16 بهترین برنامه افزودنی Chrome برای وردپرس که باید امتحان کنید

آیا به دنبال بهترین برنامه های افزودنی WordPress Chrome برای افزایش بهره وری هستید؟ برنامه های افزودنی مرورگر می توانند به بهبود روند کار وردپرس شما کمک کرده و باعث بهره وری بیشتر شما شوند. در این مقاله ، ما بهترین بهترین برنامه های افزودنی مربوط به WordPress مربوط به وردپرس را که باید امتحان کنید ، با دست انتخاب کرده ایم.

Best Google Chrome extensions for WordPress

چرا به WordPress Chrome Extensions نیاز دارید؟ h4>

Google Chrome محبوب ترین مرورگر وب در جهان است. همراه با صدها افزونه برای انجام آسان چندین کار در مرورگر شما.

بسیاری از برنامه های افزودنی وردپرس مفید را پیدا خواهید کرد که می توانند به توسعه وب سایت کمک کنند ، ویرایش پست های وبلاگ ، دستور زبان و غلط های املایی > ، کارها را مدیریت کنید و موارد دیگر.

از آنجا که هزاران پسوند در دسترس است ، یافتن ابزارهای مورد نیاز برای مبتدیان دشوار می شود.

برای کمک به شما در این زمینه ، ما تحقیق کردیم و بهترین برنامه های افزودنی Google Chrome را که می توانید امتحان کنید انتخاب کردیم.

1. گرامری

Grammarly

Grammarly محبوب ترین کروم است پسوندی که می توانید برای بررسی اشتباهات املایی و اشتباهات دستوری در محتوای وردپرس خود استفاده کنید. به شما در نوشتن و ویرایش پست های وبلاگ خود به راحتی کمک می کند. گرامارلی همچنین خطاهای املای متنی را بررسی می کند و به شما در بهبود خوانایی مطالب کمک می کند.

2. CloudApp

CloudApp

CloudApp ابزاری محبوب برای عکس های صفحه را بگیرید ، صفحه را ضبط کنید و آنها را با هر کسی به اشتراک بگذارید. برنامه افزودنی Chrome CloudApp گرفتن عکس از صفحه هنگام مرور وب و قرار دادن آنها در پست های وبلاگ شما را آسان می کند.

3 . LastPass

LastPass عنوان بهترین ابزار مدیریت رمز عبور در بازار. در ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS و موارد دیگر کار می کند. این برنامه همچنین دارای افزونه های مرورگر برای همه مرورگرهای برتر از جمله Google Chrome است.

استفاده از یک مدیر رمز عبور مانند LastPass به شما امکان می دهد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای تمام حساب های آنلاین خود انتخاب کنید. این به طور خودکار گذرواژه های شما را پر می کند بنابراین نیازی نیست که گذرواژه ها را به خاطر بسپارید.

4. Ahrefs

LastPass

Ahrefs یکی از قدرتمندترین ابزارهای جستجوگرها در بازار است. این به شما کمک می کند تا بفهمید چرا رقبای شما اینقدر رده بندی می کنند و برای شکست دادن آنها چه کاری می توانید انجام دهید. همچنین به شما کمک می کند از کلمات کلیدی و ایده های ارسال وبلاگ مطلع شوید که می توانید برای افزایش ترافیک جستجوی خود استفاده کنید.

آنها یک نوار ابزار SEO به عنوان یک افزونه Chrome در دسترس دارند که با تجزیه و تحلیل عمیق سئو و گزارش کلمات کلیدی به شما صفحه ای را مشاهده می کنید که مشاهده می کنید.

5 . SimilarWeb

SimilarWeb یک برنامه افزودنی Chrome برای تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت است. برای دیدن آمار کامل وب سایت وردپرس خود از جمله منابع ترافیک ، میزان تعامل کاربر ، کلمات کلیدی و موارد دیگر می توانید از این برنامه افزودنی استفاده کنید. این یک بینش فوری و دقیق را برای هر وب سایتی با 1 کلیک فراهم می کند.

6 . Evernote Web Clipper

Evernote Web Clipper یک افزونه مفید Chrome برای نویسندگان وردپرس است. به شما امکان می دهد مقالاتی را که می خوانید کلیپ کرده و با Evernote آنها را در هر یک از دستگاه های خود باز کنید. شما می توانید محتوای مهم را در هر وب سایتی برجسته کرده و در ایمیل به اشتراک بگذارید یا از آن پیوند ایجاد کنید. Evernote یک ابزار نشانه گذاری ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، یادداشت برداری و ابزار مدیریت وظیفه است که در یک برنامه ترکیب شده است.

7. WhatFont

Ahrefs

نمی دانید کدام قلم در وب سایت وردپرسی که مشاهده می کنید استفاده می شود؟ به سادگی برنامه افزودنی WhatFont Chrome را در مرورگر خود اضافه کنید تا با استفاده از شناور روی متن ، از قلم مطلع شوید. همچنین خدمات پشتیبانی شده برای فونت های وب مانند Typekit و Google Font API .

8. آسانا

SimilarWeb

آسانا یک ابزار محبوب برای بهره وری و مدیریت وظایف است. این برنامه همچنین با یک برنامه افزودنی Google Chrome برای مدیریت آسان وظایف شما از هرجای دیگر از جمله وب سایت وردپرس شما همراه است.

از هر صفحه وب در مرورگر خود می توانید کارها را اضافه و جستجو کنید. به شما امکان می دهد تیم خود را بسازید و با موعد مقرر وظایفی را تعیین کنید. همچنین می توانید URL فعلی را به عنوان کاری اضافه کنید تا بعداً بخوانید یا آن را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.

9. بافر

Evernote

بافر اشتراک مطالب وردپرس خود را در شبکه های اجتماعی کانالهایی مانند Facebook ، Twitter ، LinkedIn و غیره. به شما امکان می دهد پست های وبلاگ را برنامه ریزی کرده و برای عملکرد بهتر آمارها را کنترل کنید. می توانید اعضای تیم را برای کار جمعی اضافه کنید و برنامه ریزی پست های وردپرس خود برای وب سایت های رسانه های اجتماعی .

WPSniffer ابزاری محبوب برای وردپرس است. می توانید با استفاده از این افزونه Chrome بفهمید کدام موضوع در وب سایت وردپرس استفاده شده است. همچنین پیوند تم فعال را نمایش می دهد یا شما را با نام طرح زمینه به جستجوی Google هدایت می کند.

11. ابعاد

WhatFont

ابعاد یک برنامه افزودنی Chrome برای اندازه گیری ابعاد مختلف در وب سایت وردپرس برای طراحان است. شما می توانید به سادگی ماوس خود را بین عناصر مانند تصاویر ، بلوک های متن ، زمینه های فرم ، دکمه ها و غیره حرکت دهید تا از اندازه گیری دقیق مطلع شوید. همچنین می تواند به شما کمک کند فایل های JPEG و PSD را به راحتی به صفحات وب تبدیل کنید.

img title = “میانبرهای صفحه کلید” src = “https://cdn2.wpbeginner.com/wp-content/uploads/2018/11/wpkeyboardshortcuts.jpg” alt = “میانبرهای صفحه کلید” width = “550” height = “344” class = “alignnone size-full wp-image-57715” />

اگر می خواهید دنیای جدیدی از میانبرهای صفحه کلید را برای سایت وردپرس خود کاوش کنید ، میانبرهای صفحه کلید وردپرس پسوند کامل Chrome برای آن است. این برنامه افزودنی طیف کاملی از میانبرهای صفحه کلید را ارائه می دهد که با وردپرس کار می کنند و به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کنند.

13 . ویرایشگر سبک وردپرس

WordPress Style Editor یک برنامه افزودنی مفید Chrome است که شما را قادر می سازد تغییرات CSS را که در ابزار بازرسی مرورگر شما. این باعث می شود تا زمان زیادی از بررسی سبک ها در ابزار inspect و سپس به روزرسانی دستی شیوه نامه شما صرفه جویی شود. مطمئن شوید که برای ذخیره درست CSS به سایت وردپرس خود وارد شده اید.

توجه: فقط با فایل style.css قالب وردپرس شما کار می کند. این تغییرات مستقیماً در پرونده اصلی CSS ایجاد می شود ، بنابراین قبل از شروع ویرایش حتماً نسخه پشتیبان تهیه کنید.

14. بررسی نسخه برای وردپرس

Asana

بررسی نسخه برای وردپرس یک برنامه افزودنی ساده برای کروم است که می توانید با استفاده از آن نسخه هر وب سایتی را که در وردپرس ساخته شده است ، بیابید. هنگام مشاهده یک وب سایت ، نسخه وردپرس را در مرورگر شما نمایش می دهد. همچنین نشان می دهد نسخه استفاده شده در وب سایت منسوخ شده است.

WordPress Admin Switcher یک افزونه Chrome برای وب سایت های WordPress است. به شما امکان می دهد بدون تایپ کردن wp-admin در برگه مرورگر ، به صفحه ورود به وردپرس بروید. همچنین می توانید هنگام مشاهده یک پست در وب سایت با 1 کلیک مستقیماً به ویرایشگر پست در منطقه مدیر وردپرس خود بروید.

توجه: کاربران Mac می توانند “Cmd + Shift + A” و کاربران ویندوز می توانند “Ctrl + Shift + A” را فشار دهند تا به صفحه ورود به سیستم سرپرست تغییر حالت دهند. همچنین می توانید بر روی نماد برنامه افزودنی در مرورگر خود کلیک کنید تا به صفحه ورود مدیر وردپرس خود بروید.

16. ColorZilla

Buffer

ColorZilla افزونه پیشرفته Chrome برای انتخاب رنگ از صفحات و پست های WordPress شما است. به شما اجازه می دهد با استفاده از ابزار قطره چکان کد رنگ را بخوانید. شما همچنین می توانید CSS رنگی شیب دار ایجاد کنید و از آن در صفحه سبک خود استفاده کنید. همچنین سابقه رنگهای اخیراً انتخاب شده را حفظ می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین برنامه های افزودنی وردپرس کروم را برای امتحان کردن پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از نکات ، ترفندها و هکهای وردپرس بیشترین جستجو برای بهبود وب سایت شما.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-chrome-extensions-that-you-should-try/.

دیدگاهتان را بنویسید