15+ پلاگین برای از بین بردن قدرت شکست ناپذیر jQuery و وردپرس

jQuery ، یکی از بهترین مواردی که برای برنامه نویسی اتفاق افتاده است. jQuery سریع و مختصر است اما در عین حال قادر به ایجاد انیمیشن ها و تعاملات ذهن آور است. از طرف دیگر ، ما وردپرس داریم که به دلیل سفارشی سازی بیشتر شناخته می شود. در صورت سفارشی سازی ، در نهایت می تواند هر نوع وب سایتی را تأمین کند. در این پست قصد داریم با استفاده از افزونه های زیر این دو عنصر قدرتمند را با هم ترکیب کنیم و جلوه هایی ایجاد کنیم که سایت وردپرس شما را تکان دهد.

J Post Slider

این افزونه آخرین پست های وبلاگ را که همراه با تصویر انتخاب شده ، عنوان پست و گزیده ارسال اختیاری ارائه شده است ، می چرخاند. یک پست می تواند دارای یک اسلایدر J Post باشد ، تصویر این انیمیشن. این یک افزونه غنی از ویژگی است که به شما امکان می دهد تعداد پست ها را برای چرخش ، پست هایی را که می خواهید نشان داده شوند ، سرعت انیمیشن و موارد دیگر تنظیم کنید.

Live Blogroll

Live Blogroll باعث زنده شدن Blogroll شما می شود. با استفاده از Ajax تعدادی از “پست های اخیر” برای هر پیوند در Blogroll شما نشان داده می شود. هنگامی که کاربر ماوس را بالای لینک قرار می دهد ، خوراک RSS از سایت به طور خودکار کشف می شود و تعدادی از پست های اخیر به صورت پویا در یک جعبه نشان داده می شود. Live Blogroll از کش داخلی برای کشف خوراک و ذخیره وردپرس برای RSS استفاده می کند تا مطمئن شود همه چیز روان است. ظاهر جعبه شناور با CSS کاملاً قابل تنظیم است و موقعیت در گزینه ها قابل ویرایش است.

GD Star Rating

GD Star Rating دارای پشتیبانی کامل از رتبه بندی و بازبینی است که به شما امکان می دهد رتبه بندی ها را در نظرات ، پست ها و صفحات ادغام کنید. شما همچنین می توانید داده های جمع بندی رتبه بندی و مرور مانند آمار در نوار کناری خود و تعداد بیشتری ویژگی را نمایش دهید.

WP Wall

WP Wall به خوانندگان اجازه می دهد تا یک نظر سریع درباره وبلاگ به عنوان یک کل اضافه کنند. این نظر بدون بارگیری مجدد صفحه ، بلافاصله در نوار کناری ظاهر می شود. تمام نظرات توسط وردپرس به طور داخلی اداره می شوند ، به این معنی که شما دارای نظریه نرمال نظر ، محافظت در برابر SPAM و اعلان نظر جدید هستید.

jQuery Light Box

این پلاگین تصویر کوچکتر را در صفحه بزرگتر می کند و آن را روی متن با متن توصیف می کند.

Comment Preview

این افزونه به کاربران شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ویرایشگر html که قسمت نظرات آنها است ، بدون تازه کردن صفحه ، پیش نمایش نظرات خود را انجام دهند.

Insights

Insights ابزاری قدرتمند برای نوشتن پست های وبلاگ شماست. با استفاده از رابط پویای AJAX ، بهره وری و کیفیت پست های شما را افزایش می دهد. این رابط اطلاعات مربوط به پست شما را در چند ثانیه بارگیری می کند. Insights عملکردهای زیر را انجام می دهد: پیام های خود را بهم پیوند دهید ، درج تصاویر Flickr ، درج Youtube

فیلم ها ، جستجوی ویکی پدیا ، جستجوی Google ، درج نقشه Google و موارد دیگر.

Slimbox

کلون قدرتمندتر پلاگین jQuery Light Box. این تصویر را اسلاید می کند تا وقتی روی آن کلیک می شود ، بالای محتوای آن قرار گیرد.

WordPress Sidebar Turned Apple-Flashy

این آموزش به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک پلاگین Accordion در رابط کاربری jQuery ایجاد کنید تا نوار کناری مانند Start Start Apple را بدست آورید. همچنین به شما امکان می دهد نوار کناری را نشان دهید یا پنهان کنید.

Comment Form Validation via jQuery

گاهی اوقات هنگام بارگیری مجدد یک صفحه ، کاربر ناامید می شود تا فقط یک خطای اعتبار سنجی به او نشان دهد ، زیرا بیشتر اوقات داده های او نیز از دست می رود. این آموزش به شما کمک می کند تا از jQuery برای تأیید سریع صفحه در فرم نظر خود استفاده کنید.

Snazzy Archives

Snazzy Archives یک افزونه تجسم برای سایت وردپرس شما است که از روشی منحصر به فرد برای نمایش همه پست های شما برخوردار است. صفحه بایگانی شما هرگز کسل کننده نخواهد بود!

My Page Order

ترتیب صفحه من به شما امکان می دهد ترتیب صفحات را از طریق رابط کشیدن و رها کردن تنظیم کنید. روش پیش فرض تنظیم صفحه به صفحه ، کد زیادی را شامل می شود و وقتی تعداد صفحات شما زیاد باشد ، ممکن است هولناک باشد. jQuery برای یک اثر کشیدن و رها کردن روان استفاده می شود. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد دسته ها و پیوندهای وبلاگ نویسی را سازماندهی کنید.

Shockingly Big IE6 Warning

اخطار Shockingly Big IE6 افزونه ای است که پیام هشدار دهنده ای را نشان می دهد که چرا کاربر از استفاده از IE6 ، خطر امنیتی و سازگاری بد استانداردهای وب هشدار می دهد. چندین روش مختلف وجود دارد که می توانید خطا را از طریق این پلاگین به کاربر نشان دهید. اگر سایت شما با IE6 سازگار نیست بهتر است از این استفاده کنید.

Lively WordPress login via jQuery

استفاده خلاقانه از سبد جی کوئری برای ساده سازی روند ورود مشتری.

WP-Imagefit برای تغییر اندازه تصاویر بر اساس عرض ستون حاوی ، به جای اتکا به روش CSS یا HTML-محور برای تغییر اندازه تصاویر بزرگ یا گسترده ، به Javascript اعتماد می کند.

jQuery Carousel

این آموزش در نظر پیشنهاد شده است ، و یک افزونه عالی برای نمایش پستهای اخیر شما به صورت چرخ فلک است.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/15-plugins-to-unleash-the-invincible-power-of-jquery-and-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید