17 تم عضویت در وردپرس برای ایجاد تجارب تجاری مبتنی بر جامعه

به چند عضویت در حال حاضر فکر کنید. از سالن های ورزشی گرفته تا Netflix ، عضویت روش مدرن پرداخت محصولات و خدمات است. هک ، حتی آمازون به مشتریان اجازه می دهد تا برای عضویت های مکرر ثبت نام کنند تا محصولات را به طور منظم دریافت کنند.

بنابراین ، اگر می خواهید انجمن عضویت خود را ایجاد کنید چه می کنید؟ یافتن موضوع مناسب عضویت در وردپرس برای شرایط خود ضروری است.

به همین دلیل ما در وب جستجو کردیم و این لیست سرپرستی از بهترین مضامین عضویت در وردپرس را که می توانید پیدا کنید ، قرار دادیم.

آماده هستید؟ بیایید غواصی کنیم!

در قالب عضویت در وردپرس چه چیزی را جستجو کنید h2>

بیایید با تنظیم صحنه در اینجا شروع کنیم: شما لزوما به دنبال یک قالب وردپرس هستید که به عمد برای آن ساخته شده است ساخت یک سایت عضویت دلیل این امر این است که شما معمولاً باید از یک افزونه عضویت در وردپرس استفاده کنید برای اینکه به وب سایت خود عملکردی بدهید. نیاز دارد.

بنابراین ، ما موضوعاتی را که در واقع با برخی از ویژگی های عضویت ساخته شده اند ، پوشش خواهیم داد. اما به طور کلی ، هدف یافتن مضامین دارای رابط کاربری عالی ، ارائه پروفایل های کاربری زیبا و ادغام زیبا با افزونه ها a است > شما نیاز به ایجاد و رشد یک وب سایت عضویت دارید.

در مورد اینکه در یک موضوع عضویت در وردپرس چه چیزی را جستجو کنید ، موارد ضروری در اینجا وجود دارد:

سرعت h3>

طرح زمینه شما باید سریع باشد . چیزی غیر از یک وب سایت بارگیری آهسته ، اعضای جدید شما را خاموش می کند. افراد مایلند به سایت شما وارد شوند ، با دیگران تعامل داشته باشند و صرفاً به دلیل فناوری معیوب از گذراندن وقت خودداری کنند. نه تنها این ، بلکه وب سایت های سریعتر برای سئو مهم هستند .

برای مدیران سایت های عضویت این راهنما باید بخواند: بایدها و نبایدها برای میزبانی سایت های عضویت در وردپرس .

امنیت h3>

بسیاری از سایت های عضویت دارای ابزار تجارت الکترونیک و محتوای پولی هستند. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید مطالب آموزشی را درباره باغبانی بفروشید. مهم است که محتوایی که از سایت شما کشیده نمی شود و به صورت رایگان در اختیار شما قرار نمی گیرد ، ایمن باشید. علاوه بر این ، شما می خواهید مطمئن شوید که همه اطلاعات پرداخت مشتری ایمن هستند .

به روزرسانی ها h3>

به روزرسانی ها امنیت شما را قوی نگه می دارند و ویژگی های اضافی اضافه می کنند. اگر جامعه شما ببیند که کل وب سایت هک شده است یا به دلیل عدم بروزرسانی از بین می رود ، نگاه خوبی ندارد.

پشتیبانی مشتری h3>

مدیریت یک انجمن زمان و تلاش زیادی می برد. حتی برنامه نویسان باتجربه نیز در این راه به کمک نیاز دارند. به همین دلیل ما مضامین برتر را با تیم های معتبر پشتیبانی مشتری توصیه می کنیم. وقتی صدها ، هزاران یا میلیون ها عضو می خواهند به سایت شما دسترسی پیدا کنند ، نمی خواهید منتظر پاسخ باشید.

چگونه Kinsta می تواند به سایت های عضویت شما کمک کند h2>

Kinsta میزبانی مدیریت شده برای همه سایت ها را در سرورهای خود فراهم می کند . به این ترتیب ، منطقه دیگری است که هنگام راه اندازی سایت عضویت خود نگران آن نباشید.

Kinsta نه تنها . بلکه سرورها سریع و ایمن هستند. ، اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات و معاملات شما ایمن است.

سرانجام ، Kinsta پشتیبان گیری خودکار و به روزرسانی ها را با تمام برنامه ها ارائه می دهد. به این ترتیب ، دیگر نیازی به انجام هیچ کاری نیستید و می دانید که در آینده به مشکلات جدی نخواهید رسید. اگر قصد دارید به یک میزبان جدید با سایت عضویت خود بروید ، باید از قابلیت ما برای انتقال عضویت استفاده کنید. سایتها بدون هیچ مشکلی.

17 بهترین موضوع عضویت در وردپرس h2>

و اکنون … زمان برخی مضامین رسیده است!
تمرینات چه می کند ، Netflix wine و شراب ? مشترک هستند؟ همه آنها مواردی هستند که می توانید از طریق سرویس اشتراک دریافت کنید. خودتان را با بهترین مضامین عضویت در # وردپرس اینجا شروع کنید! برای توییت کلیک کنید

1 آردوارک h3>

Aardvark ارائه بهترین نتیجه رابط عضویت ، ترکیبی از تطبیق پذیری یک سیستم وبلاگ نویسی با یک عضویت تمیز و پیکربندی جامعه. شما می توانید بدون نیاز به خرابکاری با هرگونه کدگذاری پیچیده ، یک فروشگاه ، صفحه آموزش و یک صفحه عضویت کامل داشته باشید. تنظیمات تنظیمات سایت های عضویت پولی امکان پذیر است و وبلاگ برای ارائه محتوایی که ممکن است به اعضای آن قطره بزنید بسیار مناسب است.

این یک وب سایت به سبک مجله است و دارای ابزارهایی برای محدود کردن محتوای خاص بسته به نوع کاربر وارد شده به سیستم href=”https://kinsta.com/blog/wordpress-user-registration-plugins/”> سایت

. همچنین می توانید سایت خود را به یک مرکز رتبه بندی و بررسی تبدیل کنید و جذابیت آن را برای مشتریان بیشتر کند. چه کسانی عضو هستند.

Aardvark

آردوارک

قیمت گذاری h4>

65 دلار در ThemeForest ، با گزینه ارتقا برای پشتیبانی گسترده مشتری.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

2. Ultra توسط Themify

Ultra یکی از مضامین قدرتمند Themify است. این یک رابط برای طراحی سریع عضویت شما در وردپرس ، با عناصر پاسخگو ، کنترل کامل پاورقی و هدر ، و برنامه نویسی و برنامه ریزی لازم مواردی برای مبتدیان و توسعه دهندگان .

چندین پوسته پیش ساخته با موضوع Ultra ارائه می شوند ، بنابراین می توانید از دسته های مختلف مانند رستوران ، عروسی و تناسب اندام یکی را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید یک وب سایت عضویت برای سالن بدنسازی خود ایجاد کنید. در این صورت ، پوست بدنسازی به خوبی کار می کند. همچنین افزودنیهای سازنده بسیاری برای ساخت سایت شما با سهولت وجود دارد.

به طور کلی ، این یک موضوع با کیفیت بالا با گزینه های طرح بندی هوشمند است که برای جوامع آنلاین بسیار مناسب است. در حقیقت ، شما به احتمال زیاد هرگز از همه ویژگی های بسته بندی شده در Ultra استفاده نخواهید کرد ، اما خوب است بدانید که آنها را دارید ، به هر حال.

themfy - WordPress membership theme

فوق العاده

قیمت گذاری h4>

سه برنامه برای Ultra در دسترس است:

 • استاندارد – 59 دلار.
 • مستر کلاب – 89 دلار.
 • Lifetime Club – 249 دلار.

هر ارتقا شامل چندین مورد اضافی مانند افزونه ها و افزونه ها است.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

 • ویژگی های قالب استاندارد ، بدون در نظر گرفتن سطح تجربه ، برای ساخت وب سایت عالی هستند. این موارد شامل سازنده کشیدن و رها کردن ، وارد کردن نسخه ی نمایشی و یک صفحه سفارشی سازی است.
 • موضوع کاملاً با WooCommerce ادغام شده است ، و در هنگام شارژ عضویت ، آن را ساده می کند.
 • فیلترهای تصویری برای ظاهری منحصر به فرد ارائه شده اند.
 • برای افزودن “پاپ” به سایت عضویت شما و ایجاد احساس سرگرمی در جامعه ، انیمیشن ها و رنگ های مختلف ارائه می شود.
 • منوی مگا به این معنی است که شما می توانید مجموعه بزرگی از پیوندها و صفحات را در فهرست خود وارد کنید.
 • طرح های مختلف پست و 17 سبک صفحه با Ultra ارائه می شوند
 • چندین افزونه سازنده جایزه با Ultra ارائه می شوند. برخی از آنها شامل شمارنده ، نوار پیشرفت و ماژول صوتی .
 • ده ها پوسته به شما امکان می دهد یک وب سایت عضویت زیبا با دسته هایی مانند آبگرم ، تجارت الکترونیکی ، بازی و موارد دیگر ایجاد کنید.

3 Divi

Divi یکی از محبوب ترین موضوعات در بازار است ، و دلیل خوبی هم دارد. اول از همه ، طرح زمینه Divi دارای سازنده کشیدن و رها کردن است که هرکسی می تواند به آن عادت کند. نه تنها این ، بلکه اشتراک Divi بهترین پشتیبانی را که می توانید هنگام خرید یک تم درخواست کنید ، فراهم می کند.

وب سایت های ساخته شده با Divi سریع ، سبک و مدرن هستند ، اگر اعضای زیادی به سایت شما دسترسی داشته باشند دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید. سازنده Divi دارای عناصر طراحی ظاهراً بی پایان مانند شمارنده ها ، تصاویر و موارد دیگر است.

ما همچنین برای ایجاد زیرساخت ایده آل برای اعضای آینده شما ، ویرایش کد پیشرفته ، ادغام WooCommerce و ساخت مشخصات کاربر را دوست داریم.

divi - WordPress membership theme

Divi

قیمت گذاری h4>

Divi به عنوان یک عضو به فروش می رسد. این به این معنی است که شما تمام افزونه ها و تم های زیبا را همراه با پشتیبانی کامل دریافت می کنید. اینها برنامه هاست:

 • 89 دلار در سال – برای دسترسی سالانه.
 • 249 دلار – یک بار پرداخت برای دسترسی مادام العمر.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

 • قیمت گذاری سالانه و مادام العمر سرمایه گذاری مقرون به صرفه ای را ایجاد می کند.
 • تم های زیبا از مشتری پشتیبانی خارق العاده ای از اعضا دارد.
 • عضویت ها همچنین امکان دسترسی به افزونه هایی مانند بلوم و مونارک ، همراه با صدها بسته طراحی وب سایت را فراهم می کنند.
 • همه چیز به صورت بصری بر روی Divi ساخته می شود و همچنین به زمینه های کدگذاری دسترسی دارد. این برای همه سطح تجربه عالی است.
 • همه موارد طراحی پاسخگو هستند .
 • ده ها ماژول کشیدن و رها کردن با Divi همراه هستند ، از جمله تماس برای اقدام ، اسلایدرها و فرم ها .
 • تقریباً هر ابزار سفارشی سازی که فکرش را بکنید مانند سایه های متن ، انیمیشن ها و تصاویر پس زمینه وجود دارد.
 • ابزارهای بازاریابی برای تجارت الکترونیکی ارائه شده است ، تولید سرب ، آزمایش تقسیم ، و تبدیل بینش .
 • ویژگی انتخاب ایمیل از طریق سرویس های رایانامه معروف مانند MailChimp و ActiveCampaign.

4. آسترا h3>

Astra یک گزینه عالی برای ساخت یک سایت عضویت در وردپرس است ، با توجه به اینکه چگونه از وب سایت های از پیش ساخته شده و سفارشی سازی بدون هیچ کد استفاده می کند. Astra ساخته شده است تا با بهترین سازندگان صفحه کار کند و برای اطمینان از اعضا ، عملکرد فوق العاده ای دارد دور هم بروید تا با یکدیگر تعامل داشته باشید.

برخی از سفارشی سازی های مورد استفاده شامل رنگها ، منطقه وبلاگ ، و هدر ادغام های یکپارچه با WooCommerce و Elementor مطمئن شوید که می توانید به سرعت طراحی کنید و در صورت لزوم عضویت را بفروشید.

تم Astra با داشتن طراحی های از پیش ساخته شده ، پشتیبانی با کیفیت و جامعه بزرگی که می توانید از آن ایده بگیرید ، بیشتر سایتهای عضویت را به خوبی ترفند می کند.

astra - WordPress membership theme

Astra

قیمت گذاری h4>

موضوع در سه بسته به فروش می رسد:

 • Astra Pro – 47 دلار.
 • بسته آژانس کوتاه – 169 دلار.
 • بسته آژانس – 249 دلار.

بسته Astra Pro اکثر ویژگی های مورد نیاز را دارد. ارتقا مواردی مانند سایتهای بیشتر مبتدی و افزودنیهای صفحه ساز را ارائه می دهد.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

5. OceanWP

تم وردپرس OceanWP دارای نسخه های رایگان و پولی ، با موارد طراحی که برای توسعه دهندگان و علاقه مندان مناسب است. همه چیز با یکی از نسخه های نمایشی ارائه شده از طریق OceanWP ، با گزینه هایی برای ورزشگاه ها ، فروشگاه های کفش ، خرده فروشی شکلات و موارد دیگر آغاز می شود.

همه این دموها می توانند در عرض چند دقیقه نصب شوند و حتی می توانید از چندین برنامه افزودنی استفاده کنید که به شما امکان می دهد سایت عضویت خود را تا حد ممکن پیشرفته یا ساده انجام دهید.

برخی از مهمترین دلایل در نظر گرفتن OceanWP برای سایت عضویت شما این است که کاملا پاسخگو ، سریع و تجارت الکترونیک آماده است. ما همچنین دوست داریم که این ابزار برای گسترش دسترسی شما به سایر نقاط جهان دارای ابزار ترجمه باشد.

در مورد ادغام WooCommerce ، این یکی از موارد مورد علاقه ما برای عضویت است ، زیرا شما می توانید از نوار سبد خرید شناور گرفته تا پنجره بازشو بومی خود را سفارشی کنید.

ocean wp - WordPress membership theme

OceanWP

div >

قیمت گذاری h4>

OceanWP سه برنامه قیمت گذاری دارد:

 • شخصی – 59 دلار برای استفاده در یک وب سایت.
 • تجارت – 79 دلار برای استفاده در سه وب سایت.
 • آژانس – 129 دلار برای استفاده در 25 وب سایت.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

 • ساخت یک سایت عضویت ممکن است گران باشد ، بنابراین قیمت مناسب برای این موضوع مکان خوبی برای شروع است.
 • مجموعه ای از دموها برای انتخاب شما از بین دسته هایی مانند آموزش ، وبلاگ نویسی و مسافرت ارائه شده است.
 • OceanWP برای ایجاد وب سایت تجارت الکترونیک با WooCommerce ادغام می شود.
 • زمان بارگیری سریع اطمینان حاصل می کند که اعضای شما در انتظار صفحات شما ناامید نخواهند شد ظاهر شود.
 • سبد خرید و قابلیت تجارت الکترونیکی بسیار قابل تنظیم است ، ساخت یک تجربه منحصر به فرد از فروش عضویت را آسان می کند.
 • چندین برنامه داخلی با این مضمون همراه است ، مانند پسوند تمام صفحه ، ورود به سیستم پنجره ، اینستاگرام ، و قابلیت برچسب سفید.
 • تقریباً هر سازنده صفحه برتر با OceanWP قابل استفاده است. برخی از این سازندگان BeaverBuilder ، King Composer و SiteOrigin هستند.

6. PointFinder

PointFinder فقط در ThemeForest فروخته می شود. در واقع برای عملکرد خارج از جعبه به عنوان یک وب سایت عضویت فهرست و فهرست طراحی شده است. شما می توانید از کاربر بخواهید که برای هر پست پرداخت کند یا هزینه ها را براساس سطح مختلف عضویت جمع آوری کند.

با WooCommerce ، با ادغام درگاه های پرداخت مانند PayPal و Stripe ، به خوبی با WooCommerce کار می کند. همچنین می توانید از ابزارهای زبانی که دامنه دسترسی شما به سایر کشورها را گسترش می دهد پشتیبانی کنید. موضوع قدرتمند و انعطاف پذیر در درجه اول برای دایرکتوری ها و سیستم های بررسی است ، اما بیشتر این نوع وب سایت ها در برخی موارد به عضویت تمرکز می کنند.

بنابراین ، ما آن را به شرکتها و اشخاصی که به دنبال ساخت سایتی مانند این هستند پیشنهاد می کنیم.

PointFinder

PointFinder

قیمت گذاری h4>

PointFinder در ThemeForest با قیمت 69 دلار به فروش می رسد. پشتیبانی گسترده را می توان خریداری کرد.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

7. Hestia Pro

Hestia Pro موضوعی از ThemeIsle است که طرح یک صفحه ای را برای وب سایت عضویت حداقلی تر ارائه می دهد. طرح زمینه با عملکرد بالا ترکیبی خوب از بارگیری سریع ، عناصر طراحی نرم و سازگاری با سایر سازندگان صفحه را فراهم می کند .

تمام طراحی در سفارشی سازی وردپرس تکمیل شده ، اما شما این گزینه را دارید که سایت خود را با یک صفحه ساز به انتخاب خود متصل کنید. علاوه بر این ، افزونه WooCommerce با موضوع Hestia Pro به خوبی کار می کند.

چه بیشتر اینکه مجموعه ای از سایتهای مبتدی یا دموها برای دسته هایی مانند تجارت ، تجارت الکترونیکی ، یک صفحه و حداقل مضامین ارائه می شود.

hestia pro - WordPress membership theme

Hestia Pro

قیمت گذاری h4>

از برنامه های قیمت گذاری زیر برای Hestia Pro یکی را انتخاب کنید:

 • شخصی – 69 دلار برای یک وب سایت.
 • تجارت – 99 دلار برای سه وب سایت.
 • آژانس – 199 دلار برای وب سایت های نامحدود.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

 • این از افراد ThemeIsle ، یک تیم توسعه دهنده معتبر با پشتیبانی مشتری با کیفیت و منابع آنلاین بسیار زیاد است.
 • شما برای ترجمه پشتیبانی می کنید.
 • صفحه اصلی و تقریباً در هر قسمت دیگری از سایت عضویت شما ، با کمک سفارشی سازی وردپرس کاملا قابل تنظیم است.
 • گزینه های وبلاگ نویسی برای تنظیم عناصر مانند عرض طرح و ماژول های گالری در دسترس است.
 • برای معرفی اعضای جدید به سایت خود ، یک اسلایدر و سرصفحه ویدیو در نظر بگیرید.
 • یک جدول قیمت گذاری مشخص کنید تا به کاربران بگویید که چه میزان انتظار دارند برای عضویتشان پرداخت کنند.
 • این موضوع با برخی از محبوب ترین و مفیدترین سازندگان صفحه مانند Elementor و BeaverBuilder ادغام شده است.

8. Binder PRO

Binder PRO یک موضوع انتشاراتی است که می تواند مقالات خیره کننده ایجاد کند و افراد ثروتمندی را از طریق عضویت ایجاد کند. . این الگو برای مبتدیان و توسعه دهندگان به طور یکسان طراحی زیبایی ارائه می دهد ، و مقالات شما را در قالب شبکه ای با طیف گسترده ای از ابزارک های دیگر برای سازماندهی مجله خود به همان روش که می خواهید ارائه می دهد.

آگهی ها ، نظرات و دکمه های رسانه های اجتماعی همراه با آخرین توصیه های ارسال و اطلاعات نویسنده ، در طراحی گنجانده شده اند.

در مورد ویژگی هایی که به سایت های عضویت کمک می کنند ، ما دوست داریم که شما می توانید چندین قالب آزمایشی را انتخاب کنید ، که در درجه اول ایجاد یک رابط وبلاگ زیبا هستند. اساساً ، این موضوع برای ناشرانی که ممکن است سرانجام بخواهند هزینه عضویت را پرداخت کنند ، بهترین است.

binder pro - WordPress membership theme

نرم افزار Binder

قیمت گذاری h4>

سه طرح برای موضوع Binder PRO ارائه شده است:

 • بسته تم – 129 دلار.
 • بسته لوکس – 389 دلار.

چرا این یکی از بهترین گزینه های تم برای عضویت در وردپرس است؟ h4>

 • ده ها ماژول صفحه ساز با موضوع Binder PRO ارائه می شوند که برخی از آنها شامل مواردی برای نمایش نویسندگان ، پست های وبلاگ و تماس با اقدامات هستند.
 • ویرایشگر frontend مفید است و پشتیبانی از گوتنبرگ به این معنی است که همه می توانند از کشیدن و قطره ساز.
 • ویژگی های چند زبانه برای ارتباط با کاربرانی که به زبان های دیگر صحبت می کنند گنجانده شده است.
 • ادغام نماد تضمین می کند که می توانید برخی از تصاویر را به سایت عضویت خود اضافه کنید.
 • موضوع برای طراحی تلفن همراه آماده است.
 • همه سازندگان صفحه شخص ثالث به خوبی با موضوع Binder PRO کار می کنند.

9. گوانگی h3>

در ThemeForest فروخته شد ، تم Gwangi برای سایت های عضویت کوچک و بزرگ در نظر گرفته شده است. همچنین می توانید جوامع و شبکه های اجتماعی را با مجموعه ویژگی های بزرگ و پشتیبانی صفحه ساز ایجاد کنید. انجمن ها می توانند از فهرست های مشابه Yelp گرفته تا شبکه های اجتماعی کامل یا سایت های دوست یابی باشند.

صرف نظر از آرزوهای شما ، Gwangi خدمات موقعیت مکانی جغرافیایی و ایجاد نمایه را به شما ارائه می دهد. اعضا می توانند با یکدیگر تعامل داشته و هزینه اشتراک شما را پرداخت کنند. همچنین ممکن است بخواهید ویژگی های رایگان ارائه دهید ، با این هدف که در نهایت افراد را با ویژگی های پولی به فروش برسانید. تبلیغات از طریق Gwangi نیز امکان پذیر است ، و شما می توانید یک جامعه آموزش الکترونیکی کامل با فروشگاه ها ، تالارها و گفتگوها ایجاد کنید. حوادث.

gwangi - WordPress membership theme قیمت گذاری h4>

10.

قیمت گذاری h4>

11

قیمت گذاری h4>

12.

قیمت گذاری h4>

13.

قیمت گذاری h4>

14.

قیمت گذاری h4>

15

قیمت گذاری h4>

قیمت گذاری h4>

قیمت گذاری h4>

5؟ 20.791-32.161 39.308-52.628 54.253z “>

در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!


اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساختهای Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت تمرکز دارند. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/wordpress-membership-theme/.

دیدگاهتان را بنویسید