14 بهترین افزونه و آموزش تصویری ویژه برای وردپرس

تصاویر برجسته در اکثر مضامین مدرن وردپرس نقش مهمی دارند. در حالی که می توانید تصاویر زیبا و رایگان حق امتیاز پیدا کنید تا در سایت وردپرس خود به عنوان تصاویر برجسته از آنها استفاده کنید ، کارهای بیشتری می توانید با تصاویر برجسته انجام دهید. در این مقاله ، ما برخی از بهترین پلاگین ها و ابزارهای برجسته برای وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1. گفتگوی گفتگوی

Soliloquy featured content slider

Soliloquy بهترین پلاگین کشویی وردپرس در بازار است. همراه با یک افزودنی محتوای ویژه که به شما امکان می دهد اسلایدر محتوای ویژه را به راحتی به هر تم وردپرس اضافه کنید.

این به صورت خودکار تصویر برجسته را از مقاله شما دریافت می کند و از آن به عنوان اسلایدی با عنوان و گزیده پست شما استفاده می کند. به آموزش ما در مورد نحوه اسلایدر محتوای ویژه را در وردپرس اضافه کنید برای دستورالعمل های گام به گام.

2. تصاویر ویژه سریع

Bulk edit featured images in WordPress

Quick Featured Images یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما امکان می دهد کارهای ویرایش انبوه را روی تصاویر برجسته خود انجام دهید. با اقدامات انبوه می توانید تصاویر برجسته را جایگزین ، حذف یا اضافه کنید.

همچنین می توانید یک تصویر پیش فرض تنظیم کنید که به عنوان تصویر برجسته استفاده شود یا به افزونه دستور دهید که به طور خودکار از اولین تصویر در یک پست به عنوان تصویر برجسته استفاده کند. نگاهی به آموزش ما در مورد چگونگی ویرایش انبوه تصاویر برجسته در وردپرس برای دستورالعمل های دقیق تر.

3. تصاویر کوچک چند پست

Multiple Featured Images

همانطور که از نامش پیداست ، این افزونه به شما امکان می دهد چندین عکس برجسته یا تصاویر کوچک را در پست های وردپرس خود اضافه کنید. برای نمایش تصویر برجسته ثانویه ، باید پرونده های تم خود را ویرایش کنید.

به این آموزش نحوه افزودن چند تصویر کوچک پست در وردپرس برای دستورالعمل های گام به گام.

4. به تصویر ویژه نیاز دارید

Require Featured Image

بسیاری از مضامین وردپرس به گونه ای طراحی شده اند که پست های شما بدون تصویر برجسته عجیب به نظر می رسند. بعضی اوقات ممکن است شما یا نویسندگان دیگر سایت خود فراموش کنید که تصویر برجسته ای برای یک پست اضافه کنید.

این افزونه نویسندگان سایت شما را از انتشار پستی بدون تصویر برجسته متوقف می کند. نگاهی به چگونگی نیاز به ویژگی های برجسته تصاویر برای ارسال در وردپرس برای دستورالعمل های بیشتر.

5. ستون تصویر ویژه

Featured image column

تا زمانی که پست را در ویرایشگر پست باز نکنید ، وردپرس به شما نمی گوید که آیا پستی دارای تصویر برجسته است یا نه. این پلاگین به سادگی یک ستون تصویر برجسته را در صفحه پست های وردپرس شما اضافه می کند.

دیدن تصاویر برجسته تنظیم شده برای پست ها را برای شما آسان می کند. این افزونه برای همه انواع پست کار می کند و می توانید انواع پست را در مواردی که نمی خواهید ستون تصویر برجسته نمایش داده شود ، استثنا کنید. به آموزش ما در مورد چگونگی برای جزئیات جزئیات یک ستون تصویر ویژه در وردپرس اضافه کنید.

6. تصویر برجسته پیش فرض

Default Featured Image

با افزودن کد به قالب وردپرس ، امکان نمایش یک تصویر برجسته پیش فرض در وردپرس وجود دارد. با این حال ، بسیاری از مبتدیان نمی خواهند موضوع خود را ویرایش کنند. افزونه پیش فرض تصویر ویژه راهی آسان برای انجام آن فراهم می کند.

به سادگی یک تصویر برجسته پیش فرض را از کتابخانه رسانه وردپرس اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به آموزش ما در مورد چگونگی تنظیم تصویر برجسته پیش فرض در WordPress با استفاده از یک افزونه .
7. تصویر کوچک افزودنی آسان

تنظیم تصاویر برجسته برای پست های قدیمی که تصویر برجسته ای ندارند ، می تواند مشکل باشد. پلاگین Easy Add Thumbnail با تنظیم خودکار اولین تصویر در یک پست به عنوان تصویر برجسته ، این مشکل را حل می کند. حتی اگر شما یا سایر نویسندگان سایت خود فراموش نکنید که یک تصویر برجسته را تنظیم کنید ، این افزونه به طور خودکار یکی را برای شما تنظیم می کند.

برای پست های قدیمی تر ، هنگامی که پست در قسمت جلویی مشاهده می شود ، یک تصویر برجسته تنظیم می کند. به آموزش ما در مورد نحوه پیوست پست را به عنوان تصویر برجسته در وردپرس اضافه کنید .

8. تصاویر کوچک ویدئو

Video Thumbnails

اگر در حال ایجاد سایت ویدیویی با وردپرس هستید ، ممکن است بخواهید تصاویر کوچک ویدیو را به عنوان تصاویر برجسته برای پست های خود نشان دهید. پلاگین Video Thumbnails به طور خودکار پست های شما را برای یافتن یک ویدیوی YouTube ، Vimeo یا DailyMotion بررسی می کند و سپس تصویر کوچک ویدیو را به صورت خودکار به عنوان تصویر برجسته برای پست تنظیم می کند.

به راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن تصاویر کوچک برای فیلم های YouTube در وردپرس .

9. ویدئو پلاس ویژه

Featured Video Plus

اگر سایتی را اجرا می کنید که محتوای اصلی شما در قالب ویدئو است ، ممکن است بخواهید به جای تصاویر برجسته ، فیلم های برجسته را تنظیم کنید. پلاگین فیلم های ویژه به شما امکان می دهد به راحتی YouTube ، Vimeo یا فیلم های DailyMotion به عنوان فیلم های برجسته.

این افزونه فیلم برجسته شما را در قالب وردپرس شما نمایش می دهد ، جایی که تصاویر برجسته را نمایش می دهد. به آموزش ما در مورد چگونگی برای جزئیات بیشتر تصاویر کوچک ویدئویی ویژه را در وردپرس اضافه کنید”.

10. ویرایشگر تصویر کوچک ارسال

Post Thumbnail Editor

بسیاری از تم های وردپرس به طور خودکار تصویری را از وسط برش می دهند که تصویر برجسته شما را خراب می کند. افزونه Post Thumbnail Editor به شما امکان می دهد تصاویر برجسته را ویرایش کرده و در وردپرس برش دهید.

سپس می توانید از تصویر بریده شده خود به عنوان تصویر برجسته استفاده کنید. به آموزش ما در مورد نحوه برش و ویرایش تصاویر کوچک پست وردپرس مراجعه کنید a > برای دستورالعمل های دقیق.

11. تصویر پیش فرض پیش فرض در وردپرس

یک روش ساده برای نمایش یک تصویر نگهدارنده مکان برای پست هایی که تصویر برجسته ندارند ، اضافه کردن یک تصویر برجسته پیش فرض است. افراد مبتدی می توانند از پلاگین Default Featured Image استفاده کنند. اما اگر می خواهید این کار را بدون نصب یک افزونه انجام دهید ، در اینجا آنچه شما باید انجام دهید اینجا است.

نگران نباشید ، تصویر پیش فرض خود را در پوشه تصاویر تم خود بارگذاری کنید و نام آن را به default-image.jpg تغییر دهید. اکنون شما باید پرونده های تم خود را ویرایش کنید و در الگوهایی که در آن تصویر بند انگشتی پست نمایش داده می شود ، باید آن را با این کد جایگزین کنید.


Fallback featured image based on category%20/%20images%20/%20default-image.jpg" alt="">

برای توضیحات دقیق تر ، آموزش ما را در مورد چگونگی تنظیم تصویر پیش فرض بازپرداخت برای تصویر کوچک پست وردپرس .

12. تصویر ویژه Fallback توسط گروه

Facebook incorrect thumbnail issue

یک مشکل در تنظیم یک تصویر به عنوان تصویر برجسته پیش فرض این است که یک تصویر برای همه پست ها متناسب نیست. با این حال ، اگر یک تصویر برجسته بر اساس دسته پست تنظیم کنید ، می تواند این مشکل را حل کند.

ابتدا باید تصاویر دسته بندی خود را ایجاد کنید. سپس با استفاده از آپلود کننده پیش فرض رسانه ، تمام تصاویر دسته را در وردپرس بارگذاری کنید. به شما این امکان را می دهد که وردپرس سایزهای تصویر مورد استفاده تم خود را آماده کند. اکنون باید تمام تصاویر دسته بندی و اندازه آنها را در رایانه خود بارگیری کنید.

یک پوشه جدید ایجاد کنید و نام آن را به عنوان دسته بندی تصاویر قرار دهید. این پوشه را با استفاده از FTP در / wp-content / uploads / Directory در وب سایت خود بارگذاری کنید. سرانجام ، شما باید این کد را در پرونده های تم خود ، جایی که تصاویر کوچک پست نمایش داده می شود ، اضافه کنید.%20/%20wp-content%20/%20uploads%20/%20category-images%20/%20%20category_nicename%D8%9B%D8%9F>%20-%20150x150.jpg" alt=" ">

برای توضیحات بیشتر ، به آموزش ما نگاهی بیاندازید که چگونه تنظیم تصویر برجسته بر اساس دسته بندی در وردپرس .

13. تصاویر کوچک را در RSS RSS وردپرس ارسال کنید

به طور پیش فرض ، وردپرس تصاویر برجسته را نمایش نمی دهد یا تصاویر کوچک را در فیدهای RSS ارسال نمی کند. با این حال ، با افزودن این قطعه کد ساده در پرونده functions.php طرح زمینه یا پلاگین خاص سایت ، این مسئله به راحتی قابل حل است.

تابع rss_post_thumbnail ($ محتوا) {
پست جهانی $؛
if (has_post_thumbnail ($ post-> ID)) {
$ content = '

'. get_the_post_thumbnail ($ post-> شناسه). "

". get_the_content ()؛ } بازگرداندن محتوای $؛ } add_filter ('the_excerpt_rss'، 'rss_post_thumbnail')؛ add_filter ('the_centent_feed'، 'rss_post_thumbnail')؛

عیب یابی تصاویر ویژه و مشکلات انتشار تصاویر بند انگشتی در وردپرس h4>

تصاویر کوچک و تصاویر برجسته توسط کتابخانه رسانه وردپرس اداره می شوند. بسیاری از مسائل مربوط به نمایش تصاویر برجسته در وردپرس را می توان با راه حل های توضیح داده شده در راهنمای عیب یابی ما در مورد نحوه مشکلات معمول تصویر را در وردپرس برطرف کنید . با این حال ، موارد خاصی وجود دارد که ممکن است با آنها روبرو شوید.

14. بازسازی تصاویر کوچک

هنگام بارگذاری تصویر ، وردپرس به طور خودکار چندین نسخه از همان تصویر را در اندازه های مختلف ذخیره می کند. برخی از این اندازه ها توسط موضوع شما تعریف می شوند و به عنوان تصویر کوچک پست یا تصویر برجسته استفاده می شوند.

با این وجود ، اگر قالب وردپرس خود را تغییر دهید و موضوع جدید از اندازه دیگری استفاده کند ، پست های قدیمی شما اندازه تصویر کوچک پست را نشان می دهد.

Regenerate Thumbnails با تولید اندازه های جدید تصویر در وردپرس این مسئله را برطرف می کند. برای دستورالعمل های دقیق ، به آموزش ما در مورد نحوه بازسازی تصاویر کوچک و ایجاد اندازه های تصویر جدید در وردپرس.

15. شماره تصویر نادرست فیس بوک را در وردپرس برطرف کنید

یکی از مشکلات رایج در مورد تصاویر برجسته در وردپرس این است که گاهی اوقات فیس بوک هنگام به اشتراک گذاری یک پست ، تصویر مناسب را انتخاب نمی کند. برای حل این مشکل ، می توانید با استفاده از ویژگی اجتماعی افزونه Yoast’s WordPress SEO صریحاً به فیس بوک بگویید کدام تصویر را به عنوان تصویر کوچک پست استفاده کند.

به آموزش ما در مورد چگونگی مسئله کوچک تصویر نادرست فیس بوک را در وردپرس رفع کنیم .

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه ها و آموزشهای ویژه وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به لیست 10 هک و پلاگین تحت جستجو برای وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/14-best-featured-images-plugin-and-tools-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید