14 طراحی سربرگ وردپرس کاملاً هنری

طراحی وردپرس اغلب نادیده گرفته می شود و برخی از طراحان وب نیز از این نظر غافل می شوند. اما حقیقت این است که بسیاری از طرح های وردپرس وجود دارد که شایسته همان توجهی است که سایر آثار هنری در گالری ها به آن توجه می کنند. در زیر ما 14 طرح هدر وردپرس واقعا هنری را برجسته کرده ایم که باعث می شود دو برابر به نظر برسید و می خواهید ساعت ها به آن خیره شوید.

در حالی که ما سعی کرده ایم آنچه را که در طراحی می گذرد تفسیر کنیم ، فقط هنرمند می تواند معنای واقعی را به ما بدهد. ما از همه هنرمندان استقبال می کنیم ، اگر آنها این پست را مشاهده کردند ، لطفاً یک نظر با شرح مختصری ارسال کنید ، و ما آن را در این پست اضافه خواهیم کرد.

1 Ma.tt

Ma.tt

این وبلاگ بنیانگذار وردپرس ، مت مولن وگ است. مت یک سربرگ بسیار جذاب برای وردپرس خود دارد. این یکی از خلاقانه ترین عناوینی است که شاهد استفاده در وبلاگ وردپرس بوده ایم. سبک متن گرانج ، با رنگ های بی نقص و جلوه های روشنایی ، این هدر را برجسته می کند.

2. دیوار طراح وب

Web Designer Wall

این طرح توسط Nick La صدها نظر مثبت داشته است و در نهایت یکی از بهترین طرح های وبلاگ در وب است. نیک در نمایش رنگ های واقعی که دوستانه چشم هستند ، همراه با موقعیت کامل آرم ، کار شگفت انگیزی انجام داده است.

3 انبار طراح وب

Web Designer Depot

والتر آپای ، شخص WDD با طراحی سرصفحه ای که باعث ایجاد زندگی در کل سایت می شود ، کار شگفت انگیزی انجام داده است. طراحی سربرگ تعاملی لمس های هنری خاصی را نشان می دهد که کاربر می تواند ساعتها به آنها خیره شود.

تصحیح: والتر به ما اطلاع داده است که طراحی توسط رادیم مالینیچ انجام شده است

4. Ayaka Ito

Ayakaito

آیاکا ایتو یک طراح رسانه است که واقعاً تأثیر خلاقانه وبلاگ خود را نشان داده است. موارد زیادی در هدر اتفاق می افتد ، به طوری که تقریباً ذهن را به فکر می اندازد که هنرمند به چه فکر می کند.

5. دبورا کاوانو

Deborah Cavenaugh

عنوان این سایت موارد زیادی در جریان است. این شکل واقعی هنر نوع رنگ آب را در هدر وردپرس نشان می دهد. کنجکاو خواهید بود بدانید که دبورا هنگام طراحی این سایت به چه فکر می کرد.

6. N.Design Studio

N.Design Studio

این سایت همچنین محصول نیک لا است که به خاطر طراحی های هنری خود معروف است. این هدر دارای رنگ چشم بسیار دوستانه و قرارگیری آرم مناسب است. اگرچه این سوال است که پرندگان در آنجا چه کار می کنند ، اما هر چه باشد ، به نظر می رسد با شکوه است.

7. جیسون بردبری

Jason Bradbury

جیسون یک عنوان بسیار تعاملی در وب سایت خود دارد. استفاده موثر از جاوا اسکریپت و نمایش تصاویر اطمینان می دهد که او واقعاً در وسایلی مانند وب سایت حضور دارد. هدر اولین برداشت خوب را ایجاد می کند ، بارگیری آن در مواردی کمی کند است ، با این وجود یک قطعه هنری شگفت انگیز است.

8. Ozon3

Ozon3

طراحان ازن یک هدر بسیار واضح نشان داده اند که اگرچه به نظر نمی رسد که اتفاقات زیادی در آن رخ دهد ، اما چنین است. استفاده زیبا از رنگ و جلوه سبز ، این عنوان را به یک قطعه هنری خلاق تبدیل می کند.

9. Amour Chaleur

Amour Chaleur

بعد از خواندن این سایت ، توضیحات نام ، Amour Chaleur را به ما می دهد. این یک کلمه فرانسوی برای عشق و گرما است. طراح اطمینان حاصل می کند که این پیام را از طریق این طرح سربرگ خوش آمد گویی منتقل کرده است. مناظر موجود در سرصفحه باعث می شود فرد بخواهد ساعت ها به آن خیره شود.

10. شکر کربن

Carbon Sugar

طرح عنوان روی Carbon Sugar نشان می دهد که نویسنده این سایت سخت کوش است که توسط قهوه نشان داده می شود. یک خط کش ، کاغذ و سایر اشیا life زندگی واقعی وجود دارد. این نوع مضامین در حال حاضر در بلاگ های وردپرس رایج شده است زیرا تعداد کمی از آنها از سبک فنجان قهوه استفاده می کنند.

11 آن شخص Indie

That Indie Dude

سرصفحه این سایت به کاربر می گوید که این سایت درباره چیست و آن را به روش بسیار خلاقانه ای روشن می کند. تصویری که در بالا مشاهده می کنید شخصیت کارتونی صاحب الکس لاینبرینک است. او می گوید در صفحه about برای indie بودن ، شما باید مستقل باشید و باید اصیل باشید. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم الکس که با هدف خود کار خوبی انجام می دهید. قطعه ای بسیار خلاقانه.

12 Cult Foo

Cult Foo

Cult Foo دارای یک سربرگ بسیار رنگارنگ با کارهای هنری بسیار است. پرندگان مانند یک قطعه نامه الکترونیکی پیکسل ها را می گیرند. درک اینکه طراح قصد دارد چه پیامی را منتقل کند دشوار است.

13. درخت باسماتی

Basmati Tree

عنوان صفحه این سایت بسیار رنگارنگ نیست ، زیرا از سبک گرانج استفاده می کند. این فقط باعث تعجب می شود که این قطعه هنری سعی در انتقال چه چیزی دارد. چه پیامی در آنجا ارسال می کند از نظر سایت این یک وبلاگ طراحی است ، اما از نظر عنوان نمی توانید واقعاً این را تشخیص دهید.

14. J.R.Velasco

J. R. Velasco

ولاسکو یک اثر هنری اصلی واقعی ایجاد کرده است. مردم می توانند به آن خیره شوند و درباره این که این هنر در تلاش است چه چیزی را منتقل کند بحث کنند و هنوز به نتیجه نمی رسند.

منابع h3>

بدون این سایت های پرمحتوا ، نمی توانیم این مجموعه را بسازیم.

اگر می خواهید سایت شما با همان نمایش مواجه شود ، ارسال آن به گالری های زیر را در نظر بگیرید زیرا بیشتر مجلات طراح ، یا سایت هایی مانند ما برای تهیه لیست های ما آنها را مرور می کنند.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/14-truly-artistic-wordpress-header-designs/.

دیدگاهتان را بنویسید