14 بهترین نرم افزار Chatbots AI برای وب سایت شما (مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین نرم افزار chatbot برای سایت خود هستید؟

Chatbots به شما امکان می دهد با پاسخ دادن خودکار به سوالات رایج مشتری ، وقت خود را آزاد کنید. همچنین می توان از آنها برای تولید سرنخ ، بهبود تجربه کاربر و فروش بیشتر استفاده کرد.

در این مقاله ، ما بهترین نرم افزار chatbots AI را برای سایت وردپرسی شما انتخاب کرده ایم تا تجربه مشتری را بهبود بخشیده و تبدیل ها را تقویت کنید.

The best AI chatbots software for WordPress

1. ChatBot.com

The ChatBot website

ChatBot اجازه می دهد شما می توانید به راحتی با استفاده از کشیدن و رها کردن چت بات چت ربات ها را بسازید. نیازی به انجام هیچگونه کدگذاری یا مهارت فنی خاصی ندارید.

حتی با الگوهای از پیش ساخته شده ای همراه است که می توانید از آنها برای شروع سریع AI ChatBot خود استفاده کنید و به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. این الگوها شامل حالات مختلفی مانند فروش محصولات ، خدمات به مشتری ، جذب نیرو ، رزرو و موارد دیگر هستند.

ChatBot با وب سایت وردپرس شما ادغام شده و می تواند همراه با برترین نرم افزار چت زنده و همچنین سایر برنامه های مشهوری که ممکن است از آنها برای رشد تجارت خود استفاده می کنید.

ChatBot همچنین یک chatbot عالی برای پیام رسان فیس بوک است که با همان نرم افزار هدایت شده توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. این به شما ابزاری قدرتمند می دهد تا مشتریان را در فیس بوک دوباره هدف گیری کنید ، داده ها را جمع آوری کنید و هزینه های هوشمندانه ای را برای تبلیغات فیس بوک صرف کنید.

آنها یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان (بدون نیاز به کارت اعتباری) ارائه می دهند که به شما کمک می کند قبل از انتخاب برنامه پولی آن را امتحان کنید.

در حال حاضر ادغام ChatBot در مشاغل شخصی ما از اولویت های زیادی برخوردار است. ChatBot ابزاری عالی برای ما است زیرا به ما امکان می دهد تا در صورت لزوم کاربران را به تیم های پشتیبانی زنده خود هدایت کنیم.

قیمت گذاری: هزینه ChatBot از 50 دلار در ماه است که شامل 1 چت بات فعال و 1000 چت در ماه است.

2. ManyChat

The ManyChat website

ManyChat یک گپ ربات پیام رسان فیس بوک است سازنده. با استفاده از بیش از 1.3 میلیارد نفر از مسنجر فیس بوک ، به شما امکان می دهد دامنه وسیع تری داشته و گزینه های قدرتمندتر در سیستم عامل فیس بوک داشته باشید.

به عبارت ساده تر ، به شما در خرید و فروش کمک می کند ، کاهش استفاده از سبد خرید ، ضبط آگهی ها و موارد دیگر با استفاده از Facebook Messenger.

همراه با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده که تنظیم یک چت بات برای صفحه فیس بوک شما را بسیار آسان می کند. می توانید به طور خودکار از کاربران جدید استقبال کنید ، آنها را به سمت محصولات هدایت کنید ، پیام ها را برنامه ریزی کنید ، به کلمات کلیدی خاص پاسخ دهید و موارد دیگر.

قیمت گذاری: ManyChat یک برنامه رایگان دارد که برای شروع می توانید از آن استفاده کنید. این شامل الگوهای اولیه شروع سریع ، 2 توالی قطره ای و حداکثر 10 برچسب برای تقسیم بندی مخاطب است. طرح حق بیمه دارای توالی و برچسب های قطره ای نامحدود است ، به علاوه آزمایش تقسیم ، دکمه های خرید و موارد دیگر.

3. گفتگوی تازه

The Freshchat website

Freshchat به شما امکان ساخت ربات های گپ را می دهد برای WhatsApp ، Messenger ، Chat Business Apple ، تلفن همراه و وب.

توسط فردی ، هوش مصنوعی . این هدف برای تشخیص قصد و تعامل با مشتری طراحی شده است ، نه اینکه صرفاً برای آزاد کردن وقت نمایندگان گپ زنده شما باشد.

Freshchat حتی با استفاده از فناوری یادگیری ماشینی خود می تواند لیستی از سوالات مربوط به مشتری و مشتری را که نیاز به پاسخ دقیق یا بهتر دارند به شما ارائه دهد.

قیمت گذاری: شما به طرح “Forest” Freshchat برای شرکت ها برای استفاده از chatbot خود نیاز خواهید داشت. این ارزان نیست و ماهانه هر بار 69 دلار برای هر کاربر صورتحساب دریافت می شود.

4. رانش

The Drift website

Drift به شما امکان می دهد چت زنده را ترکیب کنید و یک چت ربات خودکار ، مانند بسیاری از ابزارهای این لیست. همچنین با محبوب ترین CRMs و خدمات بازاریابی از طریق ایمیل .

دریفت به شما امکان می دهد به صورت فعالانه با مشتریانی که قبلاً درگیر محصولات یا خدمات وب سایت شما هستند ، مکالمه را شروع کنید. برای استفاده از مکالمه برای تبدیل طراحی شده است و به شما امکان می دهد سناریوهایی ایجاد کنید که به شما کمک می کند فروش بیشتری داشته باشید.

این برنامه ادغام با بسیاری از ابزارهای شخص ثالث مانند Zendesk ، Help Scout و موارد دیگر را ارائه می دهد.

Drift برای مشاغل نسبتاً بزرگ مناسب تر است و قیمت گذاری نشان دهنده این است. اگر تازه شروع به کسب درآمد آنلاین ، توصیه می کنیم یکی دیگر از ابزارهای لیست ما را امتحان کنید.

قیمت گذاری: هزینه رانش از 400 دلار در ماه صورتحساب سالانه است. این شامل 5 کاربر است. (یک طرح رایگان نیز در دسترس است ، اما این ویژگی های chatbot را ندارد.)

5. Chatfuel

The Chatfuel website

Chatfuel یک بستر قدرتمند چت بات برای مسنجر ، فیس بوک و اینستاگرام برای استفاده از آن به دانش کدگذاری یا تجربه قبلی نیاز ندارید.

بسیاری از شرکت های مختلف از Chatfuel استفاده می کنند ، از جمله مارک های بزرگی مانند آدیداس ، T-Mobile ، LEGO ، TechCrunch و موارد دیگر.

شما می توانید از ربات خود برای افزایش فروش ، واجد شرایط بودن لید یا پاسخ به س questionsالات متداول استفاده کنید. با این کار می توانید وقت زیادی را برای تیم خدمات مشتری خود صرفه جویی کنید.

اسناد زیادی در وب سایت Chatfuel وجود دارد که به شما کمک می کند ربات را به راحتی بسازید. این شامل مشاوره در مورد چگونگی اطمینان از پیروی از قوانین Facebook برای استفاده از ربات مسنجر است.

قیمت گذاری: هزینه Chatfuel از 15 دلار در ماه است ، بدون محدودیت کاربر. همچنین یک طرح رایگان وجود دارد که یک ربات کاملاً ویژه و حداکثر 50 کاربر را ارائه می دهد.

6. MobileMonkey

The MobileMonkey website

MobileMonkey به شما امکان می دهد با استفاده از فناوری OmniChat b آنها رباتها را ایجاد کنید. این ربات ها در چت وب ، در مسنجر و حتی از طریق پیام کوتاه متنی .

با این کار در ایجاد ربات های مختلف با استفاده از ابزارهای مختلف در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. می توانید یک ربات واحد ایجاد کنید و از آن در چندین سیستم عامل استفاده کنید.

تیم خدمات مشتری شما می تواند به راحتی به پیام ها پاسخ دهد. MobileMonkey دارای برنامه های دسک تاپ و موبایل است که به شما یک صندوق ورودی واحد می دهد تا پیام های کانال های مختلف را به راحتی کنترل کرده و به آنها پاسخ دهید.

همچنین یکپارچه سازی با نرم افزارهای شخص ثالثی که ممکن است قبلاً از آنها استفاده کرده اید را ارائه می دهد مانند نرم افزار CRM ، خدمات بازاریابی از طریق ایمیل ، ارائه دهنده وبینار و موارد دیگر.

قیمت گذاری: MobileMonkey از 14.25 دلار در ماه ، سالانه صورتحساب ، برای تعداد نامحدودی از هزینه ها هزینه می کند. همچنین یک نسخه رایگان با لیدهای نامحدود اما ویژگی های کمتر وجود دارد.
7 <.>

The Tars website

تارس ابزاری است که به شما امکان می دهد شما صفحات فرود مکالمه ایجاد می کنید. اساساً ، این به معنای جایگزینی یک فرود است. صفحه با یک چت بات.

به شما امکان می دهد به راحتی لیدها را واجد شرایط کنید. Tars مخصوصاً برای کاربران تلفن همراه بهینه شده است ، و یک مکالمه چت بات طبیعی و آسان را ارائه می دهد.

ساخت یک چت بات با استفاده از Tars کاملاً رو به جلو است. یا می توانید یک جریان کاری مکالمه را از ابتدا ایجاد کنید ، یا می توانید از یک الگوی از پیش ساخته شده استفاده کنید.

قیمت گذاری: هزینه تارس از 83.25 دلار در ماه است که سالانه صورت حساب می شود. هیچ برنامه رایگان وجود ندارد ، اما می توانید یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان (بدون کارت اعتباری مورد نیاز) انجام دهید.

8. Tidio

Tidio

Tidio یک پلت فرم چت زنده است که توسط ربات های گپ پشتیبانی می شود. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از chatbot دوستانه وب و موبایل ، chatbot Facebook Messenger و موارد دیگر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

همراه با یک داشبورد آسان و یک برنامه تلفن همراه برای پاسخگویی به تمام سوالات کاربر در هر زمان و از هر مکان. همچنین می توانید به همان اندازه که دوست دارید از اتوماسیون برای پاسخگویی به س questionsالات مشتری و طراحی قیف هایی که منجر به تبدیل می شوند ، استفاده کنید.

شما می توانید بر اساس کلمات کلیدی و رفتار مشتری در سایت خود از یک الگوی چت بات استفاده کنید یا سناریوهای چت بات خود را بسازید. استفاده و یکپارچه سازی با سیستم عامل تجارت الکترونیکی ، بازاریابی از طریق ایمیل و نرم افزار help desk آسان است.

قیمت گذاری: با شروع از 18 دلار در ماه. آنها همچنین یک برنامه رایگان دارند اما شامل بات چت نیست.

9. Zendesk Chat

The Zendesk Chat website

گپ Zendesk بخشی از Zendesk ، یک محبوب پلت فرم پشتیبانی مشتری برای مشاغل. این ویژگی دارای ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد بلیط پشتیبانی را مدیریت کنید ، با مشتریان خود به صورت زنده گپ بزنید و موارد دیگر.

شما می توانید از پیام های خودکار در Zendesk Chat مانند ایجاد پیام بر اساس آنچه مشتریان انجام می دهند استفاده کنید. همچنین می توانید پیام های خود را با آزمایش پیام هایی که میزان تعامل آنها زیاد است ، بهینه کنید.

اگر ویژگی های پیشرفته Chatbot را می خواهید ، می توانید آن را با سایر ابزارهای chatbot ادغام کنید.

قیمت گذاری: Zendesk Chat برای هر نماینده ماهانه 14 دلار هزینه می کند ، وقتی سالانه صورتحساب دریافت می شود. شما می توانید یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان (بدون نیاز به جزئیات کارت اعتباری) انجام دهید. یک نسخه Lite رایگان نیز وجود دارد که فقط به شما امکان می دهد هر بار 1 نماینده و 1 گپ داشته باشید.

10. Quriobot

The Quriobot website

Quriobot یک ربات چت ساده است که دارای یک برنامه رایگان است ، این گزینه خوبی برای شرکتهای کوچک با بودجه محدود است.

مانند سایر نرم افزارهای chatbot ، یک رابط کشیدن و رها کردن ساده دارد. می توانید مکالمه ها را از ابتدا بسازید یا از یکی از الگوهای موجود استفاده کنید. همچنین می توانید چندین ربات را همزمان ایجاد کنید.

شما می توانید سبک Quriobot را متناسب با طرح رنگ وب سایت خود تنظیم کنید و حتی می توانید CSS .

اگر می خواهید راه حل کاملی ارائه دهید که میز پشتیبانی ، گفتگوی زنده و موارد دیگر را به شما ارائه دهد ، Quriobot با نرم افزار help desk مانند LiveAgent ادغام می شود.

قیمت گذاری: Quriobot دارای یک برنامه رایگان سخاوتمندانه است که به شما امکان می دهد حداکثر 500 گپ در ماه با ربات ها و اعضای سازمان نامحدود داشته باشید. اگر می خواهید ماهانه چت بیشتری داشته باشید یا می خواهید مارک تجاری Quriobot را حذف کنید ، باید از 9 یورو در ماه پرداخت کنید. (قیمت Quriobot به یورو است.)

11. مخابره داخل ساختمان

The Intercom website

Intercom ابزاری انعطاف پذیر است که می تواند به عنوان یک چت ربات یا برای چت زنده با یک نماینده. می توانید از آن برای بازاریابی خودکار و جلب نظر کاربران استفاده کنید.

کل رویکرد Intercom به صورت مکالمه ای طراحی شده است تا به شما در ایجاد روابط کمک کند. مقیاس گذاری با رشد کسب و کار شما نیز آسان است.

با Intercom می توانید تعاملات chatbot خود را با مشتریان شخصی سازی کنید. شما می توانید مشتریان را براساس کاری که انجام می دهند (یا انجام نمی دهند) فیلتر کرده و هدف قرار دهید و می توانید آنها را بر اساس ویژگی ها و رفتارشان به بخشهایی تقسیم کنید.

Intercom با خدمات بازاریابی از طریق ایمیل ، Slack ، Google Analytics ، نرم افزار CRM و موارد دیگر.

قیمت گذاری: بسته شروع Intercom از 39 دلار در ماه هزینه دارد. با این حال ، برای استفاده از ویژگی های chatbot ، حداقل به برنامه رشد از 99 دلار در ماه نیاز دارید. می توانید 14 روز از هر یک از این برنامه ها به طور رایگان استفاده کنید (جزئیات کارت اعتباری الزامی است).
12 4> SnapEngage

The SnapEngage website

SnapEngage برای کمک به شما طراحی شده است با فروش و پشتیبانی. می توانید از آن در سایت وردپرسی خود استفاده کنید. همچنین با فیس بوک مسنجر و سایر نرم افزارهای محبوب ادغام می شود.

با ربات های آماده برای استفاده مانند Info-Capture و Answer Bot همراه است. همچنین می توانید با استفاده از API ربات سفارشی ، ربات های سفارشی ایجاد کنید.

اگر مراقبت های بهداشتی را اجرا کنید سایت ، سپس SnapEngage “Health Engage” را ارائه می دهد تا ربات های چت ایمن ، سازگار با HIPAA ، گفتگوی زنده و پیام رسانی پیامکی .

قیمت گذاری: SnapEngage از 16 دلار برای هر کاربر در هر ماه (با حداقل 3 کاربر) هزینه سالانه. هزینه گزینه HealthEngage آنها از 26 دلار در هر کاربر در هر ماه و دوباره با حداقل 3 کاربر هزینه می شود.
13 <. liveperson>

The LivePerson website

LivePerson نرم افزار گپ زنده را ارائه می دهد ، همانطور که انتظار دارید از نام آنها همچنین می توانید از آن برای ایجاد جریان مکالمه خودکار با استفاده از chatbot استفاده کنید.

بات ربات های شما می توانند خریداران بالقوه را به یک نماینده زنده متصل کنند ، پیشنهادات خود را بر اساس علاقه مشتری ارسال کنند و حتی قرار ملاقات ها یا جلسات. همچنین مشتریان می توانند وضعیت سفارش خود را بررسی کنند ، از موجودی حساب خود مطلع شده و پاسخ س questionsالات صورتحساب یا پرداخت را دریافت کنند.

و همچنین ادغام با سایت وردپرس شما ، از LivePerson می توان در فیس بوک ، توییتر و موارد دیگر استفاده کرد.

قیمت گذاری: LivePerson مقیاس استانداردی از قیمت ها ارائه نمی دهد. درعوض ، باید برای تعیین قیمت با آنها تماس بگیرید.
14 <.> h4>

The Ada website

Ada یک ربات گپ است که می تواند پاسخ های خود را متناسب کند و توصیه های مبتنی بر اطلاعات ، اهداف و علایق مشتری. استفاده از آن ساده است ، بنابراین تیم پشتیبانی شما می تواند همه موارد را تنظیم کند. هیچ کدی در کار نیست.

همچنین می توانید Ada را با گپ زنده خود ادغام کنید تا مشتریان بتوانند به طور یکپارچه از chatbot به یک عامل زنده منتقل شوند. همچنین برای تعیین قرارها و رزروها با تقویم تیمی شما ادغام می شود.

قیمت گذاری: آدا قیمت ها را از قبل ارائه نمی دهد. درعوض ، باید با تیم فروش گپ بزنید یا یک نسخه ی نمایشی درخواست کنید تا بدانید هزینه شما چقدر است.

انتخاب ما: بهترین نرم افزار Chatbot

برای اکثر مشاغل ، را توصیه می کنیم ChatBot.com به عنوان بهترین نرم افزار chatbot AI به دلیل استفاده آسان و همراه با گردش کار از قبل ساخته شده است.

آنها همچنین بسیاری از ادغام های داخلی را با خدمات بازاریابی شخص ثالث ارائه می دهند و قیمت آن در مقایسه با سایر راه حل ها نسبتاً مقرون به صرفه است.

اگر به دنبال گزینه های دیگری هستید ، لطفاً نگاهی به FreshChat یا رانش .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین نرم افزار chatbots AI برای سایت وردپرس خود اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به راهنماهای ما به بهترین نرم افزار چت زنده و بهترین خدمات تلفنی کسب و کار برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-chatbots-software-ai/.

دیدگاهتان را بنویسید