16 بهترین افزونه وردپرس برای سازمان های غیرانتفاعی

آیا به دنبال بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت غیرانتفاعی خود هستید؟ به دلیل بودجه کم و پشتیبانی فنی اندک ، سازمان های غیرانتفاعی باید پلاگین هایی را که برای وب سایت خود استفاده می کنند با دقت انتخاب کنند. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های وردپرس را برای سازمان های غیرانتفاعی انتخاب کرده ایم.

WordPress Plugins for Non-Profits

1 بدهید

Give

Give یک افزونه وردپرس برای افراد غیرانتفاعی است تا بتوانند کمکهای آنلاین را بپذیرند. Give افزودن درگاه پرداخت ، افزودن فرم های کمک مالی و مدیریت آسان کمک های مالی از داشبورد وردپرس خود را آسان می کند.

همچنین آمار مربوط به کمک های مالی شما را نشان می دهد و می توانید به راحتی با سایر خدمات مانند PayPal ادغام شوید ، MailChimp ، Aweber ، و غیره

2. WPForms

WPForms

WPForms از همه بیشتر است افزونه فرم تماس دوستانه مبتدی برای وردپرس . همراه با یک نسخه رایگان به نام WPForms Lite ، که برای سازمانهای کوچک ، غیرانتفاعی و استفاده شخصی بسیار مناسب است.

WPForms همچنین با یک گزینه پولی همراه است ، که به شما امکان می دهد فرم کمک مالی ایجاد کنید که بتواند فرم های شما را با MailChimp ، AWeber ، حساب های PayPal و Stripe.

3. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین ابزار تولید سرب در بازار است. به شما کمک می کند بازدید کنندگان وب سایت را به مشترکان و اهدا کنندگان تبدیل کنید.

OptinMonster با پنجره های جعبه سبک ، اسلاید در پنجره های بازشو ، فرم های ثبت نام در نوار کناری ، دروازه های استقبال و موارد دیگر ارائه می شود. ببینید OptinMonster چگونه به ما کمک کرد مشترکان ایمیل ما را 600٪ افزایش دهید .

4 Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO ابزار کامل بهینه سازی سایت وردپرس است. به شما امکان می دهد پست ها و صفحات خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و دیگر نیازی به نصب پلاگین های بیشمار دیگر ندارید. نصب و راه اندازی پلاگین Yoast SEO آسان است. به چرا ما از Yoast SEO در همه وب سایت های خود استفاده می کنیم مراجعه کنید.

5. Google Analytics توسط Yoast

Google Analytics for WordPress

Google Analytics بینشی در مورد نحوه دسترسی و استفاده کاربران از وب سایت شما فراهم می کند. این به شما می گوید کاربران شما از کجا می آیند ، به چه صفحاتی نگاه می کنند ، چه مدت در سایت شما می گذرانند. همچنین اطلاعات زیادی در مورد رفتار کاربر فراهم می کند و می تواند به طور م goalsثر برای اندازه گیری اهداف تبدیل شما استفاده شود. Google Analytics توسط Yoast به شما امکان می دهد Google Analytics را به راحتی به سایت وردپرس خود اضافه کنید و آن را از داشبورد خود مدیریت کنید.

6. Sucuri Free Scanner

Sucuri

هر وب سایتی در اینترنت می تواند هدف تلاش برای هک یا کدهای مخرب قرار گیرد. سایت های وردپرسی از این امر مستثنی نیستند. با Sucuri اسکنر رایگان ، می توانید سایت وردپرس خود را از نظر کد مخرب و بدافزار اسکن کرده و سپس سایت وردپرس خود را تمیز کنید.

ببینید چگونه Sucuri به ما کمک کرد 450،000 حمله وردپرس را در مدت 3 ماه مسدود کنیم .

7. ابزارک توصیفات

Testimonials Widget

ویجت Testimonials افزودن اثبات اجتماعی در سایت وردپرس شما را بسیار آسان می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا توصیفات را در وردپرس منطقه مدیر ، در وردپرس خود مدیریت کنید. شما می توانید این توصیفات را در هر نقطه از سایت وردپرس خود نمایش دهید. این افزونه همچنین دارای یک توصیف نامه ابزارک ، که می توانید به نوار کناری

8. BackupBuddy

BackupBuddy

پشتیبان گیری اولین دفاع شما در برابر هرگونه خطای آنلاین است. BackupBuddy فراهم می کند راه حل کامل تهیه نسخه پشتیبان برای سایت وردپرسی شما.

به طور خودکار پشتیبان گیری از پایگاه داده و پرونده را ایجاد می کند و آنها را در برنامه های از پیش تعیین شده در ذخیره سازی ابر ذخیره می کند. BackupBuddy نیز بازیابی سایت خود از تهیه نسخه پشتیبان یا انتقال آن به سرور جدید را برای شما آسان تر می کند.

به راهنمای ما در مورد نحوه با BackupBuddy محتوای وردپرس خود را ایمن نگه دارید .

9. TablePress

TablePress

وردپرس ویرایشگر بصری اجازه ایجاد جداول را نمی دهد. TablePress ایجاد جداول زیبا بدون نوشتن کد HTML را برای شما آسان می کند.

برای دستورالعمل های دقیق تر ، به راهنمای ما در نحوه افزودن جداول در وردپرس .

10. س FAالات متداول سریع و آسان

Quick and easy FAQs

آیا می خواهید یک بخش سوالات متداول را برای غیرانتفاعی خود اضافه کنید؟ پلاگین پرسش و پاسخ سریع و آسان به شما امکان می دهد س FAالات متداول را با پاسخ اضافه کنید و سپس آنها را به زیبایی در وب سایت خود نمایش دهید. می توانید س FAالات متداول را به صورت لیست ساده ، منوهای تاشو یا آکاردئون نمایش دهید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن س questionsالات متداول – بخش سQالات متداول در وردپرس .

11. دکمه های کد کوتاه را فراموش کنید

Forget About Shortcode Buttons

شما به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ، باید محتوای اقناع کننده را با دکمه های دعوت به عمل که بصورت استراتژیک در وب سایت شما قرار دارد ، ایجاد کنید. فراموش نکنید افزونه دکمه Shortcodes به شما امکان می دهد بدون استفاده از افزودن دکمه ها در وردپرس بدون استفاده از کد کوتاه .

12. تقویم ساده – پلاگین تقویم Google

Google Calendar Plugin

آیا می خواهید صفحه ای برای رویدادهای کلیسایی یا غیرانتفاعی ایجاد کنید؟ افزونه تقویم Google نمایش تقویم Google را در سایت وردپرس برای شما آسان می کند. سپس کاربران شما می توانند در تقویم شما مشترک شوند و از وقایع شما مطلع باشند.

به راهنمای ما در نحوه افزودن تقویم Google در وردپرس برای دستورالعمل های دقیق.

13. نوار اجتماعی شناور

Floating Social Bar

گسترش موفقیت در مورد هدف شما برای موفقیت وب سایت غیرانتفاعی شما بسیار مهم است. شناور اجتماعی نوار دکمه اشتراک اجتماعی را به پست ها و صفحات وردپرس شما اضافه می کند. به کاربران شما این امکان را می دهد تا بدون ترک سایت شما به راحتی مطالب را به اشتراک بگذارند.

به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن نوار اشتراک اجتماعی شناور در وردپرس برای دستورالعمل های دقیق.

14. احیای پست قدیمی

همراهی با پیروان خود در شبکه های اجتماعی می تواند وقت زیادی از شما بگیرد. افزونه Revive Old Post به شما امکان می دهد با اشتراک گذاری پست های قدیمی از سایت خود ، پروفایل های اجتماعی خود را فعال نگه دارید.

به راهنمای ما در مورد چگونگی برای راهنمایی های دقیق تر ، پست های قدیمی وردپرس خود را به طور خودکار به اشتراک بگذارید

15. MapPress Easy Maps Google Map

Google Maps ابزاری بسیار م effectiveثر در به اشتراک گذاری نقشه ها و مسیرها در وب است. MapPress راهی آسان و ساده برای افزودن آسان Google Maps در هر نقطه از سایت وردپرس شما فراهم می کند. می توانید از آن برای افزودن مسیرها ، نشانگرهای برجسته و افزودن لایه ها به نقشه خود استفاده کنید.

به مقاله ما در مورد نحوه برای دستورالعمل های دقیق Google Maps را در وردپرس اضافه کنید”.

16. چند زبان

Polylang

زبان نباید مانعی برای انتشار پیام خود توسط یک سازمان غیر انتفاعی باشد. Polylang یک افزونه وردپرس است که ایجاد وب سایت های چند زبانه در وردپرس را نسیم می کند. استفاده از آن بسیار ساده و آسان است. می توانید کاربران را برای زبانهای مختلف اضافه کنید ، این کاربران یک رابط کاربری وردپرس دریافت می کنند. شما کاربران می توانید به راحتی زبان خود را تغییر داده و سایت خود را به زبان مادری خود مرور کنید.

برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد عنوان به راحتی یک سایت وردپرس چند زبانه ایجاد کنید .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های وردپرس را برای موسسات غیرانتفاعی پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی قالب مناسب وردپرس را برای سایت خود انتخاب کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/16-best-wordpress-plugins-for-nonprofits/.

دیدگاهتان را بنویسید