14 بهترین افزونه و ابزار جستجوگر WordPress که باید استفاده کنید

اغلب از ما س aboutال می شود که بهترین افزونه ها و ابزارهای جستجوگر WordPress که ما توصیه می کنیم کدامند.

به این دلیل که موتورهای جستجو منبع اصلی ترافیک برای اکثر وب سایت های موجود در اینترنت هستند. بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو می تواند به شما کمک کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید و تجارت خود را به میزان قابل توجهی رشد دهید.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه ها و ابزارهای جستجوگر WordPress را به اشتراک می گذاریم که باید از آنها استفاده کنید. برخی از این ابزارها عملکردهای مشابهی دارند ، بنابراین ما همچنین مشخص خواهیم کرد که کدام یک برای موارد خاص خاص بهترین هستند.

Best WordPress SEO plugins and tools

مواردی که باید در مورد افزونه ها و ابزارهای جستجوگر WordPress بدانید h4>

هنگام خواندن نکات مربوط به جستجوگرها یا جستجوی” بهترین افزونه های رایگان سئو وردپرس “، با مقالاتی روبرو خواهید شد که دارای چندین ده ابزار هستند.

این برای کاربران مبتدی و غیرتکنیک کاملاً طاقت فرسا است.

حقیقت این است که شما برای به دست آوردن رتبه های جستجوی بالاتر به ده ها ابزار برتر SEO احتیاج ندارید.

اگرچه بیشتر پست های وبلاگ (از جمله ما) دارای محبوب ترین افزونه های جستجوگرها هستند ، درک موارد استفاده از هر ابزار برای شما بسیار مهم است.

به عنوان مثال ، شما هرگز نمی خواهید بیش از یک افزونه SEO WordPress در وب سایت خود استفاده کنید. ما از Yoast ، All in One SEO ، Rank Math و SEOPress نام خواهیم برد. برای جلوگیری از درگیری پلاگین ، فقط باید یکی را انتخاب کنید.

ما از SEMRush ، Ahrefs و چند ابزار قدرتمند دیگر نام خواهیم برد ، اما از آنجا که مجموعه ویژگی های مشابهی دارند ، ابتدا به همه آنها نیازی ندارید. ما به اشتراک خواهیم گذاشت که از چه ابزاری در تجارت خود استفاده می کنیم و بهترین ویژگی ها در بین هر ابزار کدام است.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به انتخاب متخصص ما از بهترین افزونه ها و ابزارهای جستجوگر WordPress بیندازیم.

1. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO بهترین است افزونه SEO WordPress در بازار. این یک ابزار بهینه سازی وب سایت کامل است که به شما کمک می کند وب سایت خود را بهبود ببخشید.

به شما امکان می دهد به راحتی عناوین و توضیحات SEO را به تمام پست ها و صفحات وب سایت خود اضافه کنید. همچنین می توانید از آن برای افزودن عنوان فراداده Open Graph و تصاویر رسانه های اجتماعی به مقالات خود.

Yoast SEO به طور خودکار نقشه سایت XML برای تمام محتوای وب سایت شما که موتورهای جستجو را آسان تر برای جستجوی وب سایت شما می کند. همچنین اگر از پلاگین SEO دیگری استفاده کرده اید به شما کمک می کند به راحتی داده های SEO خود را وارد کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای کامل ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی افزونه Yoast SEO در وردپرس.

ما از افزونه Yoast SEO در WPBeginner برای کمک به بهینه سازی عناوین و توضیحات متنی SEO در صفحه ، مدیریت تغییر مسیرهای جستجو ، کنترل تنظیمات فهرست ، ایجاد نقشه سایت و غیره استفاده می کنیم.

با این وجود ما از همه ویژگی های Yoast SEO مانند تجزیه و تحلیل محتوا استفاده نمی کنیم ، زیرا در مقایسه با یک راه حل جامع دستیار نوشتن مانند SEMRush ، احساس می کنیم این ویژگی کوتاه است.

این ما را به ابزار بعدی SEO در لیست می رساند.

2. SEMRush

SEMRush

SEMRush بهترین سئو عمومی است ابزاری در بازار است. که توسط کارشناسان حرفه ای سئو ، بازاریابان ، وبلاگ نویسان و مشاغل مختلف در هر اندازه ای مورد استفاده قرار می گیرد ، مجموعه ای گسترده از ابزارها را برای رشد بازدید شما فراهم می کند.

می توانید از آن برای یافتن کلمات کلیدی ارگانیک و اصطلاحات جستجو استفاده کنید که بتوانید به راحتی برای آنها رتبه بندی کنید. همچنین به شما امکان می دهد تحقیقات رقابتی انجام دهید و ببینید رقبای شما برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کنند و چگونه می توانید آنها را شکست دهید.

SEMRush ابزار دستیار نوشتن سئو به شما کمک می کند محتوای وب سایت خود را بهبود بخشید تا 10 نتیجه برتر را برای کلمه کلیدی تمرکز خود شکست دهید. این با وردپرس ادغام می شود و این به شما کمک می کند تا محتوای دوستانه سئو را بیشتر بنویسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای کامل ما در چگونگی انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای وب سایت خود.

3. کنسول جستجوی Google

Google Search Console

Google Search Console ابزاری رایگان است که توسط Google برای کمک به دارندگان وب سایت برای نظارت و حفظ حضور سایت خود در نتایج جستجوی Google ارائه شده است.

هنگامی که Google قادر به خزیدن و صفحه بندی در وب سایت شما نیست ، به شما هشدار می دهد. همچنین شما می توانید نکات مفیدی در مورد چگونگی رفع این خطاهای خزنده دریافت کنید.

مهمتر از همه ، این نشان می دهد که وب سایت شما برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کند ، لنگر متون ، موقعیت متوسط ​​، نمایش ها و موارد دیگر. می توانید از این داده ها برای یافتن کلمات کلیدی استفاده کنید که بتوانید با بهینه سازی ساده محتوای خود ، به راحتی رتبه بالاتری پیدا کنید. همچنین می توانید از این داده های کلمه کلیدی برای ایده های جدید ارسال پست در وبلاگ استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به کنسول جستجوی Google راهنمای مبتدیان.

Yoast SEO دارای یکپارچه سازی آسان است که به شما امکان می دهد Search Console را بدون نوشتن کدی تنظیم کنید.

MonsterInsights ، ابزاری دیگر که بعداً به آن اشاره خواهیم کرد ، کمک می کند شما برای دسترسی آسان ، گزارش های Search Console را دقیقاً درون داشبورد WordPress خود آورده اید.

4 بسته همه موارد در یک SEO SEO

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack یک پلاگین محبوب WordPress SEO است که مجموعه ای گسترده از ابزارها را برای بهبود وب سایت شما ارائه می دهد. به شما امکان می دهد به راحتی عنوان SEO و متا تگ ها ، متا تگ های نمودار باز ، نقشه سایت XML ، نقشه سایت تصاویر و غیره را اضافه کنید.

خارج از جعبه با ووکامرس برای بهینه سازی فروشگاه آنلاین خود برای سئو. همراه با نصب آسان و امکان کنترل دسترسی به تنظیمات مختلف را با استفاده از یک مدیر ویژگی فراهم می کند.

همچنین ممکن است بخواهید کامل راهنمای مبتدیان در همه در یک بسته جستجوگرها و مقایسه ما با Yoast SEO vs All in یک بسته جستجوگرها .

افزونه All in One SEO Pack Pro به شما امکان دسترسی به افزونه های بیشتری را می دهد و یک راه حل مقرون به صرفه تر از Yoast SEO است به همین دلیل دومین پلاگین محبوب WordPress SEO در بازار است.

توجه: All in One SEO Pack یک گزینه Yoast SEO است. به یاد داشته باشید ، شما فقط به یک افزونه SEO WordPress در سایت خود نیاز دارید.

5 Google Keyword Planner

Google Keyword Planner

هیچ کس در این کره خاکی نسبت به غول جستجوگر Google بینش بیشتری در مورد آنچه مردم به دنبال آن هستند ندارد.

آیا می دانید با استفاده از ابزار Google Keyword Planner می توانید ایده های کلمات کلیدی خود را از خود Google دریافت کنید.

این ابزار رایگان به تبلیغ کنندگان Google به صورت رایگان ارائه می شود و هر کسی می تواند از آن استفاده کند. هدف اصلی آن نشان دادن تبلیغ کنندگان کلمات کلیدی است که می توانند برای تبلیغات خود پیشنهاد دهند.

همچنین با نمایش تخمینی از میزان جستجو ، تعداد نتایج و سطح دشواری ، به تبلیغ دهندگان کمک می کند تا کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنند.

به عنوان یک بازاریاب محتوا یا وبلاگ نویس ، می توانید از این داده ها برای یافتن کلمات کلیدی با حجم جستجوی زیاد ، علاقه تبلیغاتی زیاد و مهمتر از همه کلمات کلیدی که در آنها می توانید به راحتی از سایر سایت ها پیشی بگیرید ، استفاده کنید.

جایزه: به این عناوین 103 ایده ارسال بلاگ که خوانندگان شما آنها را دوست خواهند داشت (صفحه تقلب) .

6. Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs همه چیز است -یکی از ابزارهای جستجوگرها برای بازاریابان ، وبلاگ نویسان و مشاغل. این یک گزینه محبوب برای SEMRush است و بسیاری از ابزارها و ویژگی های مشابه را ارائه می دهد.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا تحقیقات کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل رقابت ، تحقیقات بک لینک ، نظارت بر رتبه بندی کلمات کلیدی و موارد دیگر.

همچنین یک ابزار تجزیه و تحلیل دقیق محتوا ارائه می دهد که به شما کمک می کند ضمن هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص ، محتوا را بهبود ببخشید.

اگرچه ویژگی عظیمی با هم تداخل دارند ، اما آنچه Ahrefs به خوبی انجام می دهد تحلیل بک لینک است. ما می توانیم از آن استفاده کنیم تا ببینیم کدام سایت ها به چندین رقبا لینک می دهند ، اما نه ما. این به ما کمک می کند لینک های بیشتری دریافت کنیم و مشارکت های بیشتری ایجاد کنیم.

آنها همچنین به ما کمک می کنند تا مشخص کنیم کدام یک از محتواهای مختلف رقبای ما رتبه بندی می کنند که ما نیستیم ، بنابراین ما می توانیم در آن موضوعات محتوایی ایجاد کنیم تا بیشتر در معرض دید قرار بگیریم.

آخرین اما نه کمترین ، Ahrefs به ما کمک می کند تا محتوای تکراری و کلمه کلیدی را به خوبی شناسایی کنیم که به ما کمک می کند محتوای مناسب را برای ارتقا right رتبه بندی خود ادغام و ارتقا دهیم.

به دلایل بالا ، ما هم برای SEMRush و هم برای Ahref هزینه پرداخت می کنیم زیرا هر دو برای موارد خاص خاص مناسب هستند.

7. SEOPress

SEOPress

SEOPress یکی دیگر از افزونه های ساده و در عین حال قدرتمند SEO WordPress است. این شامل تمام ویژگی هایی است که شما می توانید از یک پلاگین SEO مانند عنوان متا ، توضیحات ، پشتیبانی از نمودار باز ، نقشه های سایت XML تصویر و محتوا ، تغییر مسیرها و موارد دیگر انتظار داشته باشید.

با نصب آسان تر برای مبتدیان و کنترل های پیشرفته برای کاربران باتجربه تر. از نظر ویژگی ها و سهولت استفاده با تمام افزونه های برتر وردپرس SEO در بازار قابل مقایسه است.

دلیل بزرگی که برخی از کاربران SEOPress را به جای Yoast SEO انتخاب می کنند این است که نسخه ممتاز آن به طور قابل توجهی ارزان تر است و دارای بسیاری از ویژگی های مشابه است.

توجه: SEOPress یک گزینه Yoast SEO است. به یاد داشته باشید ، شما فقط به یک افزونه SEO WordPress در سایت خود نیاز دارید.

8. ریاضیات را رتبه بندی کنید

Rank Math

Rank Math یک افزونه سریع کاربر پسند SEO WordPress است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی بهینه کنید. این برنامه با یک جادوگر راه اندازی همراه است و به شما امکان می دهد در هنگام راه اندازی داده ها را از سایر افزونه های SEO وارد کنید.

به شما امکان می دهد عنوان متا ، توضیحات و فراداده Open Graph را به راحتی به پست های وبلاگ خود اضافه کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد یک نقشه سایت XML ایجاد کنید ، کنسول جستجوی گوگل را متصل کنید و دسترسی به ویژگی های پلاگین را بر اساس نقش های کاربر کنترل کنید.

توجه: Rank Math یک گزینه Yoast SEO است. به یاد داشته باشید ، شما فقط به یک افزونه SEO WordPress در سایت خود نیاز دارید.

9. همه موارد در یک طرح کوتاه مقادیر غنی

All In One Schema Rich Snippets

Rich Snippets به شما امکان می دهد وب سایت خود را در نتایج جستجو با نمایش رتبه بندی ستاره در زیر یک بررسی ، قیمت زیر یک محصول ، تصویر یا ویدیو در کنار توضیحات و غیره برجسته کنید.

موتورهای جستجو برای بدست آوردن این اطلاعات از داده های موجود در قالب Schema استفاده می کنند. All in One Schema Rich Snippets با افزودن متادیتای Schema به وب سایت به شما کمک می کند وب سایت خود را بهینه کنید.

از مرورها ، رویدادها ، افراد ، محصولات ، دستورالعمل ها ، برنامه های نرم افزاری ، فیلم ها و مقالات به عنوان انواع محتوای Schema. در کنار افزونه موجود SEO WordPress شما به زیبایی کار می کند.

10. KeywordTool.io

Keyword Tool

ابزار کلمات کلیدی یکی از بهترین ابزارهای تحقیق رایگان کلمات کلیدی است که هم اکنون موجود است. به شما امکان می دهد با وارد کردن کلمه کلیدی به سادگی ایده های کلمات کلیدی را ایجاد کنید. این پیشنهادهای کلمات کلیدی از ویژگی پیشنهاد خودکار Google جمع آوری شده است. همچنین پیشنهادات کلمات کلیدی از Bing ، YouTube ، Amazon و موارد دیگر را به شما نشان می دهد.

این پیشنهادات کلمات کلیدی گنجینه ای از اطلاعات است. همچنین می توانید با به روزرسانی در طرح پولی آنها ، حجم جستجو ، هزینه هر کلیک و سایر داده ها را برای هر کلمه کلیدی دریافت کنید.

11. جستجوگر لینک شکسته

Broken Link Checker

پیوندهای شکسته می توانند بر روی SEO سایت شما تأثیر بگذارند و تجربه بدی را برای کاربران شما ایجاد کنند. اگر مدتی است وبلاگی را اداره می کنید ، باید هر از چندگاهی سایت خود را از نظر لینک های خراب بررسی کنید و آنها را برطرف کنید.

Broken Link Checker یک افزونه رایگان وردپرس است که به شما امکان می دهد پیوندهای خراب را در سایت وردپرس خود پیدا کنید. سپس می توانید آن لینک ها را حتی بدون ویرایش پست های خود اصلاح کنید. به آموزش ما در مورد چگونگی رفع لینکهای خراب در وردپرس با Broken Link Checker.

این یک افزونه بسیار مفید است و کاملا رایگان است. تنها نکته منفی این است که می تواند باعث مصرف منابع شود و ممکن است سرعت > سرور میزبان وردپرس . برخی از ارائه دهندگان میزبانی از قبیل WP Engine از قبل این مورد را مسدود می کنند پلاگین.

از آنجا که این افزونه در صورت داشتن محتوای زیاد می تواند سرعت سایت شما را کم کند ، ما از ابزار Ahrefs برای شناسایی پیوند خراب زیرا به ما کمک می کند وب سایت ما همیشه سریع باشد.

جایزه: تغییر مسیر یک افزونه رایگان است که به شما کمک می کند پیوندهای خراب را به یک صفحه مناسب در وب سایت خود هدایت کنید.

12. SEOquake

SEOquake

SEOquake یک ابزار مفید SEO برای دارندگان وب سایت است. این به عنوان یک افزودنی مرورگر برای مرورگرهای وب Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Opera و Safari در دسترس است.

این اطلاعات مربوط به SEO را برای هر وب سایتی فراهم می کند. این داده ها شامل سلامت صفحه ، سن ، آخرین به روزرسانی ، رتبه الکسا و بسیاری از پارامترهای دیگر است. این یکی از بیشترین بارگیری شده توسط افزونه های مرورگر توسط متخصصان جستجوگرها است.

جدا از آن ، نوار ابزار SEOquake هنگام تایپ یک کلمه کلیدی می تواند نتایج یکسان جستجو در داده ها را به شما نشان دهد. اگر در حال رقابت برای کلمات کلیدی مختلف هستید ، این اطلاعات می تواند بسیار مفید باشد. حتی می توانید نتایج جستجو را در قالب CSV بارگیری کنید و داده های جستجوی اکسل خود را تهیه کنید.

افزونه های اضافی برای دارندگان وب سایت وردپرس h4>

هنگام بهینه سازی وب سایت خود برای سئو ، این ابزارها به شما مزیت بیشتری می دهند. آنها خود را به عنوان ابزار SEO تبلیغ نمی کنند اما برای هر وب سایت ضروری هستند و نقش مهمی در عملکرد جستجوی وب سایت شما دارند.

13. WP Rocket

WP-Rocket

سرعت سایت عامل اصلی در رتبه بندی جستجو است. به همین دلیل شما باید سرعت و عملکرد وب سایت خود را کنترل کنید a > اطمینان حاصل کنید که بر SEO شما تأثیر نمی گذارد.

آسانترین راه برای افزایش سرعت وب سایت شما با فعال کردن حافظه پنهان است. موشک WP بهترین افزونه ذخیره وردپرس

در بازار ، که به شما امکان می دهد حافظه پنهان را بدون غواصی در موارد فنی راه اندازی کنید.

جایگزین: WP Super Cache

14. MonsterInsights

MonsterInsights

بسیاری از مبتدیان برای تصمیم گیری در زمینه بازاریابی به بهترین حدس خود اعتماد می کنند. وقتی می توانید به راحتی بینشی را که برای بهبود استراتژی سئو وب سایت خود نیاز دارید ، کسب کنید ، نیازی به این کار ندارید.

MonsterInsights شرط بندی افزونه Google Analytics برای وردپرس است. به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را در وردپرس نصب کنید و گزارش های قابل خواندن توسط انسان را در داشبورد وردپرس شما نشان می دهد.

به شما می گوید کاربران شما از کجا می آیند ، مطالب برتر شما ، آنچه کاربران در وب سایت شما انجام می دهند و موارد دیگر. همچنین به شما امکان می دهد WooCommerce SEO بروید.

نکته پاداش: ببینید چه چیز دیگری داده های بازاریابی که باید در وب سایت خود ردیابی کنید برای پیشرفت کار خود

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه ها و ابزارهای جستجوگر WordPress را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات اثبات شده ما را ببینید تا به راحتی بازدید وب سایت خود را افزایش دهید .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/9-best-wordpress-seo-plugins-and-tools-that-you-should-use/.

دیدگاهتان را بنویسید