16 ابزار برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ شما

آیا می خواهید تصاویر بهتری برای پست های وبلاگ خود ایجاد کنید؟ تصاویر تأثیر بسزایی در نحوه ارتباط کاربران با محتوای شما دارند. با این حال ، بیشتر کاربران طراح نیستند و قادر به ایجاد تصاویر حرفه ای برای وبلاگ خود نیستند. در این مقاله ، ما بهترین ابزارها را برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ به شما نشان خواهیم داد.

Blog Image Editing Tools

چرا برای پست های وبلاگ تصاویر بهتری ایجاد کنیم؟ h4>

تصاویر بسیار جذاب هستند. آنها ایده ها را برقرار می کنند و احساسات را فرا می گیرند.

آنها به شما کمک می کنند دریافت لایک ، اشتراک گذاری و بازدید بیشتر از رسانه های اجتماعی. کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند زمان بیشتری را صرف کنید و پستهای بیشتری را مشاهده کنید. تصاویر حتی می توانند به شما کمک کنند نظرات بیشتری درباره پست های خود دریافت کنید”.

اکنون مسئله این است که بیشتر وبلاگ نویسان طراح گرافیک نیستند. آنها نمی توانند گرافیکی حرفه ای برای وب سایت های خود ایجاد کنند.

با استفاده از تصاویر دامنه عمومی یا دارای مجوز CC0 . با این حال ، ممکن است هنوز لازم باشد آن تصاویر را ویرایش کنید.

خوشبختانه چندین ابزار آنلاین وجود دارد که به شما امکان ویرایش و ایجاد تصاویر زیبا را برای سناریوهای مختلف از جمله پست های وبلاگ ، اینفوگرافی ها ، ارائه ها و حتی پست های فیس بوک می دهد.

بیایید به برخی از بهترین ابزارها برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ خود نگاهی بیندازیم.

1. بازدید

Visage

Visage یکی از ساده ترین و قدرتمندترین ابزارها برای مدیریت تصاویر برای وبلاگ شما است. به شما امکان می دهد برای پست های وبلاگ ، صفحات فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و غیره خود گرافیکی با ظاهر حرفه ای ایجاد و طراحی کنید

برای شروع با چندین الگوی حرفه ای طراحی شده ارائه می شود.

همچنین می توانید آرم و سایر دارایی های برند خود را ذخیره کرده و از آنها در تصاویر استفاده کنید. می توانید گرافیک خود را ذخیره کنید ، صادر کنید و به اشتراک بگذارید. ویزاسیون برای افراد و تیم ها بسیار مناسب است.

2. Canva

Canva

Canva یکی دیگر از گزینه های محبوب در میان وبلاگ نویسان است. به شما امکان می دهد انواع گرافیک ها را با استفاده از ابزارهای کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید.

همراه با الگوهای حرفه ای است که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. همچنین می توانید تصاویر سهام ، آیکون ها و سایر منابع را مستقیماً از برنامه خریداری کنید.

3 پابلو توسط بافر

Pablo by Buffer

پابلو توسط بافر یک ویرایشگر تصویر ساده است. همراه با یک رابط کاربری زیبا که به شما امکان می دهد تصاویر رایگان سهام را جستجو کنید ، الگویی را انتخاب کنید و سپس متن و آیکون های خود را به آن اضافه کنید.

4. پیکتوچارت

Piktochart

Piktochart سازنده اینفوگرافیک برای همه آسان است. این مجموعه با چندین الگوی حرفه ای طراحی شده برای اینفوگرافی ، ارائه ، پوستر و گزارش ارائه می شود.

می توانید نمودارها و نمودارها ، نقشه ها ، آیکون ها ، عکس ها و حتی فیلم های خود را اضافه کنید. بسیاری از تصاویر ، آیکون ها ، تصاویر رایگان وجود دارد که می توانید در پروژه خود استفاده کنید.

5. infogr.am

infogram

Infogr.am یک سازنده اینفوگرافیک و ارائه برای پروژه های داده محور است. می توانید Google Sheets ، پرونده های Dropbox یا یک پرونده JSON خود را به نمودارهای زنده متصل کنید. آرم سایت خود را اضافه کنید و ارائه های خیره کننده و زیبایی ایجاد کنید.

6. روبان

Ribbet

Ribbet یک ویرایشگر عکس بسیار کارآمد برای وب است. به شما امکان می دهد عکس های خود را رتوش کنید ، روشنایی ، کنتراست ، نوردهی و غیره را تنظیم کنید. همچنین می توانید متن ، برچسب ، حاشیه ، آیکون را اضافه کنید.

Ribbet همچنین ایجاد کلاژ از عکس های شما را آسان می کند. می توانید کار خود را در Ribbet ذخیره کنید یا آن را بارگیری کنید. همچنین می توانید آن را به Google Drive ، Flickr و Facebook صادر کنید.
h. QuotesCover.com

QuotesCover.com

یک نقل قول زیبا می تواند روز کسی را روشن کند. QuotesCover به شما کمک می کند نقل قول های زیبا را با طراحی های زیبا ، تایپوگرافی زیبا و جلوه های تصویری به اشتراک بگذارید.

می توانید تصاویر خود را بارگذاری کنید ، سپس از ابزار داخلی برنامه برای تنظیم رنگ ، کنتراست ، جلوه ها و غیره استفاده کنید.

همچنین راهنمای ما را در مورد چگونگی نحوه نمایش نقل قول های تصادفی در نوار کناری وردپرس .

8. Pixlr

Pixlr

Pixlr یک برنامه ویرایشگر عکس است. به نظر می رسد و مانند فتوشاپ و سایر ابزارهای ویرایش تصویر عمل می کند. با این حال ، استفاده از آن بسیار ساده تر و آسان تر است.

9. تصویری

Pictaculous

تا به حال فکر کرده اید که چه رنگ هایی با یک تصویر خاص بیشتر به نظر می رسند؟ تصویری به شما کمک می کند این موضوع را کشف کنید. نگران نباشید ، یک تصویر بارگذاری کنید و تصویری پیشنهادهای رنگی را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید رنگ ها را به عنوان یک فایل swatch Adobe بارگیری کنید.

تصویری همچنین می تواند به شما در انتخاب یک سایت طرح رنگی برای سایت وردپرسی خود .

10. انتقام

Venngage

Venngage سازنده زیبایی اینفوگرافیک برای افراد غیر طراح است. همراه با الگوها ، قلم ها ، آیکون ها ، نقشه ها و رابط کاربری بصری است. یک نکته منفی این است که برنامه رایگان آنها شامل مارک تجاری Venngage در اینفوگرافیک های شما است.

11. easel.ly

easel.ly

easl.ly یکی دیگر از سازندگان اینفوگرافیک برای وب است. همراه با یک رابط کاربری ساده با کشیدن و رها کردن سازنده ، اینفوگرافیک شما را ایجاد می کند. نسخه رایگان اولیه برای اکثر سناریوهای معمول به اندازه کافی مناسب است.

12. Fotor

Fotor

Fotor یک ویرایشگر تصاویر و تصاویر قدرتمند برای غیر طراحان است. به شما امکان می دهد کلاژهای زیبایی ، تصاویر برای پست های وبلاگ ، فیس بوک ، اینستاگرام ، Pinterest و … ایجاد کنید. استفاده از آن حتی برای کاربران غیرتکنیک بسیار آسان است.

13. PicMonkey

PicMonkey

PicMonkey ابزاری قدرتمند برای ویرایش تصویر است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا گرافیک طراحی ، ایجاد روتوش عکس ، ویرایش تصاویر و غیره انجام دهید. PicMonkey یک دوره آزمایشی 7 روزه ارائه می دهد که پس از آن قیمت گذاری سالانه از 3.33 دلار در ماه آغاز می شود.

14. Placeit

Placeit

Placeit به شما امکان می دهد عکسهای صفحه وب ، برنامه یا هر چیز دیگری را در ماکت دستگاه ها قرار دهید. می توانید عکس صفحه را در عکس آیفون ، برخی از رایانه های لوحی یا Macbook قرار دهید. آنها تعداد زیادی عکس و ماکت برای انتخاب دارند.

15. Snapseed

Snapseed

Google’s Snapseed یک ویرایشگر عکس قدرتمند است که در حال حاضر فقط در دستگاه های تلفن همراه موجود است. به شما امکان می دهد با استفاده از رابط کاربری آسان عکس ها را در دستگاه های تلفن همراه خود ویرایش کنید.

16. تصویر بسیار جذاب

Awesome Screenshot

Awesome Screenshot برنامه ای برای ضبط و ویرایش عکسهای صفحه است. می توانید آن را در مرورگر خود نصب کرده و از صفحه وب بلافاصله عکس بگیرید.

بهترین قسمت این است که پس از گرفتن عکس صفحه می توانید آن را ویرایش کنید. عکس صفحه خود را حاشیه نویسی کنید ، نشانگرها و فلش ها را اضافه کنید و آن را مستقیماً از مرورگر خود ذخیره یا به اشتراک بگذارید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا ابزارهای خوبی برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در نحوه رفع مشکلات معمول تصویر در وردپرس

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/tools-to-create-better-images-for-your-blog-posts/.

دیدگاهتان را بنویسید