16 بهترین پلاگین برای بهبود نظرات وردپرس

نظرات بخشی جدایی ناپذیر در بسیاری از وبلاگ های وردپرس به عنوان یک روش موثر برای جذب کاربران و ایجاد جامعه است. سیستم پیش فرض اظهار نظر وردپرس خوب است اما کاملاً ساده و اساسی است. با این حال ، می توانید این سیستم اساسی اظهار نظر را به یک بستر قدرتمند جذب کاربر برای وب سایت خود گسترش دهید. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین ها را برای بهبود نظرات وردپرس و انتقال آنها به سطح بعدی نشان خواهیم داد.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 د: نظرات

Preview of De:comments enabled comments in WordPress

د: نظرات یک افزونه است که کاملاً در سیستم نظر دادن وردپرس شما دگرگون می شود. این به کاربران امکان می دهد تا رای دهند و رأی مثبت دهند ، نظرات نامتعارف را به اشتراک بگذارند ، با حساب های اجتماعی موجود وارد سیستم شوند ، تصاویر ، Gif ها ، فیلم ها ، توییت ها و موارد دیگر را جاسازی کنند. نگاهی به راهنمای دقیق ما در مورد چگونگی نظرات وردپرس را با De: comments بهبود بخشید .

2. Yoast Comment Hacks h4 >

Yoast Comment Hacks

Yoast Comment Hacks مجموعه ای از ابزارها است که به سهولت مدیریت نظر کمک می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا نویسندگان نظر را از وردپرس ایمیل کنید ، به تمام کاربرانی که در مورد یک پست خاص نظر ارسال کرده اند ایمیل ارسال کنید ، ایمیل اعلان نظر پاک تر را ارائه دهید ، اولین بار نظر دهنده را به صفحه تشکر هدایت کنید ، نظرات خود را به یک موضوع خاص اختصاص دهید و موارد دیگر. به راهنمای ما نگاهی بیاندازید که چگونه نصب و راه اندازی Yoast Comment Hacks برای وردپرس .

3. برچسب های سریع نظر اولیه

Basic comment quicktags in a comment form

این پلاگین به سادگی دکمه های Quicktag را در متن نظر فرم وردپرس اضافه می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت پیوندها را اضافه کنند ، متن را پررنگ یا پررنگ کنند و با فشار دادن دکمه ها نقل قول های مسدود را اضافه کنند. به آموزش نحوه افزودن برچسب های سریع در فرم نظرات وردپرس .

4. مشترک شدن در نظرات بارگیری مجدد

Subscribe to Comments

نظرات یک روش قدرتمند برای ایجاد جوامع است. اما پس از خواندن پست شما ، افراد در صورت وجود نظر جدید چگونه می توانند بدانند؟ مشترک شدن در نظرات Reloaded به کاربران امکان می دهد هر زمان که نظر جدیدی در مورد مقاله وجود دارد ، در نظرات مشترک شوند و از طریق ایمیل از طریق مسنجر اعلان دریافت کنند. کاربران می توانند اشتراک خود را در هر زمان لغو کنند و اشتراک های خود را در سایت شما مدیریت کنند. ما آموزش مفصلی در مورد نحوه به کاربران امکان می دهد تا با جزئیات بیشتر در نظرات خود در وردپرس مشترک شوند .

5. ویرایش نظر ساده

Simple comment editing

گاهی اوقات وقتی کاربر نظری را ارسال می کند ، بلافاصله متوجه می شود که اشتباه املایی یا خطای دیگری مرتکب شده است. ویرایش ساده نظر یک زمان انعطاف پذیر را در اختیار کاربران قرار می دهد که در آن مدت می توانند نظرات خود را در سایت شما ویرایش کنند. برای جزئیات بیشتر ، به آموزش ما در مورد چگونگی به کاربران امکان می دهد نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند. /
6 هیچ صفحه نظری ندارید

Disable comments on pages and media attachments

به طور پیش فرض ، وردپرس یک جعبه نظر در صفحات و حتی پیوست های رسانه شما نشان می دهد. می توانید یک صفحه را ویرایش کرده و نظرات را خاموش کنید. اما اگر صفحات زیادی داشته باشید ، پس از آن کار سختی انجام می شود. پلاگین No Page Comment به شما امکان می دهد به راحتی نظرات صفحات و پیوست های رسانه ای خود را در وردپرس خاموش کنید. برای دستورالعمل های بیشتر ، به آموزش ما در مورد چگونگی عنوان نظرات در صفحات وردپرس را خاموش یا غیرفعال کنید .
7 <. o>

oEmbed in WordPress comments

وردپرس به شما امکان می دهد تا به راحتی با چسباندن URL در ویرایشگر پست ، فیلم ها ، توییت ها و موارد دیگر را جاسازی کنید. با این حال ، اگر یک کاربر URL ویدیوی YouTube ، عکس Flickr یا یک URL توییت را در نظرات ارسال کند ، به عنوان متن ظاهر می شود. افزونه oEmbed in Comments قابلیت oEmbed را برای نظرات وردپرس نیز فعال می کند. این به کاربران شما این امکان را می دهد تا از طیف گسترده ای از ارائه دهندگان پشتیبانی شده oEmbed ، ویدئوها ، تصاویر گیف ، عکس ها ، توییت ها ، به روزرسانی های وضعیت را به راحتی جاسازی کنند. راهنمای ما را در مورد چگونگی عنوان افزودن فیلم و موارد دیگر در نظرات وردپرس با oEmbed.

8. نقش مجری

Adding a moderator user role in WordPress

تعدیل نظر می تواند برای وب سایت های بزرگ و شلوغ بسیار وقت گیر باشد. افزونه Moderator Role به شما امکان می دهد نقش ناظر را به اعضای انجمن ، کارمندان یا کاربران وفادار خود اختصاص دهید. با این کار می توانید به بخش نظارت بر نظرات در وردپرس دسترسی پیدا کنید و آنها می توانند نظرات سایت شما را تأیید کنند. به راهنمای ما نگاهی بیندازید که چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهید نظرات خود را در وردپرس تعدیل کنند برای جزئیات بیشتر.

9. نظرات قابل حمل Tako

گاهی اوقات ممکن است بخواهید نسخه جدیدی از پست قدیمی را در سایت خود ایجاد کنید. در حالی که می توانید محتوای چسباندن را از پست قدیمی به مطلب جدید کپی کنید ، اما راهی آسان برای انتقال نظرات وجود ندارد. نظرات Moving Tako به شما امکان می دهد نظرات را از یک پست به پست دیگر منتقل کنید. به آموزش ما در مورد نحوه مراجعه کنید برای راهنمایی دقیق تر نظرات را بین پست های وردپرس منتقل کنید .

10. نظرات از آخرین بازدید

A new comment highlighted in WordPress

این افزونه از GitHub در دسترس است راهنمای ما را در مورد چگونگی نصب افزونه های وردپرس از GitHub . نظرات از آخرین بازدید به سادگی یک کلاس به نظرات جدید از آخرین بازدید کاربران از پست اضافه می کند. هنگامی که کاربر برای اولین بار از یک پست بازدید می کند ، یک کوکی تنظیم می کند. در بازدیدهای بعدی ، تاریخ ها را مقایسه می کند و کلاس CSS را به نظرات جدید اضافه می کند. آموزش گام به گام ما در مورد چگونگی برجسته کردن نظرات جدید برای بازگشت بازدیدکنندگان در وردپرس .

11. نظرات ویژه

Feature or bury comments

همه نظرات در مورد وب سایت شما برابر نیستند. برخی نظرات به بحث ارزش افزوده و برخی دیگر مکالمه را از مسیر خارج می کنند. نظرات ویژه به شما امکان می دهد از نظرات با کیفیت بالا استفاده کنید و نظرات بی ربط را دفن کنید. به آموزش ما در مورد چگونگی ویژگی / نظرات را در وردپرس دفن کنید.

12. نظر تأیید شده است

Comment Approved notification settings

تعدیل نظر مطمئن ترین روش برای مقابله با هرزنامه نظر است. با این حال ، هنگامی که یک کاربر نظر می گذارد ، هنگام انتشار نظر خود مطلع نمی شود. افزونه تأیید شده هنگام تأیید نظر جدید ، اعلان ایمیلی ارسال می کند. ما دستورالعمل های دقیق تری در مورد نحوه هنگام تأیید نظرات آنها در وردپرس به کاربران اطلاع دهید .

13. DX نظرات بی پاسخ

Unanswered comments

نظرات برای تعامل کاربر خوب است اما شما باید با پاسخ دادن به نظرات آنها با آنها ارتباط برقرار کنید. افزونه نظرات بی پاسخ به شما امکان می دهد نظرات بی پاسخ را به راحتی فیلتر کنید. می توانید نظرات را مرتب کنید و سپس به همه نظرات پاسخ دهید. به مقاله ما مراجعه کنید چگونه فیلتر کردن نظرات بی پاسخ در وردپرس برای جزئیات بیشتر.

14. قسمتهای نظرات وردپرس

Comment Form Custom Fields

به طور پیش فرض ، قسمت نظر 4 قسمت (نام ، ایمیل ، آدرس وب سایت و پیام) را نشان می دهد. زمینه های سفارشی فرم فرم به شما امکان می دهد تا زمینه های بیشتری را به فرم نظرات وردپرس خود اضافه کنید. این پلاگین داده های ارسالی از طریق زمینه های سفارشی را به عنوان متا نظر نمایش می دهد. به آموزش گام به گام ما در مورد چگونگی افزودن زمینه های سفارشی به فرم نظرات در وردپرس .

15. ارسال ایمیل فقط در پاسخ به نظر من

Subscribe to comment replies

این افزونه به کاربران امکان می دهد در صورت پاسخ کسی به نظرات خود ، در نظرات مشترک شوند و اعلان دریافت کنند. این برای کاربرانی مفید است که فقط می خواهند فقط برای نظرات خود اعلان دریافت کنند. این آموزش را در مورد چگونگی کاربران را فقط در مورد پاسخ به نظرات وردپرس خود مطلع کنید .

16. کنترل طول نظر

Control Comment Length

به طور پیش فرض نظرات وردپرس محدودیتی ندارند. کاربران می توانند نظرات بسیار کوچکی را ارائه دهند که به هیچ وجه منطقی نیست ، یا اسپمرها می توانند نظرات بسیار طولانی را ارائه دهند. اخیراً کشف شد که برخی از هکرها سعی داشتند کد مخرب خود را در نظرات بسیار طولانی که هنگام مشاهده نظرات در صفحه مدیر اجرا می شدند ، پنهان کنند. کنترل طول نظر به شما امکان می دهد حداقل و حداکثر محدودیت شخصیت را برای نظرات در وردپرس تعیین کنید. به آموزش ما در مورد نحوه برای جزئیات بیشتر طول نظر را در وردپرس محدود کنید .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه ها را برای بهبود نظرات وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به راهنمای ما در 12 نکته و ابزار مهم برای مبارزه با هرزنامه نظر در وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/15-best-plugins-to-improve-wordpress-comments/.

دیدگاهتان را بنویسید