سایت شما می بخشد.

شما می توانید این شکل ظاهری را به صورت دلخواه و با آرم ، پس زمینه ، طرح بندی صفحه اصلی و الگوهای صفحه ، شخصی سازی کنید. راه اندازی آن آسان است و از همه سازندگان صفحه محبوب وردپرس مانند Beaver Builder ، Elementor ، Divi و موارد دیگر.

15. Arcade Basic

Arcade Basic

Arcade Basic یک قالب رایگان وردپرس با تنظیمات انعطاف پذیر است که به عنوان یک تم چند منظوره استفاده می شود. با BuddyPres ، WooCommerce و bbPress سازگار است. برای افزودن تصویر سرصفحه ، طرح بندی صفحه ، عرض سایت و موارد دیگر.

دارای منوی ناوبری شناور چسبنده در بالا ، منوی رسانه های اجتماعی و طرح دو ستون برای صفحات وبلاگ.

16. قطب نما

Compass

قطب نما یک قالب وردپرس قابل تنظیم و پیچیده است. مناسب برای وبلاگ ها ، مجلات و وب سایت های تجاری ، Compass همچنین با BuddyPress کاملا سازگار است. این یک طرح صفحه اصلی کاملاً گسترده ای دارد ، به این معنی که می توانید ابزارک های سفارشی را برای راه اندازی صفحه اصلی خود اضافه کنید.

صفحه اصلی از تصاویر برجسته و دسته های محتوای خود را اضافه کنید. این دارای یک نوار لغزنده مناسب برای موبایل است و تمام گزینه های طرح زمینه را می توان در برنامه شخصی سازی زنده تنظیم کرد.

17. تک رنگ h4>

اگر سبک مینیمالیستی را در طراحی خود ترجیح می دهید ، پس عاشق Monochrome خواهید شد. از ویژگی تایپوگرافی زیبا و چیدمان وسیع برای ظاهری تمیزتر و پیچیده برخوردار است.

در بالای پایه جامد سنگ چارچوب پیدایش . همچنین در رویکرد خود به گزینه های موضوعی از مینیمالیسم استفاده می کند ، گزینه هایی که تعداد آنها کمتر است اما هر آنچه را که نیاز دارید را در خود دارند.

18. صوفیه

Sufia

Sufia یکی دیگر از گزینه های مناسب برای وب سایت های وردپرس پر محتوای است. با BuddyPress سازگار است و شامل ویژگی هایی مانند Ajax based فرم ورود به سیستم سفارشی ، نمایش آواتار کاربر در نوار منو ، پست های ارسالی کاربر ، و فهرست نویسندگان .

دارای طرح ویجت با 29 ابزارک سفارشی است. فقط باید آنها را بکشید و رها کنید تا طرح خود را ایجاد کنید. دارای 10 صفحه اصلی منحصر به فرد ، 5 صفحه سفارشی و 7 سبک هدر. این گزینه های کافی را در اختیار شما قرار می دهد تا ظاهری منحصر به فرد برای وب سایت خود ایجاد کنید.

19. ماژول ها

Modules

ماژول ها یک قالب مدرن و شیک وردپرس است که واقعاً انعطاف پذیر است و استفاده از آن آسان است. با 16 وب سایت آماده همراه است که می توانید با کلیک یک دکمه آنها را نصب کنید. سپس می توانید برای شروع محتوا را با محتوای خود جایگزین کنید.

ماژول هایی را که با موضوع ارائه می شوند نیز دوست دارید. اینها بلوک های محتوا و عناصر طراحی هستند که می توانید با کشیدن و رها کردن آنها ، صفحات خود را بسازید. ماژول ها با BuddyPress ، WooCommerce و همه افزونه های اصلی WordPress کاملا سازگار است.

20. تایتان

Titan

اکثر وب سایت های پرمحتوا به چیدمانی نیاز دارند که بتواند بهترین مطالب آنها را به نمایش بگذارد. تایتان این کار را به خوبی انجام می دهد. این یک موضوع مجله / اخبار وردپرس با چندین طرح ، سبک و چندین ویژگی کشف محتوا است.

با BuddyPress ، WooCommerce و سایر افزونه های محبوب WordPress سازگار است. چندین الگوی صفحه دارد و می توانید تغییر طرح بندی برای هر صفحه به راحتی. تنظیم تم کاملاً ساده و بدون دردسر است و هزاران ویژگی جالب را در وب سایت خود امتحان می کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مضامین وردپرس را برای بادی پرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای نهایی گام به گام ما را در مورد نحوه افزایش سرعت و عملکرد وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-buddypress-themes-for-your-wordpress-website/.

دیدگاهتان را بنویسید