20 بهترین آموزش لاراول (منابع رایگان و پولی در سال 2020)

لاراول سالهاست و دلیل موثری راک ستاره توسعه برنامه های PHP است. اکوسیستم عظیم ، جامعه فعال ، بازار کار قوی ، استارت آپ های موفق – این همه چیز را دارد که ارزش استفاده از یک فناوری جدید را دارد.

اگر می خواهید لاراول را یاد بگیرید ، نیازی به ادامه کار نیست. با مرور این راهنما ، می توانید بهترین آموزش لاراول را برای شما متناسب با سطح دانش و سبک یادگیری خود پیدا کنید.

آماده هستید؟ بیایید عمیق تر حفاری کنیم!

چرا لاراول را یاد بگیریم h2>

دلایل زیادی وجود دارد که شما می خواهید لاراول را یاد بگیرید ، بنابراین ما با مهمترین آنها شروع خواهیم کرد. بعلاوه ، ما همچنین نکاتی را در مورد چگونگی یادگیری موثر چارچوب قبل از بررسی جزئیات بهترین آموزشهای لاراول ، از جمله جوانب مثبت ، منفی و موارد استفاده از هر آموزش ، ارائه خواهیم داد.

1 توسعه سریع h3>

لاراول منبع آزاد چارچوب PHP است برای توسعه برنامه های وب ، براساس معماری MVC (Model-View-Controller) الگوی . نحو گویا و سرراست آن سرعت توسعه را افزایش داده و منجر به ایجاد کد کد تمیز و قابل نگهداری و کاربردهای مقیاس پذیر می شود.

2. محبوبیت بالا h3>

کد منبع Laravel در GitHub میزبانی می شود که بیشترین مقدار آن مخزن محبوب PHP ، با بیش از 60،000 ستاره و شمارش. همچنین بسیاری از آموزشها ، فیلمها ، پخش تصاویر و منابع لاراول بصورت آنلاین در دسترس است که می تواند به شما در یادگیری چارچوب و به روز ماندن در مورد تحولات جدید کمک کند.

3 اکوسیستم عظیم h3>

به لطف محبوبیت ، لاراول دارای یک اکوسیستم عظیم از بسته های رسمی و شخص ثالث است که می توانید به برنامه خود اضافه کنید. بسته های رسمی شامل ابزارها و سیستم عامل های مدیریت سرور ، محیط های توسعه دهنده ، ابزارهای نظارت و آزمایش ، پانل مدیریت و موارد دیگر است (آنها را در صفحه اصلی لاراول در زیر مشاهده کنید) منوی “اکوسیستم”).

اگر می خواهید عملکردی را که هنوز وجود ندارد اضافه کنید ، همچنین می توانید بسته لاراول خود را بسازید .

4 انجمن فعال h3>

یک انجمن عظیم در اطراف لاراول وجود دارد که می توانید در Laravel.io ، بحث در مورد Laracasts ، LaraChat ، اختلاف ، Reddit و مکانهای جالب دیگر. لاراول همچنین یک کنفرانس رسمی به نام لاراکون دارد که هر ساله در سه قاره برگزار می شود (آمریکا ، اروپا ، استرالیا ).

5. بازار کار قوی h3>

توسعه لاراول یک مهارت بسیار مورد تقاضا است و چشم انداز شغلی بسیار عالی است. این یک تابلوی شغلی رسمی به نام Larajobs دارد که در آن متداول ترین عناوین شغلی عبارتند از ‘توسعه دهنده لاراول’ ، ‘توسعه دهنده توسعه لاراول’ ، ‘ توسعه دهنده کامل PHP PHP ” (لاراول اغلب با Vue.js در جبهه جفت می شود) ، و “TALL Stack Developer” ( TALL مخفف Tailwind CSS ، Alpine.js است ، لاراول و Livewire ).

علاوه بر لاراوبز ، می توانید بسیاری از مشاغل لاراول را در سایت های شغلی دیگر مانند Monster ، در واقع و LinkedIn پیدا کنید و مشاغل از راه دور لاراول نیز در RemoteOK ، ما از راه دور کار می کنیم ، و مکانهای دیگر.

6. نوید فرصتهای تجاری h3>

اگر نمی خواهید برای شخص دیگری کار کنید اما کسب و کار خود را بسازید ، لاراول می تواند یک راه حل عالی برای شما باشد. در حال حاضر بسیاری از مشاغل موفق در لاراول ساخته شده اند ، از جمله OctoberCMS ، Mailcoach ، Monica CRM ، فاکتور نینجا a > ، و CodeCourse (در این مقاله ، در میان آموزشهای پولی لاراول ، به پایین مراجعه کنید) ، فقط چند مورد را نام ببرید.

با استفاده از لاراول به عنوان پایه و استفاده از بهترین روش ها و میزبانی PHP با عملکرد بالا ، برنامه شما بدون هیچ گونه تولیدی مقیاس بندی می کند مشکلات.
لاراول با داشتن یک جامعه فعال و بازار کار قوی ، به یک دلیل ستاره اصلی توسعه برنامه های PHP است. ⭐️ بیاموزید که چگونه با این راهنمای آموزش رایگان و پولی شروع به کار کنید. ⬇️ برای توییت کلیک کنید

نحوه یادگیری لاراول h2>

برای شروع با یادگیری توسعه لاراول ، به دانش قبلی نیاز دارید.

دانش قبلی h3>

شما باید با خیال راحت از PHP به ویژه از PHP شی گرا استفاده کنید. دانستن نحوه استفاده از خط فرمان و آهنگساز مدیر بسته نیز مهم است – این دو موضوع معمولاً با آموزشهای سطح PHP مبتدی پوشش داده می شوند.

برخی از دانشهای HTML و سیستم های مدیریت پایگاه داده رابطه ای (لاراول از چهار سیستم پشتیبانی می کند: MySQL ، PostgreSQL ، SQLite و SQL Server) نیز می تواند برای شروع آسان باشد.

مطالب یادگیری h3>

یادگیری یک چارچوب PHP مانند Laravel با یادگیری یک زبان برنامه نویسی مانند PHP تا حدودی متفاوت است. در اینجا ، شما از همان ابتدا پروژه های عملی بیشتری را انجام می دهید و تمرینات برنامه نویسی (یا صفر) کمتری را انجام می دهید ، زیرا این ساختار بیشتر آموزشهای لاراول است.

ساخت برنامه های دنیای واقعی به این معنی است که شما مرتباً از Laravel به عنوان بخشی از پشته استفاده خواهید کرد. به عنوان مثال ، بسیاری از آموزشهای لاراول از آن با Vue frontend استفاده می کنند ، به این معنی که برای انجام پروژه نیز باید Vue.js (معمولاً تحت همین آموزش نیز باشد) را یاد بگیرید.

یافتن آموزش برای مبتدیان کامل نیز دشوارتر است و بیشتر آموزشها در قالب ویدیو است. به سختی هیچ کتابی در مورد لاراول وجود دارد ، زیرا به سرعت تغییر می کند به طوری که با انتشار یک کتاب ، این چارچوب از قبل دو نسخه است.

نسخه های لاراول h3>

یکی از مهمترین موارد هنگام انتخاب آموزش لاراول توجه به نسخه لاراول است که در آن پوشش داده شده است. شما باید با قوانین نسخه Laravel زیر آشنا شوید:

 • از آنجا که نسخه 6 ، لاراول و بسته های رسمی آن نسخه معنایی را دنبال می کنند ( major.minor.patch ) ، به عنوان مثال 8. * یک نسخه اصلی است.
 • قبل از لاراول 6 ، این چارچوب از کنوانسیون paradigm.major.minor استفاده می کرد ، به عنوان مثال 5.8. * نیز یک نسخه مهم است.
 • هر شش ماه (در ماه های فوریه و آگوست) یک نسخه مهم عرضه می شود.
 • و هر 2 سال یک نسخه LTS (پشتیبانی طولانی مدت) وجود دارد.
 • برای نسخه های عمومی ، رفع اشکال به مدت 6 ماه و نسخه های امنیتی برای 1 سال ارائه شده است.
 • برای نسخه های LTS ، رفع اشکال برای 2 سال و نسخه های امنیتی برای 3 سال ارائه شده است.
 • بنابراین ، نسخه های اصلی بعدی لاراول به 5.5 رسیده است. * (LTS) ، 5.6. * ، 5.7. * ، 5.8. * ، 6. * (LTS) ، 7. * ، 8. *
 • نسخه ها و نسخه های کوچکی نیز وجود دارد ، اما هیچ تغییری در آنها ایجاد نمی شود.

از آنجا که هر سال دو نسخه مهم وجود دارد ، به سختی می توان آموزش ها را دنبال کرد. بیشتر آموزشهای لاراول که در هر تاریخ مشخص خواهید یافت ، در مقایسه با نسخه واقعی ، 1-3 نسخه بازگشتی هستند. این مشکل بزرگی نیست مگر اینکه این چارچوب کاملاً بازنویسی شود ، که آخرین بار در زمان انتشار لاراول 4 در سال 2013 اتفاق افتاد.

اگرچه توصیه می شود از جدیدترین آموزش موجود استفاده کنید ، اگر مجبورید دو یا سه نسخه را برگردانید وحشت نکنید ، به خصوص اگر این یک قطعه عملی است که نشان می دهد چگونه می توانید نوع برنامه ای را که می خواهید یاد بگیرید بسازید.

ممکن است ناسازگاری بین نسخه های مختلف پیدا کنید ، اما این موارد معمولاً توسط نویسنده یا سایر زبان آموزان در بخش بحث مشاهده می شوند. همچنین بهتر است به یادداشت های انتشار هر نسخه جدید بگردید تا ببینید چه تغییراتی کرده است ، به شما کمک می کند بدانید به چه چیزهایی توجه کنید.

بودجه یادگیری h3>

یادگیری لاراول به هیچ وجه گران نیست – شما می توانید این کار را حتی به صورت رایگان انجام دهید. این راهنما شامل آموزشهای رایگان و پولی لاراول است ، اما حتی موارد پرداخت شده نیز گران نیستند. می توانید با 15-30 پوند دلار در ماه در یک سایت آموزشی برتر اشتراک کنید.

حتی اگر نمی خواهید هیچ هزینه ای برای یادگیری لاراول هزینه کنید ، همچنین لازم است که از طریق قسمت پرداخت شده ، مرور کنید ، زیرا برخی از سایت های آموزش برتر با استفاده از دوره های آزمایشی رایگان ، دوره های گاه به گاه رایگان فیلم و سایر پیشنهادات رایگان ارائه می شوند.

6 بهترین سایت رایگان آموزش لاراول h2>

اکنون ، بیایید بهترین آموزشهای لاراول را از نزدیک بررسی کنیم!

1 اسناد رسمی لاراول (مبتدیان ، متوسط ​​، پیشرفته) h3>

Official Laravel Docs

اسناد رسمی لاراول

اسناد رسمی لاراول توصیف واقعی چارچوب لاراول است که توسط جامعه لاراول نگهداری می شود و همچنین موجود در GitHub . این کار با یک راهنمای نصب آغاز می شود و یک نمای کلی از تمام مفاهیم لاراول ، مانند الگو ، امنیت ، مدیریت پایگاه داده و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. همچنین می توانید اسناد بسته های رسمی لاراول را در اینجا پیدا کنید.

مزایا:

 • به روزترین منبع لاراول
 • اطلاعات به خوبی ساختار یافته و به راحتی قابل جستجو است
 • اسناد نسخه های قدیمی Laravel نیز موجود است
 • شامل مثالهای کد و نکات بهترین روش است
 • می توانید گزارش اشکالات را در GitHub ارسال کنید

موارد:

 • رنگ و طرح خشک و شبیه کتاب درسی

چه موقع اسناد لاراول را انتخاب کنید h4>

اسناد رسمی لاراول در هر سطح دانش برای بررسی جزئیات هر مفهوم مرتبط با لاراول مفید است. با این حال ، به دلیل تراکم اطلاعات بالا ، می تواند برای مبتدیان طاقت فرسا باشد.

بهترین مکان برای آشنایی با ویژگی های نسخه های جدید یا مقایسه نسخه های مختلف است.

2. اخبار لاراول (مبتدیان ، متوسط ​​، پیشرفته) h3>

Laravel News

اخبار لاراول

لاراول نیوز یک سایت آموزشی شامل لاراول است که دارای چندین جنبه است. این وبلاگ دارای آخرین اخبار لاراول ، بخشی برای آموزشهای لاراول است که موضوعاتی را از سطح مبتدی تا سطح تخصصی پوشش می دهد ، پادکست دو هفته ای لاراول و یک خبرنامه لاراول که هر روز یکشنبه صبح ارائه می شود. لاراول نیوز همچنین بسته های محبوب لاراول را با شرح مختصر و کد مثال به نمایش می گذارد.

مزایا:

 • مرتباً به روز می شود
 • محتوا را به روش های مختلف (وبلاگ ، پادکست ، خبرنامه و غیره) ارائه می دهد
 • بهترین موارد تمرین
 • آموزش رایگان ساخت برنامه ها / وظایف / ابزارهای لاراول در دنیای واقعی
 • تصاویر مفید و قطعه کد

موارد:

 • برخی از پست ها از پست های حمایت مالی هستند (حتی اگر به وضوح گفته شده باشد)
 • سخت پیمایش می شود (قسمتهای متوالی همان مجموعه آموزشی با یکدیگر پیوند ندارند)

چه موقع Laravel News را انتخاب کنید h4>

Laravel News بهترین منبع رایگان برای اخبار مربوط به Laravel است. این آموزشها با کیفیت بالا ارائه می شوند و موارد جالب بسیاری را شامل می شوند – اما حتی اگر علاقه ای به آنها ندارید ، برای اینکه با چارچوب لاراول به روز باشید ، باید در خبرنامه مشترک شوید (همچنین هر لیست شامل لیست های شغلی لاراول است). دو بار در هفته Laravel News Podcast همچنین یک منبع عالی برای توسعه دهندگان Laravel در هر سطح است.

3 Tuts Make (متوسط ​​، پیشرفته) h3>

Tuts Make

ساخت Tuts

Tuts Make یک وبلاگ آموزشی معروف است که زبان ها و فن آوری های برنامه نویسی مختلف از جمله لاراول را پوشش می دهد. آموزشها مختصر و به روز هستند ، در مورد وظایف رایج لاراول ، خطاها و موارد استفاده بحث می کنند. آنها شامل چندین کد کد هستند که می توانید در پروژه های شخصی خود نیز استفاده کنید.

TutsMake یک دسته جداگانه برای پرسش و پاسخ مصاحبه لاراول a > نیز با توضیحات ساده و متفکرانه.

مزایا:

 • مرتباً به روز می شود
 • آموزشهای مبتنی بر تمرین
 • ساده و بدون چربی محتوا
 • مثالهای طولانی اما متشکل از ساختار کد
 • پرسش و پاسخ مصاحبه شغلی

موارد:

 • به سختی می توان فهرست مطالب را جستجو کرد (بدون برچسب یا طبقه بندی دیگر)
 • خطاهای گرامری اینجا و آنجا

زمان انتخاب Tuts ایجاد کنید h4>

قطعاً Tuts Make برای مبتدیان نیست. برای درک این آموزشها حداقل به دانش متوسطی در مورد لاراول احتیاج دارید ، زیرا آنها بسیار مبتنی بر کد هستند ، بدون اینکه بحث تئوری زیادی داشته باشید. این آموزش ها نیز به یکدیگر مرتبط نیستند – Tuts Make یک وبلاگ است ، نه یک مجموعه آموزش گام به گام لاراول. اگر به دنبال کار Laravel هستید ، بخش پرسش و پاسخ مصاحبه آن را از دست ندهید. واقعاً خوب است.

4 LaraShout (مبتدی ، متوسط ​​، پیشرفته) h3>

LaraShout

LaraShout

LaraShout یک وب سایت آموزشی رایگان است که کاملاً بر روی چارچوب Laravel تمرکز دارد. علاوه بر آموزشهای عملی لاراول ، همچنین دارای راهنماهای مفاهیم نظری مهمی مانند میان افزار ، فضای ذخیره سازی ، صف و مشاغل و سایر موارد است. برخی از آموزشها به صورت سری دسته بندی شده اند تا بتوانید دانش عمیق تری درباره هر مبحث کسب کنید.

در حال حاضر ، LaraShout چهار سری دارد: مجموعه ها ، الگوهای طراحی ، توسعه برنامه تجارت الکترونیکی و توسعه بسته ها.

مزایا:

 • پیمایش وب سایت آسان
 • آموزشها با یک جدول محتوا شروع می شوند
 • محتوای غنی (تصاویر با کیفیت بالا ، نمونه کد ، پیام های هشدار و غیره)
 • هم آموزش تئوری و هم آموزش مبتنی بر عمل

موارد:

 • بعضی از دسته ها فقط شامل دو یا سه آموزش هستند
 • کمتر به روز می شود

چه موقع LaraShout را انتخاب کنید h4>

LaraShout در درجه اول برای زبان آموزان متوسط ​​و پیشرفته توصیه می شود ، حتی اگر دارای آموزش های سطح مقدماتی نیز باشد. چهار سری آموزش لاراول به خصوص قابل بررسی است – با این حال ، توجه داشته باشید که لزوماً همه مواردی را که نیاز دارید را پوشش نمی دهد ، زیرا LaraShout بیشتر یک وبلاگ فناوری است تا یک سایت آموزشی جامع.

5. Learn2torials (مبتدیان ، متوسط) h3>

Learn2torials

Learn2torials

Learn2torials یک پروژه یک نفره توسط Sandip Patel است ، شامل آموزش های رایگان در مورد زبان ها و چارچوب های مختلف برنامه نویسی. بخش آموزش لاراول بسیاری از جنبه های مهم این چارچوب را شامل می شود ، از نصب تا پشتیبان گیری گرفته تا حافظه پنهان.

آنها بیشتر از تئوری روی تئوری تمرکز می کنند ، اما چون مثالهای کد طولانی تری دارند ، می توانند به شما در حل مشکلات دنیای واقعی نیز کمک کنند.

مزایا:

 • آموزشهای خوب نوشته شده با توضیحات قابل تأمل
 • آموزشها از قالب پرسش و پاسخ آسان برای پیروی استفاده می کنند
 • مثالهای کد بسیار کامنت شده
 • بسیاری از آموزشهای سطح مبتدی

موارد:

 • جستجوی وب سایت سخت است (بدون طبقه بندی)
 • آموزشها از یک قطعه مبتدی تا پیشرفته تر از یک ترتیب منطقی پیروی نمی کنند

چرا Learn2torials را انتخاب کنید h4>

اگر مبتدی هستید یا قبلاً از توسعه لاراول مطلع هستید اما در دانش شما خلأ وجود دارد ، Learn2torials می تواند منبع ایده آل لاراول برای شما باشد. همچنین با اسناد رسمی لاراول همپوشانی بسیاری دارد ، بنابراین می توانید از این دو منبع برای تقویت درک خود از مفاهیم اساسی استفاده کنید.

6. فصیح با مثال (متوسط) h3>

Eloquent by Example

گویا با مثال

Eloquent by Example یکی دیگر از پروژه های یک نفره است که توسط جف مادسن ارائه شده است. این یک مجموعه آموزش رایگان لاراول است که فقط در مورد Eloquent ORM ، نگاشت گر رابطه ای شیئی است که مسئول انتقال داده ها بین لاراول است. اشیا و پایگاه داده رابطه ای که در پس زمینه اجرا می شود (بسته به انتخاب شما MySQL ، PostgreSQL ، SQLite یا SQL Server).

ساختار آموزش ها به صورت درس های متوالی است و مانند فصول یک کتاب در مورد ORM فصیح خوانده می شود.

مزایا:

 • آموزشها بسیار خوب نوشته شده اند (تقریباً شبیه رمان هستند)
 • وب سایتی با ساختار مناسب با پیمایش آسان
 • مثالهای کد فراوان
 • بخش “خواندن بیشتر” همراه با توصیه های منابع

موارد:

 • هیچ درس مقدماتی برای توضیح مفاهیم اساسی مانند آنچه ORM است
 • بدون تاریخ انتشار در مورد آموزشها

چه موقع فصیح را به عنوان مثال انتخاب کنید h4>

اگر قبلاً دانش لاراول دارید اما می خواهید بر Eloquent ORM تسلط داشته باشید ، این بهترین منبع لاراول است. با این اوصاف ، مشخص نیست که آخرین بار به روز شده است اما پیوندها به اسناد Laravel 5.8 اشاره دارند ، بنابراین ممکن است حاوی برخی از اطلاعات منسوخ شده باشد و موارد جدیدتری را از دست بدهید.

هنوز ، این جامع ترین راهنمای سخنوری است که در آنجا پیدا خواهید کرد.

6 بهترین فیلم آموزشی رایگان Laravel ، پخش تصاویر و پادکست ها h2>

1 BitFumes (مبتدی ، متوسط ​​، پیشرفته) h3>

BitFumes

BitFumes

BitFumes یک وب سایت آموزشی است که شامل هر دو برنامه پخش فیلم رایگان و پولی و دوره های ویدیویی در زمینه توسعه وب است. بخش آموزش رایگان لاراول شامل بسیاری از دوره های ویدیویی با کیفیت بالا که عمدتا برای مبتدیان هستند ، اما می توانید برخی از قطعات پیشرفته تر را نیز در اینجا پیدا کنید .

همچنین بسیاری از آموزشهای رایگان لاراول در کانال YouTube BitFumes ‘ وجود دارد ، از جمله دوره 6.5 ساعته شامل توسعه لاراول از مبانی اولیه تا مباحث پیشرفته مانند Livewire (برای پشته TALL مورد نیاز است).

مزایا:

 • برای تماشای دوره های رایگان نیازی به ثبت نام نیستید
 • فیلم ها در فصل ها و دروس ساختار بندی شده اند
 • قابلیت ردیابی پیشرفت
 • آموزش جفت سازی ابزارهای رایج (لاراول با DigitalOcean ، VueJS ، PHPUnit و غیره)
 • دوره ها به درستی برچسب گذاری شده اند (طول ، سطح ، تعداد آموزش ها ، تاریخ انتشار)

موارد:

 • اکوسیستم قابل فهم (دوره های رایگان لاراول هم در وب سایت و هم در YouTube وجود دارد و دارای یک دوره برتر است)

چه موقع BitFumes را انتخاب کنید h4>

کانال YouTube BitFumes در هر صورت ارزش مرور را دارد ، حتی اگر در سطح پیشرفته باشید. آموزشهای رایگان وب سایت BitFumes بسیاری از موضوعات سطح مبتدی را شامل می شود که به سختی می توان آنها را در جای دیگر یافت. همچنین دارای یک دوره برتر لاراول شامل موضوعات پیشرفته مانند ادغام نوارها و توسعه آزمون محور.

2. Laravel Business توسط Povilas Korop (مبتدیان ، متوسط ​​، پیشرفته) h3>

Laravel Business

تجارت لاراول

تجارت لاراول یک کانال YouTube محبوب است که شامل آموزش های ویدیویی رایگان در مورد نحوه استفاده از لاراول برای تجارت است. این یک پروژه یک نفره توسط Povilas Korop است که همچنین نویسنده Laravel Daily است (به بخش پرداخت شده نگاه کنید به پایین).

در کانال خود ، او هر هفته چندین فیلم YouTube منتشر می کند ، و در مورد موضوعاتی مانند Blade ، Eloquent ، PHPUnit ، برنامه های SaaS و بسیاری دیگر بحث می کند. علاوه بر آموزش های عملی ، Povilas همچنین مقایسه می کند ، مشاوره شغلی و شغلی ارائه می دهد ، و تحت برگه “Community” به طور روزانه “Laravel tip of the day” را به اشتراک می گذارد.

مزایا:

 • تقریباً هر روز به روز می شود
 • بسیار آموزشهای مبتنی بر تمرین
 • فیلمهای طولانی تر به بخشهای کوچکتر تقسیم می شوند
 • توصیه های “پیوندهای مرتبط” در زیر فیلم های آموزشی
 • گاهی اوقات او در پاسخ های ویدئویی به بینندگان خود پاسخ می دهد ( مثال را ببینید )

موارد:

 • جستجوی فیلم ها از طریق سخت است

چه موقع مشاغل لاراول را انتخاب کنید h4>

گرچه تجارت لاراول در درجه اول کاربران پیشرفته تری را هدف قرار می دهد ، می تواند یک منبع عالی لاراول برای مبتدیان ، به ویژه مشاوره شغلی و شغلی Povilas باشد.

اگر مدتی است که مشغول توسعه لاراول هستید و کمی از کار خود خسته شده اید ، این کانال می تواند به شما کمک کند انگیزه خود را بدست آورید ، زیرا در مورد بسیاری از موارد جالب ، ویژگی های جدید و موارد استفاده خاص بحث می کند مکان دیگری را پیدا کنید.

3 لارانینگ (مبتدی ، متوسط) h3>

Laraning - Laravel tutorial

لارانینگ

نام لارانینگ از کلمات “لاراول” و “یادگیری” گرفته شده است ، و با این نام به طور کامل وفادار می ماند اختصاص داده شده به یادگیری لاراول. این برنامه دارای دوره های رایگان ویدئویی است که به عنوان “سری” ، “ویژگی ها” و “دوره ها” طبقه بندی می شود.

“Series” به صورت کاملاً آزاد آموزشهای ویدیویی در مورد بسته های لاراول و سایر موضوعات است. ‘ویژگی ها’ هنوز در دست توسعه است و در حال حاضر فقط شامل یک آموزش ویدئویی در مورد موتور templating Blade است. “دوره ها” مجموعه آموزش های ویدئویی طولانی تری هستند ، مانند دوره جامع “لاراول از A به Z” برای زبان آموزان مبتدی.

مزایا:

 • دوره های خوش ساخت
 • پیمایش وب سایت آسان
 • مثالهای عملی و واقعی
 • فیلم های کامل HD
 • محتوای کد در GitHub در دسترس است

موارد:

 • هنوز در دست توسعه است
 • بدون تاریخ انتشار در فیلم ها

چه موقع لارانینگ را انتخاب کنید h4>

از آنجا که وب سایت Laraning هنوز کاملاً پخته نشده است ، ویژگی های از دست رفته را اینجا و آنجا خواهید یافت. به عنوان مثال ، دکمه “ورود به سیستم” هنوز کار نمی کند و برخی از مجموعه ها فقط شامل دو قطعه ویدیویی هستند. با این حال ، آموزشهایی که قبلاً منتشر شده اند بسیار با کیفیت هستند و قطعاً ارزش بررسی دارند ، به خصوص دوره لاراول از A به Z اگر تازه کار با چارچوب را شروع می کنید.

4 آموزش فریم ورک Laravel PHP توسط FreeCodeCamp (مبتدیان ، متوسط) h3>

Laravel PHP Framework Tutorial

آموزش فریم ورک لاراول PHP

آموزش فریم ورک Laravel PHP یک دوره ویدیویی در سطح مبتدیان است که توسط بستر آموزش آنلاین FreeCodeCamp برگزار می شود.

مزایا:

افراد

5.

مزایا:

موارد:

6.

موافقت ها

افراد

1

مزایا:

موارد:

2.

مزایا:

افراد

3

مزایا:

موارد:

4

مزایا:

موارد:

5.

موافقت ها

افراد

6.

موافقت ها

افراد

7.

مزایا:

موارد:

8.

مزایا:

موارد:

منبع:
https://kinsta.com/blog/laravel-tutorial/.

دیدگاهتان را بنویسید