1and1 IONOS – چرا اینقدر بد شناخته شده است؟ مراقب باشید اگر قصد استخدام او را دارید …

چه کسی درباره میزبانی معروف 1and1 IONOS (آنها نام خود را در پایان سال 2018 تغییر دادند) برای میزبانی و ایجاد وب سایت در کمتر از 5 دقیقه چیزی نشنیده است ؟

وای! و در بالا با الگوها بدون لمس هیچ کدی … اما ترفند کجاست؟

آیا همه اینها زرق و برق دارند؟

خوب ، این همان چیزی است که ما می خواهیم تجزیه و تحلیل کنیم: این شرکت جهانی چه پیشنهادی را ارائه می دهد و اگر تبلیغات آن به اندازه ادعای خود قابل اعتماد است …

آیا شهرت بد IONOS 1and1 موجه است؟

بیایید آن را ببینیم.

1and1-ionos-opinion

آنچه در این مقاله می خواهیم ببینیم:

1and1 IONOS چیست؟

1and1 ارائه دهنده میزبانی است که در آن می توانید میزبان صفحه وب خود باشید و سریعاً آن را ایجاد کنید ، از طریق یک سری الگوهایی که تسهیل می کند ، بنابراین افراد با منابع مالی و فنی محدود می توانند یک صفحه را بدون مشکلات زیادی ایجاد کنند.

اگر وقت زیادی برای اختصاص دادن صفحه خود ندارید ، این ممکن است سریعترین گزینه باشد ، اما به هیچ وجه بهترین نیست.

وقتی تصمیم گرفتید یک وب سایت حرفه ای برای پروژه خود ایجاد کنید ، اولین چیزی که باید ارزیابی کنید استخدام یک میزبانی حرفه ای ، و سپس از یک مدیر محتوا مانند WordPress: بهترین (به نظر من) برای طراحی صفحه ای استفاده کنید که در آن می توانید بعداً در موقعیت یابی کار کنید تا از رقابت خود بهتر عمل کنید.

علاوه بر این ، آنها اخیراً نام خود را به IONOS تغییر داده اند ، زیرا با شرکت ادغام شده اند ProfitBricks ؛ و علاوه بر این آنها لیفت صورت را انجام داده اند … شاید این همه سال با انتقاد مداوم باعث شده است آنها فکر کنند بهتر است تقریباً به نظر برسند که آنها میزبان دیگری هستند.

من واقعاً امیدوارم که تغییر نام تجاری از هر لحاظ با پیشرفت همراه باشد.

1and1-ionos-hosting

آنچه 1and1 به ما پیشنهاد می کند

اگر برنامه های مختلف ارائه شده توسط 1 & 1 IONOS در وب سایت آن را تجزیه و تحلیل کنیم ، می بینیم که آنها همه چیز را برای شرکت ها ارائه می دهند: دامنه ها ، میزبانی وب ، وب سایت ها ، وبلاگ ها و فروشگاه های آنلاین ، بازاریابی و تبلیغات ، خدمات ابری ، دفتر ، VPS یا سرورهای اختصاصی …

1&1-ionos-servicios-hosting

اگر به طور خاص روی صفحات وب تمرکز کنیم ، این همان چیزی است که آنها برای کاربر دارند:

 • ایجاد یک صفحه وب : برای ایجاد وب سایت خود به ابتدایی ترین روش از طریق یک الگوی پایه از پیش تعریف شده و بدون اینکه بتوانید از مدیر محتوای خاصی مانند وردپرس استفاده کنید. آنها از خودشان استفاده می کنند که “ MyWebsite «.
 • شروع آنلاین آسان : برای ایجاد وب سایت خود از 1 یورو در ماه و کم و بیش مانند اولین خدماتی که ارائه می دهند …
 • میزبانی وردپرس : اگر گزینه دیگری به غیر از انتخاب چیزی از این میزبانی ندارم ، برای ایجاد وب سایت خود با وردپرس این گزینه را انتخاب می کنم. صرف نظر از نتایج و نظرات این سرور ، مدیر محتوای وردپرس بهترین کار برای ایجاد وب سایت شما ، کار بر روی سئو ، انتشار مطالب است …

در این سرویس می توانید یکی از این سه طرح را انتخاب کنید: ضروری ، تجارت و کارشناس .

همه از 1 یورو در ماه شروع می شود. اما مراقب باشید ، سپس قیمت ها به ترتیب به 7 ، 11 و 15 یورو در ماه افزایش می یابد (بدون مالیات بر ارزش افزوده).

اگر می خواهید یک پروژه جدی ایجاد کنید ، من برنامه تجارت را توصیه می کنم تا با توجه به بازدیدها ، انگشتان خود را گیر ندهید ، از خرابی وب جلوگیری کنید ، ظرفیت بیشتری دارید

از طرف دیگر ، اگر فقط می خواهید فقط در اینترنت حضور داشته باشید و قصد دارید یک وب سایت ثابت و بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری داشته باشید ، و همچنین ایجاد موضوعی را برای موقعیت خود ، مانند ایجاد یک وبلاگ ، در نظر ندارید. با برنامه ضروری بیش از اندازه کافی دارید.

planes-precio-1and1-ionos

 • فروشگاه های آنلاین : این سرویس ، جدا از گران بودن (حداقل 10 یورو در ماه / بدون مالیات بر ارزش افزوده) ، همان سرویس اول است: شما یک فروشگاه آنلاین از طریق یک الگو ایجاد می کنید ، اما با مدیر 1 و 1… ؛ تقریباً هیچ گزینه ای به شما نمی دهد. اگر مجبور به ایجاد فروشگاه شخصی خود بودم ، واضح است که این کار را از طریق وردپرس و با استفاده از WooCommerce .

1&1-ionos-servicios-wordpress

همانطور که گفتم ، بدون شک بهترین کار انتخاب “ میزبانی وردپرس ” است ، زیرا راه حل های صفحات وب چیزی بیش از استفاده از خود مدیر محتوای 1 & 1 نیست ، یک الگوی آنلاین ایجاد کرده و صفحه خود را ایجاد می کنید.

اما از طرف دیگر ، اگر مقرون به صرفه ترین گزینه را انتخاب کنید ، یعنی راه حل مدیر خودش با الگوی از پیش تعریف شده از نوعی که …

 • اگر بخواهیم صفحه ای فراتر از الگویی که آنها ارائه می دهند طراحی کنیم؟
 • اگر بخواهیم ویژگی های خاصی را از طریق افزونه ها برای فروش دوره ها یا خدمات خود در وب سایت خود وارد کنیم ، چه می کنید؟
 • اگر بخواهم وبلاگی را برای موقعیت یابی خود از طریق بازاریابی محتوا درج کنم ، چه؟

اگر می خواهیم یک پروژه حرفه ای برای مقیاس گذاری در طول زمان ، کار بر روی موقعیت یابی ، درج فرم برای جذب مشترکان ، ایجاد قیف فروش ، نصب پلاگین برای اجرای برخی اقدامات ، بهترین گزینه برای گفتن نیست پست وبلاگ بنویسید …

من پیشنهاد می کنم حداکثر دامنه ای بخرید و “ میزبانی وردپرس ” را استخدام کنید ، اما مقایسه بسیار خوب قبل از بقیه ارائه دهندگان برای دیدن آنچه آنها ارائه می دهند و ارزیابی کیفیت خدمات آنها … و از همه مهمتر خدمات مشتری در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، آنها را ارائه می دهند.

جوانب مثبت استخدام 1and1

من می گویم هنگام استخدام این ارائه دهنده میزبانی همه چیز بد نخواهد بود ، علاوه بر این می توانید نظرات خوبی درباره 1and1 را در شبکه پیدا کنید ، بنابراین بیایید آنجا برویم.

مزایای ایجاد وب سایت در 1 و 1

درست است که اگر شما فقط می خواهید فقط در اینترنت حضور داشته باشید ، یک وب سایت ثابت که مشتریان و آشنایان شما می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند ، وقتی URL وب سایت خود را به آنها منتقل می کنید ، این ممکن است یک گزینه مناسب باشد زیرا شما به راحتی استخدام می کنید برنامه اصلی ، شما الگویی را نصب می کنید که دارای 1 و 1 باشد ، و voila ، در اینترنت هستید.

You-don’t-need-touch-code، از آنجا که آنها از الگوها استفاده می کنند

هنگام استخدام سرویس وب سایت ، می توانید یکی از الگوها داده ها را ارائه داده و جایگزین می کنند تا داده های کسب و کار شما بدون نیاز به لمس هیچ کدی و مبارزه با CSS ، داده های تجاری شما ظاهر شود.

معایب استفاده از میزبانی مانند 1 & 1

حال ببینیم مهمترین اشکالاتی که در صورت تصمیم به استفاده از 1 & 1 که اکنون IONOS نامیده می شود چیست

از ترافیک زیاد به وب پشتیبانی نمی کند

اگر سایت هر دو سه بار خراب شود ، چه اتفاقی می افتد اگر به محض چند بار مراجعه به وب دیگر ، نوار ساحل خراب شود …؛ و اگر یکی از اساسی ترین برنامه ها را استخدام کنید این بدتر می شود …

حقیقت این است که گفتن این امر بسیار قابل اعتماد نیست ، خصوصاً اگر امیدواریم خدمات خود یا محصولات غیرمجاز آنلاین مانند دوره هایی را که دانشجویان آینده ما به طور همزمان می توانند به آنها بفروشند ، بفروشیم …

نقص در موقعیت یابی SEO

مشکل مهم دیگر هنگام استخدام سرویس 1and1 موقعیت ارگانیک است.

بگذارید بگوییم که اگر کمی تجزیه و تحلیل کنیم ، آنها وب سایتهای مشتری زیادی در موقعیتهای اول SERP های Google ندارند ، آیا به نظر شما عجیب نیست؟

و اگر برنامه اصلی را برای ایجاد صفحه خود با یکی از الگوهای آن استخدام کنید ، حتی نمی توانید روی کلمات کلیدی ، URL کار کنید ، نه اینکه بگویید محدودیت دارید زیرا نمی توانید افزونه ها را برای اجرای برخی از ویژگی ها نصب و استفاده کنید ، و غیره …

لغو اشتراک بسیار دشوار است

خوب ، این یک مشکل چربی است ، زیرا من در بررسی های مختلف توانستم بخوانم که پردازش برداشت با سرویس 1and1 بسیار پیچیده است.

اگر پس از لغو قرارداد ، مجازات ، قرارداد با چاپ کوچک ، هزینه های ناموجهی برای مشتریان در نظر گرفته شود …

من توصیه می کنم قبل از استخدام خدمات این ارائه دهنده ، شرایطی را که قرار است امضا کنید بسیار خوب بخوانید ، و اگر آنها بتوانند آن را به صورت کتبی به شما بدهند ، خیلی بهتر ، در صورت وجود هرگونه مشکلی که ممکن است در آینده برای شما پیش بیاید در مورد آن.

مدیریت اداری دامنه ها و میزبانی وحشتناک

بیشتر موارد مشابه ، در این مرحله جایی است که من توانسته ام نظرات مشتری بیشتری را بخوانم که کمی دیوانه می شوند. زیرا آنچه باید ساده باشد پیچیده است و یا انجام یک دنیا با موضوع دامنه ها طول می کشد.

زمان بارگیری و پاسخ دهی سرور بد

این جنبه فنی برای وب سایت ما ضروری است ، زیرا اگر سرعت بارگیری بسیار کند باشد از نظر گوگل مضر است ، بنابراین برای قرار گرفتن در رتبه بندی ما خیلی کمتر به ما توجه خواهد کرد.

اگر پاسخی از سرور معمولی نیز اضافه کنیم ، اشتباه خواهیم کرد …

شما می توانید این کار را با انجام تست سرعت در یک صفحه وب ایجاد شده با این میزبانی بررسی کرده و نظر خود را با استفاده از ابزارهایی مانند تست ابزار Pingdom .

CPanel – وجود ندارد

این امر برای اینکه بتوانید عملکرد و عملکرد میزبانی را که برای وب سایت خود قرارداده اید ، مدیریت کنید بسیار ضروری است.

ظاهراً آنها ابزار خاص خود را دارند که جایگزین CPanel می شود که ما در ارائه دهندگان دیگر استفاده می کنیم ، بنابراین ، جدا از فقدان عملکردهای خاص ، شما باید به این نرم افزار عادت کنید ، که برای آشنایی با آن باید وقت بگذارید.

پشتیبانی فنی غیرقابل اصلاح

یکی دیگر از دلایل معروف که توصیه نمی کند 1and1 زیاد توصیه شود این است که برای پاسخگویی به بلیط ها پشتیبانی فنی طول می کشد ، همانطور که ما در نظرات مشتری توانسته ایم آن را بخوانیم …

با ادغام اخیر ، اکنون روش تماس با ارائه دهنده از طریق « مشاور شخصی «.

بنابراین اگر با وب سایت خود مشکلی دارید ، اگر وب سایت شما افتاده است ، نمایش داده نمی شود یا مواردی از این قبیل دارید ، انتظار نداشته باشید که در کمتر از دو ساعت دیگر به کمک شما بیایند.

برای این نوع شرایط خوب است که به میزبانی شناخته شده بروید ، که بالاتر از همه از پشتیبانی فنی عالی برخوردار است.

بررسی-1 و 1-نظرات-در-اینترنت و شبکه های اجتماعی h4>

نکته دیگری که باید به آن توجه شود خواندن و تحقیق در مورد نظرات و نظرات از مشتریان فعلی و سابق این میزبانی.

با این کار اشاره ای به انتظارات شما از این ارائه دهنده می شود.

شما از قبل می دانید که دهان به دهان چقدر مهم است و چه زمانی رودخانه صدا می کند …

نتیجه گیری و نظر 1and1

واضح است که 1and1 یکی از بهترین میزبانی ها نیست برای میزبانی وب سایت ما ، اما برای کسی که فقط می خواهد بدون هیچ گونه عارضه ای صرفاً در اینترنت حضور داشته باشد ، این یک گزینه است به دلیل قیمت ارزان آن ارزش گذاری شود گرچه ما قبلاً بارها می دانیم که به قول معروف: “ارزان در پایان همیشه گران است”.

در هر صورت ، من پیشنهاد می کنم قبل از استخدام این سرویس یا هر سرویس دیگری برای وب سایت خود ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل و مطالعه آنچه که هر یک از میزبان ها در برنامه های خود ارائه می دهد … بنابراین مانند قابلیت اطمینان و نظرات سایر افرادی که قبلاً از آن استفاده کرده اند ، خصوصاً این موارد را بررسی کنید:

 • توصیفات ،
 • شبکه های اجتماعی ،
 • تالارها ،
 • بازخورد بخواهید…

میزبان جایگزین برای وردپرس

اگر با هر آنچه در مورد این میزبانی می بینید متقاعد نشدید ، گزینه های معتبر دیگری مانند وبمپرسا

و بله ، من یک شرکت وابسته هستم و ممکن است فکر کنید که به همین دلیل فقط آنها را بیشتر از گزینه های دیگر مانند 1and1 توصیه می کنم.

باید روشن کنم که بله ، من وقتی با آنها قرارداد می بندید کمیسیون کمی می گیرم و هزینه آن برای شما همان است (در واقع کمتر) ، اما دلیل اصلی توصیه آنها این است که می دانم خوب هستند.

جایی است که من وب سایت ، سیستم عامل دوره و وب سایت های مشتری خود را میزبانی می کنم.

اگر این کار را انجام دهد کمی احمقانه خواهد بود و یک ارائه دهنده میزبانی واقعاً خوبی نبود ?

webempresa-banner

سرانجام ، نوبت شما بود که صحبت کنید …

نظر شما چیست؟ آیا شما با 1and1 Ionos تجربه ای دارید؟

می توانید نظر خود را درست در زیر پست ، برای ما بفرستید!

منبع:
https://www.haciaelautoempleo.com/1and1-ionos-hosting/.

دیدگاهتان را بنویسید