14 بهترین اسکنر امنیتی وردپرس برای شناسایی بدافزار و هک ها

اخیراً یکی از خوانندگان ما پرسید آیا روشی آسان برای اسکن وب سایت شما برای امنیت ، هک و آسیب پذیری وجود دارد؟ اگر شک دارید که وب سایت شما هک شده باشد ، اسکن سریع وردپرس می تواند نقطه شروع خوبی باشد. در این مقاله ، بهترین اسکنرهای امنیتی وردپرس را انتخاب کرده ایم که به شما در انجام سریع بررسی های امنیتی کمک می کند.

Best WordPress vulnerability scanners

اسکنرهای امنیتی و بدافزار WordPress چه کاری می توانند انجام دهند؟ h4>

آسیب پذیری آنلاین یا اسکنرهای بدافزار می توانند به شما کمک کنند وب سایت خود را از نظر برخی خطرات امنیتی بسیار رایج بررسی کنید. به عنوان مثال ، آنها می توانند به دنبال کد مخرب ، پیوندهای مشکوک ، تغییر مسیرهای مشکوک ، نسخه وردپرس و موارد دیگر باشند.

با این حال ، آنها کاملاً محدود هستند زیرا نمی توانند آزمایشات خود را در پایگاه داده وردپرس ، حساب های کاربری ، تنظیمات وردپرس ، پلاگین ها و موارد دیگر.

هکرها می توانند به راحتی کدهای مخرب را پنهان کنند و از این بررسی های امنیتی اساسی مورد توجه قرار نگیرند. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم از وب سایت Sucuri استفاده کنید فایروال برنامه این یک سرویس امنیتی کامل وب سایت است که هر کد مخربی را حتی قبل از رسیدن به وب سایت شما شناسایی و خنثی می کند.

برای امنیت بیشتر سایت وردپرس خود ، به بخش کامل راهنمای امنیتی وردپرس همراه با دستورالعمل های گام به گام برای محافظت از وب سایت خود.

با گفتن این مطلب ، بیایید نگاهی به بهترین اسکنرهای آسیب پذیری وردپرس بیندازیم که می توانید امتحان کنید.

1. Sucuri SiteCheck

Sucuri SiteCheck

SiteCheck ابزاری آنلاین است توسط Sucuri ، بهترین فایروال وردپرس و امنیت سرویس. این یک بررسی کامل از وب سایت شما به دنبال کد مخرب ، تزریق هرزنامه ، تخریب وب سایت و غیره ارائه می دهد.

همچنین وب سایت شما را در چندین ابزار لیست سیاه نام دامنه از جمله مرور ایمن Google بررسی می کند. Sucuri ” ابزار SiteCheck نه تنها URL را که وارد می کنید اسکن می کند ، بلکه صفحات دیگر را که از آن پیوند داده شده اند نیز جستجو می کند تا یک اسکن سریع و سریع ارائه دهد.

2. IsItWP Security Scanner

IsItWP Security Scanner

اسکنر امنیتی IsItWP به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را به سرعت از نظر بدافزار و سایر آسیب پذیری های امنیتی بررسی کنید. این توسط Sucuri طراحی شده است و به شما کمک می کند تا سریعتر وب سایت خود را با دستورالعمل های گام به گام بررسی کنید تا امنیت وردپرس را تقویت کنید.

همچنین وب سایت شما را در فهرست ایمن Google Browsing و سایر لیست های مخرب بدافزار بررسی می کند تا از تمیز بودن دامنه شما اطمینان حاصل کند.

3. مرور ایمن Google

Google Safe Browsing

ابزار مرور ایمن Google به شما امکان می دهد ببینید آیا URL برای بازدید توسط Google ناامن علامت گذاری شده است. گوگل میلیاردها URL را رصد می کند و اگر مشکوک به توزیع بدافزار توسط وب سایتی باشند ، آن را برای بازدید بعنوان ناامن علامت گذاری می کند.

این به طور بالقوه می تواند اعتبار وب سایت شما را از بین ببرد زیرا کاربرانی که از جستجوی Google می آیند یا هنگام بازدید از وب سایت Google Chrome ، صفحه هشدار نشان داده می شود. اگر از کنسول جستجوی Google ، سپس هنگامی که وب سایت خود را به عنوان ناامن علامت گذاری می کنید با دستورالعمل هایی برای حذف اخطار ، به شما اخطار داده می شود.

4. WPScans

WPScans

WPScans وب سایت شما را در برابر آسیب پذیری های شناخته شده و کد مشکوک بررسی می کند. آنها شاخص آسیب پذیری های شناسایی شده توسط سیستم خود را حفظ می کنند و وب سایت شما را از نظر نشت امنیتی بررسی می کنند.

همچنین سعی دارد نسخه وردپرس ، افزونه های نصب شده و پرونده های robots.txt شما را شناسایی کند. پس از اسکن ، نتایج در قالب قابل فهم با توضیح هر مورد ارائه می شود.

5. ScanWP

ScanWP

ScanWP یک اسکنر بسیار آسیب پذیر وردپرس است. سعی می کند نسخه وردپرس شما را تشخیص دهد تا ببینید آیا از جدیدترین نسخه استفاده می کنید یا خیر. همچنین برچسب مولد وردپرس و اینکه سایت شما آن را نشان می دهد یا نه را تشخیص می دهد.

برچسب ژنراتور نشان می دهد که از کدام نسخه وردپرس استفاده می کنید. برخی از کارشناسان امنیتی معتقدند که این می تواند به هکرها کمک کند تا یک وب سایت را به طور موثر هدف قرار دهند و آنها حذف برچسب تولید کننده وردپرس .

6. اسکن امنیتی وردپرس

WordPress Security Scan

اسکن امنیتی وردپرس با تلاش برای شناسایی افزونه های وردپرس ، نام های کاربری ، نسخه وردپرس ، طرح زمینه فعال و موارد دیگر ، یک آزمایش کامل را اجرا می کند. همچنین وب سایت شما را در فهرست مرور ایمن Google بررسی می کند تا مطمئن شود در لیست سیاه نیست.

گزارش مفصلی از وضعیت سایت شما با توضیح مختصری درباره هر مورد ارائه می دهد. اینها بیشتر مواردی هستند که بهترین روشهای امنیتی امنیتی وردپرس هستند ، مانند استفاده از آخرین نسخه وردپرس و به روز نگه داشتن افزونه های خود .

7. wprecon

wprecon a >

wprecon یکی دیگر از ابزارهای اساسی اسکنر آسیب پذیری وردپرس است. این نسخه وردپرس را تشخیص می دهد که آیا به به روزرسانی نیاز دارید یا خیر ، فهرست مرور ایمن Google را بررسی می کند و سپس تلاش می کند تا افزونه های نصب شده وردپرس را شناسایی کند.

همچنین برای نمایه سازی دایرکتوری / a> ، تشخیص مسیر تم ، پیوندهای خارجی ، iframes و JavaScript. نتایج در یک قالب خوب با توضیحات خوب برای هر مورد اسکن شده ارائه شده است.

8. قطره

Quttera a >

Quttera ابزاری مفید برای اسکنر آسیب پذیری آنلاین ارائه می دهد. این یک آزمایش عمیق برای جستجوی فایلهای مشکوک ، کد مخرب ، جاسازی iframe ، تغییر مسیرها و پیوندهای خارجی است.

همچنین دامنه شما در میان پایگاه داده های دامنه های لیست سیاه از جمله مرور ایمن Google ، لیست دامنه های بدافزار ، PhishTank و موارد دیگر بررسی می شود. گزارش تفصیلی به بخشهای مختلف تقسیم شده است و برای مشاهده وضعیت اسکن می توانید روی هر مورد کلیک کنید.

9. بازرس وب

Web Inspector

اسکنر امنیت وب سایت آنلاین Web Inspector یکی دیگر از ابزارهای مفیدی است که می تواند برای آزمایش سایت وردپرس شما استفاده شود. ابتدا وب سایت شما را در نمایه های Google Safe Browsing و Comodo بررسی می کند. پس از آن ، بارگیری بدافزار ، بدافزار درایو توسط شما ، کد مشکوک شبیه درپوش پشتی وردپرس ، worm ، trojan ، iframes ، اسکریپت ها و پرونده های مشکوک.

10 اسکنر آسیب پذیری وردپرس

WordPress Vulnerability Scanner

آسیب پذیری WordPress سایت WordPress شما را از نظر شاخص های آسیب پذیری وب سایت معمول آزمایش می کند. این نسخه از وردپرس ، پلاگین و تم های نصب شده شما را اسکن می کند ، پلاگین هایی را با آسیب پذیری های شناخته شده بررسی می کند.

این وب سایت همچنین چندین ابزار اسکن دیگر را برای کاربران پیشرفته فراهم می کند که می تواند در شناسایی یک وب سایت با امنیت آسیب دیده مفید باشد.

11. UpGuard Cloud Scanner

UpGuard Cloud Scanner

UpGuard Cloud Scanner یکی دیگر از ابزارهای آنلاین برای اسکن سایت وردپرس شما از نظر خطرات امنیتی است. ابتدا سوابق دامنه ، DNS ، درگاه های باز و تنظیمات نامه شما را بررسی می کند. دامنه و هک های مبتنی بر سرور می توانند نام دامنه شما را ربوده و یا برای ارسال هرزنامه یا بدافزار از آن سو mis استفاده کنند.

پس از آن ، به دنبال کد مخرب شناخته شده ، الگوهای بدافزار ، پیوندهای مشکوک و تلاشهای فیشینگ می گردد. نتیجه اسکن در یک قالب خوب و آسان برای درک نمایش داده می شود.

12. urlquery URL Scanner

urlquery URL Scanner

یک روش معمول که توسط هکرها و بدافزارها استفاده می شود هدایت بازدیدکنندگان وب سایت شما به یک وب سایت هرزنامه است. این هک ها فقط به کاربران غیرفعال شده هدایت می شوند که به آنها امکان می دهد برای مدت طولانی بدون توجه باقی بمانند.

urlquery URL scanner به سادگی یک URL داده شده را بررسی می کند تا تشخیص دهد آیا به کاربران هدایت می شود ، بارگیری بدافزار را شروع می کند ، کوکی ها را تنظیم می کند و موارد دیگر. این اطلاعات می تواند برای تجزیه و تحلیل بیشتر وضعیت امنیتی وب سایت شما استفاده شود.

13. VirusTotal

VirusTotal

VirusTotal روش دیگری برای اسکن سریع URL برای آسیب پذیری های امنیتی و بدافزار است. این آدرس URL وب سایت های شما را در ده ها پایگاه داده بدافزار بررسی می کند و گزارش مفصلی ارائه می دهد. همچنین برای هدایت و کد مشکوک در هدر وب سایت اسکن می کند.
14. وب امن نورتون

Norton Safe Web

Norton Safe Web یکی دیگر از ابزارهای مفید برای اسکن سایت وردپرس شما برای تهدیدات امنیتی است. از فناوری های پیشرفته تشخیص سیمانتک برای جستجوی بدافزارهای رایج ، فیشینگ و الگوهای هرزنامه استفاده می کند.

نتایج تهدیدهای رایانه ای را نشان می دهد ، تهدیدات را شناسایی می کند و عوامل آزار دهنده را نشان می دهد. یک وب سایت تمیز در هر سه اسکن 0 بدست می آورد. اگر وب سایت شما ناامن باشد ، تهدیدهای شناسایی شده را به شما نشان می دهد که می تواند به شما در بررسی و حل بیشتر مشکل کمک کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین اسکنرهای آسیب پذیری وردپرس را به صورت آنلاین پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای مبتدیان ما را در رفع یک سایت هک شده وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-vulnerability-scanners-online/.

دیدگاهتان را بنویسید