19 نوع وب سایت که می توانید با وردپرس ایجاد کنید

هنگامی که افراد تصمیم می گیرند چرا آنها باید از وردپرس استفاده کنند ، ما اغلب در مورد اینکه” آیا وردپرس می تواند [خالی] انجام دهد؟ ” پاسخ اکثراً بله است. در این مقاله ، ما 19 نوع وب سایت مختلف را که می توانید با وردپرس ایجاد کنید بدون یادگیری مهارت برنامه نویسی به شما نشان می دهیم.

Building websites with WordPress

شروع کار با وردپرس h4>

برای دریافت به میزبانی وردپرس و یک نام دامنه نیاز دارید. با سایت وردپرس خود شروع کردید. ما یک راهنمای گام به گام در نحوه ساخت وب سایت خود با وردپرس داریم.

اگر فقط می خواهید با وردپرس بازی کنید ، می توانید آن را در رایانه خود نصب کنید. به آموزشهای ما نگاهی بیاندازید که چگونه نصب وردپرس بر روی ویندوز و رایانه های Mac .

1 وبلاگ یا وب سایت شخصی h4>

وردپرس به عنوان یک پلت فرم ساده وبلاگ نویسی شروع به کار کرد و به سرعت به CMS قدرتمند تبدیل شد. در طول 12 سال گذشته ، آن وبلاگ نویسی و اجزای وب سایت شخصی از بین نرفته است.

آنها جلا تر ، پیچیده و بالغ تر شده اند. اگر می خواهید یک وبلاگ یا یک وب سایت شخصی ایجاد کنید ، ابزارهای زیادی برای وردپرس خود را به سرعت مدیریت و رشد دهید .

2. وب سایت تجاری h4>

WordPress business site

وردپرس ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت تجاری حرفه ای است. آنقدر قدرتمند است که بسیاری از مارک های بزرگ برای استفاده از وب سایت های خود از WordPress استفاده می کنند . این ابزارهای ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وب سایت را به سرعت راه اندازی کرده و سپس با رشد کسب و کار خود آن را گسترش دهید.

3 تجارت الکترونیکی h4>

WordPress based eCommerce stores

وردپرس به سرعت در حال تبدیل شدن به یک راه حل برای ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیکی است. پلاگین های جذابی مانند داده های WooCommerce وجود دارد ، داده های بارگیری آسان دیجیتال و WPEcommerce که وب سایت وردپرس شما را به بستر تجارت الکترونیکی کاملاً کاربردی تبدیل می کنند. شما می توانید قبول کنید پرداخت ها ، موجودی ، حمل و نقل ، مالیات و کاربران را از یک سقف مدیریت کنید.

4. تابلوی شغلی h4>

WordPress based job board

چندین سایت معروف مانند Smashing Magazine ، Problogger و غیره از تابلوهای شغلی به عنوان منبع درآمد اضافی استفاده می کنند. تقاضای روزافزونی از تابلوهای شغلی متناسب با نیازهای یک صنعت یا تخصص خاص وجود دارد.

وردپرس به شما اجازه می دهد به راحتی یک تابلوی شغلی ایجاد کنید که کارفرمایان می توانند لیست مشاغل را ارسال کنند و متخصصان می توانند به آنها پاسخ دهند.

5. دایرکتوری تجاری h4>

Business directory

درست مانند تابلوهای شغلی ، تقاضای دایرکتوری های مشاغل مختلف در وب افزایش می یابد. چندین افزونه های دایرکتوری تجاری وردپرس a عالی وجود دارد > که به شما امکان می دهد به راحتی یک فهرست کسب و کار ایجاد کنید.

حتی می توانید فهرست وب که فقط به مشاغل محدود نمی شود.

6. وب سایت پرسش و پاسخ h4>

Creating question and answer website in WordPress

آیا می خواهید نسخه شخصی خود از Yahoo Answers ، Stack Exchange یا Quora را ایجاد کنید؟ با وردپرس می توانید به راحتی سایت پرسش و پاسخ . آن را با ابزارهای دیگر ترکیب کنید ، و می توانید برای خود یک جامعه آنلاین پر رونق بسازید.

7. وب سایت های غیرانتفاعی و مذهبی h4>

Creating nonprofit websites with WordPress

وردپرس مانند آزادی رایگان است (به راهنمای ما مراجعه کنید چرا وردپرس رایگان است؟ ). این امر آن را به یک راه حل ایده آل برای سازمانهای غیر انتفاعی تبدیل می کند.

با افزونه های وردپرس می توانید عنوان فرم اهدا و با پذیرش کمک های مالی paypal . چندین تم وردپرس عالی برای کلیساها و سازمان های غیرانتفاعی وجود دارد.

8. وب سایت های نمونه کارها h4>

Portfolio websites with WordPress

برای نمایش کار خود به مکانی نیاز دارید؟ شما می توانید به راحتی با گالری تصاویر خیره کننده و اسلایدرهای زیبا نمونه کارهایی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید . از وردپرس می توان برای ایجاد تجربه کاربری بسیار براق و صیقلی برای سایت نمونه کارها استفاده کرد و مرور و یادگیری کار شما را برای دیگران راحت تر کرد.

9. انجمن های آنلاین h4>

Online communities and forums

وردپرس را می توان به عنوان یک فروم آنلاین با استفاده از سبک انجمن bbPress . حتی می توانید ویژگی های اجتماعی را با پلاگین هایی مانند BuddyPress به سایت وردپرس اضافه کنید.

10. وب سایت کوپن h4>

Coupons site with WordPress

آیا می خواهید از هزاران وب سایت ارائه دهنده تخفیف ویژه در محصولات و خدمات خود ، کمیسیون های وابسته دریافت کنید؟ از وردپرس برای یک سایت کوپن ایجاد کنید . به شما امکان می دهد کوپن ها را به راحتی اضافه ، مدیریت و منقضی کنید. کاربران شما می توانند رأی دهند و کوپن ها را امتیاز دهند ، و همه اینها درست در قسمت سرپرست وردپرس شما جای می گیرند.

11 وب سایت های حراج h4>

auctions

آیا می خواهید eBay خود را مانند وب سایت حراج ها اجرا کنید؟ با وردپرس می توانید وب سایت حراج سایت حراج آنلاین ایجاد کنید. کاربران می توانند به صورت آنلاین پیشنهاد دهند ، پرداخت کنند و شما به سادگی با فراهم آوردن بستری برای صنعت طاقچه خود ، درآمد کسب خواهید کرد.

12 وب سایت های چند زبانه h4>

Multilingual WordPress Sites

شما می توانید WordPress را به بسیاری از زبانها نصب کنید ، اما می توانید یک وب سایت چند زبانه نیز ایجاد کنید. ببینید چقدر آسان است با استفاده از وردپرس وب سایت های چند زبانه ایجاد کنید .

13. پایگاه دانش / وب سایتهای ویکی h4>

Create wiki knowledgebase in WordPress

آیا می خواهید یک بخش اسناد با یک پایگاه دانش یا ویکی مانند مقاله اضافه کنید؟ وردپرس دارای افزونه های عالی است که به سرعت وب سایت شما را به مرور آسان تبدیل می کند ویکی دانش بنیان .

14. وب سایت های پادکست h4>

Create a podcasting website with WordPress

وردپرس و پادکست دست به دست هم می دهند. بیشتر پادکست های محبوب وب از WordPress برای وب سایت های خود استفاده می کنند. به راهنمای گام به گام نحوه شروع پادکست با وردپرس.

15. وب سایت های وابسته طاقچه h4>

Niche affiliate marketing websites using WordPress

آیا می خواهید با ارجاع کاربران خود به محصولات و خدمات ، کمیسیون ایجاد کنید؟ در اینجا بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته موجود در وردپرس. این ابزارها درآمد شرکت های وابسته شما را افزایش می دهد و کارها را بسیار آسان تر می کند.

16. وب سایت های عکاسی h4>

Photography websites

آیا شما یک عکاس حرفه ای هستید یا آماتور؟ آیا می خواهید عکس های تعطیلات خانوادگی خود را به اشتراک بگذارید؟ با وردپرس و گالری Envira ، می توانید وب سایت های عکاسی فوق العاده زیبایی ایجاد کنید. می توانید گالری ها ، آلبوم ها ، عناوین ، زیرنویس ها ، پنجره های بازشونده سبک ، نمایش اسلایدها و زنگ ها و سوت ها را اضافه کنید.

همچنین تعداد زیادی الگوهای عکاسی موجود در وردپرس.

17. وب سایت های مدرسه یا کالج h4>

School or college websites using WordPress

WordPress به هزاران مدرسه و وب سایت کالج در سراسر جهان قدرت می دهد. کنترل آن ایمن ، ایمن و آسان است. به لیست

آیا می خواهید وبلاگ وردپرس خود را برای خود نگه دارید؟ ببینید چقدر راحت می توانید وبلاگ وردپرس خود را کاملاً خصوصی کنید . پروژه های تیمی ، دفتر خاطرات ، یا هر آنچه را که می خواهید در یک محیط امن و دور از چشم کنجکاو اجرا کنید.

19. وبلاگ های خانوادگی h4>

Family blogs

با ایجاد سیستم مدیریت رسانه و کاربر ، وردپرس برای ایجاد وب سایت های کوچک خانوادگی بسیار مناسب است. وب سایت های عروسی زیبایی ایجاد کنید ، عکس های خانوادگی بارگذاری کنید یا شایعات خانوادگی را اضافه کنید. وردپرس می تواند سرگرمی بی پایان را برای همه اعضای خانواده 10 ساله و بالاتر فراهم کند. به لیست بهترین مضامین وردپرس مراجعه کنید برای وبلاگهای خانوادگی .

امیدواریم این مقاله ایده هایی در مورد نوع وب سایتی که می توانید با وردپرس ایجاد کنید ، به شما ارائه دهد. شروع کار با وردپرس با WPBeginner راحت تر است ، ببینید چطور می توانید از منابع یادگیری رایگان WPBeginner بیشترین بهره را ببریم .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/x-type-of-websites-you-can-create-with-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید