19 بهترین برنامه موبایل برای مدیریت سایت وردپرس خود

آیا به دنبال برنامه های موبایل برای مدیریت سایت وردپرس خود در حال حرکت هستید؟ راه اندازی یک وب سایت موفق به زمان زیادی نیاز دارد و نشستن در مقابل کامپیوتر در طول روز سخت است. در این مقاله ، ما بهترین برنامه های تلفن همراه را برای مدیریت سایت وردپرس خود با استفاده از تلفن به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best Mobile Apps to Manage Your WordPress Site

1. برنامه های WordPress.com

WordPress.com Apps

WordPress.com برنامه هایی را ارائه می دهد که به سایت وردپرس خود میزبان شما متصل می شوند. می توانید از دستگاه های Android یا iOS خود پست ایجاد کنید ، عکس بارگذاری کنید و نظرات متوسط ​​بدهید.

برخی از ویژگی های این برنامه نیاز به ایجاد حساب WordPress.com دارد. همچنین با یک خواننده داخلی همراه است که وبلاگهایی را که در WordPress.com دنبال کرده اید نشان می دهد.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه استفاده از برنامه WordPress در دستگاه های تلفن همراه خود .

2. ووکامرس

WooCommerce iOS app

اگر فروشگاه آنلاین با استفاده از WooCommerce ، سپس می توانید از برنامه WooCommerce برای iOS استفاده کنید تا فروشگاه خود را در حال حرکت مدیریت کنید.

این برنامه برای مشاهده عملکرد فروشگاه شما مانند سفارشات و فروش ، رابط زیبایی ارائه می دهد.

این نسخه جایگزین نسخه دسک تاپ نیست زیرا از نظر ویژگی ها فاقد آن است. با این حال ، حتی در صورت دور بودن از کامپیوتر ، بسیار مفید است که به سفارشات نگاه کنید.

3. Google Analytics

Google Analytics app

Google Analytics قدرتمندترین و رایگان ترین ابزار تجزیه و تحلیل موجود برای دارندگان وب سایت است. به شما امکان می دهد به س questionsالاتی مانند پاسخ دهید

– چند نفر از وب سایت شما بازدید می کنند؟
– از کجا آمده اند؟
– هنگام بازدید از وب سایت شما چه کاری انجام می دهند؟

اگر قبلاً از آن استفاده نمی کنید ، راهنمای گام به گام ما را در نحوه نصب Google Analytics در وردپرس .

برنامه Google Analytics به شما امکان می دهد گزارشات سایت خود را با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید. به شما امکان می دهد گزارش های سفارشی ایجاد و مشاهده کنید. می توانید دامنه های تاریخ را انتخاب کرده و گزارش های زمان واقعی را مشاهده کنید.

4. همیشه یادداشت

Evernote

ایده هایی برای ارسال ها ، محصولات یا استراتژی های عالی وبلاگ از هیچ کجا نشان داده می شوند. Evernote به شما امکان می دهد با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود یادداشت برداری کنید و در همه دستگاه های شما همگام سازی می شود.

شما می توانید لیست کارهایی ایجاد کنید ، doodles بکشید ، یادداشت برداری کنید ، تصاویر ، نشانک ها و فیلم ها را ذخیره کنید. Evernote روی همه سیستم عامل های موبایل ، رایانه های شخصی و Mac کار می کند.

گزینه های جایگزین: Google Keep | OneNote

5 Pingdom

Pingdom app

Pingdom یک وب سایت محبوب است نظارت بر بهنگام بودن خدمات. می توانید آن را تنظیم کنید تا به طور رایگان زمان کار یک سایت را کنترل کند.

برنامه های تلفن همراه Pingdom هنگام خراب شدن سایت شما را آگاه می کنند. همچنین وضعیت وب سایت و خدماتی را که تحت نظارت هستید به شما نشان می دهد.

6. بافر

Buffer

بافر به شما امکان می دهد برنامه ریزی پست ها برای پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را . برنامه های تلفن همراه آنها به شما امکان می دهد با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود این کار را از هرجایی انجام دهید.

می توانید پست هایی را که در صف قرار گرفته اید ، پست هایی را که به اشتراک گذاشته اید ، تجزیه و تحلیل ها را مشاهده کرده و محتوای جدید را در حرکت اضافه کنید. این به شما کمک می کند پیروان خود را درگیر کار کنید حتی زمانی که از میز کار خود دور هستید.

7. IFTTT

IFTTT

IFTTT به شما امکان می دهد اینترنت را برای خودتان کار کنید. برنامه تلفن همراه IFTTT این قدرت را برای دستگاه های تلفن همراه شما به ارمغان می آورد.

می توانید از آن به عنوان ابزاری برای نظارت استفاده کنید ، گردش کار خود را خودکار کرده و اعلان های فوری دریافت کنید. جدا از وردپرس ، با بسیاری از سرویس ها و ابزارهای آنلاین دیگر نیز کار می کند. حتی به شما امکان می دهد خانه و دفتر هوشمند خود را خودکار کنید.

به آموزش ما در مورد نحوه وردپرس و رسانه های اجتماعی را با IFTTT خودکار کنید برای جزئیات بیشتر.

8. با تغذیه

feedly

Feedly یک خواننده خوراک هوشمند و مدرن است. با استفاده از برنامه Feedly در تلفن همراه خود ، می توانید با منابع خبری ، وبلاگ ها و وب سایت های مورد علاقه خود در ارتباط باشید.

همچنین می توانید وب سایت های مورد علاقه خود را در عناوین مختلف به عنوان مجموعه سازماندهی کنید. Feedly همچنین اشتراک گذاری مقالات خود را مستقیماً از برنامه آسان می کند.
9. مدیر صفحات فیس بوک

Facebook Pages Manager

ساده ترین راه برای افزایش فعالیت در صفحات فیس بوک خود تعامل با مخاطبان است. مدیر صفحات Facebook به شما امکان می دهد صفحات خود را با کارایی بیشتری مدیریت کنید.

این اعلان ها و فعالیت های صفحه های فیس بوک شما را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید گزارش های مربوط به عملکرد پست های خود را مشاهده کنید. مهمتر از همه شما می توانید پست ها را منتشر کنید ، عکس ها را بارگذاری کنید و به نظرات پاسخ دهید.

به نکات بیشتری در Facebook نیاز دارید؟ به لیست بهترین Facebook ما مراجعه کنید. نکات و آموزش برای کاربران وردپرس

10. مدیر تبلیغات فیس بوک h4>

Facebook Ads Manager

تبلیغات فیس بوک به شما امکان می دهد هدف گذاری مجدد بازدید کنندگان وب سایت در فیس بوک . اگر از آنها به درستی استفاده می کنید ، پس می توانید پسندیدن صفحه خود را چندین برابر افزایش دهید.

برنامه Facebook Ads Manager به شما امکان می دهد گزارشات را مشاهده کنید ، تبلیغات ایجاد کنید و تبلیغات خود را از طریق دستگاه های تلفن همراه مدیریت کنید.

11. صندوق ورودی توسط Google

Inbox by Gmail

به عنوان یک مالک سایت وردپرس ، اعلان های ایمیل زیادی برای نظرات ، به روزرسانی ها و اطلاعیه های فرم تماس .

صندوق ورودی توسط Google به شما امکان می دهد صندوق ورودی خود را به سرعت تمیز کنید. این سرویس گیرنده ایمیل هوشمند ، ایمیل های شما را به صورت خودکار در گروه ها قرار داده و به شما امکان می دهد تا آنها را به راحتی تمام کنید.

همچنین فقط با اطلاع رسانی به شما برای ایمیل های مهم ، اعلان ها را کاهش می دهد و در حدس زدن اینکه کدام ایمیل ها مهم هستند بسیار خوب است.

12. Google Drive

Google Drive

Google Drive فضای ذخیره سازی رایگان برای تمام پرونده های شما را به شما ارائه می دهد. از همه مهمتر ، به شما امکان می دهد از هر مکانی در هر دستگاهی به آن پرونده ها دسترسی داشته باشید.

گزینه های جایگزین: Dropbox | OneDrive

13. Google Authenticator

Google Authenticator

رمزعبورها به راحتی توسط هکرها شکسته می شوند و این باعث آسیب پذیری سایت وردپرس شما می شود. اضافه کردن تأیید صحت دو مرحله ای ، سایت وردپرس شما را در برابر تلاش برای هک محافظت می کند.

برنامه Google Authenticator به شما کمک می کند تا تأیید دو مرحله ای را به بسیاری از برنامه ها از جمله سایت وردپرس خود اضافه کنید. به راهنمای ما در مورد نحوه تأیید صحت دو مرحله ای را با Google Authenticator در وردپرس اضافه کنید .

به راهنمای نهایی امنیت وردپرس مراجعه کنید برای بهبود بیشتر امنیت وب سایت خود.

14. Google Adsense

Google Adsense

Google Adsense فراهم می کند راهی آسان برای کسب درآمد برای وب سایت ها و وبلاگ های کوچک. اگر قبلاً از Google Adsense برای ارائه تبلیغات در سایت وردپرس خود استفاده می کنید ، برنامه Google Adsense یک همراه عالی برای شماست.

این برنامه نمای کلی از حساب Adsense شما را در اختیار شما قرار می دهد. به شما امکان دسترسی فوری به گزارشات دقیق درآمد در تمام معیارهای اصلی را می دهد.
15 <. paypal>

PayPal

اگر یک فروشگاه آنلاین اجرا کنید ، سپس برنامه تلفن همراه PayPal یک برنامه ضروری است. شما می توانید تمام فعالیت های PayPal خود را از طریق دستگاه های تلفن همراه خود مشاهده کنید.

همچنین می توانید پرداخت کنید ، مانده را از PayPal به حساب بانکی خود منتقل کنید و موارد دیگر.

16. LastPass

LastPass

شما همیشه باید از کلمات عبور قوی برای همه حساب های خود از جمله سایت وردپرس خود استفاده کنید. با این حال ، به خاطر سپردن تمام آن رمزهای عبور دشوار امکان پذیر نیست.

LastPass مدیریت همه گذرواژه های شما را آسان تر می کند ، بنابراین دیگر لازم نیست گذرواژه ها را به خاطر بسپارید. روی دسک تاپ ، مرورگرها و حتی در تلفن همراه شما کار می کند.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در 17 تایمر پومودورو

Pomodoro Timer

به عنوان یک مالک مشاغل ، ممکن است تمرکز همزمان روی یک کار دشوار باشد. اینجا جایی است که Pomodoro Timer وارد می شود.

تکنیک Pomodoro یک روش مدیریت زمان است. از یک تایمر برای تقسیم کار به فواصل زمانی استفاده می کند که با وقفه های کوچک از هم جدا می شوند.

مدیرعامل ما ، سید بلخی ، پست بزرگی را در نحوه استفاده از مسدود کردن زمان .

نسخه های جایگزین: تایمر Pomodoro برای iOS | تایمر Pomodoro برای Chrome

18. IA Writer

IA Writer

نوشتن در دستگاه های تلفن همراه به ویژه دشوار است. اندازه صفحه خیلی کوچک است و کشیدن آن به سمت بالا و پایین دردناک است.

IA Writer نوشتن در دستگاه های تلفن همراه را آسان تر کرده و آن را به تجربه ای دلپذیر تبدیل می کند. همراه با یک رابط کاربری بصری بدون درهم و برهم و تمیز که به شما کمک می کند روی مقالات طولانی دستگاه های تلفن همراه خود کار کنید.

مهمتر از همه شما می توانید برنامه را به سایت وردپرس خود متصل کرده و پیش نویس ها را مستقیماً منتشر یا ذخیره کنید.

19. ترلو

Trello

چه یک وبلاگ نویس شخصی باشید و چه یک تیم ، انجام کارها به نظم و ترتیب و سازمان نیاز دارد. ترلو به شما در همکاری ، مدیریت و سازماندهی گردش کار کمک می کند.

Trello یک برنامه بهره وری برای افراد و همچنین تیم ها است. از این تابلوها ، لیست ها و کارت ها برای سازماندهی کارها به روشی سرگرم کننده و پاداش دهنده استفاده می کند.

در حال حاضر این همه است.

امیدواریم این لیست به شما کمک کند برخی از برنامه های جدید را برای مدیریت سایت وردپرس خود در حین حرکت پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید 24 باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری باشند

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-mobile-apps-to-manage-your-wordpress-site/.

دیدگاهتان را بنویسید