16 منبع برای دامنه عمومی رایگان و تصاویر دارای مجوز CC0

آیا برای وبلاگ خود به دنبال دامنه عمومی بدون حق امتیاز و CC0-مجاز هستید؟

افزودن تصاویر با کیفیت بالا به وب سایت شما می تواند سطح تعامل کاربران را افزایش دهد.

در این مقاله ، ما 16 وب سایت عالی را به شما نشان خواهیم داد که در آنها می توانید تصاویر رایگان دارای دامنه عمومی و CC0 را که می توانید در هر مکان استفاده کنید ، پیدا کنید.

free public domain and cc0-licensed images p >

چرا باید از دامنه عمومی رایگان یا تصاویر دارای مجوز CC0 استفاده کرد؟ h4>

کلیه تصاویر موجود در وب توسط حق چاپ محفوظ است. حتی اگر کپی رایت ذکر نشده باشد ، باید اینگونه تصور کنید. و استفاده از این تصاویر بدون اجازه غیرقانونی است.

در حالی که می توانید تصاویر با کیفیت و بدون حق امتیاز از وب سایت های عکس سهام مانند ShutterStock ، هرکسی بودجه خرید عکس و تصاویر دارای مجوز را ندارد.

این زمانی است که تصاویر با دامنه عمومی و مجوز CC0 به کار شما می آیند.

دامنه عمومی اصطلاحی است برای توصیف آثاری که مجوز آنها منقضی شده است یا آثاری که صریحاً منتشر شده اند و هیچ محدودیتی در استفاده آنها ندارند.

CC0 مجوزی است که به دارندگان حق چاپ اجازه می دهد آثار خود را بدون هیچ محدودیتی منتشر کنند.

تصاویر تحت مالکیت عمومی یا CC0-License می توانند توسط هرکسی برای هر هدفی استفاده شوند. به عنوان یک مالک وب سایت می توانید از این تصاویر در پست های وبلاگ خود استفاده کنید ، تصاویر برجسته ، لغزنده ، گالری های تصویر ، پس زمینه ها و اساساً هرجای دیگر که می خواهید.

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین منابع برای تصاویر رایگان دارای دامنه عمومی یا CC0 بیندازیم.

1 Pexels

Pexels free stock photos

Pexels مجموعه ای کاملاً منظم و بزرگ از عکسهای حوزه عمومی است. به راحتی می توانید تصاویر ثبت شده در دسته ها را مرور کرده یا از ویژگی جستجوی آنها استفاده کنید.

استفاده از همه عکسهای موجود در Pexels بدون نیاز به ذکر است.

2. شل کردن

Unsplash

مقصدی بسیار محبوب برای عکسهای دارای کیفیت عالی با مجوز CC0. این سایت هر 10 روز 10 عکس منتشر می کند. این یک ویژگی جستجوی خوب دارد که می توانید با استفاده از آن تصاویری متناسب با موضوعات خاص مانند طبیعت ، دفتر ، محل کار و موارد دیگر پیدا کنید.

3. فضای منفی

Negative Space

فضای منفی مجموعه ای زیبا و زیبا از تصاویر دارای مجوز CC0 برای وبلاگ نویسان ، هنرمندان و مشاغل کوچک است. این یک ویژگی جستجو برای استفاده آسان دارد و همچنین می توانید تصاویر را بر اساس برچسب ها و رنگ ها مرور کنید.

4. تصاویر دامنه عمومی

Public Domain Pictures

Public Domain Pictures تصاویر ، گرافیک ها و بردارهای با کیفیت بالا و رایگان را برای بارگیری ارائه می دهد. تصاویر برای مرور آسان به دسته ها طبقه بندی می شوند.

5. سهام جدید قدیمی

New Old Stock

همانطور که از نامش پیداست ، این وب سایت مجموعه زیبایی از عکسهای پرنعمت را که اکنون در مالکیت عمومی هستند ، ارائه می دهد.
6 <. pixabay>

Pixabay

Pixabay مجموعه بزرگی از تصاویر رایگان را ارائه می دهد. سایت به طور منظم به روز می شود ، بنابراین تصاویر جدید و کم کاربردی را در آنجا خواهید یافت.

7. عکسهای سهام من

My Stock Images

مجموعه مناسبی از 500+ تصویر سهام رایگان برای وبلاگ ها. تصاویر به طور مرتب در دسته بندی ها سازمان یافته اند و می توانند با وضوح بالا بارگیری شوند.

8. تصویر وانت

Pickup Image

Pickup Image مجموعه عظیمی از تصاویر حوزه عمومی را ارائه می دهد. سایت می تواند به راحتی از طریق برچسب ها مرور شود یا می توانید جستجو کنید. همچنین کلیپ آرت و گرافیک رایگان ارائه می دهد.

9. SplitShire

Splitshire

SplitShire مجموعه زیبایی از عکس های Daniel Nanescu است که تحت CC0-License منتشر شده است. با استفاده از برچسب ها ، فیلترها و یا مشاهده تصاویر در نمای موزاییک می توانید در سایت گشت بزنید.
10 <.>

The British Library

گزارش فلیکر از کتابخانه بریتانیا بیش از یک میلیون تصویرگری ، نقاشی و آثار برگرفته از کتاب های قرن 17 ، 18 و 19 را به نمایش می گذارد. همه این آثار تحت CC0-License منتشر شده اند و می توانند در هر جایی بدون محدودیت استفاده شوند.

11. LibreShot

Libreshot

LibreShot شامل آثار عکاس مارتین وورل است که در دامنه عمومی منتشر شده است.

12. PDPics

Pdpics

PDPicks مجموعه ای از عکسهای رایگان سهام عمومی است. و این مجموعه بزرگی از هزاران تصویر حوزه عمومی دارد که می توانید بارگیری کرده و در پست های وبلاگ خود استفاده کنید.

13. هنر قابل استفاده مجدد

Reusable Art

هنر قابل استفاده مجدد مجموعه ای است از بیش از 3000 نقاشی ، تصویر و اثر هنری. همه آثار نمایش داده شده در وب سایت تحت مالکیت عمومی هستند.

14. Skitterphoto

Skitterphoto

مجموعه ای زیبا و منظم از تصاویر دارای مجوز CC0. این سایت دارای آثار عکاسان خاص خود است بنابراین شما عکس های کم کاربرد و بی نظیری را پیدا خواهید کرد.

15. StockSnap.io

StockSnap.io

StockSnap مجموعه عکسهای زیبا و رایگان سهام است که در آن صدها تصویر هفتگی به آن اضافه می شود.

16. تصاویر انبار

Barn Images

Barn Images مجموعه ای از تصاویر دارای مجوز CC0 است. می توانید تصاویر را در دسته ها یا برچسب ها مرور کنید یا می توانید کلمات کلیدی را جستجو کنید. همه تصاویر با وضوح بالا برای بارگیری رایگان در دسترس هستند.

افکار نهایی: بهترین وب سایت تصاویر سهام h4>

در حالی که وب سایت های فوق انتخاب بسیار خوبی از تصاویر رایگان را ارائه می دهند ، اغلب خوانندگان از ما می پرسند که تصاویر زیبا برای تصاویر کوچک / تصاویر برجسته خود را از کجا تهیه می کنیم.

ما از Shutterstock استفاده می کنیم زیرا کتابخانه بزرگی از تصاویر برتر ، بردارها و تصاویر.

از هر یک از سایت های عکس عکس که استفاده می کنید ، همیشه مهم است که تصاویر خود را بهینه سازی شده برای وب ذخیره کنید ، بنابراین وب سایت شما همیشه سریع بارگیری می شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین منابع را برای تصاویر رایگان دارای دامنه عمومی و CC0 برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس و بهترین خدمات CDN وردپرس برای سرعت بخشیدن به سایت خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/16-sources-for-free-public-domain-and-cc0-licensed-images/.

دیدگاهتان را بنویسید