16 بهترین گزینه برای افزونه Jetpack وردپرس

آیا به دنبال بهترین گزینه ها برای پلاگین Jetpack هستید؟ Jetpack یک مجموعه پلاگین قدرتمند وردپرس است که ویژگی های مختلفی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند. اخیراً یکی از خوانندگان ما از ما خواسته است که گزینه های احتمالی Jetpack را برای وردپرس به اشتراک بگذاریم. در این مقاله ، ما بهترین گزینه ها را برای پلاگین Jetpack وردپرس به شما نشان خواهیم داد.

Best Jetpack alternatives for WordPress

افزونه وردپرس Jetpack چیست؟ h4>

Jetpack یک مجموعه افزونه است که ترکیبی از ویژگی های اساسی وردپرس را به یک پلاگین بزرگ تبدیل کنید. به شما امکان می دهد ویژگی هایی را که می خواهید استفاده کنید مدیریت کنید و می توانید ویژگی های مورد نیاز را خاموش کنید.

هرچند که وب سایت شما رشد می کند ، ممکن است بخواهید فراتر از Jetpack گسترش دهید. ممکن است به عملکردهای پیشرفته ای که در سایر افزونه های وردپرس شخص ثالث ارائه می شوند ، نیاز داشته باشید.

در این موارد منطقی است که به گزینه های Jetpack برای ویژگی های خاص مورد نیاز خود نگاه کنید.

جوانب مثبت و منفی افزونه Jetpack

Pros and cons of using WordPress Jetpack plugin

مانند همه موارد زندگی ، افزونه Jetpack دارای مزایا و معایب خاص خود است که باید هنگام انتخاب گزینه های Jetpack به خاطر داشته باشید.

جوانب مثبت استفاده از افزونه Jetpack

این مزایای استفاده از افزونه Jetpack در وب سایت وردپرس شماست.

  • یک افزونه برای کنترل همه آنها. شما تمام ویژگی های اساسی را در یک بسته مدیریت آسان دارید.
  • زیرساخت قدرتمند Automattic (شرکتی که پشت Jetpack و WordPress.com است) در پس زمینه اجرا می شود ، برای عملکرد بسیار بهینه است.
  • نسبت به افزونه های معمول وردپرس شما از رابط کاربری مطلوبی برخوردار است.

موارد منفی استفاده از افزونه Jetpack

در زیر معایب استفاده از افزونه WordPress Jetpack در وب سایت خود آورده شده است.

  • استفاده از Jetpack مستلزم ایجاد حساب WordPress.com است.
  • هسته Jetpack رایگان است اما بسیاری از ویژگی های آن نیاز به اشتراک پولی دارد.
  • قابلیت ایمیل محدودی دارد. بدون انتشار پست وبلاگ نمی توانید به مشترکین خود ایمیل بزنید.
  • وب سایت شما به یک افزونه وابسته می شود که جایگزینی آن را در آینده دشوار می کند.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین گزینه های Jetpack که می توانید در وب سایت خود نصب کنید ، بیاندازیم.

1. WPForms Lite

WPForms

WPForms Lite بهترین گزینه برای فرم بازخورد Jetpack است. WPForms بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس ، و همراه با یک نسخه رایگان به شما امکان می دهد به راحتی فرم تماس را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

WPForms با یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن زیبا و الگوهای فرم آماده همراه است. افزودن فرم به پست ها و صفحات وبلاگ شما با کد کوتاه یا با استفاده از دکمه افزودن فرم در ویرایشگر پست ساده است.

ما WPForms را ایجاد کردیم تا ضمن داشتن ویژگی های پیشرفته مانند اشتراک ایمیل ، پرداخت ها ، ثبت نام کاربر و موارد دیگر در نسخه حرفه ای ، آن را دوستانه مبتدی کند.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Jetpack با یک ماژول داخلی تعبیه شده است. اما تقریباً به اندازه Google Analytics قدرتمند نیست. اگر می خواهید Google Analytics در Jetpack ادغام شود ، باید برنامه حرفه ای را که هزینه آن 299 دلار در سال است ، ارتقا دهید.

MonsterInsights افزونه برتر Google Analytics برای وردپرس با بیش از 1 میلیون نصب فعال است و نسخه رایگان آن برای همه کاربران وردپرس در دسترس است.

MonsterInsights به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید . این ابزارهای گزارشگری زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد که برای مبتدیان به راحتی می توانند ببینند کاربرانشان از کجا می آیند و چه چیزی را مشاهده می کنند.

3. UpdraftPlus

UpdraftPlus

Jetpack پشتیبان گیری خودکار روزانه را ارائه می دهد ، اما فقط برای برنامه های پولی در دسترس است. UpdraftPlus یکی از بهترین افزونه های پشتیبان گیری از وردپرس در بازار و گزینه جایگزین رایگان برای نسخه پشتیبان تهیه Jetpack.

به شما امکان می دهد به راحتی پشتیبان گیری خودکار را برای کل وب سایت وردپرس خود تنظیم کنید.

شما فقط باید آن را یک بار تنظیم کنید و سپس به طور خودکار پشتیبان ایجاد می کند. نسخه های پشتیبان شما در مکان های از راه دور مانند Google Drive ، Dropbox و موارد دیگر ذخیره می شوند. همچنین می توانید وب سایت خود را از هر نسخه پشتیبان قبلی با چند کلیک بازیابی کنید.

برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد چگونگی نحوه تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی سایت WordPress خود با UpdraftPlus .

4 Akismet

Akismet

Jetpack از ویژگی فیلتر کردن هرزنامه برای برنامه های پولی برخوردار است ، اما برای دسترسی به فیلتر اولیه هرزنامه حداقل به برنامه شخصی نیاز دارید.

Akismet بهترین افزونه فیلتر کردن هرزنامه وردپرس در بازار است. این به طور خودکار تمام نظرات وردپرس شما را فیلتر می کند تا هرزنامه دریافت کند. با این کار تعداد نظرات هرزنامه که باید تعدیل کنید به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

برای دستورالعمل های کامل تنظیم ، به > راهنمای Akismet برای مبتدیان وردپرس .

5. Sucuri Scanner

Sucuri

اگر برنامه اشتراکی حرفه ای یا حق بیمه دارید ، Jetpack فقط برای بدافزار اسکن می کند. اسکنر Sucuri اسکنر بدافزار رایگان ، نظارت بر لیست سیاه ، بررسی یکپارچگی پرونده ، اقدامات امنیتی پس از هک و سخت شدن امنیت.

Sucuri رهبر صنعت در امنیت وردپرس و نظارت بر وب سایت. همچنین بهترین فایروال وردپرس را ارائه می دهد که فعالیت مشکوک را حتی قبل از رسیدن به وب سایت شما مسدود می کند.

6 Yoast SEO

Yoast SEO

Jetpack قابلیت SEO محدودی را حتی برای کاربران برنامه حق بیمه ارائه می دهد. برای دسترسی به تمام ویژگی های SEO Jetpack حداقل به برنامه ای حرفه ای نیاز دارید. Yoast SEO بهترین گزینه برای سئو Jetpack است و محبوب ترین افزونه SEO در بازار است.

پلاگین رایگان Yoast SEO به شما سئو وردپرس کامل ابزارهایی از جمله تأیید سایت ، نقشه سایت XML ، پیش نمایش SEO ، تصاویر پیش نمایش فیس بوک و توییتر ، توضیحات عنوان و متا و موارد دیگر.

برای دستورالعمل های گام به گام کامل ، به راهنمای ما در نحوه نصب و راه اندازی افزونه Yoast SEO .

7. WP به بافر

WP to Buffer

WP به بافر پلاگین به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را به بافر متصل کنید. و پست های وردپرس خود را برای اشتراک گذاری در پروفایل های شبکه های اجتماعی خود به طور خودکار تنظیم کنید. این بهترین گزینه برای ویژگی تبلیغاتی Jetpack است که همان کار را انجام می دهد.

Buffer یک سیستم مدیریت رسانه اجتماعی است که به شما امکان می دهد پست های شبکه های اجتماعی خود را در طول روز برنامه ریزی کنید. با این کار وقت شما صرفه جویی می شود و در غیر اینصورت برای اشتراک دستی مقاله های خود در شبکه های اجتماعی صرف می کنید.

8 . یک افزونه ارسال های مرتبط دیگر

Yet Another Related Posts Plugin

با این وجود یک افزونه ارسال های مرتبط دیگر بهترین پست های مرتبط با وردپرس در بازار و گزینه ای مناسب برای ویژگی های مرتبط با Jetpack.

گزینه های سفارشی سازی بیشتر و کنترل کامل نحوه و مکان نمایش پست های مرتبط در وب سایت خود را ارائه می دهد. این برنامه حتی از انواع پست های سفارشی پشتیبانی می کند و می تواند پست های مرتبط را نیز در فیدهای RSS اضافه کند.

9. د: نظرات

De:comments

Decomments یک افزونه وردپرس پولی است که به شما امکان می دهد با افزودن ویژگی های اجتماعی بیشتر به آن ، نظرات وردپرس خود را تغییر دهید. کاربران شما می توانند نظرات را ارزیابی کنند ، نظرات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، با پروفایل های اجتماعی خود وارد سیستم شوند ، نشان کسب کنند و موارد دیگر.

این یک تجربه کاربری جذاب برای نظرات در سایت وردپرس شما را فراهم می کند. برای دستورالعمل های دقیق به مقاله ما در مورد نحوه نظرات وردپرس را با De: comments بهبود بخشید .

10. Envira Gallery Lite

Envira Gallery

وردپرس یک روش پیش فرض دارد تا به راحتی افزودن گالری تصاویر . با این حال ، گالری پیش فرض وردپرس از نظر عملکرد کاملاً محدود است. اگر کاربر روی تصویری کلیک کند ، در صفحه جدید بارگیری می شود.

Envira Gallery Lite گزینه رایگان برای گالری های پاسخگو Jetpack را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد به راحتی با پنجره های چرخ فلکی گالری تصاویر پاسخگو ایجاد کنید.

11. Pingdom

Pingdom

Pingdom یک افزونه نیست بلکه یک ابزار نظارت بر وب سایت است که می توانید از آن به عنوان گزینه جایگزین ابزار نظارت بر Jetpack استفاده کنید. حساب رایگان Pingdom به شما امکان می دهد 1 وب سایت را کنترل کنید.

هنگامی که وب سایت شما از کار افتاده است ، ایمیل فوری اعلان می فرستد و هنگام دوباره فعال شدن به شما اطلاع می دهد. همچنین می توانید با ورود به سیستم حساب کاربری خود ، بر روی زمان واقعی وب سایت خود نظارت کنید.
12 <. mailchimp>

MailChimp

بازاریابی از طریق ایمیل یکی از بهترین راه ها برای جلب مخاطبان شماست. اگر هنوز آن را شروع نکرده اید ، راهنمای ما را در مورد اینکه چرا باید ساخت لیست ایمیل خود را بلافاصله شروع کنید.

MailChimp یکی از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی در جهان و گزینه ای مناسب برای اشتراک های ایمیل Jetpack. نقطه ضعف اشتراک های Jetpack این است که فقط در صورت انتشار یک پست جدید از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می شود. برخلاف یک لیست ایمیل واقعی ، که در آن می توانید خبرنامه های هفتگی یا ماهانه برای کاربران ارسال کنید.

MailChimp یک سرویس پولی است اما آنها یک برنامه ابدی رایگان برای حداکثر 2000 مشترک و 12000 ایمیل در ماه ارائه می دهند.
13. Cloudflare

Cloudflare

Cloudflare یکی از بهترین خدمات CDN که CDN رایگان و محافظت اساسی در برابر حملات DDOS را ارائه می دهد.

این باعث بهبود سرعت و عملکرد وب سایت شما می شود با ارائه محتوای ثابت از طریق CDN جهانی آنها. Cloudflare جایگزینی مناسب برای سرویس CDN Jetpack است که تصاویر شما را از طریق سرور CDN آنها برای بهینه سازی عملکرد ارائه می دهد. همچنین یک گزینه رایگان برای حفاظت از حمله وحشیانه Jetpack ارائه می دهد.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای ما در مورد نحوه راه اندازی رایگان Cloudflare CDN در وردپرس .

14 . مدیر به روزرسانی آسان

Easy Updates Manager

Easy Updates Manager به شما امکان می دهد ویژگی بروزرسانی خودکار افزونه Jetpack را جایگزین کنید. این به شما کمک می کند تا به راحتی تمام به روزرسانی های هسته ، طرح زمینه و افزونه وردپرس را مدیریت کنید.

از یک داشبورد می توانید به روزرسانی های خودکار را فعال یا غیرفعال کنید. می توانید تنظیم کنید که به طور خاص یا تمام به روزرسانی های پلاگین به صورت خودکار نصب شوند. همچنین می تواند به صورت خودکار به روزرسانی های تم را نصب کند

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در نحوه مدیریت بهتر به روزرسانی خودکار وردپرس .

15. پیمایش بی نهایت وردپرس

Load More - Infinite scroll for WordPress

پیمایش بی نهایت وردپرس بهترین گزینه برای ویژگی پیمایش بی نهایت Jetpack است. دقیقاً مانند Jetpack ، شما باید یک قطعه کد کوچک در تم خود اضافه کنید.

به شما امکان می دهد دکمه ای اضافه کنید که کاربران برای بارگیری پست های بیشتر می توانند روی آن کلیک کنند ، همچنین می توانید پست ها را به صورت پیمایشی کاربر در یک صفحه بارگیری کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در عنوان نحوه افزودن دکمه بارگذاری پست های بیشتر در وردپرس .
16. تعداد به اشتراک گذاشته شده

Shared Counts

Shared Counts یکی از > بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس . این فوق العاده سریع است و فقط تعداد محدودی از شبکه های اجتماعی برتر را بارگیری می کند: فیس بوک ، توییتر ، + Google ، Stumbleupon ، Pinterest و LinkedIn.

دارای چندین سبک دکمه ، تعداد اشتراک اجتماعی و ویژگی تعداد کل اشتراک گذاری است. شما می توانید ترتیب نمایش دکمه را مرتب کنید و پلاگین می تواند به طور خودکار دکمه ها را در پست ها ، صفحات و انواع پست های وردپرس شما وارد کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین گزینه ها را برای افزونه Jetpack در سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید افزونه های ضروری وردپرس برای یافتن سایر افزونه های ضروری برای وب سایت خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-alternatives-to-the-wordpress-jetpack-plugin/.

دیدگاهتان را بنویسید