16 مجموعه آیکون رایگان رسانه های اجتماعی رایگان برای وردپرس

اخیراً یکی از کاربران ما از ما برای یافتن مجموعه های رایگان آیکون شبکه های اجتماعی که می توانند در وب سایت خود استفاده کنند از ما کمک خواست. در حالی که ، افزونه های وردپرس زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد نمادهای رسانه های اجتماعی را در وردپرس اضافه کنید ، برخی از کاربران ممکن است بخواهند تصاویر آیکون سفارشی را به صورت دستی اضافه کرده و آنها را به پروفایل های رسانه های اجتماعی خود پیوند دهند. در این مقاله ، ما برخی از بهترین مجموعه های رایگان آیکون رسانه های اجتماعی را برای کاربران وردپرس به شما نشان خواهیم داد.

اگر به دنبال افزونه های وردپرس هستید که به شما امکان اضافه کردن نمادهای شبکه های اجتماعی را بدهد ، مقالات ما را در مورد نحوه افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی در وردپرس خود بررسی کنید نوار کناری و منوها .

اگر می خواهید مانند سایت ما یک نوار اشتراک شناور اضافه کنید ، از نوار اجتماعی شناور .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین مجموعه های رایگان آیکون رسانه های اجتماعی که می توانید استفاده کنید ، بیاندازیم.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1. Genericons

Genericons یک فونت آیکون رایگان و دارای مجوز GPL است که توسط Automattic ایجاد شده است. این یک مجموعه آیکون کامل است که دارای آیکون هایی برای محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی است. برای مبتدیان ، افزودن فونت آیکون ها کمی دشوار است.

یک روش ساده برای استفاده از نماد Genericons در سایت وردپرس خود نصب و فعال کردن Genericon’d . پس از فعال شدن ، به سادگی به Appearance »Genericon’d بروید و روی نمادی که می خواهید اضافه کنید کلیک کنید.

Genericond usage

نماد انتخابی شما در بالا نشان داده می شود. روی پیوند کپی کوتاه در کنار نماد خود کلیک کنید و یک پنجره بازشو با کد کوتاه ظاهر می شود. هر کجا می خواهید نماد را نشان دهید ، کد کوتاه را کپی و جایگذاری کنید. همچنین می توانید HTML را کپی کرده و در یک ابزارک متن جایگذاری کنید تا قلم آیکون نمایش داده شود.

2. قلم عالی

Font Awesome

Font Awesome یکی دیگر از فونت های آیکون منبع آزاد و رایگان است که می توانید با وردپرس استفاده کنید. Font Awesome با مجموعه بزرگی از قلم های آیکون همراه است.

می توانید Font Awesome را به صورت دستی به طرح زمینه وردپرس خود اضافه کنید یا می توانید از یک افزونه استفاده کنید. به سادگی عالیتر فونت را نصب و فعال کنید a> plugin. همراه با کد کوتاه ، HTML و گزینه های TinyMCE برای افزودن آسان آیکون ها در هر نقطه از سایت وردپرس شما.

3 . نمادهای تخت رسانه های اجتماعی توسط بهترین تبلیغات PSD

Flat social media icon set

ما درک می کنیم که بیشتر کاربران سطح مبتدی اضافه کردن فونت های نماد را دشوارتر از اضافه کردن فایل های تصویری می دانند. Flat Social Media Icons مجموعه ای جمع و جور از پرکاربردترین نمادهای رسانه های اجتماعی است. می توانید به سادگی مجموعه آیکون ها را بارگیری و استخراج کنید و سپس آنها را از صفحه رسانه »افزودن جدید در قسمت مدیریت وردپرس در وب سایت خود بارگذاری کنید.

4 Geekly – مجموعه 40 نماد

Geekly

این مجموعه آیکون دارای 40 نماد زیبا از جمله 25 نماد شبکه های اجتماعی است. هر نماد در ابعاد 512 پیکسل وجود دارد و در صورت نیاز می توانید آنها را در فتوشاپ شخصی سازی کنید.
5. نمادهای رنگارنگ رایگان

Free Colorful Icons

این مجموعه آیکون های شبکه های اجتماعی ساده اما زیبایی انجام شده است. این مجموعه آیکون که توسط Michael Dolejs ایجاد شده است ، به عنوان یک پرونده PSD در دسترس است. می توانید پرونده PSD را در Adobe Photoshop باز کرده و از آیکون های مورد نظر خود استفاده کنید.
6. مجموعه آیکون Flat Media Social Flat

Free Flat Social Media Icon Set

این مجموعه زیبا و زیبای آیکون رسانه های اجتماعی شامل دو تغییر آیکون گرد و مربع است. 10 آیکون 64x64px در قالب های jpg و png وجود دارد.
7 <.>

40 Social Media Flat Icons

این مجموعه آیکون زیبا شامل 40 نماد شبکه اجتماعی است. هر نماد در چهار اندازه 32 × 32 پیکسل ، 64 × 64 پیکسل ، 128 × 128 پیکسل و 256 × 256 پیکسل در دسترس است. یک سایه بلند به هر نماد اضافه می شود که جلوه زیبایی به هر نماد می بخشد.

8 . آیکن های رسانه های اجتماعی Flat رایگان توسط Enfuzed

Free flat social media icons by Enfuzed

این آیکون های تخت رسانه های اجتماعی که توسط Enfuzed تنظیم شده اند ، دارای دو تغییر هستند. آیکون های کاملاً مسطح رسانه های اجتماعی و آیکون های روشن رسانه های اجتماعی شفاف برای زمینه های تیره.

9. بسته نمادهای Hex

Hex Icons Pack by Martz90

این بسته آیکون شبکه های اجتماعی توسط Martz90 نمادهای محبوب رسانه های اجتماعی را به شکل شش ضلعی به نمایش می گذارد. بسته آیکون شامل تعداد زیادی نماد برای محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی ، سایت های خبری ، خدمات و بازی ها است.

10. نمادهای تخت دایره آماده شبکیه چشم

Retina Ready Flat Icons Set

این آیکون تخت رسانه های اجتماعی مسطح دایره تنظیم شده توسط سرزمین وب آماده شبکیه چشم است. همه آیکون ها در قالب png هستند و در اندازه های 256x256px ، 128x128px ، 64x64px و 32x32px در دسترس هستند.

11. وکتور نمادهای رسانه اجتماعی چند ضلعی

Free Vector Polygon Social Media Icons set by LunarPixel

این آیکون زیبای شبکه های اجتماعی که توسط LunarPixel تنظیم شده است شامل 80 نماد چند ضلعی است. این بسته همچنین شامل پرونده های اصلی وکتور برای بازی با شماست.

12 . 20 نماد رسانه اجتماعی

20 Social Media Icons by Dawid Dapszus

این مجموعه آیکون بی نظیر و زیبا توسط Dawid Dapszus ایجاد شده است. این شامل 20 نماد برای محبوب ترین وب سایت های رسانه های اجتماعی است. همه نمادها 80x80px و با فرمت png هستند.

13. نمادهای ساده ساده رسانه های اجتماعی

Simple flat social icons

این مجموعه آیکون زیبا همراه با پرونده های PSF و PNG است. این شامل 20 آیکون است ، ابعاد هر پرونده آیکون 114x114px است.

14 24 نماد اجتماعی مسطح رایگان

24 Flat Social Icons Set

این مجموعه زیبا از آیکون های اجتماعی رایگان که توسط محمد علیوسفی تنظیم شده است ، دارای 24 نماد است. این شامل آیکون هایی در اندازه های مختلف از 512 پیکسل تا 16 پیکسل است. این بسته همچنین شامل پرونده های منبع در قالب فایل های AI و EPS است.

15. نمادهای رسانه های اجتماعی

Social Media Icons

این نماد تنظیم شده توسط لوک تیلور برای پس زمینه های تاریک و روشن دارای دو تغییر است. این بسته شامل 89 نماد شبکه های اجتماعی در هر دو نوع تغییر است.

16 نماد رسانه های اجتماعی رایگان تنظیم شده توسط هوگو

Free Social Media Icon Set by Hugo

مجموعه زیبایی از آیکون های شبکه های اجتماعی ایجاد شده توسط هوگو. این بسته شامل 8 نماد در یک فایل PSD شسته و رفته است. سپس می توانید از save for web برای ذخیره نمادهایی که می خواهید در سایت خود استفاده کنید استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد بهترین نماد رسانه های اجتماعی رایگان را برای استفاده در سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست 40 ابزار مفید برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/16-best-free-social-media-icon-sets-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید